Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krievu toiterjērs (gludspalvainais)

 
Reitings 70
Reģ: 14.12.2010
Labdien vēlētos iegādāties šo sunīti.(l)
Varbūt Jums ir kādi piedāvājumi? ;-) ne dārgāk par 250 eiro
16.04.2016 10:25 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Kad dziboju Latvijaa, vedu mammas mazo krievu tojterjeru uz sunu skolu. Var arii shis zurkas izmaaciit, ja gribaas :)
Rezultats gan ir, ka suns mani klausa vairaak, nekaa mammu. Taa kaa saimniekam jaaved uz skolinu
17.04.2016 13:37 |
 
Reitings 19
Reģ: 12.05.2014
Sunīti vajag mīlēt, rupēties, audzināt, tad arī viņš nekādu cūcību netaisīs. Mans tojs jau agrā bērnībā iemacījās nokārtoties uz autiņa, bet, kad palika lielāks un varēja iet ārā, tad nokārtojās tikai ārā. Un viņš cietīsies cik ilgi vajadzēs, bet šmuci nekad uz grīdas neatstās (viens izņēmums gan bija, kad viņam naktī sākās caureja, un viņš gulēja citā istabā, bet pēc viņa acīm varēja redzēt, ka viņš ir ļoti nelaimīgs, ka tā sanācis). Un uzticīgs viņš ir bez gala, zin, kas ir saimnieki un, ka jāklausa. Pret svešiem gan var zobus atņirgt, ja bāzīs degunu par tuvu :-D
Vienīgais ar veselību ir kā ir, maziņš, trausls, kad maziņš ļoti jāuzmana.
Bet kopumā varu teikt tikai to labāko, un mīlestība viņam pret saimnieku ir bezgalīga :-)
17.04.2016 13:13 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
paskatoties internetā videoklipus, kur izmācīti ir pundurtruši un pat jūrascūciņas, tad es neticu, ka suni nevar izmācīt. lai cik maziņš viņš būtu.

domāju, ka viņš jūt, ka tev riebjas, spītējas un ieriebj, nevis parāda, cik neaudzināts ir. par maz mīlestības un uzmanības suņukam.
17.04.2016 12:58 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Es ticu, tam pundurpinčeram pat dejot baletu varētu iemācit, bet tici man krievu tojs ir pārāk dumjš, lai varētu vispār ko iemācīt. Agrāk bija parasts krancis, bija 10reiz mīļāks un labāks uzvedībā.


man pilnīgi žēl, ka nevaru atrast video ar savas draudzenes iztrenēto toju, kurš komandas izpilda izcili un ar pirmo zilbi jau, kā īsts darba suns. Un jebkuru suni var iztrenēt, ja to dara. Domā, ja nopirksi vācu aitu suni, viņš jau no dzimšanas būs gudrs?
Mani suņi māk visu nepieciešamo, gan paši ārā paprasīties, gan parādīt, ka ūdens bļoda tukša, gan sēdi, guli, ķepu, balsi utt.. tā ka nevajag 8-)
17.04.2016 11:57 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man ir garspalvainā čivava,mans nerej nemaz tik daudz,neslimo un ir dresēts un audzināts nevis izlaists,tādēļ ar uzvedību problēmu nav.Ja gribi īsto šķirnes suni,tad jārēķina lielāku summu,it īpaši,kad ss.lv ir pilns ar lietuviešu slimīgajiem suņukiem.Es savu pirku caur suņu klubu,lēti nebija.Ēdiens arī nav lēts.Jāsaprot,ka šaizes arī notiek un ir jābūt līdzekļiem,lai arī apmaksātu vetu,ja kaut kas notiek,tāpat arī potes un viss pārējais.Ir arī mazi suņi patversmēs.
16.04.2016 17:36 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Eksotika SUNS IR JAAAUDZINA...nevis vinjam nav smadzenes-saimniekiem pacietiba pietruka... lai kads izmers-suns ir suns... maneejaa mierigi cieshaas 12-16h un churaa un kakaa tikai aaraa..zin komandas un miljaku un forshaku suni nevaru iedomaties... ritigi dudmu uzsiti....
16.04.2016 17:28 |
 
Reitings 117
Reģ: 06.04.2016
Jaa, nevar nepiekrist- ir vinji skalji, bet ja cilvekam patiik, tad tik japeerk! :)
Pati arii gribetu sev mazo pomeraanieti... Nu, vai nav miligs?


Bet man ir bijusi kadi 20 sunji ka minimums, kamer dzivoju privatmaja, lielakoties pildija majas sargu funkciju. Tad parvacos uz dzivokli, un dzivoju kopa ar mazo pekinieti. Mazais saslima.. :( Nacas iemidzinat.. Bet vispar tagad sapratu, ka dzivokli vairs suni netureshu.. Vienalga, lai ari cik mazinjsh buutu. Tagad it ipashi, kad taisu kapitalu remontu dzivoklim.. Atkal smerees tapetes un skrapes durvis, un spalvos man apkaart... Ar kakjiem vispar ir vel trakak.. Taapeec, jaa.. Dziivniekus miilu, bet nespeshu vairs noskatities, ka man dzivokli kopaa saarda... :D
Bet nu to pomeranieti baigi gribas. Ja sanaaks uzcelt maaju, tad noteikti pirkshu.. :D (l)
16.04.2016 17:24 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Bērnībā bija Krievu Tojterjers. Nodzīvoja 17 gadus.
Mēs viņu ļoti mīlējām, bet bija bezgala slimīgs un nejauks. Briesmīgs, briesmīgs raksturs. Čurāja kur pagadās visu to 17 gadu garumā :-D:-D:-D pat tikko no āras atvests. Šausmas vnk. Un koda drausmīgi :-D:-D:-D
Nav man ūber spējas dresēšanā un tad (17 gadus atpakaļ) arī nebija visai izplatīti vest pie kinologiem, dažām te par šausmām, es arī tagad nevestu laikam :-D
Un nekad, nekad, nekad vairs negribu Krievu Toju!
16.04.2016 17:14 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Man pazīstamai meitenei ir tas mazais sunītis un viņa stāstīja,ka vienreiz viņš salauza kāju, jo nolēca no dīvāna.
Vispār man patīk mazie sunīši, pati arī gribētu, bet vēl neesmu saņēmusies uz tik lielu atbildību.
16.04.2016 15:39 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
un nedomā, ka jo miniatūrāks jo krutāks. Jo mazāks jo slimīgāks. Veselīgs krievu tojs ir 2-3kg
16.04.2016 13:37 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
nekādi šo šķirni neizmācīt, jo smadzenes ir mazāk kā žurciņai.


tā nav taisnība.. neklausies
es pati audzēju krievu tojus, ja gribi uzraksti man :)
un jā, iesaku pievērst lielu uzmanību veselībai, vecāku veselības pārbaudēm, apstākļus kādos aug kucēni. Jo visas problēmas sākas no nepareizas audzināšanas, nepareizas barošanas un neesošas selekcijas..
16.04.2016 13:36 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Piemēram NEKAD nedod suni no galda ēdienu, taču saimnieks nodomā, nu viens gabaliņš neko ļaunu nenodarīs. Bet īstenībā nodarīs un kā vēl! Jo viņš sēdēs pie galda un nīdēs. Un saimnieks brīnīsies, no kurienes viņš tā sācis darīt?!


Mans suns viltīgs kā lapsa, kā atnāk ciemiņi, tā pie viniem blakus sēž un skatās acīs ( par laimi nepīkst), jo zina, ka viņi jau nu noteikti kaut ko iedos. :-D:-D:-D
Pie mums nenāk, jo zina, ka viņam barība no galda nespīd. :-D
16.04.2016 13:33 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Suņiem tāpat kā cilvēkiem ir savs raksturs, un bieži vien lai ko darītu ,suns savu raksturu nemainīs. Vienīgi vai nu raksturs izmainas uz labo vai slikto pusi. Bet bieži vien audzinot suni, atliek izdarīt vienu vienīgu kļūdu un tas paliek uz mūžu. Piemēram NEKAD nedod suni no galda ēdienu, taču saimnieks nodomā, nu viens gabaliņš neko ļaunu nenodarīs. Bet īstenībā nodarīs un kā vēl! Jo viņš sēdēs pie galda un nīdēs. Un saimnieks brīnīsies, no kurienes viņš tā sācis darīt?! Ar suni ir jāstrādā un vēlreiz jāstrādā. Visa mūža garumā. !
16.04.2016 13:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jebkurā gadījumā labāk atdot kādam cilvēkam, kas no visas sirds grib rūpēties nekā izmest uz ielas.. :)
16.04.2016 13:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
To suņu atdošanu es arī es neatbalstu. Pilnīgi žēl paliek dzīvnieciņa. Viņš taču arī visu saprot. Nesen drauga brālis gribēja savu taksi atdot mammai, jo tas suns ir apnicis. Draudzene atdeva savu suni uz laukiem jo bija pārāk liels un neviens negribēja par viņu rūpēties. Tagad paņēma mazāku. Nu wtf? To es tiešām neatbalstu.
16.04.2016 13:15 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es domāju, ka labāk tad ir pirkt šādu suni no tādiem audzētājiem, kuri tiešām pievērš uzmanību suņu ciltsrakstiem un audzināšanai. Mammai toiterjers arī ir ar ciltsrakstiem, vecāki piedalījušies sacensībās utt un sunītis ir pirkts par 250Ls. Bet nu pie dresētāja vests nav un tas ir skaidri redzams, jo suns klausa tikai tad kad pats grib un tas viņam ir izdevīgi :-D
16.04.2016 13:12 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Wallee, nu es protams saprotu, ka tas ir mans adresēts. Un nebūtu nestrīdos, ka suņiem ir dažādi raksturi, dažādi padodas dresūrai utt! Jā! Tieši tāpēc uzdevu jautājumu, kas ir darīts, pie kā vērsusies eksotika, bet kā redzams atbildi nesaņēmu. Un vvisticamāk neatbildēja, jo darīts jau nekas daudz nav.
Bet sadusmo, vieglprātīgā attieksme, varu vnk svešam cilvēkam atdot savu 5 gadus veco suni, jo pati esmu par slinku ar viņu strādāt, jo pati neko nedaru lietas labā.
Nu bērnu pēc tam arī vnk atdos?!
Mazà princī ir laba atziņa - mēs esam atbildīgi par to ko pieradinam! To der atcerēties.

Un pundurpinčers ir mans pirmais mazais suns, pirms tam bija bokseris un dobermans! Man līdz ar to ir iespējams salīdzināt.. Un visi šie suņi ir gudri, katrs ar savu raksturu, savām īpatnībām. Arī vienas šķirnes ietvaros suņi ir ļoti dažādi.. Es to visu saprotu ļoti labi!
Bet meitenes attieksme man ir absolūti nepieņemama. Tieši tādu cilvēku dēļ ir pilnas patversmes un nelaimīgu dzīvnieku.
Mēs tieši bokseri paņēmām patversmē, kur viņu īpašnieki atdeva, kā nederīgu, agresīvu suni.. Pie mums viņš bija pats mīļākais, labākais, paklausīgakais suns un pie mums nodzīvoja līdz sava mūža beigām! Un bija laimīgs un lutināt suns!
tāpēc uzskatu, ka varu teikt kādu skarbāka vārdu.
16.04.2016 13:10 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.12.2010
Es uzskatu,ka pa lielam nav nozīmes kādas sķirnes suns,jebkuru suni ar pacietību var iemācīt elementāras lietas.
Tā kā tiešām lielu suni nevajag,meklēju mazu klēpjusunīti (l)
16.04.2016 13:05 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nu tik sāksies. Jūs cilvēku nezināt personīgi un nezināt ko viņš dara un kā, sākas jau apvainojumi un secinājumi. Cik tipiski. Katram sunim ir savs raksturs un salīdzināt ir diezgan stulbi, jo tāpat kā cilvēkiem, katram ir savi niķi. Protams tās nav īsti salīdzināmas lietas. Bet ja man jāizvēlas starp mazu un lielu suni, vienmēr izvēlēšos lielu. Ļoti daudz paziņām ir mazie suņi kā toiterjers, Jorkšīras terjers un neko vairāk kā kvekšķi es tur neredzu. Jā ir mīlīgi un jauki, bet man ar to nepietiktu. Esmu uzaudzinājusi Stafordšīras terjeru bez treneru iejaukšanās un suns ir tik paklausīgs un gudrs, ka nu salīdzināt pat nav vērts. Tas tikai mans subjektīvais viedoklis, esmu pārliecināta, ka daudziem šie mazie sunīši ir arī ļoti paklausīgi un viegli padodas dresūrai, bet es to uztveru kā laimes spēli.
16.04.2016 12:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es zinu tikai 2 toiterjeru īpašniekus.. abi suņi nav visai inteliģenti, manuprāt. Bet, ja pareizi atceros, nokārtojās gan viņi vienuviet :)
16.04.2016 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits