Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuru IPhone izvēlēties?

 
Patīk
Reitings 3013
Reģ: 09.08.2016
Saprotu, ka tikko iznācis jaunais X, bet vai ir tik labs?
Godīgi sakot pēdējiem modeļiem - 6,7,8 neredzu atšķirību. Varbūt kāda ir iedziļinājusies un ir viedoklis kurš varētu būt ņemams modelis?
06.11.2017 08:57 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Vai tādi atvērtie līgumi ir patiešām "apnika šis , gribu jaunu " bez papildus piemaksas , ja teiksim jaunākais Iphone ir 2x dārgāks par to , kuru tu biji ņēmusi kredītā ?
Loģiski, ka summa var mainīties, ja izvēlēšos dārgāku modeli. Bet jāatzīmē, ka telefonu cenas nepārtraukti krītas.
kāpēc nepadomāji par ekrāna izmēru pirms ? Vai tiešām tik grūti apskatīties telefona parametrus pirms to iegādes un izspriest , derēs tev tā vai nē , nekā sūdzēties par ekrāna izmēru pēc 6 mēnešiem ?
:-D Es nesūdzos, tikai apgalvoju, ka esmu nolēmusi izmantot atvērtā līguma priekšrocības, un jūtos par šo faktu ļoti apmierināta. Telefona iegādes brīdī man vaicāja - vai vēlaties atvērto līgumu? Es teicu - jā, noteikti, jo man tik ļoti ērta šķiet iespēja vajadzības gadījumā modeli iemainīt, un tagad radās tāda vajadzība. Bet tikpat labi es varētu iet iemainīt tikai tāpēc, ka sagribējās citādāku, jaunāku un viss. Telefons taču ir tikai manta, lieta. Tad jau apģērbu, apavus, rotas utt. arī nedrīkst pārāk bieži mainīt.
07.11.2017 21:59 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Tas gan fakts, telefona kamera varbūt ļoti laba, bet ja nav ķēriena fotografēt tad nebūs vienalga kāds telefons rokā.
Cilvēki pērk telefonu it kā ar labu kameru, bet tās iespējas nemāk izmantot.
Bet tas tā, atkāpe no tēmas.
Man nav iphone un nebūs, jo šķiet neadekvāta cena, es pērku tādu telefonu kas šķiet saprātigā summā ar maksimāli labākajām iespējām ko tas piedāvā.
07.11.2017 21:23 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
Man ir 7+
Pirms tam bija Samsung Galaxy Note 4 ta ka jau biju pieradusi pie liela telefona.
Neko sliktu nevaru pateikt, telefons darbojas godam :-)
07.11.2017 21:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
nevis kaut kādu kalkulatoru

Labs. :D
07.11.2017 20:30 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Heida
Ja vēlies super-puper kvalitātes bildes

tikai nezin kāpēc selfiju karalienes , kurām ir tie Iphone liek tik sūdīgas kvalitātes bildes kādas bija pirmo digitālo fotoaparātu laikā :D
07.11.2017 20:15 |
 
Reitings 20
Reģ: 06.11.2017
Viss atkarīgs no tā ko vēlies dabūt no telefona. Ja tev tas kalpo tikai kā saziņas un sociālās medijas rīks, tad nav jēga tērēt tādu naudu, kādu prasa X.
Ja vēlies super-puper kvalitātes bildes un citas "krutas" fīčas (un naudai nav nozīmes) tad ņem X. Bet iesaku palasīt vairāk info un salīdzināt 8 ar X un izvēlēties sev piemērotāko.
Ps. Man ir Iphone 5s (jā, jā zinu zinu - jūs teiksiet "vecs"), bet esmu apmierināta.
Un vienmēr jāatcerās, ka tehnoloģija ātri noveco un pēc gada jau būs IPhone Z vai Y .... vai kāds cits burts.
Ps - neļaujiet telefonam valdīt pār jūsu dzīvi (un maku)! Muhaha
07.11.2017 18:57 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
So.So - pirms 2 gadiem kad nopirku pirmo iphone, pirmajā dienā man ar likās jocīgi, bet tik ātri pieradu! Un tagad man Androīd liekas ļoti neloģisks telefons..
Bet vienam māte, otram meita, trešām kleita.
07.11.2017 18:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Mis Take vispār par savu HTC runāju pagātnē , visas kā viena neatšķir pagātnes formu :D Jā , man 6 gadus bija HTC , tagad ir cits .
07.11.2017 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tikko nopirku savu pirmo IPhone - sesto, jo bija ļoti izdevīga cena un darbs apmaksāja. Reāli nožēloju. Būtu ņēmusi Samsungu, kas man bija arī iepriekš. Nepatīk iphone, nekas nav pārskatāms, nav ērti lietojams. Par 1000 es vispār labāk divus auto nopirktu, nevis kaut kādu kalkulatoru.
07.11.2017 13:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Elzaelza, nu nevar taču visu laiku būt tādai hmmm, nūgjei?! Nu cilvēks palietoja mēnesi telefonu un saprata, ka nav ērti. Pēc 5 minūšu apčamdīshanas veikalā taču nesapratīsi visu, kas patīk un kas nē. Man ljoti patika samsung edge, taisījos pirkt, bet tad 2 stundu braucienā pamocīju pazinjas samsungu un tikai tad sapratu, ka nē, nē, nav mans.
Kas tev par problēmām ar to, kā un kur citi tērē savu (ne tavu) naudu, nu grib pērk pa 1300€ X, grib pārmaksā 2x atvērtajā līgumā. Nu tev ir tavs htc jau 6 gadu, ko tad tu vispār ver valjā tēmu, kur meitene jautā kuru Iphone (ne htc) pirkt?
07.11.2017 13:09 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Esmu pamanījusi, ka daudzi nav dzirdējuši par atvērto līgumu, jo domā, ka telefona modeļa mainīšana - piemēram, pēc pusgada - nozīmē jaunas preces iegādāšanos. Ja ir atvērtais līgums, var iet un iemainīt savu veco pret jaunu, jeb "lieto, kamēr patīk, un maini pret jaunu kaut pēc 6 mēnešiem".
Priekš manis ir ērti, ka tāds atvērtais līgums ir, līdz ar to pēc pāris mēnešiem iešu mainīt, jo, kā jau iepriekš minēju, paņēmu 7. un sapratu, ka par mazu displejs jeb man ērtāks tomēr būtu plus.

Vai tādi atvērtie līgumi ir patiešām "apnika šis , gribu jaunu " bez papildus piemaksas , ja teiksim jaunākais Iphone ir 2x dārgāks par to , kuru tu biji ņēmusi kredītā ? ;)
.
kāpēc nepadomāji par ekrāna izmēru pirms ? Vai tiešām tik grūti apskatīties telefona parametrus pirms to iegādes un izspriest , derēs tev tā vai nē , nekā sūdzēties par ekrāna izmēru pēc 6 mēnešiem ? (t)
07.11.2017 12:55 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Iphone ir ļoti labs un ērts telefons, ja finansiāli var atļauties, noteikti iesaku.

+++
Man divus gadus ir 6s, vienīgais, kas liek apsvērt jauna iegādi, ir atmiņa, gribētos nākamo telefonu ar lielāku, jo jūtu, ka nepietiek. Ir arī jaunākie atjauninājumi, bet viss strādā ideāli.
Par X piekrītu, ka cena ir kosmoss pagaidām. Ja tiešām būtu jāņem jauns, drīzāk izvēlētos 8. Bet tā kā vienmēr nedaudz atpalieku ar modeļiem, varētu pēc gada paņemt X vai nu skatīties, kas cits jauns būs.
06.11.2017 22:26 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
X ne Z (s)
06.11.2017 22:04 |
 
Reitings 818
Reģ: 21.02.2015
Manam 6s arī nekāda vaina, atdošu to vīram, kurš nav kritis uz tehnoloģijām, un vins vēl 2 gadus toč nostaigās. Ar pēc jaunā updeita, nekas nebremzē, viss super.
Kāpēc Z- tāpēc, ka ļoti patīk! Un tās sarunas par - tādu naudu... vai tad es kādam citam prasu? Pelnu pati un pērku kaut zeķes katru dienu...!
06.11.2017 22:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nez... Man ir 6s plus un nekas nekur nekaras ne pēc viena apdeita. Ja bērni pret manu telefonu izturētos saudzīgāk - vispār būtu kā jauns. Jaunu telefonu plānoju pirkt tikai nākošā gada beigās pēc kārtējā jaunuma, jo šim pagaidām nav ne vainas, ja neskaita kameru, kuru gribētu labākas kvalitātes... Un pēdējam IPhone man tiešām nepatīk tas stikla korpuss... Kopumā es visus savus telefonus (ir bijuši Nokia, Samsung, Sony, Siemens un vēl šis tas) ilgāk par 1 vai 2-3 gadiem nekad nelietoju, jo vnk apnīk vai noveco morāli, kaut tehniski un izskata ziņā nav ne vainas. Taču kopš tiku pie IPhone - vairs ne uz kādu citu brendu mainīt nevēlos! Telefons atbilst manām prasībām uz visiem 100%, bez gļukiem, nebremzē, elementārs, bez visādām liekām huiņām iekšā. Ļoti lakonisks. Pietiekoši izturīgs, ja rokas no dirsas neaug. Vienīgais mīnuss - baterija. Bet arī pie tā pierasts. Dienas beigās vnk lieku lādēties uz nakti un no rīta viss ok.
06.11.2017 21:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ņemt tikai jaunāko, jo tas kalpos ilgāk, aha.
06.11.2017 21:33 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Jāatdzīst, ka kafijas pauzi pavadu ar nelielu smīnu, lasot šos merkantīlos komentārus savā “acīmredzot, vājprātīgi novecojušajā” telefonā.. Un tomēr, pilnam sirdsmieram atliek vien atvērt stocks aplikāciju, lai atgādinātu sev, cik daudz plusus AAPL pēdējo gadu laikā saģenerējis tieši tik kolorītu dāmu dēļ. Arrivederci e grazie, cienītās!
Ko tu atDZen-vecus telefonus vai kafiju?
06.11.2017 21:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Iphone ir ļoti labs un ērts telefons, ja finansiāli var atļauties, noteikti iesaku. Par to, kuru tieši: Man patīk telefonu pirkt tālredzīgi, vismaz 2 gadiem, bet nepatīk pārmaksāt par masu psihozi, tāpēc es šobrīd ņemtu 7 vai 8. Neņemtu 6, jo tā tehnoloģijas drīz būs novecojušas un nepieņems apdeitus. Man ir 6S un draudzenei arī, draudzenei 6S pēc pēdējiem apdeitiem karas, lai telefons funkcionētu, pēc katra zvana tas ir jārestartē. Zīmīgi, ka man tā nav, bet es neesmu uzlikusi jauno apdeitu. X neņemtu, jo 1300 eiro vienkārši nav tā vērts. Iphoni savā starpā ļoti maz atšķiras, piemēram, man 5S patika labāk nekā 6S, bet nu diemžēl āboliem ir tāda vaina, ka veci modeļi sāk neatbalstīt jaunos atjauninājumus un jā, ja gribi ābolu, tad jāpērk jauns.
06.11.2017 21:19 |
 
Reitings 213
Reģ: 13.04.2016
Tūlīt satriekšu jaunāko IPhone fanus. 8-)
Man visi skārienjūtīgie bija Samsung. Pēdējie 2 smagi pievīla. Izvēlējos ņemt IPhone. Tas nekas, ka 8. bija iepriekšpasūtīšanā, es paņēmu 7. Nekādu baigo atšķirību neredzēju un ikdienā man viņi ne ar ko neatšķirtos. Pie tam mani nobiedēja aizmugurējais stikls, jo mazums var gadīties...
Pirkumu nenožēloju, telefona izmērs perfekts.
Nu nevajag pirkt pašu jaunāko. Ja neesi profesionālis vai ļoti prasīgs lietotājs, tad ar modeli uz augšu baigo jaudas pieaugumu nejutīsi.
06.11.2017 20:17 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Esmu pamanījusi, ka daudzi nav dzirdējuši par atvērto līgumu, jo domā, ka telefona modeļa mainīšana - piemēram, pēc pusgada - nozīmē jaunas preces iegādāšanos. Ja ir atvērtais līgums, var iet un iemainīt savu veco pret jaunu, jeb "lieto, kamēr patīk, un maini pret jaunu kaut pēc 6 mēnešiem".
Priekš manis ir ērti, ka tāds atvērtais līgums ir, līdz ar to pēc pāris mēnešiem iešu mainīt, jo, kā jau iepriekš minēju, paņēmu 7. un sapratu, ka par mazu displejs jeb man ērtāks tomēr būtu plus.
06.11.2017 19:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits