Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Manikīres darbs. Iesakiet.

 
Reitings 386
Reģ: 03.03.2016
Sveikas.
Brīva veida diskusija! :)
Esmu izgājusi manikīra kursus jau kādu laiku, pati sev un ģimenes lokā šad un tad uzlieku gēllaku. Tagad ir doma, ka varētu tomēr to visu uzsākt nopietni. Vēlos darboties mājās. Ir atrasts arī brīvs stūris istabā, istabas nav caurstaigājamas, uzreiz tieši ienākot dzīvoklī vituvākā telpa. :)
Kas jums ir svarīgi ejot pie manikīres? Pirmajā vietā ir darbs, bet kas ir tie sīkumiņi, kas jūs iepriecinātu?
Kā būtu jāizskatās telpai/telpas daļai, kas atvēlēta manikīram?
Piedāvāšu tikai manikīru.
14.12.2016 09:32 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
1. pats svarígákais - instrumentu sterilitáte!
tikpat svarígs - meistares profesionalitáte un talants, darba kvalitáte
2. érts krésls, galds
3. múzika, nevis klusums
4. liela izvéle krásám,dizainam
15.12.2016 18:29 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Visas tādas princeses nolasījušās

pie savas meistares taisu par 25EUR. Un kvalitāte atsver visu, kā arī viņa realizē visas manas dizaina idejas :)
15.12.2016 18:05 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Mc.Queen, pareizi dari! Es parasti nomazgāju visu akurāti ar birstīri, tad lieku šķīdumā un tad sterilizātorā uz visām 15-20 min, lai drošs paliek drošs. :D
15.12.2016 13:44 |
 
Patīk
Reitings 3013
Reģ: 09.08.2016
Shakti, jā, man arī. Bet es vienalga vispirms mērcu šķīdumā, noskaloju. Un tad pārlieku UV sterilizatorā,lai uztur tīrus,kamēr nelietoju. Tāds UV jau mierīgi stāv izlietnē. Bet vispār es neesmu pārliecināta vai ar vienu pašu UV sterilizatoru pietiek...
15.12.2016 13:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tev sava klientura ir?
Man svarigi lai tira vide, pieklajiga meistare. Teja/kafija/udens. Muzikas stilam nab nozimes, galvenais lai nav kapa klusums. Un jabut spejai atkost klientu-vins ir runatajs vai tomer nav. Man nepatik bezjedzigi plapat visu laiku.
15.12.2016 13:37 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Man forši šķiet UV staru sterilizatori :)
15.12.2016 13:35 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
meistare dezinficē intrumentus acu priekšā. Kā viņas to dara? Piemēram, es kad to darīju, man intrumentu dezinfekcijas kastīte

bet tad tā ir tikai dezinfekcija ne sterilizācija, ja? :-D tas laikam ir vienīgais, par ko es šajā diskusijā vāros. :-D
15.12.2016 13:26 |
 
Patīk
Reitings 3013
Reģ: 09.08.2016
Ļoti nepatvienas meitenes komentārs šajā diskusijā, pie tādas meistares es neietu, dikti liela augstprātība spiežas ārā. Cik esmu gājusi uz krutākiem, dārgākiem, lētākiem un minikabinetiem pie pašnodarbinātās, tad ir tā, ka tādas iedomīgās(!) sēž Kolonnā, taisa manikīru pa 28 eiro, ne viņas dizainu māk, ne spīdumiņu akcentam uzlipināt, tai pat laikā inu meistares, kas taisa pa 12 eiro un visādus brīnumiņus māk. :)
CIk Rīgā esmu bijusi Kolonnā, kad meklēju savu meistarīti, man no 3 viena bija ļoti draudzīga, sirsnīga. (t) Pārējās bija baigās fifas. :-D
15.12.2016 13:24 |
 
Patīk
Reitings 3013
Reģ: 09.08.2016
Man ir jautājums tām, kuras saka,ka meistare dezinficē intrumentus acu priekšā. Kā viņas to dara? Piemēram, es kad to darīju, man intrumentu dezinfekcijas kastīte un šķidrums stāvēja vannas istabā, jo tos pēc izņemšanas no kastītes ir jānoskalo. Meistarei istabā bija izlietne vai viņa skrēja uz virtuvi/vannas istabu mazgāt?
15.12.2016 13:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Visas tādas princeses nolasījušās

Viss atkarīgs no cenas. Ja es apmeklētu pašus lētākos meistarus, noteikti nebūtu tādu prasību, jo skaidrs, ka par tiem 10€ (neesmu manījusi, ka gelu kāda lētāk liktu) tam meistaram telpām utt neatliek, bet par saviem 30€ es netaisos sēdēt virtuvē uz taburetes ar jezgu riņķī, ja par to pašu naudu varu dabūt arī apstākļus, kādus vēlos. Tām princešu prasībām ir attiecīga cena un, ja var to atļauties maksāt, var arī prasības uzstādīt. Tas ir tas pats, kas iet uz restorānu, kurā vienas vakariņas maksā 50€ katram un paciest, ka uz galdauta ir pleķis, kaut kur putekļi un no viesmīļa nāk alkohola smārds. Visu nosaka cena - jo tā lielāka, jo lielākas tiesības klientam pieprasīt attiecīgus apstākļus.
15.12.2016 12:26 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu, es domāju, ka meitene neprasīja padomu, kā darīt savu darbu :D Bet gan par sīkumiem, kas iepriecina klientus.
Man, piemēram, tējas vai kafijas dzeršana manikīra laikā nešķiet pirmā nepieciešamība. Savukārt noteikti interesē ērta iespēja apskatīties iepriekšējos darbu]s. Gadījums, kad meistare man vienkārši savā telefonā rādīja bildes, kurām pa vidu maisījās personīgās bildītes, nelikās īpaši ērts, jutos neērti, jo negribot biju ielīdusi viņas personīgajā dzīvē. Uzskatu, ka arī telpai nevajadzētu būt pārāk personalizētai (iespēju robežās). Iepriekšējiem darbiem forši būtu atsevišķs instagram vai facebook konts :)
Noteikti svarīga ir iespēja nesēdēt kapa klusumā, jo citādi laiks velkas. Kaut kam ir jābūt fonā, jo nepārtraukta pļāpāšana arī nav risinājums.
Noteikti jānodrošina skaidra izpratne par pakalpojuma cenu! Ir bijuši nepatīkami gadījumi, kad manikīra taisīšanas laikā izdomājam pamainīt sākotnējo plānu, un beigās cena pavisam cita, kaut arī man ar manu ne - manikīres aci tas nešķiet pamanāms, un tad nu meistare taisnojas, ka uz naga ir tas un tas, bet es plikšķinu acis, un sabēdājos, ka jāmaksā būs vairāk.
15.12.2016 11:15 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Visas tādas princeses nolasījušās :-D šito vajag, to vajag.
Nesen sāku atkal apmeklēt manikīra meistari, kas taisa nagus mājās VIRTUVĒ, apsēdāmies pie letes. Viss tīrs, foršs, fonā gāja TV, nevis skanēja kāda spešal mūzika pēc manas gaumes. Pa TV rādīja Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā. Abas pasmējāmies, aprunājāmies. Viņai meitiņa nāca virtuvē un rādīja kādu grāmatiņu nopircis tētis. Un man pat prātā neienāca, ka sīkā tagad valkāsies un traucēs. Bērnu uzvedība ir dažāda, bet meitenīte man netraucēja. Kafiju/tēju piedāvāja. Manuprāt viss ir atkarīgs no meistares pašas. Jo var būt labākās telpas un apkalpošana, bet pati sēdēs ar koka ģīmi (diskusijā minēts viedoklis), pie tādas man arī negribētos iet vairāk.
15.12.2016 11:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tējas izvēle man ir, neesmu kafijas dzērājs, tāpēc man ciemiņiem ir tikai šķīstoša kaut kāda Jacobs kafija, vai kas tāds. Ceru,ka derēs.

Jacobs arī maltā nav dārga, nopērc mazo paciņu, lai ir izvēle. Tie pāris € Tev pakalpojuma cenu nesadārdzinās - pietiks vairākiem klientiem. Vairums man zināmo kafijdzērāju, šķīstošās neatzīst par kafiju.
Personīgi man:
* Gribu procesa laikā pētīt sertifikātus pie sienas
* Gribu redzēt, kur tiek sterilizēti instrumenti
* Gribu papētīt materiālus
* Forši, ja tur pat stāv paraudziņi ar darbiņiem, ko var paskatīties.
* Gribu ērtu krēslu. Ir meistares, kas iedomājas, ka es taču to brīdi (Nekad nav bijusi procedūra zem 2h, man gan gels, nevis laka) var pasēdēt uz taburetes. Es nevis nevaru, bet negribu. Man vajag, lai ir atzveltne un mīksts krēsls.
* Kafija/tēja/ūdens. Parasti neizvēlos neko, bet patīk, ka piedāvā.
* Neuzbāzīga mūzika - vislabāk kāds radio
* Nekādas smakas vai ēdiena smaržas. Aromātiskā svece ir ok, man patīk, bet neiesaku tādas izmantot (Ir sveces ar izteiktāku aromātu un var trāpīties klientes ar izteiktu alerģiju. )
* Obligāti telpai jābūt izvēdinātai, pirms es tajā ienāku. Negribu nekādas smakas, iepriekšējās klientes smaržas un ciest nevaru, ja agresīvas smaržas ir pašai meistarei.
15.12.2016 00:08 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
1. Zini un proti pastāstīt kur tava mājokļa tuvumā var novietot auto.
2. Kārtīgas un tīras telpas bez nekā lieka (manikīra telpa, gaitenis, wc)
3. Mierīga mūzika - jūtūbē ir jūrām "meditācijas un spa" mūzikas, kuras tādām aktivitātēm ir ļoti piemērotas.
4. Tīri instrumenti un dvieļi.
5. Labi vēdinātas telpas.
6. Pieklājīga, korekta un draudzīga attieksme.
7. Ūdens, tēja, kafija. "Pati kafiju nedzeru, tapēc ir kaut kāda" tipa attieksme nav forša.
Bet es arī labāk eju uz salonu un par attieksmi esmu gatava piemaksāt. Esmu 1x dzīvē bijusi pie frizieres mājās un man nepatika.
14.12.2016 22:10 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
Paldies, Cukurvāvere.
Reku te ir līdzīgs kā tavos google attēlos-
http://beautyfor.lv/lv/Dezinfekcija/Sterilizatori/Graudu-temperaturas-sterilizators-p2605c117c160.html
bet aprakstā teikts, ka paredzēts dezinfekcijai.
14.12.2016 22:09 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Man noteikti vissvarīgākais ir kvalitāte un atsaucība, sajūta, ka esmu gaidīts klients.
Tad noteikti tīrība.
Bērni un dzīvnieki netraucē, jo pati mēdzu ar bērnu (iepriekš sazinoties un pavaicājot, vai var) paņemt līdzi.
Nepatīk, ja meistare ir rūgumpods un čīkst, ka apnicis nagus taisīt, ir tādas gadījušās :-/ pilnīgi vainīga sajutos, ka atnācu...
14.12.2016 21:56 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Tādas lietas kā iepriekšminētā tīrība un kārtība gan telpā, kurā strādā, gan WC, gan pa ceļam uz to, ērts krēsls, sertifikāti, materiāli, ar kuriem tiek strādāts redzamā vietā, instrumentu sterilizācija manā klātbūtnē, patīkama komunikācija, tēja/kafija etc šķiet pašsaprotamas lietas, tieši tāpat kā salonā, pie tādām lietām atkāpes nekādas. Bet man ļoti svarīgi būtu arī tas, lai meistarei vīrs nevazājas pa telpu kurā tiek veikta procedūra, lai nepabāž galvu pa durvīm paprasīt kur baltās zeķes un zilais krekls, lai nebūtu jādzird bērni, lai telpā, kurā manikīrs tiek veikts, nebūtu ne bērnu mantu, ne ģimenes foto un tamlīdzīgu lietu, lai dzīvoklis neož pēc ēdiena..
Savu prasību dēļ, skaistumkopšanas procedūras veicu salonos, nevis pie kāda mājās.
14.12.2016 21:15 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
1. Noteikti gribētu redzēt pie sienām vai kur citur sertifikātus, ka izieti tādi un šādi kursi.
2. Noteikti gribētos redzēt materiālus ar kādiem strādā;
3. Fona mūzika, mierīga, neuzbāzīga, var būt radiao.
4. Lai ir forša komunikācija, jo man ir ļoti neomulīgi sēdēt klusumā. Es ar savām meistarēm vienmēr pļāpāju un laiks paskrien ļoti ātri.
5. Protams, patīkami, ja piedāvā kafiju/tēju/ūdeni.
6. Interjers - nu man būtu diezgan neomulīgi atrasties tumšā telpā/ psrs laiku mēbelētu, nolupušas sienas utt.
14.12.2016 20:50 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
Nuuu, tāpat kā salonos .

ar kādām ierīcēm piemēram?
14.12.2016 20:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits