Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

!

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es aizsāku šo diskusiju 17. decembra beztēmā, tur ir vairāki mani komentāri.
man sāk parādīties aizdomas, ka tagadējam draugam ir problēmas ar alko, alkoholiķis nav, bet man šķiet, ka uz to sāk lēnām iet ja neapstasies. nepatīkami un skumja šī apziņa jo mīlu un tik mīlēta neesmu jutusies, viņš ir burvīgs vīrietis.
es vēlos šīs attiecības pārtraukt, bet trūkst drosmes. es visu dienu bimbāju un nespēju saņemties, bet es baidos no to attiecību nākotnes, tās ir jābeidz, bet nav drosmes. Man vajag jebkād atbalstu, var arī spert pa pakaļu. Lūdzu!
19.12.2016 19:39 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Es izšķīros no alkoholiķa un tas bija mans labākais lēmums pēdējā gada laikā.
22.12.2016 01:20 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es biju Amsterdamā tādā mazā audzētavā apskatīt kā tas viss dzīvē notiek, tur katra šķirne mazliet atšķirās gan pēc izskata, gan pēc smaržas, efekta bez maz vai. Citi stādi aug kupi, citi uz augšu, citi mazi krūmiņi, citi lieli :D :-D Ir cilvēki, kuri pēc smaržas un izskata var atšķirt kas par šķirni utt :-D Tas ir crazy! Es nespēju iedomāties cik daudz par to jāinteresējas un tas jādara lai būtu jau tāds līmenis :D
paulalala, man atkal liekas, ka kokaīnu pāršņaukušies cilvēki vienmēr kaļ lielos plānus - davaj tur taisam biznesu, davaj tur brauksim ceļojumā, tas šitas, beigās pat nekad neatcerās :-D Man tas liekas kaitinoši :-D
21.12.2016 21:29 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
dr5 - neticu mūsu pieejamās zālītes dabīgumam. tāda griezīga zirgu sviedru smaka nevar būt dabīga. pat sūds tik griezīgi nesmird :D
21.12.2016 21:15 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
par zālīšpīpētāj-narkomāniem, diemžēl zinu par viņiem vairāk nekā gribu zināt :D Realitāte un kā vēl viņiem izmainās, toč paralēlā pasaule. Tas kaitina ļoti būt blakus.
Man viens zālīšpīpētājs lieto visu izņemot duršanos. sākās ar zāli, bet pēc gadiem apnika drusku un tad variēja kopā ar citām lietām. narkotikas IR un paliek narkotikas :) lai kā te daži strīdētos. pie tam zāle padara cilvēkus bezkaunīgus. neesmu redzējusi kokaīna lietotāju kurš bļaustītos, cik tas viss forši un labi! :D zāle tādā ziņā PILNĪBĀ atslēdz kritisku spēju izvērtēt savu atkarību. un atkarību izraisa stipru. Man ģimenē ir psihiatrs-narkologs, mans viedoklis acīmredzami sakrīt ar ārsta viedokli.
21.12.2016 21:13 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Caloo, es pieļauju, ka lielākā daļa uz smagākām pāriet pēc ripām utml 'brīnumiem'. Reti kuram zāles pīpētājam, kuram patīk sedatīvā ietekme, pēkšņi uznāk griba pāriet uz smagām un stimulējošām narkotikām. Neviens zāles atbalstītājs ko es zinu, šķiet ne interesējas par heroīnu vai tamlīdzīgām narkotikām, ne arī atbalsta. Zāles pīpētāji tak lielākoties paši ir ļoti normāli cilvēki, kuriem nepatīk sūdu taisītāji vai pat lieli alkohola piekritēji savos bariņos un draugu lokā. Nez.. parunā ar kādiem baigajiem rastamaniem (nu, mūsdienu vidējā latvieša zāles pīpētāja izpratnē :D) un pajautā kādreiz ko domā par sintētiku un to visu murgu...cik nu ir runāts, teju visi saka, ka neko vairāk par "dabīgo" nevēlas lietot, nav intereses. Liela daļa dzīvo tā ar domu, ka zālīte jau nav kaut kādas ķimikālijas, ka tā ir dabīga lieta utt. Es zinu pat tādus, kas taisa sviestu kaņepju pīpēšanas vietā. Lieto uzturā, cep kūciņas utt :-D
21.12.2016 21:10 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Tas, ka parasti sāk ar vieglākām narkotikām un pēc tam pāriet uz smagākām, ir novecojis mīts, pēc maniem novērojumiem.

ok, es pārfrāzēšu: Ne visi zālītes pīpētāji ar laiku sāk lietot heroīnu, bet praktiski visi heroīna lietotāji ir sākuši ar vieglajām narkotikām.
Skan labāk? :)
21.12.2016 20:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
atmiņas traucējumi hroniskajiem lietotājiem..

šim gan piekrītu.
bet tomēr pēc tā kā vienam čomam beidzās epilepsijas lēkmes uzsākot smēķēt zāli, es neesmu vairs tik drastisku viedokli.
21.12.2016 20:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka zālītes pīpēšana ir diezgan liela bēda. Manuprāt, problēmu palielina arī tā cilvēku populācija, kas pozitīvi attiecas pret to (reklāma?).
Varbūt tas tāpēc, ka daudzi ikdienā neredz šī grēka tumšo pusi.. piemēram, zālītes izraisītas psihozes (diemžēl nav retums psihiatriskajā slimnīcā), atmiņas traucējumi hroniskajiem lietotājiem..
21.12.2016 20:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man personīgi ir vienalga, kur cilvēki pīpē zāli, kādā veidā un kādā kompānijā. Skeptiski man uz to liek raudzīties tas, par kādām bremzēm paliek cilvēki, kuri ar to nodarbojas regulāri. Nevienu labo piemēru pagaidām šajās aprindās neesmu redzējusi.

+++
21.12.2016 19:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tas, ka parasti sāk ar vieglākām narkotikām un pēc tam pāriet uz smagākām, ir novecojis mīts, pēc maniem novērojumiem. Es nezinu, šķiet, nevienu regulāro pīpmani, kurš sēdētu arī uz smagākām narkotikām vai pēc tām tiektos. Vēlreiz atkārtošu, ka kokaīns, ripas utt. tie visi ir stimulanti. Tos meklē cilvēki ar mērķi būt "apštirītiem", stimulētiem, enerģiskiem. Tādēļ tās narkotikas ir mazliet no cita zara, manuprāt... Es nezinu nevienu, kurš pīpētu un ietu tusēties, jo zālei ir tieši sedatīvs efekts, nomierinošs. Tevi "neper" nekur ne iet, nekas tamlīdzīgs. Un arī fiziskie efekti nav salīdzināmi. Stimulanti karsē ķermeni, dehidrē, cilvēks svīst, ir satraukts, uzbudināts, nervozs nereti, apjucis, varbūt pat ir halucinācijas - gan skaņas, gan vizuālās, sirdsdarbība krietni paātrinājusies. Opiāti pretēji - nomierina.
Zini kur rodas problēma daudziem pīpmaņiem (nu tā..mans viedoklis/novērojums)? Ka viņi uzpīpē nevis tad, kad viss dienas darāmais jau ir padarīts un drīkst atslābt, bet paši atsakās sevi ielikt grožos un pīpē vispār nepiemērotos brīžos. Piemēram, izdomā no rīta uzpīpēt pirms darba, tad izdomā, ka aij...negribas iet uz darbu/skolu un tad tas tomēr ietekmē visu dienas gaitu un pieauguša cilvēka atbildību. Ja cilvēks nemāk sevi kontrolēt pats un sekot līdzi vai lietas neiet pāri robežām, tad pie vainas jau ir cilvēka paškontrole - raksturs, nevis zālītes pīpēšana kā tāda. Varbūt arī nē.
21.12.2016 18:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ja par bottom line komentāru nav, vai man jāsaprot, ka tā visa sāls ir:
tie, kas grib lietot marihuānu, varēs to darīt netraucēti, atklāti un kvalitatīvi un valsts varēs iekasēt kaut kādu naudu no visa šī pasākuma un parādīsies zināms skaits legālu pārdevēju darbavietas. Tie kas uzskata, ka viņiem ir slimības ko varētu ārstēt uzpīpējot zāli, to varēs izdarīt bez ārsta palīdzības.
Vai esmu palaidis garām vel kādus plusus?
21.12.2016 18:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Calloo, tu pats esi kādreiz pīpējis zāli? Par kādu citu realitāti tu runā?

Ahh, es vnk tā izteicos, tā realitāte tak nav jāuztver burtiski. :D
Nē, es nekad neesmu lietojis narkotikas un netaisos. :) Lai cik traki nebūtu bijis, es vienmēr esmu spējis tikt galā ar stresu un visu pārējo.
Tā nauda tikai plūst dīleru un sagādātāju kabatās un vairo viņu bagātību un labklājību

Vai ne, un dīleri to naudu tavuprāt krāj zeķē, vai viņai aiziet tālāk apgrozībā un attiecīgi ģenerē nodokļus utt.? :)
Un pēdējais tāds punkts... nopietni, nevajag jaukt heroīnu utml lietas ar zaļo. Nu nevar salīdzināt ripas, kokaīnu utt ar zaļo. Absolūti dažādi efekti, mērķis lietošanā un pati narkotiku "filozofija".

Kā saprotu, Tu zini drēbi, pastāsti par šo sīkāk, lūdzu. :) Vai tavuprāt cilvēki nemēdz iesākt ar kaut ko vieglāku un tad pāriet uz smagāku? Tas ir kaut kas neierasts, vai tā gadās pietiekoši bieži? Nez vai kāds tā uzreiz sēžas uz adatas...(t)
21.12.2016 18:20 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man personīgi ir vienalga, kur cilvēki pīpē zāli, kādā veidā un kādā kompānijā. Skeptiski man uz to liek raudzīties tas, par kādām bremzēm paliek cilvēki, kuri ar to nodarbojas regulāri. Nevienu labo piemēru pagaidām šajās aprindās neesmu redzējusi.
That being said, es esmu par legalizāciju vienkārši tāpēc, lai šī joma būtu caurspīdīgāka, kontrolējamāka un bez noziedzīgajiem elementiem. Kad man bija 13, bez problēmām būtu varējusi nopirkt no dažādiem dīleriem, un neviens no viņiem ne aci nebūtu pamirkšķinājis par manu vecumu. Iepazinos arī tajā laikā ar sava vecuma puisi, kurš to tirgoja. Vai tas ir normālāk nekā legalizācija?
Vai tas ir normālāk, ka neko nezini par tās vielas izcelsmi? Arguments "bet es pazīstu savu dīleri" neiztur kritiku, jo tā ķēde no audzēšanas sazin kur līdz "mazumtirdzniecībai" Rīgā ir tik gara, ka mazie dīleri paši, visticamāk, nezina, kas un no kurienes nāk.
Vai ir normālāk salikt cietumā knapi pilngadīgus tirliņus - dīlerus, kuri nebija pietiekami gudri, lai padomātu par savas rīcības sekām? Diez vai tas palīdzēs kļūt par sabiedrībai noderīgiem cilvēkiem, kad beidzot sāks domāt ar galvu.
21.12.2016 18:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Calloo, tu pats esi kādreiz pīpējis zāli? Par kādu citu realitāti tu runā? :D Man tiešām rodas iespaids, ka tev liekas, ka uzpīpējot zaļo, tu pēkšņi izmaini ādas krāsu un aizej citā realitātē :D nu nav tak tā! ha ha!
Atvaino, bet nauda nerodas no zila gaisa (izņemot bankas ) - tas, ka daļa no cilvēku ienākumiem, kura tagad tiek tērēta uz pārtiku, alkoholu un citām lietām ienāktu valsts kasē caur akcīzes nodokli, caur attiecīgo "uzņēmēju" ienākuma nodokli utt. neko nemaina. Viņa arī tagad ienāk valsts kasē tikai citā ceļā. Zāli arī šeit uz vietas neaudzē, tā ka ārējās tirdzniecības bilancei tas nav nekāds pluss.

Ko tev mēģina cilvēki te pateikt... arī tagad LV iedzīvotāji tērē normālas summas par zaļo. Tikai valstij un tās iedzīvotājiem no tā nav ne silts ne auksts. Tā nauda tikai plūst dīleru un sagādātāju kabatās un vairo viņu bagātību un labklājību. Es dikti šaubos, ka legalizējot marihuānu, pēkšņi LV iedzīvotāji sāks nenormāli kurīt, jo zālīti var dabūt teju jebkurš, kam vien ienāk prātā un ir brīvi 15 eur, jo mazāk par gramu neviens netirgos un pērkot tikai 1g, ja vien dīleris nav baigais čoms, tev neviens lētāk nedos. Tādēļ - nu nav jau nu tā, ka nevar dabūt un tajā ziņā kaut kas baigi mainītos. :-)
Par sportistiem runājot - paliec pie sava, es palikšu pie sava. Es eju laikam līdzi un apzinos to, ka ne visi var un grib "nomierināt nervus" dabiskiem veidiem. Ja dzīve paiet vienā skriešanā un stresā, vieglāk un ātrāk ir vienkārši ievilkt pāris dūmus un miers. Arī sportists ir tikai cilvēks... pietam, lielākā daļa profesionālo sportistu negrib/baidās aiziet no sporta, jo neko citu nemāk un nezin ko ar sevi darīt, ja nu šis darbs jāmet pie malas. Pietam, vismaz tie, kas manā lokā, ir ļoti motivēti arī at atalgojumu, kuru saņem.. Nu labi tas nav svarīgi.
Un pēdējais tāds punkts... nopietni, nevajag jaukt heroīnu utml lietas ar zaļo. Nu nevar salīdzināt ripas, kokaīnu utt ar zaļo. Absolūti dažādi efekti, mērķis lietošanā un pati narkotiku "filozofija".
21.12.2016 18:04 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
NordicBelle
Legāla, tīra un lietošanai droša zāle, papildus ienākumi nodokļos (piemēram, UK varētu saņemt papildus 700-900milj.£ nodokļos), līdzekļi, kas šobrīd tiek tērēti, lai trenkātu zāles pīpētājus un spundētu cietumos mazos dīlerus vai audzētājus, varētu tikt izlietoti derigāk, apkarojot istas problēmas.

Tas, ka pīpēt gribētāji brīvi tiktu pie mantas, priekš viņiem protams ir pluss. (t)
Atvaino, bet nauda nerodas no zila gaisa (izņemot bankas :D) - tas, ka daļa no cilvēku ienākumiem, kura tagad tiek tērēta uz pārtiku, alkoholu un citām lietām ienāktu valsts kasē caur akcīzes nodokli, caur attiecīgo "uzņēmēju" ienākuma nodokli utt. neko nemaina. Viņa arī tagad ienāk valsts kasē tikai citā ceļā. Zāli arī šeit uz vietas neaudzē, tā ka ārējās tirdzniecības bilancei tas nav nekāds pluss.
Es nesaprotu, kāpēc vajag visu jaukt vienā putrā - zāli, heroīnu, spaisu?

Nu varbūt tāpēc, ka tiem ir kaut kas kopīgs? Ar visiem apdullinās. Arī opiātus izmanto medicīnā. Gan jau arī sintētiskajai marihuānai ir kaut kāds pluss.
Bet nu ok, var piekrist, ka kaņepēm un no tām iegūtiem produktiem (CBD oil) ir arī pozitīvas īpašības. Tikai kāpēc gan to nevarētu organizēt tā, ka tiem, kam tas ir vajadzīgs, attiecīgās ārstniecības iestādēs šo produktu varētu dabūt tieši savām vajadzībām, nevis lai apdullinātos.
dr567309
Tā par aiziešanu nebūtībā ir pazīstama sajūta, biezu vārdu uzreiz pateikt gribas. :D
Hmm, imho tas nav stāsts par to, cik zolīdi/nezolīdi kāds to dara. Es jau nesaku, ka smēķē tikai bomži vai aprobežoti cilvēki un arī uzvalkā tērpies kungs ar tauriņu var izjusti un skaisti ieslidināt vēnā adatu no personalizētas šļirces. :D
Es visu mūžu esmu sportojis un manā uztverē viss, kas profesionālim neuzlabo rezultātu vai pasliktina to, ir jāatmet. Ja nespēj tik galā ar spriedzi, ir citi veidi kā to atrisināt bez apdullināšanās.
__________
Labi, bet bottom line :D :
Kāds, jums katram un sabiedrībai kopumā, ir labums no tā, ka visi varēs netraucēti apdullināties? Celsies produktivitāte? Mazināsies bezdarbs? Cilvēki vairāk lasīs, paliks gudrāki? Būs labāki sasniegumi sportā? Kļūs mērķtiecīgāki? Būs inovatīvas idejas ? Kas pa lielam mainīsies, izņemot to, ka vairāk cilvēku savu brīvo laiku pavadīs velkot kāsi un sapņojot paralēlā realitātē? :D
21.12.2016 17:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams, bet viss atkarīgs no personas

Tas gan, bet tev tur nemaz nav jābūt blakus un jācenšas viņu mainīt. Tā ir viņa izvēle.
21.12.2016 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Zinu, kā tas ir, kad prāts saka pamest atkarībnieku (manā gadījumā ne alkohola), bet sirds turas pretim. Man arī viņš šķita zelta cilvēks, nu kā tādu es varētu pamest, nu varbūt viņš tomēr mainās, saprot, ka tagad esam divi, ka mums priekšā zelta nākotne utt. Nekā. Un pat joprojām man brīžam prātā ieskrien doma: ja nu es būtu mazliet pielaidīgāka, ja nu tomēr ... Tieši tā, kā iepriekš te izteicās par šizofrēniķi - divas sejas, divi dažādi cilvēki. Sāpīgākais laikam ir tas, ka iepazinu un iemīlēju ne jau to īsto pusi.
21.12.2016 16:56 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Aizvietotājs var arī būt kaut kas veselībai un prātam pozitīvs.

Protams, bet viss atkarīgs no personas
21.12.2016 16:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nevis dzeršana nav maināma, bet tas, ka neprot būt viens ar sevi. Pārstās dzert, atradīs citu aizvietotāju. Diemžēl.

Aizvietotājs var arī būt kaut kas veselībai un prātam pozitīvs.
21.12.2016 16:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
grecia
To arī neviens neapšauba..
21.12.2016 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits