Vēlos ieteikumu

 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Sveikas!
Esmu nonākusi neapskaužamā situācijā.
Aizgāju no darba un pēc pāris dienām draugs mani pameta, ne dēļ iemesla, ka aizgāju no darba. Nācās izvākties no dzīvokļa un atgriezties dzimtajā pilsētā Kuldīgā. Palikt nevarēju, jo tas bija drauga drauga dzīvoklis. Esmu pie mamma, jo citur nav kur dzīvot. Kā arī esmu bez darba. Tā teikt dzīve sabruka vienā mirklī un nu jācenšas atgūties. Jāsāk viss no sākuma.
Problēma ir tā, ka ne tikai esmu zaudējusi cilvēku, kuru mīlu, bet man arī vairs nav mājas, kuras biju iemīlējusi.
Kuldīgā sev iespējas neredzu. Šeit darbu atrast nevarēšu un laikam nemaz negribu. Nespēju vairs iedomāties savu dzīvi šeit. Gribu dzīvot Liepājā, kur dzīvoju jau labu laiku. Tikai nezinu kā, lai to panāk. Kā, lai atrod darbu nezinot, kur dzīvošu? Un kā, lai atrod dzīvesvietu nezinot, kad atradīšu darbu? Esmu domājusi, ka varbūt sākumā prātīgāk būtu meklēt kādu, kurš vēlētos ar mani kopā īrēt, bet, kur, lai kādu atrod? Kā jūs rīkotos manā vietā?
06.08.2016 12:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
uknowme, kāda (apmēram) tev darba pieredze?
07.08.2016 19:59 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Uknowme, sāc ar darba meklēšanu un ievadvēstulē vari norādīt, ka plāno mainīt dzīvesvietu. Varbūt neieciklējies uz to Liepāju, tādā veidā mazāk ierobežosi savas iespējas. Kad darbs atrasts, tad vari meklēt izdevīgāko dzīvesvietu. Ja sāksi ar īrēšanu, var gadīties, ka darbs tā arī neatrodas. Rezultātā būsi iztērējusi uzkrājumus un nāksies atgriezties sākumpunktā, tātad pie mammas.
Es personīgi laikam tiešām apdomātu, ko vēlos no dzīves. Varbūt kardināli mainīt darba virzienu, varbūt tiešām apdomātu iespējamu tālākizglītību. Varbūt tas, kas ir noticis, patiesībā var izrādīties kā labs atspēriena punkts kaut kam jaunam, kaut kam, ko pati neesi pat iedomājusies un apsvērusi.
P.S. KitijaK, +1
07.08.2016 20:37 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ak dievs Robert, tu esi snobs bez gala...
07.08.2016 22:50 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Augstāko prasa vai nu tāpēc, ka attiecīgajam amatam ir nepieciešamas attiecīgas zināšanas, vai arī tāpēc, lai atsijātu kandidātus. Arī tad, ja vajag tikai kafiju taisīt, jo tas ir skaidrs, ka augstākā izglītība nekādi neietekmē baristas skillu! Darba devējam laiks ir ierobežots un viņš nav ieinteresēts pārskatīt simtiem CV.
07.08.2016 22:56 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Kur nepieciešamas zināšanas, drīzāk pieredzi vērtē. Tiešām kāds domā, ka papīrs garantē tieši konkrētās prasmes konkrētajai vietai? Papīru obligāti prasa tur, kur to prasa likums vai prestižs.
07.08.2016 23:18 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Nez, ja ar uguni nedeg, ka vajag tagad uz sitiena darbu Liepajā (jo tā ir Tava vēlme tur būt, ne vajadzība), tad padzīvo pie mammas, atpūties un uzņem spēkus, pastrādā tur pat Kuldīgā un tad jau ar laiku sapratīsi, ko darīt.
Novēlu izturību un lai ātrāk viss rādās gaišos toņos. :-)
08.08.2016 08:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits