Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bilirubīns urīnā

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
Šodien uztaisīju ūrina analīzes un tur uzrādījās "Īpatnējs svars" un "Bilirubīns urīnā", par to pirmo man ir skaidrs.
Bet kā ir ar bilirubīnu? Man uzrādīja 17,0 un divas bultas uz augšu. Cik tas ir nopietni un vai kādai ir bijusi pieredze?
Pie ĢĀ iešu rītdien ar visām analīzēm. Bet nemiers dīda. :-(
06.03.2018 13:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tā nav mirstamā vaina , var būt ir lietoti kādi medikamenti ,kas apgrūtina aknu darbību? Satraukumam nav pamata :)
06.03.2018 17:50 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Aizej pie stomatologa arī profilaksei :)
06.03.2018 16:45 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
RAY- Streptolizīns ir saistīts ar streptokokiem un tam ir vistiešākā saistība ar manu palielināto mandeli.
Mans uzskats ir tāds, ja kaut kas ir virs normas, tātad ne bez iemesla. Ir jāatrod cēlonis un tas jāizārstē , kamēr viss ir tikai sākuma stadijā, nevis ielaist kaut ko ar tekstiem NAV nekas traks.
Ok , kādam NAV nekas traks, man tas ir traks.
Par bilirubīnu neko nezinu. neesmu pētījusi internetā, bet es sāktu uztrauties un jo sevišķi, ja ģ.ārte neko jēdzīgu nespētu pateikt.
06.03.2018 16:35 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Burundukiņš, steptolizīns NAV nekas traks, vēl jo vairāk, ja saki, ka pāris iedaļas vien vairāk. Tāpat bilirubīns 17 urīnā nav nekas traks.
06.03.2018 16:28 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Es arī uztrauktos, ja man būtu kaut kas paaugstināts analīžu rezultātos, pat ja tikai nedaudz.
Es arī nodevu visas analīzes. Man uzrādījās nedaudz palielināts Streptolizīns, burtiski par dažām desmitdaļām virs normas. Internetā arī neko jēdzīgu nesapratu par to rādītāju, kā arī ko īsti tas ietekmē. Protams ģ.ārste man nezvanīja neko skaidrot. Pie viņas varēju ātrākais pēc 2 nedēļām pēc pieraksta tik, jo viss viņai bija pilns. Labi, ka analīzes atnāk netikai ģ.ārstam, bet arī man uz epastu. Nu ko, pierakstījos pēc analīžu saņemšanas pie ģ.ārtes.
Periodā starp analīžu saņemšanu un pie nākamās tikšānas pie ģ.ārtes , es ievēroju, ka viena mandele ir palielinājusies, bet nesāp. Ok steigā devos uz to pašu poliklīniku, kur man ir ģ.ārte, pie LORa pa maksu. Tas bija vnk kaut kas. Konsultācija ilga 5min, kuras laikā netiku nosūtīta ne uz kādām analīzēm. Lors tik izrakstīja stipras antibiotikas un palaida dzīvē. Tas man izmaksāja 50e kopumā. Beigās nelīdzēja tās man
Beidzot pienāca ilgi gaidītā ģ.ārsta apmeklējums . Jautāju viņai par streptolizīna rādītāju. Viņa arī tikai noplātīja rokas, teica, ka nekas traks. Tad es stāstu savu mandeles bēdu stāstu. Viņa tāda saka : "A, jā. Nu labi iedzer citas antibiotikas. Ja nelīdzēs, tad vajag pie LORa iet,lai piesaldē mandeli" . Emmm wtf. Nu ok dzeru citas antibiotikas. 10 dienas un rezultāts atkal 0 . Normāli tā antibiotikas kā vitamīnus dzert... Nē, lai man iepriekšējā reizē uzreiz nosūtījumu pie LORa iedotu, man atkal jāpierakstās pie ģ.ārtes. Ok šoreiz tiku pēc nedēļas pie viņas. Ieeju kabinetā, ne viņa mani protams atcerās , ne paskatās slimības vēsturē. Atkal man sāk jautāt, vai es atnācu par analīžu rezultātiem interesēties, jo protams, manā medicīnas kartiņā viņa jau neveica ierakstu, ka ir man pati izrakstījusi antibiotikas. Oki, pie LOra iedeva beidzot nosūtījumu. Pati es internetā atradu speciālistu. Cerams, ka VC4 mani nepievils. Tā arī velkas viss. Valsts apmaksātais speciālist būs pieejams tikai aprīlī.
Tu, cilvēk, gribi aziet pie ģ.ārsta, bet viņa tevī nav ieinteresēta, ne kādu konsultāciju iedot, neko. Beigās tu paliec viens pats ar sevi un internetu, un forumiem, kuros lūgt padomu.
06.03.2018 16:13 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Neuztraucies pirms laika, viena analīze, nedod nekādu , kopējo ainu par veselību. Bilirubīns urīnā, var noradīt gan uz aknu , gan nieru problēmām, un tik pat labi, neko nenozīmēt. Skaidrībai ieteiktu nodot pilnu asins ainu, nieru rādītājus- urea, gfa, kretinīnu, aknu rādītājus- asat, alat, ggt, sārmaino fosfotāzi, asins bioķīmiju, lipāzi. Un uztaisīt vēdera dobuma, nieru un urīnceļu ultra sonogrāfiju. Un drošības pēc pārbaudīties arī uz a, c, b(ja nēesi vakcinēta) hepatītu.
06.03.2018 16:08 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
lepot elpot
Sorry
06.03.2018 15:36 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Potto Sūdzības bija - augsts asinsspiediens, grūtības lepot naktīs un dažreiz dienā, konstants nogurums, klepus neliels, temperatūra jau 2 nedēļas nemainīga - paaugstināta.
Šodien arī veicu rentgenu - teica, ka mazliet velk uz bronhītu, bet to pateiks rītdien ārste līdz galam.
Nodevu arī asinsanalīzes, bet tur viss normas robežās, pat dzelzs ir ok, kas mani izbrīna.
Vēl nav zināms kā ar kardiogrammu.
Vienīgais nedaudz mulsina, ka raksti, ka ar šādu rezultātu (t.i., 17) Tev uzrāda 2 bultiņas uz augšu. Divas bultiņas uz augšu būtu pie stipri paaugstināta rādītāja. Ja ir precīzi 17, tad vajadzētu būt max 1 bultiņai uz augšu.

Par šo īsti nezinu, man par tām bultiņām pilnīgi melna bilde, nezinu ko tas nozīmē.
06.03.2018 15:35 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Ja bilirubīns ir 17, tad tā ir max pieļaujamā references vērtība un nekam nopietnam nevajadzētu būt. Tiesa, jāskatās, ar kādu nolūku un sūdzībām Tev tika nozīmētas urīna analīzes, kā arī kāda ir kopējā veselības aina, t.sk. citu izmeklējumu rezultāti. Taču to Tev pateikts tikai ārsts. Līdz tam nav vajadzības lieki satraukties. Īpaši, ja jau rīt dodies pie ārsta :-)
Tas teststrips arī nav tik precīza izmeklēšanas metode, lai, vadoties no tās vien, uzstādītu kaut kādas diagnozes.
Vienīgais nedaudz mulsina, ka raksti, ka ar šādu rezultātu (t.i., 17) Tev uzrāda 2 bultiņas uz augšu. Divas bultiņas uz augšu būtu pie stipri paaugstināta rādītāja. Ja ir precīzi 17, tad vajadzētu būt max 1 bultiņai uz augšu.
06.03.2018 15:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sognare, izlasi par to rentgenu - tieši tas pats, ko saki - ne jau no malas spriest ārsta vietā, kas tajā situācijā bija vajadzīgs, bet nu autore to dara. Tad es uztrauktos, ka arī nebūs īpaši ieinteresēta tagad izmeklēt, kas par lietu ar analīzēm.
Man tik divas tēmas. ;-)
06.03.2018 15:07 |
 
Reitings 104
Reģ: 01.12.2014
Kur rodas tādi piekasīgi cilvēki,kā Duuja? Katrā tēmā visiem jāuzbāžas(s)
06.03.2018 15:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Viņa ļoti gribēja uz rentgenu, bet ārste uzskatīja, ka nevajag un esot tik devusi ''nepareizās'' zāles.

Un autore raksta pirms tam /

Es neteicu, ka gadiem nesūta. Man iepriekš nav bijusi vajadzība, nav bijušas problēmas. Tas nevelkas gadiem. Tas ir pēdējos mēnešus. Priekš kam man iet uz rentgenu vai izmeklējumiem, ja nav bijusi vajadzība, nav bijušas sūdzības?

Kur tad ir tā gribēšana ??? :-|
06.03.2018 15:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es varbūt ko palaidu garām,bet es neredzu kur autore min ,;ka ne tās zāles izraksta, vai vispār nesūta uz izmeklējumiem.

Viņa ļoti gribēja uz rentgenu, bet ārste uzskatīja, ka nevajag un esot tik devusi ''nepareizās'' zāles. :-)
06.03.2018 14:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tava mamma jau ir ārste, kura zināja, ko vajag. Tev sašutums, ka tomēr ģimenes ārste to pašu neredzēja un nelika lieki staroties, tātad, apšaubi, ka viņa kaut ko zina.
06.03.2018 14:54 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ja visu laiku izrakstot ne tās zāles, nekādu izmeklējumu nav, tad jau naiva cerība, ka šoreiz būs.

Es varbūt ko palaidu garām,bet es neredzu kur autore min ,;ka ne tās zāles izraksta, vai vispār nesūta uz izmeklējumiem.:-|
06.03.2018 14:54 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Kaut gan - ko es šeit cenšos panākt? (t) Tāpat Tevi nevienam "neapstrīdēt"!
06.03.2018 14:48 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Duujaa Neizdomā to, kas netika rakstīts. Es neteicu, ka gadiem nesūta. Man iepriekš nav bijusi vajadzība, nav bijušas problēmas. Tas nevelkas gadiem. Tas ir pēdējos mēnešus. Priekš kam man iet uz rentgenu vai izmeklējumiem, ja nav bijusi vajadzība, nav bijušas sūdzības?
06.03.2018 14:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā kā te nestrādā ''izlems ģimenes ārsts''.
06.03.2018 14:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Autore jau gadiem prasa un pat viņas mammai liekas, ka ir lielas problēmas ar viņas veselību, bet ārsts redz sakot, ka neesot.
06.03.2018 14:39 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa, tu saproti ko pati raksti? Esi ārste,kas zin ko sajēgs vai nesajēgs ģimenes ārsts un vai sūtīt vai nesūtīt uz izmeklējumiem. To nu izlems ģimenes ārsts, un pat ja viņš neuzskatīs ka ir jānosūta , autorei ir tiesības prasīt tā vai tā.
06.03.2018 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits