Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās

 
Reitings 2
Reģ: 22.05.2024
Vēlējos izstāstīt savu sāpi un varbūt sadzirdēt viedokļus kā būt.
Dzīvoju kopā ar savu otru pusīti 3 gadus, bērnu nav un nekādu citu saistību nav. Pēdējā laikā jūtu, ka viss iet uz šķiršanos, jo vairs nav pilnīgi nekādu kopēju interešu, kopā neko nedaram, kašķējamies par katru sīkumu. Kāds varētu padomāt, ka tā ir kāda attiecību krīze, bet šoreiz īsti nē. Šķiet, ka mēs abi saprotam, ka vairs nebūs pa ceļam, bet vēl kaut ko stiepjam garumā. Konkrētas sarunas par to nav bijis, bet to var just, ka vairs nav kā agrāk un nav nekādas intereses. Pa dienām katrs esam savās darīšanās, gandrīz neko viens otram nerakstam , neprasam. Mājās minimāli aprunājam dienas notikumus, kad ejam gulēt, katrs guļ savā gultas stūrī. Ar intīmo dzīvi tieši tāpat- cik nekā. Esmu vienu reizi caur ziediem pajautājusi par šo, uz ko teica ka esot noguris, un varbūt būtu labāk šķirties, bet nu īsti taka negribēja vai noliedza ka vajadzētu šķirties.
Darbs viņam nav pārāk grūts un ir nepilna slodze, līdz ar ko tas nogurums tāds fizisks īsti nav, bet nu pēdējā laikā vispār nav sajūta ka būtu tur kaut kādas mīlošas attiecības, drīzāk dzīvojam kā pazīstamie. '
Kā morāli sagatavoties tam ka drīzumā varētu notikt šķiršanās?negribas liet krokodilla asaras, kad viņš ies prom vai kārtos savas mantas un iedomājos to atvadu brīdi jau šķebina, bet saprotu, ka arī labāk nebūs
22.05.2024 19:23 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.05.2024
Protams kāds varētu teikt, ka var piešķilt uguntiņu attiecībām ja grib, bet šeit vairāk izskatās variants ka viņš negrib, jo esmu simtiem reižu piedāvājusi jebkādus kopīgus pasākumus, uz kuriem saka ka negribot neko darīt līdz ar to vairs vispar neko nepiedāvāju un viņš tāpat, jo apnika lūgties par laiku kopā ja otrs nevēlas
22.05.2024 19:25 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Kāda jums vecuma grupa?
22.05.2024 20:52 |
 
Reitings 179
Reģ: 14.05.2024
Es domāju, ka vienkārši škiraties un miers, netērē sev laiku un viņa laiku. Ir sāpīgi šķirties, bet gan viņam, gan Tev būs labāk. Iespējams, ka viņš gaida brīdi, kad Tu pati pateiksi - šķiramies! Bieži vien vīrietim žēl sievieti un tādēļ paliek līdz brīdim, kad sieviete nāk jau pie viņa un saka, ka pietiek. Laiks dziedē un pēc gada būs labi.
Nav jēga būt šādās attiecībās, jo abi divi ir nelaimīgi. Ja vīrietis vēl negrib mīlēties, tad vispār tur viss ir cauri jau sen, varbūt viņam jau ir kāda cita, bet nu varbūt viņam vienkārši gribās būt vienam.
23.05.2024 09:01 |
 
Reitings 1526
Reģ: 07.09.2023
Ja vajag sakārtot domas un pieņemt galējo lēmumu, tad sākumā iesaku nomainīt vidi (ceļojums, ciemošanās pie draugiem /radiem) uz dažām dienām, personīgi man tas ļoti palīdz visu salikt pa plauktiņiem galvā. Par šķiršanos ar draugu labāk būtu runāt vairāk uz pozitīvas nots (piem., "Tu esi jauks cilvēks, bet redzu ka mūsu attiecības sevi ir izsmēlušas, laiks jaunām iespējām katram no mums, utt.) Ja čalis nav galīgs kretīns, es tomēr pacenstos šķirties ja ne kā draugiem, tad vismaz kā labiem paziņām - pēc tam pašai būs daudz labāk ap sirdi, ka iztiki bez skandāliem, asarām un savstarpējiem apvainojumiem. Nu kaut kā tā 🙃. Lai veicas!
23.05.2024 09:51 |
 
Reitings 267
Reģ: 18.08.2022
Izklausās, ka Jums laiks šķirties. Iesaku, to pašu, kas jau te ieteikts- izrunāties un iet katram savu ceļu.
23.05.2024 10:56 |
 
Reitings 272
Reģ: 28.06.2013
gadi iet un nav jēgas mocīties - pēc tam būs tikai lielāka nožēla, ka neizķīries pēc 3, bet pēc 10 gadiem un 7 gadi nolaisti podā
23.05.2024 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)