Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs un attiecības

 
Reitings 8
Reģ: 26.09.2017
Čau! Gribētos padalīties ar savu attiecību problēmu.
Tātad esmu kopā ar puisi jau pusgadu, kopā dzīvojam. Viņam darbs ir diez gan svarīgs. Bez tā, ka viņš strādā ikdienā, viņš loti bieži ir sācis strādāt pēc darba darbdienās (bieži vien līdz pat pusnaktij). Dažreiz ir jastrādā arī sestdienās un viņam pilnīgi normāli ir strādāt svētdienās, arī līdz pusnaktij.
Nesaku, ka tā ir pilnīgi katru nedēļu, jo ir arī dienas, kad viņš atpūšas pēc darba.
Kamēr nebija ar mani kopā, tikmēr diendienā strādāja līdz pusnaktij gandrīz katru dienu. Attiecību sākumā vispār tā nebija problēma. Manis dēļ viņš darbam pēc sava darba laika atvēlēja varbūt tikai vienu dienu nedēļā, pašlaik iet jau uz to, ka ir otrādi - man viņš atvēl labi, ja tikai vienu vakaru nedēļā. Esmu arī teikusi viņam, ka mani tas nomāc, bet atbilde parasti ir "Bet tev ir jāsaprot, ka man ir jāpabeidz mans darbs un es tur neko nevaru darīt"
Pagaidām visvairāk satraucos par to, ka piektdien ir pasākums, balle uz kuru vēlētos ar viņu aiziet. Viņš teica, ka tad jau redzēs, nezina, vai būs laiks. Turklāt es pēc šī pasākuma tāpat braucu prom uz nedēļu un tad viņš arī mierīgi varēs strādāt visu šo laiku, kamēr es nebūšu pie viņa.
Nezinu ko darīt. Vai man samierināties, ka esmu kopā ar darbaholiķi vai šķirties?
26.09.2017 16:15 |
 
Reitings 209
Reģ: 19.12.2013
Varētu teikt tā, nekāda nauda pasaulē neatsvērs mīļoto cilvēku un darbalholisms nav risinājums attiecību sfērā. Vai nu tavs puisis ir par daudz uzņēmies uz saviem pleciem un netiek no tā laukā vai arī viņš cer ka ar šādu strādāšanu nodrošinās tevi un sevi uz labu laiku. Jebkurā gadījumā, tas nav tā vērts. Es pats strādāju galdniecībā un raujos vairāk par noteiktajām darba stundām un jau saprotu ka tas ir par daudz, protams labi maksā un ir likta atbildība uz sevi, bet ir jāprot pateikt lielu NĒ tam visam. Es saslimu uz nedēļu un sapratu, cik labi ir atslābt, cik labi ir sagaidīt savu sievieti mājās pēc viņas darba dienas, pēc nekā nedarīšanas. Viens mēnesis mazos mīnusos ir tā vērts, tu vnk atmaigsti un esi cilvēks, nevis robots.
Šķirties protams nevajag, drīzāk iesaku meklēt kompromisu un teikt ka tev tas ilgstošā laika posmā nepatīk. Pasaki ka gribas kopā atslābt divatā kādā brīvdienu mājiņā uz nedēļas nogali bez telefona, bez darba lietām un bes stresa. Kas tā par mīlestību, ja viens rauj piķi un nav vairs sasniedzams un otrs tikmēr ir atstāts novārtā? Nav tāda darba vieta Latvijā kur ir vērts upurēt sevi un savu ģimenes dzīvi. It īpaši ja tas notiek puslegāli. :-/
29.09.2017 19:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Macaw, haha tevi gan atceros, tu man regulari lec mugura, laikam uz varzacs esmu uzkapusi :D Garumzimes nelietoju jo vienmer drukaju no telefona, lidz ar to rakstisana ar garumzimem butu divtik ilga ka tagad. Zinu, ka citiem kaitinosi, tikai lieta tada, ka mani tas nekad nav satraucis.
Par parejo, tada esmu ari dzivee, no manis medus liesanu nedzirdes. Es bliezu ka domaju. Nekas nav kaitinosaka ka tas ja ar tevi apietas ka ar jelu, sargajamu olu.
29.09.2017 18:22 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Nezinu ko darīt. Vai man samierināties, ka esmu kopā ar darbaholiķi vai šķirties?

Ja tas vīrietis ir tā vērts,tad samierinies.
29.09.2017 14:48 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
:-D
29.09.2017 14:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jā, lec acīs tas, ka nelieto garumzīmes un visai īpatnēji lieto uzbraucošus izteicienus.

:D Žēl, ka te nav like simbola :D
29.09.2017 13:18 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jā, lec acīs tas, ka nelieto garumzīmes un visai īpatnēji lieto uzbraucošus izteicienus.
29.09.2017 11:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
He he, meitenes. Es pat nezinaju, ka kaads speciali ieverojis kaa es rakstu :D :)
29.09.2017 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Jā, man arī patīk, ka beibe.marta vienmēr visu saka bez puķītēm.
28.09.2017 09:21 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
beibe.marta kā vienmēr bez aplinkiem :D
28.09.2017 01:35 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ā, jā, mans princis baltā zirgā lepojās ar to, ka visa viņa nauda tika izgrūsta par auto detaļām. viņš man vēl kaut kad šito bildi sūtīja.
28.09.2017 01:21 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un piekritu, vins tak par to naudu nesanem. Vins labak pavada laiki strap metaliem, ar savam domam neka ar miloto sievieti. Priorotates. Tak doma Fedja.
28.09.2017 01:12 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
default, man bija tieši tas pats, tikai, ja Tavā gadījumā stāsts bija par mašīnām, tad manā par jau pieminētajiem velosipēdiem. Kopš tā laika ienīstu vārdu "velosipēds", jo tas bija vienīgais vārds, kuru ikdienā dzirdēju vairāk kā 200 reizes un kurš, diemžēl, ieklīda arī guļamistabā, jo nav iespējams aiziet gulēt, nerunājot par ve-lo-si-pē-du! :D Tagad, atskatoties uz to dzīves posmu, nāk smiekli, taču tolaik smiekli nenāca... :D
28.09.2017 01:00 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
es nesen trīs nedēļas ar mehāniķi tikos. viņš arī strādāja bez brīvdienām un līdz vēlām naktīm, retu reizi izbrīvējot kādu laiku randiņiem. bet viņš arī runāja tikai par mašīnām, visi joki bija par mašīnām un man regulāri nācās klausīties lekcijas par to, ka ir nepieņemami nezināt, cik m pirms dzelzceļa sliedēm nedrīkst apstāties un nezināt, kas tas par sūdu viņam vietā, kur normālam cilvēkam būtu radio, bet viņam kaut kādi mistiski cipari, kas saistīti ar elektrību rādās. man tiešām bija vienalga :D
žēl, ka izskatīgi, gudri vīrieši pazaudē prātu dzelžu dēļ :-D
28.09.2017 00:51 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un ko nozime, sakuma centas? Jums vel ir tikai sakums..sorry, bet jocigi bez gala
28.09.2017 00:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pec plikiem faktiem mn izlasas, ka tu vinam viebkarsi aizpildi kautkadu tuksumu ikdiena. Tikai pus gads, jums vel butu jabut roza brillem nevis kaskiem ar nesarunasanos. Plus attieksme, dabuja tevi pie vietas, tagad var darities ka agrak. Nav svaigi skiries? Plaksteris? Vinam varbut vajag kasu kas majas sagaida, apdara visua jo vins tak nav nekad majas. Ja mil, ir savadak un to izskaidrot nevar. Nezinu kas tu vinam esi. Kautko tu aizvieto.
28.09.2017 00:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kopa tikai pus gadu un jau stridaties ta, ka nesarunajaties? Tu vinam esi tikai keksisa pec. Neredzu tur milestibu.
28.09.2017 00:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Biju ar tadu kopa 12 gadus, nekas labaks tur nepaliks. Saluma vairak centas, tagad esi pie vietas, aizmirsti. Ja ta vina sirdslieta, vel jo vairak. Darbaholiki tadi ir un to nevar izmainit nelas, pat ne berni. Vai nu pienem un kluse, vai lasies.
28.09.2017 00:09 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Tas nav darbs, tas nav darbaholisms, tas ir hobijs. Es šādu attieksmi interpretētu kā tiešu un skaidru zīmi, ka attiecības ar mani nav viena no prioritātēm viņa dzīvē.

Piekrītu! Darbs ir darbs, un, ja darbs jādara kaut naktīs vai brīvdienās, tad man nav nekādu iebildumu. Cita lieta ir tad, ja tas ir hobijs, kurš pārvērties atkarībā. Man savulaik bija draugs, kurš bija apsēsts ar velosipēdiem. Sākumā likās, ka viss ok - čalis aktīvs, ikdienā pārvietojas ar riteni, nekas traks. Vēlāk, kad sāku biežāk ciemoties pie viņa un pamanīju, ka viss dzīvoklis piebāzts ar velosipēdiem un to detaļām, pats nekad nav mājās, jo remontē velosipēdus, bet es esmu tā, kura burtiski berž viņa dzīvokli, jo pašam nav laika neko uzkopt dēļ tā, ka galvenais ir velosipēdi, pieliku visam punktu. Ā nē, punkts bija tas, ka viņš man - cilvēkam, kurš vispār pat nemāk braukt ar riteni un arī nevēlas to darīt - ieteica pie viņa ciemos braukt ar riteni, nevis vilcienu (~140km vienā virzienā), jo nevajagot tērēt naudu vilcienam, ja var braukt ar velo.. Tad sapratu, ka tas vairs nav hobijs, bet atkarība un ka tādam cilvēkam blakus der tikai otrs tāds pats vai vismaz tāds, kurš to visu spēs pieņemt. Es nespēju. Man blakus ir vajadzīgs mīlošs vīrietis un es vēlos, lai šim vīrietim pirmajā vietā būtu viņa sieviete, ne dzelzs gabals.
27.09.2017 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 136
Reģ: 16.08.2013
Arī esmu kopā ar automehāniķi. Arī esam strīdējušies par to, ka man velta pārāk maz laika, ka strādā sestdienās, sezonās vispār ir līdz vēlai naktij. Tomēr...kad saprotu un redzu, ka tā naudiņa tiek pelnīta mūsu abu labad, lai varam sākt dzīvot kopā, sākt būvēt ko kopīgu, tad saprotu, ka jābūt mazliet iecietīgākai. Protams, Tavā gadījumā izskatās pēc hobija, no kura vīrietim vienkārši ir radusies, teiksim, atkarība.
Vai tiešām viņš vienmēr atbild tikai šo vienu teikumu - "Bet tev ir jāsaprot, ka man ir jāpabeidz mans darbs un es tur neko nevaru darīt" ? Varbūt tas ir viss, ko sadzirdi konkrētajā brīdī? (jo jūties aizvainota).
27.09.2017 23:21 |
 
Reitings 27
Reģ: 30.08.2017
ir jāsaprot ko vēlies Tu, un ko Tavs vīrietis. varbūt iemesls ir tam, ka Tu pasauli redzi savādāk, bet viņš savādāk, un Jums neiet tas roku rokā. ja tu attiecības stādi vissaugstāk, bet viņam tas ir tikai vidējā plauktiņā tad nezinu kā to var apvienot.
nu tev ir tikai jārunā, jārunā, jārunā un viss. nekas cits taču nelīdzēs, ja vēl nesapratīs kas pa problēmu tad jādomā par ilgtermiņu un vai nu jāšķiras vai arī jāsamierinās ar to, ka viņam dzīvē Tu esi 2,3,4 vietā. ;-)
27.09.2017 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits