Problēma attiecībās

 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Labrīt!
Brīvdienās bija ļoti intresanta situācija. Jau kādu laiku man liekas ka vīrietis viegli čīto, bet attieksme pret mani par to neliecina. Brivdienās aizgāja pļaut zāli , es paliku lasīt žurnālu zālītē. Paliekot viena nolēmu ieskatīties telefonā. Whats upā , kāda dāma prasīja bildi ko viņam itkā vajadzēja nosūtīt, uz ko atbildēja ,ka esot tiko atbrauca. Iegāju galerijās un skatoties bildes atradu ne tikai sevi, bet arī divu citu sieviešu pikantās bildes (viena pus gadu veca, otras tiko kā sākām tikties)… vēlāk kad nomierinājos sāku jautāt vai viņš nedomā ka attiecības ievest nedaudz vieglākā statusā. Sākumā nesaprata par ko runāju, vēlāk atzina ka tās bildes esot vecas un viņa kļūda ka neesot izdzēsis. Savukārt tā dāma kura pieprasa bildi esot ķerta. (šodien no rīta atnāca ziņa no viņas atkal, bet viņš pats to apstiprināja pēc jautājuma :“atkal tā ķertā?”) Sāku domāt vai man vajag tādas attiecības kur , kā viņš apgalvo nevar neko darīt ka sievietes viņam raksta?! (jā zinu sievietes mēdz būt maitas) Laiku pavadām ļoti bieži kopā un esam dzīvokļa meklējumos. Esam kopā ~ gadu un aplidošanas laiks bija gana ilgs. Vai man vajadzētu visu pārtraukt vai tomēr kko gaidīt? Veselā domāšana nav tagad man stiprā puse, bet nāk prātā tikai galējības. (t)
22.08.2016 09:26 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Inga88, pieņemu, ka atrast netradicionāli orientētu sievieti, ar kuru turklāt saskanētu izpratne par dzīvi, nākotni utt., ir grūtāk nekā heteroseksuālu cilvēku, varbūt tāpēc jūs esat tik ilgi kopā un atļaujat viena otrai papriecāties ar citām? Tas bija iemesls, kāpēc es pieminēju orientāciju. Un jā, man tiešām netradicionāla orientācija, radošums un tavs komentārs par to, ka tev šķiet, ka iemīlēties svešos cilvēkos esot attiecībās ir normāli, ka tas ir forši, ka acīs dzirksteles uz citiem cilvēkiem = bohēma un nestabilitāte.
22.08.2016 18:27 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Viss ko es Tev varu teikt - Tavi pieņēmumi ir ļooti maldīgi un balstīti aplamos, klišejiskos stereotipos. Tik pat stereotipiska ir Tava sapratne par to, kas ir "iemīlēšanās" un dzirksteles acīs. :)
Bet nu, lai Tev veicas atrast partneri, kurš Tavuprāt Tevi nekrāpj, ar kuru Tev saskanētu izpratne par dzīvi, nākotni utt., nu lai tie partneri nav tik bieži jāmaina.
22.08.2016 18:37 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Pēc tikko izlasītā varētu spriest, ka homoseksuāļi ir citplanētieši.
Inga88 taču minēja, ka viena otru nekrāpj. :-)
22.08.2016 18:38 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es nezinu nevienu normālu pāri , kuri būtu jau ilgus gadus , kuriem nebūtu vienkārši virtuālās paziņas kā sarakstes draugi vai paziņas reālā dzīvē no pretējā dzimuma
Priecājos iepazīties, mēs esam tāds pāris ar vīru. :) Neviens nevienam neko nav aizliedzis, vienkārši abiem sakrīt viedokļi šajā jautājumā, kas, manuprāt, ir svarīgākais.
Ja abiem gribas brīvas attiecības, kāpēc ne. Tāpat arī, ja abi piekrīt, ka ar pretējo dzimumu draudzība nepastāv..arī, kāpēc ne.
Katram savs. Galvenais atrast kopsaucēju ar otro pusīti.
22.08.2016 18:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kukuruza kāpēc neticu ? Ticu , ka cilvēki dazādi , bet tikpat daudz jāpieņem , ka cilvēks ir sociāla būtne un , ja tev vai tavējam neprasās ārpusattiecību komunikācijas , tad ir cilvēki , kuriem patīk komunicēt . Kas slikts , ja pretējā dzimuma pārstāvji atrod intereses vienā hobijā un to apspriež ?
Lab , te varbūt ir cita situācija , ja jau kailfoto kaut kur uzplēn , varbūt sens , bet varbūt arī joprojām starp viņiem ir kaut kas . bet kamōn , baigi kaitina , kad lasu viedokļus , ka redz sarakstīties ar svešiniekiem nevar . Var . Un nebūt ar vienu mērķi , bet vienkārši tāpat . Grūti tam noticēt ? ;)
22.08.2016 18:44 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Piebildīšu , ka komunikācija ar vīriešiem man tāpēc arī patīk , ka nav šīs ūberemocionalitātes , histēriju par niekiem , bet var parunāt par saturīgām tēmām .
22.08.2016 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es vispār nesaprotu šo kategorisko viedokli par to, ja nav virtuālu čatu ar kādu tiešām svešu sievieti, tas nozīmē, ka vīrietis tiek ierobežots un ikdienā es metos virsū ar mačeti jebkurai meitenei, kas ar manu vīru runā.:-D:-D Mans vīrs nesēž forumos, jo viņam tam nav laika. Viņš ikdienā komunicē arī ar sievietēm bez problēmām, tā ir tik pašsaprotama lieta, ka nemaz par to nebiju iedomājusies. Bet te jau uzreiz piesauc aizliegumus un parandžas un kā tas var būt, ka mēs nečatojam ar svešiem pretējā dzimuma pārstāvjiem. :-D
Bet nu te jau kā jau diskusijās, dažas sarunas ievirzās nedaudz citā gultnē, nekā tikai tajā par ko interesējas autore.
22.08.2016 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
elzaelza, piekritīšu, ka komunikācija ar vīriešiem ir citādāka un konkrētos brīžos pat vēlamāka, nekā ar sievietēm.
22.08.2016 18:50 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Problēma šajā diskusijā ir tāda, ka dažas, piemēram, elzaelza, neatšķir divas situācijas: 1) vīrietim ir kāds hobijs, hobijā piedalās arī sievietes, ar vienu no viņām ikdienišķi sarakstās sociālā tīklā par to, kad nākamais treniņš, kad kāds pasākums vai kā vispār viņai iet. vai vīrietim no bērnības ir draudzene, ar kuru viņš ik pa laikam sarakstās, kurai pašai ir sava dzīve un ģimene, līdz ar to sarunas ir tuvas, bet intīmo robežu nepārkāp. 2) vīrietim ir attiecības, bet viņš mērķtiecīgi meklē jaunas pazīšanās ar sievietēm, notiek ilgas sarakstes par privātākām tēmām, kailfoto u.tml.
22.08.2016 18:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
KitijaK šķiet tu neiebrauci , es tieši atšķiru . Tāpēc jau saku , ka sarakstei nav nozīmes , nozīme ir saturā ! (t)
22.08.2016 19:37 |
 
Reitings 97
Reģ: 14.02.2013
Man šī tēma ir ļoti tuva. Esmu bijusi gan tā, kuras draugs sačato ar citām, gan tā, kurai raksta čaļi, kuriem ir druškas.
Viennozīmīgi domāju, ka tas viss notiek tieši tad, kad attiecībās kaut kas NAV kārtībā.
Man tas liekas nepieņemami čakarēt otram dzīvi, lai tikai apmierinātu savu pašapliecināšanos.
Es nebūtu ar tādu cilvēku, lai tad dodas pie tās ar kuru tur flirts uz urrā ar visām fotkām!
Veselīgas un mīlestības pilnas attiecības tādas nav, ja jāmeklējas pēc kaut kā vēl pa malām..
22.08.2016 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Bet tur tā sāls. Man nebūtu šeit jāraksta sava problēma, ja viņa sarakse ar kādu citu neliecinatu par bilžu apmaiņu.
22.08.2016 21:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Tu ar viņu par to runāji un viņš paskaidroja kā tas nākas, ka viņš ir apsolījis viņai bildi?
22.08.2016 21:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 02.05.2016
Varētu teikt, ka esmu identiskā situācijā šobrīd. :-/ Pilnībā saprotu tevi.
22.08.2016 22:02 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Nav tāda problēma kā "neliek mieru". Tas ir attaisnojums. Iemesls šai situācijai ir cits.
22.08.2016 22:05 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Tas ir tik sāpīgi, ka tā dara. Vienīgais, kas mani fascinē šajā situācijā ,ka autore kā lupata paklājas apakšā un mēģina to risināt. It kā vīrietis pats ar smadzenēm nebūtu. Vnk tāds tips - neuzticams. Es tādu sev par bērnu tēvu, piemēram, negribētu. Tu vēlētos? Paliktu stāvoklī, kkas viņam nepatiktu Tavā izskatā un aizskrietu pie savas '' ķertās'', kuras bildes vēl telefonā glabā.
Pilnīgi pretīgi man palika, jo esmu to izjutusi uz savas ādas. Tas liek justies pilnīgi nevērtīgai, tādai niecībai... Un tad Tu izšķiries un akmens nokrīt no sirds. Sāpīgi, bet tomēr vieglāk.
23.08.2016 06:42 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Es pati nezinu, kas notiek ar manām attiecībām.. Kuras visu laiku mainās. Šķiet, ka tagad lkm neviens normālu, saticīgu dzīvi nedzīvo, vai nu cheating, vai sarakstās vai kko sola un neizpilda. Kaitinoši... It kā viss perfekti, bet kāpēc vēl joprojām telefonā palicis tinder app?
23.08.2016 06:51 |
 
Reitings 3622
Reģ: 06.05.2014
Par šo tēmu pat raudāts ir. Ķertā nemaz nav tik ķerta, tā ir atruna, ko vīrietis uz vietas spēja izdomāt. Skatiss, ka vēlāk telefonam nav kāds pin kods uzlikts vai arī tai ķertajai nav ziņa, ka var rakstīt tikai tādos laikos, jo vakaros ir aizņemts vai kas - sarakste, kad neesi blakus. Labs veids, kā aizmālēt acis tev. 4 reizes čīkstēt vīrietim par šo tēmu arī nav jēga, ir tādi tipi, kam savu cīsiņu domās (un vēlāk pat dzīvē) vajadzēs iebāzt visās pēc kārtas, lai apliecinātu savu vīrišķību. Es ar to cīnījos gadiem, man bija histērija. Es pat dzēsu to numuru laukā, viņa mani draugos sāka lūrēt, rakstīja man, bet draugs visu noliedza. Trakā, kas nesaprot. Tik kaut kā, kad vienmēr mainīja savu numuru, tai trakajai ar viņš bija un bučas ar no viņas prasīja. Skaties pati, bet, ja viņš ir no šīs kategorijas, nav jēga. Tādi nemainās. Nebūs šī, būs nākamā. Tā nav tava vaina.
23.08.2016 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Vakar atbrauca pakaļ (negaidot). Neko nejautāju. Uz jautājuma kā gāja darbā ? Atbildēju , ka kā gan man varēja iet. Nespēju uzreiz adoptēties jūtos slikti un vajagot laiku. Tad viņš mani apčbināja un pateica labus vārdus. Nu nezinu , itkā esmu pārdzīvojusi. Visādi citādi man ar viņu ir labi ,varbūt, izdevīgi arī. :D
23.08.2016 08:51 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Nu tad gaidi nākamo fāzi. :-D
23.08.2016 09:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits