Kā ģērbties ziemā ejot uz darbu?

 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Meitenes, kas ikdienā darbā staigā svārkos un kleitās un kuras uz darbu nebrauc ar auto :-D - kā jūs ģērbjaties ejot no/līdz darbam?
Man, piemēram, darbā ir jāstaigā svārkos un 20den zeķbiksēs. Ziemā eju uz/no darbu džinsās un darbā pārvelku. Nevaru iedomāties, ka varētu būt silti iet no mājas ārā tāpat svārkos un zeķbiksēs.
Kā darāt jūs? :-)
22.01.2018 14:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ieži vien šādi it ka drastiski noteikumi ir vajadzīgi, lai cilvēki tiešām nāktu uz darbu zolida paskata. Ne visiem ir sapratne, kas jāvelk, lai izskatītos pieklājīgi un neapkaunotu uzņēmuma tēlu. Vieglāk ir pateikt, ka visiem darbiniekiem jāģērbj 20 den zeķubikses nekā aizrādīt Anniņai, ka viņas pelēkās uz ceļiem nošļukušās zeķes nav ok..Un tad Ilzitei, ka blūze atpogāta līdz nabai arī nav ok, un ka Lienītes džemperis ar briedi arī īsti neiederas.. Protams, es pārspīlēju, bet domu sapratāt.
+++
22.01.2018 20:22 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man vienmēr šī ģērbšanās liekas problemātiska, jo darbs ir ne tikai ofisā, bet citreiz jābrauc arī pie klientiem un ne vienmēr ar auto. Tas nozīmē, ka arī ielas apģērbam jābūt piemērota skata. 20Den gan ziemā nestaigāju, bet grūti vienmēr uzvilkt ko gan laika apstākļiem, gan stilam piemērotu.
22.01.2018 21:11 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Strādāju augstskolās. Ikdienā ģērbjos smart casual drēbēs, kad ir kādas svarīgas tikšanās, tad gan velku formālas drēbes. Zeķbikses velku saprāta robežās (līdz 40 den), loģiski, ka ļoti biezas, adītas, rakstainas zeķbikses uz darbu nevilkšu.
22.01.2018 21:22 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Es nezinu, kā tas iedomātais komfortablais apģērbs izskatās un par cik stīvām un neērtām vakarkleitām ir runa, bet nu cieņu pret māksliniekiem tā kā vajadzētu izrādīt. Tad jau varētu kādu dienu arī popkornu paķert līdzi
Es tomēr PAR dresscode!

Nu labi vakarkleitas ir pārspīlēti, bet pucēties uz tādiem pasākumiem liekas lieki. Pieklājīgi un eleganti var arī nepārspīlējot. Bet ne svinīgās balles drēbēs...
Gribētos gan kura no dresscode ievējotājām lido ar lidmašīnu vai iet uz kino saposusies kā uz svētkiem. Kādreiz visi posās, tagad reti kurais. Un ko tagad par dress code teiksiet?
22.01.2018 21:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu labi vakarkleitas ir pārspīlēti, bet pucēties uz tādiem pasākumiem liekas lieki. Pieklājīgi un eleganti var arī nepārspīlējot. Bet ne svinīgās balles drēbēs...

Tas tomēr ir ne krokšos.
Gribētos gan kura no dresscode ievējotājām lido ar lidmašīnu vai iet uz kino saposusies kā uz svētkiem. Kādreiz visi posās, tagad reti kurais. Un ko tagad par dress code teiksiet?

Neredzi atšķirību, tiešām?
22.01.2018 21:43 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ziemaa siltaas zekbikses, parvelku no zabakiem uz kurpem. Nav tik stingra dreskoda, lai nevaretu sava darba vilkt siltakas zekbikses. Velku klaitas un garo meteli, lai nav auksti.
22.01.2018 21:46 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Nop.
Es nesaprotu ar ko atšķiras kino no teātra apmeklējuma un kāpēc uz vienu var nākt dzinšās un bet uz otru nē. Abi ir vienlīdz pieejami pasākumi, nekas īpašs. Noplukušas trennuškas gan pieder pie mājas apģērmiem, bet nu dark suit ir pārspīlēti. :D
Un ja liekas, ka ar drēbēm var izteikt necieņu, tad cilvēkiem kkas nav kārtībā ar domāšanu, ja ko tādu var iedomāties...
22.01.2018 21:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es nesaprotu ar ko atšķiras kino no teātra apmeklējuma un kāpēc uz vienu var nākt dzinšās un bet uz otru nē. Abi ir vienlīdz pieejami pasākumi, nekas īpašs. Noplukušas trennuškas gan pieder pie mājas apģērmiem, bet nu dark suit ir pārspīlēti.

Jo nenotiek vieni un tie paši procesi uz ekrāna, uz skatuves, priekšā tev un apkārt.
Un ja liekas, ka ar drēbēm var izteikt necieņu, tad cilvēkiem kkas nav kārtībā ar domāšanu, ja ko tādu var iedomāties...

Nu padomā par kāzām, bērēm, darbu utt.
22.01.2018 22:00 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Un ja liekas, ka ar drēbēm var izteikt necieņu, tad cilvēkiem kkas nav kārtībā ar domāšanu, ja ko tādu var iedomāties..

Protams, ar domāšanu nav kārtībā visiem tiem, kuri uzskata, ka apģērbs būtu jāpieskaņo videi, nevis tiem, kuri uzskata, ka pofig kur un kā, galvenais, ka ērti...
22.01.2018 22:20 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kleitās un svārkos staigāju cauru gadu, reti velku bikses.
Ziemā 100-120 den ( jā, es drīkstu vilkt :-D ) , mētelis un zābaki, kurus pārvelku uz kurpēm.
22.01.2018 22:37 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Uz teatri un operu nevar nakt ielas apgerbaa.
Ta ir necienja pret apkartejiem, nesen blakus apsedas divi dzinsas un sporta kurtkaas - briesmigi.
22.01.2018 22:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mans mīļākais apģērbs ziemā ir kleitas un svārki. Tas ir ērti un silti. Piemēram, pie -10 grādiem es nespēju izturēt džinsos vai ofisa tipa biksēs, ja apakšā nav zeķbikses, šodien izgāju ar suni uz 1h15min ārā džinsos, drausmīgi nosala augšstilbi. Uzvelku ziemīgu kleitu vai svārkus, 60den zeķubikses, un man nesalst, varu stundām ilgi staigāt ārā.
*
Darbā dreskoda nav vispār (viena kolēģe staigā sporta zeķēs un ecco veidīgās sporta sandalēs). Ērtības pēc man ir iekštelpu apavi. Velku to pašu, ko vienmēr - svārkus/ bikses + topu + žaketi, bikses + džemperi, svārkus + plānu piegulošu džemperi, kleitu+žaketi, kleitu+jaku, utt. Ja paredzētas tikšanās ar klientiem, velku žaketi, ja zinu, ka nevienas tikšanās nebūs, varu arī uzvilkt džinsus un džemperi, bet tā, lai normāli kopā izskatās, ja nu tomēr gadās neplānota tikšanās.
22.01.2018 22:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Zem biksēm vai tad nevar zeķubikses vilkt?
22.01.2018 22:59 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Var, bet nav ērti. Esmu kleitu cilvēks.
22.01.2018 23:02 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ā, bet manā pirmajā darba vietā nebija dreskoda, bet vadība sagaidīja, ka darbinieki tā kā paši sapratīs robežas. Un vienu kolēģi, piebildīšu, ka viņš bija pieaudzis vīrietis, vienreiz reāli aizsūtīja uz mājām pārģērbties un neļāva tikties ar klientu. Viņš darbā bija ieradies tērpies botās, hūdijā ar kapuci, kepkā, bet džinsos bija caurumi, nevis tie dekoratīvie caurumi, bet reāli izdiluši vietās, kur tas vairs nav dekoratīvi. Kolēģis dzīvoja citā pilsētā. :-D
22.01.2018 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Man darbs 5 min.gājienā, diži nevajag iespringt, bet velku parasti bikses, maiku, biezāku jaku, un garos zābakus.Man tāpat viss jāvelk nost, jo darbā ir forma.Galvenais, lai tīra un izgludināta.
Uzkatu, ka vajag solīdi ģērbties uz operām, teātriem, restorāniem smalkākiem, tas tikai 1)liecina par cilvēku 2)pašai patīkami saposties un tādējādi justies īpašāk.
Vienmēr jau var ierasties 5-7 minūtes ātrāk un novilkt nost bikses, uzvilkt svārkus, nav jau gluži jāsaldējas, ja gabals jāiet, bet iespējai pārģērbties taču jābūt.
22.01.2018 23:30 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Pietrūkst vecais darbs dēļ tā, ka tur bija forma, un tā kā jebkurā gadījumā bija jāpārģērbjās, uz ielas varēja iziet kā vien vēlies. Un aukstajās dienās es zem biksēm vilku siltās zeķubikses. Tagadējais darbs ir ofisā, bet ģērbties var brīvi. Protams, es labāk gribētu staigāt svārkos, bet arī biksēs iet uz darbu ir tik auksti, ka prasās apakšā vēl kaut ko, bet.. Aiziet uz darbu, vilkt nost bikses, lai novilktu apakšā esošo kārtu un ģērbties atpakaļ.. Nē. :D par banku darbiniecēm n co - es tiešām nesaprotu, kā ārā var justies komfortabli.
22.01.2018 23:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
par banku darbiniecēm n co - es tiešām nesaprotu, kā ārā var justies komfortabli.

Saģērbjoties atbilstoši laikapstākļiem. :D Mēs taču uz ielas tkreklā neejam, ja iekšā kurinām un ir silts, bet ārā ziema.
22.01.2018 23:58 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Uz teatri un operu nevar nakt ielas apgerbaa.
Ta ir necienja pret apkartejiem, nesen blakus apsedas divi dzinsas un sporta kurtkaas - briesmigi.

Nu un? Dzinšas tagad nēsā praktiski visi. Kas vainas piemēram, džinsiem, blūzītei un kurpēm. Ak dievs, cik nepiedienīgi un briesmīgi. :-O:-O:-O
Es tikai ceru, ka uz kino un lidojot arī ievērojat dress codu kāds bija vairākus gadu desmitus atkaļ. :D
Protams, ka ir vispār pieņemtas normas kā kur ģērbties, bet es vairāk cepos par to, ka ir vietas, kur cilvēki iet pārcentušies ar izskatu. Dailes teātris, piemēram, ir noplucis un tur tiesām nepiestāv iet vakarkleitā vai kokteiļkleitā... Eleganti un ērti ir apvienojamas lietas mūsdienās. Reizēm žēl skatīties, kā meitenes lauž potītes uz 12 cm papēžkurpēm un steberē kā pingvīni. :D
23.01.2018 09:11 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Es tikai ceru, ka uz kino un lidojot arī ievērojat dress codu kāds bija vairākus gadu desmitus atkaļ.

Un kas vainas būtu mazliet saposties, dodoties uz kino? Īpaši, piemēram, uz Splendid palace, kur, manuprāt, pati ēka jau izskatās gana svinīgi, lai gribētos uzvilkt kaut ko īpašāku (un atkal - es nerunāju šeit par kokteiļkleitām vai vakarkleitām)?
.
Bet šeit man tomēr gribās piebilst, ka, tajos pašos 50.-60. gados (atsaucoties uz Tavu ielikto bildi pāris lpp iepriekš) lidošana nebija tik ļoti plaša patēriņa pakalpojums, kā tas ir tagad, tādēļ, visdrīzāk, cilvēki posās tieši tādēļ, ka šāds pasākums bija kas īpašs. Turklāt, jautājums kaut vai par to pasu foto - vai tas ir "ikdienišķa lidojuma" foto, vai tomēr kāda īpaša pasākuma foto (teiksim - jauna reisa atklāšana, pirmais lidojums u.t.t.)? Runājot par avio tēmu - arī mūsdienās ir aviokompānijas (nezinu, vai visas), kuras vismaz saviem darbiniekiem pieprasa, lai pat gadījumā, ja darbinieks lido privātajām vajadzībām, tiktu ievērots noteikts dresscods (pārāk stingras prasības nav, tomēr šādas un tādas normas ievērot nākas).
.
Arī, paskatoties, piemēram, vecmāmiņas ceļojumu foto - 60.-70. gados tas bija pašsaprotami arī ceļojumā izskatīties eleganti un mazliet sapostam - kleitas, trenči, elegantas rokassomiņas... kas to lai zina, vai to ietekmēja apģērbu pieejamība, vai tomēr kaut kādi vispārpieņemti estētikas standarti, bet tādi laiki bija.
23.01.2018 09:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!