ko darīt?

 
Reitings 139
Reģ: 13.12.2015
Ar ko lai sāk..
Beidzu skolu ar izcilību, plānos bija uzsākt studijas (programmā, kurā pieteicos, nav budžeta vietu. ikgadējā maksa pārsniedz 3,5k), ar vecākiem bija sarunāts, ka būs vai nu galvotāji studiju kredītam, vai nu maksās paši. Darbu man nevajadzēja, jo domāju, ka veltīšu lielāku uzmanību mācībām (katru darba dienu 8-15, vakara nodaļas nav).
Bet..
Mani vecāki ir alkoholiķi. Jau 6to gadu. Ar katru dienu paliek ar vien sliktāk. Es vairs nevaru atrasties šajā alkohola pārpildītajā mājā. Pie tam, viņi mani dzen prom. Burtiski 4 dienu laikā ir izmainījušies visi mani plāni.. Galvotāja man vairs nav, atradu jau darbu, jāvācas ārā no vecāku mājas. Es nezinu, ko lai dara.. Varbūt pastrādāt pusgadu līdz ziemas uzņemšanai un tad mēģināt vēlreiz pieteikties.. Jo tad vismaz būs KAUT CIK stabils jumts virs galvas. Mana prioritāte pašreiz - darbs un jauns mājoklis. Bet studijas iepriekš bija mērķa augšgalā.. Bail, ka neiestājos tagad, tad vēlāk arī to neizdarīšu.
Protams, var iet uz kādu budžeta vietu, bet nezinu, cik ilgi noturēšos to visu savienojot ar darbu un citas programmas citās augstskolās mani nesaista galīgi.
Es pat nezinu, vai normāli šo visu uzrakstīju, jo esmu galīgākajā šokā vēl joprojām!
09.07.2016 09:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits