!

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es aizsāku šo diskusiju 17. decembra beztēmā, tur ir vairāki mani komentāri.
man sāk parādīties aizdomas, ka tagadējam draugam ir problēmas ar alko, alkoholiķis nav, bet man šķiet, ka uz to sāk lēnām iet ja neapstasies. nepatīkami un skumja šī apziņa jo mīlu un tik mīlēta neesmu jutusies, viņš ir burvīgs vīrietis.
es vēlos šīs attiecības pārtraukt, bet trūkst drosmes. es visu dienu bimbāju un nespēju saņemties, bet es baidos no to attiecību nākotnes, tās ir jābeidz, bet nav drosmes. Man vajag jebkād atbalstu, var arī spert pa pakaļu. Lūdzu!
19.12.2016 19:39 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Paldies jums visām! Es novērtēju katru komentāru! Jums tā ir kārtējā diskusija kurā ierakstatun aizmirstat, bet man tā ir mana dzīve, man ir smagi.
20.12.2016 11:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Domāju, ka tie ir gēni jo viņa tēvs jaunībā bija identisks it visā, l'dz gadiem 35, pēcāk pats nomierinajās.. vot saņēmos un to uzrakstīju.
Bet lai es riskētu ar to, ka var palikt sliktāk ne labak, un lai es stresotu visu šo laiku? Nē, paldies!
20.12.2016 11:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ļoti izklausās, ka viņam iekšēji nav daudz atrisinātas lietas, kas vienmēr ļoti ietekmēs attiecībās.

Ir ļoti senas un senas, un es zinu, ka ir!
20.12.2016 11:33 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
sorry es nelasīšu visas lapas, bet pamanīju, ka iekopēji to aprakstu problēmas. Beidz, šitas vēl nav traki! Manējais ex bija katru dienu apreibinājies.. lūk tas bija traki! Katru nedēļas nogali ļoti daudzi cilvēki iet tusēties vai iedzer! Atrodiet labāk kādas foršas nodarbes, kas abiem patīk un aizstājiet to tusēšanos ar to! Ja gribi saglābt, pamēģini!
20.12.2016 11:35 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Beibe.Marta, galvenais, ka esi rīkojusies saskaņā ar saviem principiem. Ja kādai tā nav problēma, tad kādam tas ir nopietns iemesls, lai šķirtos. Izskatās, ka ar alkoholu viņš risina pilnīgi citas problēmas, kas ir viņam pašam iekšēji, bet nu - kamēr viņš pats negribēs tikt no tā visa ārā, arī Tu nevarēsi palīdzēt..
Katrā ziņā - turies, droši vari rakstīt, ja nu kas :)
20.12.2016 11:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Caloo
Saliekot Tevis rakstīto par dzeršanas ilgumu/biežumu ar šo:

pliks daudzums, manuprāt, jau neko nenosak jo es arī turu ļoti daudz, daudz vairāk kā vidējā sieviete. Tur daudz varāk nianšu.
20.12.2016 11:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Sisley
Tu esi fantastisks cilvēks;-)
20.12.2016 11:37 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
dr567309, runa nav par to,ka katru nedēļu vienkārši iedzer.Es arī katru nedēļu pa vīna glāzei iedzeru (citreiz vairāk:-D). Runa par to, viņš dzer un līdz kādam stāvoklim. Ja iedzeršana jau traucē attiecībām,tas nav normāli.
Kādā brīdī arī jāsāk par sevi domāt un nākotni.
20.12.2016 11:45 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Cik bieži dzert skaitās normāli?
Es pie riskantām pieskaitītu arī sievietes, kuras dzer kaut arī tikai viņčikus, bet regulāri un bez īpaša iemesla. Nu ok glāze neskaitās, bet pudele nedēļā jau ir kkāds rādītājs, ne?
20.12.2016 12:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu pec Caloo , merijumiem , es esmu neglabjama alkaholike kurai nav nekadas nakotnes :D :D
20.12.2016 12:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
:D Es neteicu, ka tā uzreiz kļūst par neglābjamu alkoholiķi. Saku tikai tādā veidā sper pirmo soli atkarības virzienā, tālākais jau ir stipri individuāli. :)
20.12.2016 12:14 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
nu pec Caloo , merijumiem , es esmu neglabjama alkaholike kurai nav nekadas nakotnes

Nu tad es arī esmu norakstīta :-D:-D:-D
20.12.2016 12:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015

nu pec Caloo , merijumiem , es esmu neglabjama alkaholike kurai nav nekadas nakotnes

Same here! Vakar vēl savu "viņčiku" ielēju zupā. Gan ne bez iemesla, bet tapēc, ka recepte prasīja (s)
Bet, ja nopietni, "vinčikus" nedzeru, dzeru vīnu. Ja man tas negaršo un nešķiet labs, tad nedzeru. Manuprāt cilvēku vēlme apreibināties ir diezgan dabiska un saprotama. Galu galā 3 vadošās hipotēzes agrikulturālajai revolūcijai ir alus, kāsis un maize. Tas, kas man nav saprotams ir vēlme pēc komas.
Beibei gan ieteiktu uz šeit esošajiem pieredzes stāstiem 100% nepaļauties, jo dikti var redzēt kā citas, kuras ir bijušas attiecībās ar vardarbīgiem dzērājiem, šo savu pieredzi un sāpi projecē uz autores situāciju. Ir jārunā ar to vīrieti! Kapēc viņu velk uz to komatozo tusiņu? Un jāklausās atbildē.
20.12.2016 12:22 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Nu ok glāze neskaitās, bet pudele nedēļā jau ir kkāds rādītājs, ne?
Nu jā, tad jau liela daļa francūzietes ir alkoholiķes :-D un norakstītas sievietes :-P
20.12.2016 12:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es domaju , ka ta lielaka problema ir nespeja apvienot visu... Nu nav labi , kavet darbu , neatkarigi no iemesla. Bet kavet darbu del pagiram vai alko reibuma tiek uztverts savadak . Pa lielam nevienu neturetu darba ja vins non-stopa slimotu, vienalga ar ko. Tas viss ir attieksmes jautajums , man patik dzert , nopietni , neviss piedzerties bet dzert , respektivi viena kokreta kondicija , kura pa lielam nemaz i nepateiksi , ka esmu ko dzerusi :D Tagad ziema es treneju roku uz karstvina gatavosanu , man vajag baram atrast idealo proporciju un garsu... Vispar bara kartes sastadisana man ir liels izaicinajums :D
Man jau skiet , ka nav problemu lidz tam bridim kamer tas netrauce pildit savus tiesos pienakums , visas jomas , t.s. ari pret gimeni.
Lidz kinkim , es neesmu dzerusi 100 gadus , es vispar secinaju , ka nemaku bedas slicinat alkahola , es dzeru , kad man ir neitrals garastavoklis un garlaicigi :D Isteniba , es domaju , ka normali , cilveki kaut ka izaug periodu dzersanu lidz klinkim , es ta dzeru no kadiem 16-22 un pec tam arvien retak , es ari tagad varu visu nakti noballet , bet tas nav ar dzersanu kamer krit ....
Vel es domaju , ka tas ir ari atkarigs no gimenes audzinasanas ir gimenes kur 1 pudele sampaniesa jau ir daudz un ir kur kvalitativs alko tiek uzskatits par tik pat saprotamu lietu ka steiks pusdienas.
20.12.2016 12:28 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vajag izrunāt šādas problēmas un nevis tikai nonākt pie secinājuma, ka viņam ir jāpārtrauc dzert, bet gan jānoskaidro kāpēc viņš dzer? Kāpēc viņam to vajag? Vai tad bez tā nevar? Vai tā viņš meklē komunikāciju ar cilvēkiem? Grib vienkārši komu? Grib aizmirsties? Kaut kas viņu mudina skriet dzert, jo viņš tomēr nedzer viens mājās(cik es sapratu) un ir arī trakāki varianti kad alko nav tikai daļa no tusiņa un nākamā rīta pohu lāpīšanas, bet gan tādi kas dzer līdz nelabumam katru vakaru un neredz tur problēmu.
Ir jārunā šīs problēmas loģiski, drusku pa emocijām arī jauzsit un galējais variants ir ultimāts, kad vai nu dzeršana tiek ierobežota cilvēciskos daudzumos, vai arī attiecības netiek turpinātas.
Bet jā, vienkāršākais un iespējams arī labākais veids, kā saglabāt savus nervus un enerģiju ir vienkārši pamest tādu partneri. Tas nav tavs pienākums censties viņu vilkt laukā no bedres, tu vari būt tikai atbalsts, bet viņam pašam ir jānonāk līdz secinājumam, ka alko nav atrisinājums problēmām.
20.12.2016 12:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pudele vīna nedēļā ir tas pats kā pudele reizi nedēļā piektdienas vakarā. Tur nav problēmas. Problēma sākas tad, kad tu nevis nedēļā izdzer 1 pudeli ar vīnu, bet gan pakāpeniski no vienas pudeles pārej uz divām, vel pēc nedēļas uz trīs pudelēm un jau pēc pusgada tu staigā apkārt tikai apreibusi un kafijas vietā borkastīs jau gribi to vīnu.
20.12.2016 12:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kapēc viņu velk uz to komatozo tusiņu? Un jāklausās atbildē.

Es jau viņa atbildi zinu no galvas. Viņš darba dienās smagi strādā (divos darbos, pamata darbā un naktmaiņas 2 naktis nedēļā), brīvdienās grib atpūsties kas dažreiz iekļauj alko jo viņš tā atslābinās. Ar alko palīdzību viņš atslābinās, nedomā ne par ko. Tā ir tā galvenā atbilde. Vēl man šķiet, ka draugi un vispār kompānija kura viņam apkārt, daudz ko izsaka. Tur nav ģimenes cilvēki. Nē, meloju viens ir, bērns arī ir un tās ir šausmas. Kā iedzer, tā ir vēlme vazāties ar auto riņķī, brīnos, ka vel nav nosities. Bet ar to vairs nekomunicē kā senāk.
Mana piebilde..Plus agrākā ballīšu dzīve ar dod savu, pieradums?! Nespēja savādāk atpūsties?Plus gēni, jo ja tēvs jaunībā rīkojās identiski, nu neticu, ka tam nav sakara.
20.12.2016 13:01 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Beibe.Marta cik ilgi bijāt kopā? es apbrīnoju, ka tik ātri saņēmies. Ja lēmums ir pieņemts, tad es ceru, ka izdosies to noturēt.
NordicBelle - tad arī kāsis ir ok ja samērīgos daudzumos tavuprāt?
20.12.2016 13:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
paulala
Esam kopā kopš ši gada janvāra.
Mans telefons laikam explodēs ..
20.12.2016 13:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits