Kas liek vīrietim sievieti apdāvināt?

 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Man ir paziņa, kurai ir bijis padaudz vīriešu, bet ne par to ir stāsts. Interesantākais ir tas, ka viņi visi vienmēr ir snieguši viņai lielu finansiālu atbalstu. Draudzība ilgusi pāris gadus vai tikai pāris nedēļas, bet visi kā viens viņai ir uzsaukuši tālus ceļojumus, dāvinājuši dārglietas, apmaksājuši viņai pašai savu dzīvokli utt. Tagad arī viņa tikai nupat, nupat sāka satikties, un vīrietis jau viņu ved ceļojumā uz Maldivām. Priekš manis tas ir tāds "kā tas iespējams?"
Tai pat laikā ir zināmas meitenes, kurām nekas tāds nav. Pat ja ir kopā ar turīgiem vīriešiem, bet ceļojumos nav vestas, par dārglietām nemaz nerunāsim.
Man pašai vien dažas attiecības bijušas, nav nekā daudz ko salīdzināt. Bet arī neviens nekad tā īpaši nav izpaudies ar naudu. Pat ja vieņiem tā nauda bijusi. Bijušasi bija turīgs, bet tā biju es, kas viņam uz dzimšanas dienu uzdāvināja lidmašīnas biļetes, nevis viņš, kurš ierosinātu kopīgu ceļojumu. Nu tas tā, kā piemērs.
Kā jums liekas, kas ir tas, kāpēc uz dažām sievietēm vīrieši tērējās kā traki, bet uz citām nē?
P.S. Materiālā puse attiecībās nav svarīgākā, manurpāt. Bet šoreiz gribu parunāt tieši par šo aspektu.
20.10.2016 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nu, pirmkārt, jau ir jārunā par to, ko tu vēlies, sapņo un jāstāsta vīrietim, lai viņš zinātu. Un ne jau ar naidu vai izspiežot, bet ar prieku un sapņainām acīm. :-) Un tad arī dāvina. :-)
Tātad, ja velies rotaslietu vai konkrētas smaržas uz Ziemassvētkiem, tad sāc par to runāt jau laicīgi, t.i., tagad. Un veikalā parādi, kā šī lieta izskatās, kur nopērkama. Un būs! :-)
Saņemot dāvanu, jābūt neizsakāmi pateicīgai un laimīgai. Un tas arī viss. Tik vienkārši! :-)
21.10.2016 16:30 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.04.2014
Laila, uz dzimšanas dienu šo jau mēģināju. Kad vien kādā lielveikalā gājām garām Douglas veikala Svarovski skatlogam, rādīju un stāstīju, ka man patīk. Tev liekas, ka tas nostrādāja? Nē!
21.10.2016 16:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tad jau liekas, ka jautājums vairāk ir par to, vai viñš Tevī ieklausās, ne tikai attiecībā uz dāvanām, bet arī citās jomās?
21.10.2016 17:01 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man patīk vīrieši, kam patīk lutināt. gan ar dāvanām, gan attiksmi kopumā, mīļiem ikdienas nieciņiem un prieciņiem. jo man pašai patīk lutināt un vajag, lai tā atdeve ir abpusēja.
21.10.2016 17:10 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Man,piemēram,nepatīk visādi nevajadzīgi nieciņi un vīrs to zin. Saku,lai retāk dāvina,bet to kas patiešām nepieciešams...
21.10.2016 17:21 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Normālas= parastas, nedārgas, ne baigi luxury utt. Piemēram neliels puškis ar ziediem, kāds nedārgs bet labs vīns/šampis vai sudraba kuloniņš/ķēdītē.

Rīdzinieks, tu esi jauns čalis ar jauna čaļa ienākumiem. Tevis minētās dāvanas attiecībā uz tavām iespējām ir pat ļoti OK. No tevis neviena normāla meitene negaidīs, lai tu gadu dzīvo uz Roltoniem, bet dāvini viņai ceļojumu uz Maldīvu salām.
21.10.2016 18:10 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Būs meitenes kuras priecīgas par rozīti,sudraba ķēdīti būs un būs kuras nošokēsies...jāizvēlas atbilstoša meitene...Protams,ka lielākā daļa grib super smukas ar skaistu augumu,Chanel,Dior,Max Mara tērpušās un perfektā izskatā,bet ne visi to var atļauties...
21.10.2016 18:26 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Īsumā - smalkāka dāma gribēs dārgākas dāvanas...vienkàršàkai nebûs tik augstas prasîbas..
21.10.2016 18:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Protams,ka lielākā daļa grib super smukas ar skaistu augumu,Chanel,Dior,Max Mara tērpušās un perfektā izskatā,bet ne visi to var atļauties...

Drusku m**cīgi uzrakstīts :) Lai gan, savā ziņā arī taisnība.
21.10.2016 18:30 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
57Days - cik ar vīriešiem runàjusi,tad principà lielàkajai dałai tàdas patîk,bet paši nevar atłauties/negrib ieguldīt.
21.10.2016 18:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu var jau meklēt visu gatavu - eleganto dāmu, kam tētis vai bijušais eleganto garderobi nodrošinājis :)
21.10.2016 18:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
vai arī opcija nr. 3 - visu pati nodrošinajusi (citādi sajutos nefeministiska pēc sava pēdējā komentāra)
21.10.2016 18:38 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Uzskatu, ka vešana ceļojumus un normālas dāvanas (nevis roze vai konfekšu kaste) ir pašsaprotamas vīriešiem, kuriem ar finansēm nav grūtību. Ar vīrieti, kuram ir nauda, bet kurš dzimšanas dienā uzdāvina Laimas asortus, man nebūtu pa ceļam. Neciešu skopuļus.
Vispār jau interesanta domāšana te dažiem, kuri tā satraucas par golddiggerēm. :-D Ja dzīvē uz visu attiecina ''dari pati!'', tad nevar ne sievietei uztaisīt kafiju (''Ej uz kafejnīcu!'') vai uzklausīt viņas problēmu (''Ej pie psihologa!/Risini pati!''). Normālās attiecībās vienmēr gan dod, gan ņem. Bet tad, ja ir attiecības, kurās visu laiku ir "Nes pati, dari pati, pērc pati, ved pati'', tad kāda no tām jēga? Tad darīšu pati, bet nešķiedīšu laiku ar tādu neveiksminieku!
21.10.2016 18:45 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
57days- Vispār es runāju arī par cilvēkiem ar lielākiem ienākumiem. Tas ka cilvēks var vairāk atlauties nenozīmē ka uzreiz dāvanām jāklūst dārgākām vaine?
Biggy- Nu es pazistu pietiekami daudz sieviešu kurām tie brendi ir vienaldzīgi. Piemēram mana mamma pat nezināja tādu brendu kā michael kors. Jautāja man, kas tas par brendu tāds ir? :D Lai gan nopelna virs vidējā.
Un par vīriešiem runājot arī tev nepiekrītu tur, jo manā pazinu lokā lielākajai dalai tādas glamurnās/cacīgās/izlepušās pat riebjas un ne jau tapec ka nevaretu, negrib tādas uzturēt, bet vienkarsi leilakai dalai viriesu patik vienkāršas un pat nedaudz puiciskas sievietes.
21.10.2016 18:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tas ka cilvēks var vairāk atlauties nenozīmē ka uzreiz dāvanām jāklūst dārgākām vaine?

Hmm.... Uz tavu "vai ne?" ar 100% "jā" neņemšos atbildēt. No vienas puses - ir gan jākļūst dārgākām. No otras puses, pilnīgi stādos priekšā modeli, kad par ceļojumu kopīgi izlemj abi, apmaksā tas, kuram naudas vairāk kontā, lielākus pirkumus arī veic kopā (vai viens otram apmaksā tas, kuram tobrīd ar finansēm labāk), nenoforumlējot tos kā "dāvana", un jā, "dāvinot" puķes un vīnu. Es neesmu dāvinātāja/dāvanu saņēmēja tips. Man labāk patiktu "dārgā, izvēlies, kādu datoru tu gribi, un nopirksim - tavs jau sen jāmaina". Nevis - kaste ar sarkanu banti (un datoru iekšā). Bet nu, viennozīmīgi - cilvēkiem, kas VAR vairak atļauties, ir tikai normāli vairāk GRIBĒT tērēt gan uz sevi, gan uz saviem mīļajiem cilvēkiem. Atkal jau - runāju par ilglaicīgām attiecībām, ģimeni.
21.10.2016 18:54 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.07.2016
Rīdzeniek,viss atkarîgs kàdi draugi.
Mana mamma, tèvs arî brendus nezin, viñi tomèr cita laika cilvèki...
Michael Kors nav nekàds lux brends (pašai arī ir šī brenda somas,kurpes utml.,jo patīk).
Es arī neesmu nekàda izlepusī(dzívoju Rīgas laukos),apkopju zvèrus un ikdienà vienkàrša sieviete esmu,bet izejot sabiedrībà gribas smuko kažoku,zīmolu somas,alsesuàrus,apavus..jo vienkàrši patīk un neuzskatu,ka tas bútu kaut kas slikts,ka vèlos,lai vīrs man tonyzdàvina,jo es viñam dàvàšu kaut ko nenovèrtéjamu naudà - bèrnu.
21.10.2016 18:55 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
57days- Nepikrītu tev pilnigi šoreiz! Piemēram ko dāvināt iznemot alko un šokolādi sievietei kurai jau viss ir un vairāk nevajag? Nemšu sev zināmu reālu piemēru- Smaržas ir un vairāk par vienu pudelīti nevajag jo tas pasas lieto loti reti. Pulkstenis jau ir viens, kuru jau 6 gadus nēsā un jaunu negrib. Ar rotām neaizraujas un ja ko grib, tad no ta gala pati sev noperk. Brendi neinteresē. Ar apgerbu ir mega viegli nošaut greizi. Nu ko lai citu tad dāvina? Mantiskās lietās.
21.10.2016 19:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Rīdzinieks, jaunu gadžetu? Auto? Aizvest uz restorānu? Aizvest uz SPA? (rotas mani arī neinteresē, tās izlaidīsim) Modernu kafijas automātu? iRobotu?
21.10.2016 19:06 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Biggy- Tas gan. Mani draugi ir parasti jauni cilvēki ar vidējiem ienākumiem. Bet es zinu arī cilvēkus un radu lokā ir vīrieši ar lielākiem ienākumiem, kas domā tieši tāpat.
Nu nav lux, bet cenu zinā tāpat ir loti dārgs. Armani arī nav luksus brends, bet cenas tam brendam (vismaz manuprāt) ir loti augstas.
Un atkal par sīkajiem. Tur piedalās ABI. Tā nav nekāda dāvana, da fak jo ipasi, ja viriesa darbs tur ir daudz lielaks neka sievietes. Besii tada pilnigi nepareiza salidzinasana.
21.10.2016 19:07 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
57days- jaunu gadžetu nevajag, jo labi kalpo vecais, auto priekš dāvanas liekas reizes 150 par dārgu, restorāni neinteresē jo mīl gatavot mājās. SPA neslikts variants vēl, kafijas automāts jau ir, kas labi kalpo, irobots vai nu nevajag vai jau ir. Vēl kādi varianti?
21.10.2016 19:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!