Dzīvokļa atņemšana

 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Sveikas, meitenes!
Ceru, ka šeit atradīsies kāda, kura saprot kaut ko no nekustamā īpašuma jautājumiem un spēs dot padomu.
Situācija tāda, ka pirms 5 gadiem nomira mana vecmamma, kurai piederēja dzīvoklis. Šo dzīvokli viņa atstāja saviem mantiniekiem, tas arī ir kaut kādos dokumentos rakstīts. Visus šos gadus tajā dzīvoklī dzīvoja mans vectēvs, kurš pēdējo gadu nepārtraukti dzēra un tagad ir parāds 300 euro apmērā. Augustā viņš nomira un mamma sāka kārtot dokumentus, lai to dzīvokli noformētu uz sevis. Tagad tiek noformēta zemesgrāmata pie notāra. Ceturtdien viņai piezvanīja draudzene, kura strādā Namu Pārvaldē, un pateica, ka šis dzīvoklis tiks pārdots izsolē kaut kad drīzumā, jo ir parādi. Un tagad nu mēs visi sēžam un laužam galvas, ko darīt, vai ir vēl iespējams nepazaudēt šo dzīvokli un vai privatizēto dzīvokli var tik viegli atņemt, ja mantinieki vēl dzīvi?
Būtu jauki, ja kāda meitene varētu kaut ko ieteikt!
01.10.2017 18:30 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Jautājums, jau kad tas piedzīšanas process ir ticis uzsākts. Vai zini, kurš tiesu izpildītājs ir atbildīgs par šo lietu? Pieļauju, ka ja nerunāsiet ar viņu tuvākā laikā, tad tas tiešām var nonākt līdz izsolei un tad jau vairs neko. Šajā brīdī svarīgi ir pēc iespējas ātrāk sakontaktēt ar ZTI, lai saprastu, ko vēl var paspēt izdarīt, lai dzīvoklis nenonāk izsolē.
01.10.2017 18:50 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2014
Jā, piedzīt parādu var, to mēs zinām, bet vai tik ātri var atņemt? Un ja mēs pēc 2 mēnešiem sakārtosim to zemesgrāmatu, vai varēsim vērsties tiesā? Es reāli neko nesaprotu NĪ jautājumos.. :-D
01.10.2017 18:45 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Nu baigais eksperts neesmu, bet ja ir bijis parāds, tad apsaimniekotājs var parādu piedzīt, kas nozīmē, ka lieta tiek nodota zvērinātam tiesu izpildītājam. Cik zinu, viņi parasti ir runājami, vienīgi, tad jāmēģina no apsaimniekotāja noskaidrot, kuram ZTI lieta nodota, ļoti iespējams, ka no viņa nākušas arī vēstules par parāda atmaksas iespējām.
01.10.2017 18:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits