Par randiņiem Latvijā

 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Čau visiem! Nesen atradu šo forumu, un tā kā esmu šāda veida diskusiju fans, izlasīju kādas 10 foruma lapas un acīs iekrita viena diskusija.
Respektīvi, diskusija bija par to, vai puisim jāizmaksā randiņā. Interesanta debate, bet tā kā viņu bija izveidojis kaut kāds dīvains čalis, tad tur bija grūti atrast kaut ko prātīgu.
Likās, ka pārsvarā nostāja bija - puisim ir jāizmaksā. Bija pat viens viedoklis par to, ka meitene iztērē vēl vairāk, nekā puisis, jo jāpērk kleitas un makeup(drusku wtf????).
Šis Jūsu viedoklis likās super interesants, jo es lasu daudz ārzemju forumus, un šobrīd pasaulē populārs ir viedoklis, ka abi maksā uz pusēm, sakarā ar to ideju, ka sieviete nav no neviena atkarīga un pati par sevi var parūpēties. Esmu pat lasījis rakstus, kur sieviete apvainojas, kad viņai neļauj par sevi samaksāt.
Tad kā tur beigās ir? Personīgi, es piedāvājos samaksāt, bet vai tas nozīmē, ka mēs, latvieši, esam stagnāta laika cilvēki, kas vēl iegrimuši vecās paražās? :-D
31.10.2017 01:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sieviete, kas pēc vakariņām ir par sevi gatava samaksāt(kaut arī tas nav nepieciešams)

Ar to, ka KATRĀ komentārā tu uzsver, ka "tas nav nepieciešams", ka vajag tikai piedāvāt, tāpat tu maksāsi, utml., tu tikai parādi, ka esi tieši to pašu stereotipu varā kā meitenes. Tu paģēri tikai tukšu žestu.
.
Ar to arī apsveicu.
31.10.2017 19:50 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jautājums ir par to vai Jums pašām neliekas, ka ir pieklājīgi PIEDĀVĀTIES par sevi maksāt?
Man šķiet, es nekad dzīvē neesmu piedāvājusies samaksāt uz pusēm, jo es eju uz randiņiem ar cilvēkiem, ar kuriem, manuprāt, man varētu saskanēt, bet kapeikpišana nav tas, ko es vēlētos savās attiecībās. Tas tāpat kā es neietu ar kaut kādu tinder bučmūli tikties, ja man simpātizējošs vīriešu tips vispār ir cits. Ar vīriešiem, kas simpatizē man, nav bijis vajadzīgs neko piedāvāt, jo tas ir vnk pašsaprotami mums abiem, ka izmaksā vīrietis.
31.10.2017 19:51 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Un tukša gaisa pēc nemēdzu runāt.
31.10.2017 19:52 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Fiestar,kurš te runā par vecumu(attiecības starp 30 un 18 gadīgiem jau tiešām ir tīra veida maka/sponsora meklēšana):-D
Vīrietis,kurš izrādās ar dārgo mašīnu un kliedz,ka pelna nereāli daudz,bet ved pastaigāties pa Maskačku aukstajā laikā un pēc tam vēl izskata pretenzijas,ka ar tevi bija garlaicīgi-tas ir normāli?Man liekas tas ir tik pat stulbs gadījums,kā Daenerys stāstā(t)Vai tad tu paliksi nabadzīgāks,ja meitenei,kura tev simpatizē,aukstajā dienā izmaksāsi tēju un varbūt bulciņu?(t)
Tu pats pareizi pateici,ka gan sievietei,gan vīrietiem vajag ieguldīt kaut ko attiecībās:-Pman tagad ir interesanti-tu randiņos izmaksā kaut ko meitenei vai prasi,lai viņa pati par sevi samaksā?;-)
31.10.2017 19:53 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Dzīvoju Rietumos, kur, pēc cosmo viedokļa, neviens neizmaksā, bet kaut kā realitātē man izmaksā pat visi vīriešu kārtas kolēģi un paziņas.
Neietu uz otro randiņu ar vīrieti, ja pirmajā viņš nepiedāvātu apmaksāt rēķinu. Kapeiku skaitītāji nav manā gaumē.
31.10.2017 19:53 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Štanks, uz dārgiem pasākumiem ved, vai arī ik pārdienas pa Tinderrandiņiem skraidi?

2. variants =/
31.10.2017 19:55 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Nezinu kur mans viss garais teksts pazuda, bet
Dzīvoju Rietumos, kur, pēc cosmo viedokļa, neviens neizmaksā, bet kaut kā realitātē man izmaksā pat visi vīriešu kārtas kolēģi un paziņas.
+++
Rēķinus daļa uz pusēm skolēni, studenti, kas nestrādā, "kept men" vai skopu kapeiku skaitītāji... :-D:-D:-D
31.10.2017 19:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es gan nesaprotu,priekš kam tad vīrietis aicina uz randiņu,ja nevar izmaksāt meitenei kafiju?

++++
Vispār jau ir pierādījies, kad tie ,kuri nevēlas pirmajā randiņā izmaksāt-tie arī nekad nevēlēsies, vai arī visu laiku meklēs pēc iespējas super ekonomiskus variantus un es neesmu no tām sievietēm ,kura vēlas visu laiku visu dalīt uz 50/50 . Kopdzīvē arī dalīs arī visu uz pusēm- par ziepēm,pārtiku, elektrību, pamperiem bērnam?
31.10.2017 20:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jūs izmantojat šo "rēķina dalīšanas" argumentu tā - ja sievietei nākas piedāvāt par sevi samaksāt, tad tas signalizē, ka vīrietis ir sliktāks nekā "normālais vīrietis". Es uz šo argumentu skatos kā iespēju sievietei parādīt, ka viņa ir labāka par tām, kas gaida, kad viņām kas iekritīs rokās, un par iespēju parādīt, ka arī VIŅA ir gatava, tā teikt, ieguldīt (ne mantiskā nozīmē), lai attiecības izdotos.

Nu jau gan aizgāji galējībās :D
Tas ka sieviete gaida to pirmajā randiņā neko nepasaka par to cik daudz viņa ieguldīs attiecībās..kāds absurds vispār. Tad jau pēc šīs tavas loģikas 90% cosmietes neko attiecībās neiegulda tik gaida ka visu vīrietis viņai rokās iemetīs :D
31.10.2017 20:12 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Tad jau pēc šīs tavas loģikas 90% cosmietes neko attiecībās neiegulda tik gaida ka visu vīrietis viņai rokās iemetīs

Un iedos bankas karti ar PIN kodu:-P:-P:-P
31.10.2017 20:14 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Kaut kāds pasīvi agresīvais izteiksmes veids autoram. Man tiešām nav bijis randiņš, kur pie rēķina jāsēž kā tortei un jāgaida, kamēr vīrietis izmaksās. Tas taču dabiski notiek. Nav neviens man blisinājies vai ieturējis klusuma pauzi, kad atnes rēķinu..
31.10.2017 20:15 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
:-DJa randiņošana kā dzīvesveids tad tok sāktu skaitīt līdzi, :-D a cik aiziet mēģinājumos. Ja tas nav kvantitatīvi tad tik loti nav ko iespringt. Un ja paņem ārpus randiņiem, ir arī normāli, kad ir kādas idejas tad ierosinātāji vairāk arī sponsorē, vai uz pusēm, vai nu ir kārtība ka viens ta viens sponsorē, kā nolemj un kā paši raduši. Pilnīgi jaunu kaut ko šeit uzzināt nevar.
31.10.2017 20:18 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bet nu varbūt šāds redzējums ir nepareizs un mums jāsāk idealizēt tie foršie 30 gadīgie onkuļi, kas parūpējas un izmaksā tām 16-18 gadīgajām meitenēm daudzus dzīves labumus. Ar tādām attiecībām tak nav nekādu problēmu, vne?
Moš tā problēma ir tajā, ka tu domā, ka te sēž meitenes 16-18gv? Atklāšu, ka šeit tādu ir mazākums. Te vairākums sēž tādas, kurām 30gv vīrietis nav onkulis, ar kuru desmit gadu starpība, bet tikai pāris gadus vecāks vīrietis.
31.10.2017 20:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Te vairākums sēž tādas, kurām 30gv vīrietis nav onkulis, ar kuru desmit gadu starpība, bet tikai pāris gadus vecāks vīrietis.

Vai arī pāris gadus jaunāks vīrietis.
31.10.2017 20:22 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Atkārtošu vēlreiz, es runāju par ŽESTU no sievietes puses. Nevis par to, ka puiši tagad randiņā sāk čīkstēt par cenu vai prasīt uz pusēm, vai makā centus skaitīt. Manuprāt, tas ir tāpat kā durvju atvēršana vai kas tam līdzīgs no vīrieša puses.
Veidojot šo tēmu, Tu jau zināji, kā domā lielākā daļa cosmiešu. Tad par ko Tu brīnies?

Es šo forumu atradu pirms 3 dienām, nezinu kā domā šeit neviens. Zinu tik, ka žurnāls ir ar šādu nosaukumu :-D
kapeikpišana

Viesmīlis atnes rēķinu, meitene izvelk maku, puisis pasaka "nē, es samaksāšu". Es šeit saskatu pieklājību, nevis kapeikpišanu. Bet nu katram savs.
tu tikai parādi, ka esi tieši to pašu stereotipu varā kā meitenes.

+
Tu pats pareizi pateici,ka gan sievietei,gan vīrietiem vajag ieguldīt kaut ko attiecībāsman tagad ir interesanti-tu randiņos izmaksā kaut ko meitenei vai prasi,lai viņa pati par sevi samaksā?

Nav šaubu, ka maksāju es, kā jau teicu, esmu audzināts krievu laiku ģimenē, tas ieaudzināts. Lai gan līdz šim, nav gadījies, ka meitene neliekas ne zinis par rēķinu. Parasti piedāvājas, un manās acīs tas padara cilvēku pievilcīgāku. Varbūt viņām žēl manis paliek kā teica te dažas :-D:-D
31.10.2017 20:23 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ja jau tā būtu, tad bērni, kas uzauguši bez tēviem būtu ar tik pat augstu psiholoģisko spēku kā tie, kas auguši mīlošā ģimenē.
Ko? (t)
31.10.2017 20:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja jau tu zini ka samaksasi rēķinu un visticamāk to zina arī meitene...kam vispār spēlet to teātri ar maka izvilkšanu vai piedāvājumu samaksāt....ja tu pēc ta spried kādas būs jūsu attiecības...es pat nezinu ko teikt :D stipri dīvaini...tad varbut bez tā teātra vienkārši izrunāt tādas lietas uzreiz lai zin vai ir pa ceļam.
31.10.2017 20:29 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Viesmīlis atnes rēķinu, meitene izvelk maku, puisis pasaka "nē, es samaksāšu". Es šeit saskatu pieklājību, nevis kapeikpišanu. Bet nu katram savs.
Kad viesmīlis nes rēķinu, es arī ar draudzenēm sēžot nemēdzu drudžaini sagatavot maku un tā demonstratīvi noplivināt, lai visi redz, ka man maks rokā. :D Kāpēc man būtu kaut kā demonstratīvi jāplivinās ar maku esot randiņā? :D Turklāt, ja sēž pāris, normālās vietās arī rēķinu pienes klāt vīrietim, nevis sievietei.
31.10.2017 20:29 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vīrietis pats pēc kafijošanas beigām, kad jau domājam par došanos prom, saka, ka samaksās, aizies samaksāt, tūliņ norēķināsies un varēsim iet - kaut kā tamlīdzīgi. Reiz gan bija viens izņēmums (ja to tā var nosaukt), kad iestājās it kā neveiklāka pauze, tad kaut ko sāku teikt, bet arī tad pats atgaiņājās, ka tādus sīkumus jau nerēķināsim vai kas tāds tur bija. Nav jau runa, ka to pusotra eiro nebūtu, bet, ja instinktos skaidrojam, tad sieviete dabiski ''meklē'tādu, as par viņu var parūpēties - no vīrieša puses tā nav kapeiku izmaksāšana, bet gan pozīcijas parādīšana, stabilitātes izpausme, manieru, gādības, rūpju - līdzīgi taču kā ar pavadīšanu uz mājām, auto, pat aizvešanu vai līdzīgās situācijās.
31.10.2017 20:35 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Ja jau tu zini ka samaksasi rēķinu un visticamāk to zina arī meitene...kam vispār spēlet to teātri ar maka izvilkšanu vai piedāvājumu samaksāt.

Ja jau es zinu, ka meitene māk pati durvis atvērt un viņa arī to zin, kāpēc jāspēlē teātris, lai ver pati?! Bet, protams, ka daudzas tad padomātu, ka nav pieklājīgs puisis.
Es vnk uzskatu, ka tā varētu būt tāda kā pieklājības izrādīšana pret vīrieti?
31.10.2017 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits