Draugs un kafijas "randiņš" ar citu

 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Labvakar!
Atzīšos, ka šobrīd mani nomāc PMS, tāpēc vēlos uzklausīt jūsu viedokļus un saprast kā pareizi rīkoties pirms šaut zibeņus!
Mans draugs ir ārzemnieks. Nesen viens viņa draugs uzziņoja, ka pilsētā, kurā dzīvojam esot kāda meitene, kas arī nāk no viņa valsts, un tieši no viņa pilsētas. Tagad viņš ir sadabūjis šīs meitenes kontaktinformāciju un plāno ar viņu dzert kafiju nākamnedēļ, un jautāja vai es to akceptēju un man tā neesot problēma.
Tad nu tagad sāku domāt, par savām attiecībām esmu droša, priecājos par drauga atklātību, saprotu, ka viņam patīk satikties ar cilvēkiem no viņa valsts...bet kaut kā iekšēji neesmu ar šo situāciju apmierināta...
Ko jūs domājat? Kā jūs reaģētu?
25.02.2016 23:14 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neons- Bet ja tu kaut nedaudz esi nobriedusi,tad saproti ka cilvēki esot kopā viens otram nekādīgi nepieder un tev nav nekādu tiesību otru pusi kaut kā ierobežot. Ja būs gājējs-aizies tāpat. Ja ne- Nē. Un ja arī paslidētu kāja, tas uzreiz nenozīmē ka tevi vairs nemīli vai ka neesi vairs svarīga vinam. Tam var būt loti daudz iemeslu un krāpšana jau sen vairs nav nekas nepiedodams. Protams smuki tas nav. Bet daudz lielāka grēks ir mēgināt otram kaut ko aizliegt vai ierobežot. Tomēr vinš tev nepieder lai uzskatītu ka tikai tev ir jābūt vina dzīvē un citas sievietes kaut vai draudzības zinā nevar būt.
26.02.2016 17:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nav jau problēma uzaicināt sievieti pie sevis uz kafiju.. Būs vīrietim iespēja komunicēt arī savā valodā :)

Turklāt varēsi iepazīt šo sievieti tuvāk, varbūt iegūsi draudzeni, šopinga biedreni.. pie reizes viņa varētu vairāk Tevi izglītot un iepazīstināt ar vīrieša dzimetes kultūru un tradīcijām :)
26.02.2016 17:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Elmo, ja uzmanīgāk lasītu manus tekstus, tad saprastu, par ko tieši es runāju! Neiet runa par to, ka draudzība ar pretējo dzimumu nav iespējama vai vīrietis ir vienmēr jāuzpasē. Es runāju tieši par absolūti vienu, konkrētu situāciju autores tēmā. Man tā nešķiet pieņemama - šī te konkrētā situācija, tieši tāda, kāda tā ir. VIENA situācija! Konkrētais scenārijs!
Vairāk pieņemami šķiet cormeum varianti vai jebkādi citi iepriekš minētie un situācijas, kur šķistu pavisam ok, ka vīrietis iedzer kafiju ar kādu "savējo" cilvēku, kuru pats personīgi būtu saticis jebkur.
26.02.2016 17:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draudzība ar pretējo dzimumu, protams, ir jauka utt. Bet jau attiecībās esot, speciāli meklēt sev pretējā dzimuma draugu arī šķiet dīvaini :)
26.02.2016 17:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
cormeum, tieši tā - dīvaini, kad to dara speciāli priekš sevis.
26.02.2016 17:23 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Cosmietes jau netic draudzībai starp vīrieti un sievieti, jo acīmredzot pretējo dzimumu jebkurā situācijā redz tikai un vienīgi kā seksa objektu, savu bērnu iespējamo tēvu utt. u.tjpr., nevis personu ar līdzīgām interesēm, labu sarunu biedru utt., tāpēc nav nekāds brīnums, ka vīrieti tur ciešā saitē, domā, ka arī viņš pretējo dzimumu redz tieši tāpat kā pašas :D

Es neiebilstu par tādu tikšanos, ja tas viņam sagādā prieku un šķiet nepieciešams, tad tā arī tam būs būt.
26.02.2016 17:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Zinu gadījumu, kad meitene savam puisim pajautāja, vai var ar vienu vīrieti padzert tēju.. Tēja bija tik garda, ka viņi pēc laiciņa apprecējās :D
26.02.2016 17:25 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Es varbūt palaidu garām - viņam interesē tikai sievietes no savas valsts? Ja tas būtu vīrietis, viņš netiktos? :D Vai arī jūs te piedomājat kaut ko klāt, lai iespaidīgāk?
26.02.2016 17:25 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Tieši tā Diversija. Loti pareiza attieksme ;-)

Protams ka pastāv draudzība starp vīrieti un sievieti. Gan man ir meitenes kuras ir kā labas sarunbiedrenes un satikties, iedzert alinus un paplapāt pa dzīvi bet attiecības ar vināk negribētu, gan man loti daudziem pazīstamajiem. Nevajag visu mērīt oēc kaut kādiem nostāstiem vai viena gadījuma un tad tik turēt saitītē kā tādu suni.
26.02.2016 17:32 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Well, pec sis diskusijas nerodas vairs jautajumi , kadel tik daudzi viriesi tas nabaga latviesu zeltenes krapj.. Jo isaka saite, jo lielaka velme no tas norauties.
Ta ir tikai kafija, nevis vakarinas romantiskakaja pilsetas restorana svecu gaisma.
Ilgtermina bus virieti loti gruti noturet, ja uzskatisiet, ka vinam jadzivo ka ar klapem uz acim un svesam sievietem vairak par "labdien" vispar bilst nedrikst. :-D
26.02.2016 17:39 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Dalītas domas šajā sakarā... Ja tas notiktu kaut kā nejauši, bet personīgi uz ielas, pasākumā, vai iepazīstoties kādā domubiedru grupā, tad kaut kā liktos ok. Taču te sanāk, ka kāds cits paziņa ir iepazinies ar konkrēto meiteni un pastāstījis to autores puisim, kurš savukārt izprasījis tās meitenes kontaktinformāciju un tagad ies ar viņu kafiju dzert. Kaut kā pārāk daudz ir pieliktas pūles, lai vnk padzertu kafiju ar pilnīgi svešu, nekad neredzētu cilvēku, ar kuru nav pārmīts neviens vārds ne dzīvē, ne virtuāli... Šajā gadījumā es laikam būtu pret satikšanos kā tādu vispār

Esmu bijusi šādā situācija, vienīgā atšķirība bija tā, ka manu numuru izprasīja sieviete manas mammas vecumā, nevis pretējā dzimuma pārstāvis. Pakafijojām, bet nebija pa ceļam, vairāk netikāmies. Dzīvojot vietā, kur ir pavisam nedaudz latviešu, ir forši laiku pa laikam satikt kādu ar ko parunāt dzimtajā valodā. Man nebūtu iebildumu savu otru pusīti ņemt līdzi uz šādu tikšanos tikai gadījumā, ja arī viņš runātu latviski. Ja ne, tad noteikti iepazīstinātu nākamajā tikšanās reizē, ja būtu izveidojusies forša komunikācija ar savu tautieti.
26.02.2016 17:41 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Cataleya!++++
26.02.2016 17:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Well, pec sis diskusijas nerodas vairs jautajumi , kadel tik daudzi viriesi tas nabaga latviesu zeltenes krapj.. Jo isaka saite, jo lielaka velme no tas norauties.
Ta ir tikai kafija, nevis vakarinas romantiskakaja pilsetas restorana svecu gaisma.
Ilgtermina bus virieti loti gruti noturet, ja uzskatisiet, ka vinam jadzivo ka ar klapem uz acim un svesam sievietem vairak par "labdien" vispar bilst nedrikst.

Ak, cik viedi vārdi!!! :D
Iešu pabarošu savu, pie radiatoriem piesieto nabaga vīrietīti, kuram vis uz pasaules ir aizliegts un saite ir īsāka par īsu... :D
26.02.2016 17:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Piekrītu par to īso saiti. Jāsaka gan, ka katrs jau tādas lietas uztver citādi.

Ja man nebūtu iebildumu, ja mans vīrs šādā situācijā, ietu kafijot ar kādu sievieti, tad pilnīgi noteikti zinu, ka mans vīrs gan ar tādu situāciju apgrieztā veidā nebūtu mierā, jo viņš jau ir knapi samierinājies ar maniem vīrieškārtas draugiem, sveši vīrieši jau būtu par daudz. Bet viņam galvā ne tikai putni, bet arī sikspārņi dzīvo.
26.02.2016 17:54 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Par iiso saiti-to pasu vareetu teikt arii par sievieti-jo lielaaka kontrole,jo vairaak gribeesies skriet kaut kur-norauties!!!
Man loti nepatiik kontrole(esmu to piedziivojusi),un tiesi taapeec es arii neuzstaadu nekaadus likumus viiram.
26.02.2016 17:58 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Well, pec sis diskusijas nerodas vairs jautajumi , kadel tik daudzi viriesi tas nabaga latviesu zeltenes krapj.. Jo isaka saite, jo lielaka velme no tas norauties.
Ta ir tikai kafija, nevis vakarinas romantiskakaja pilsetas restorana svecu gaisma.
Ilgtermina bus virieti loti gruti noturet, ja uzskatisiet, ka vinam jadzivo ka ar klapem uz acim un svesam sievietem vairak par "labdien" vispar bilst nedrikst.


Ir starpiiba vai ir attiecibas vai ir gimenes kopdzive. Un, manupraat jebkurai sievietei,kura ir laulibaa vai, kurai ir kopeejs berns ar virieti un nopietni nakotnes plaani ir skaidrs, ka arii jaunie draugi un draudzenes ir kopeeji. Vismaz manaa gimenee par to ir runaats un tas ir skaidrs. Nav runa par labakajiem draugiem no pagatnes, bet citu sievieti, kura uzradusies no kaut kurienes. Tas, ka no kopejas valsts nav nekads attaisnojums. Vismaz pirmajai tikshanas reizei jabut kopeejai, peec tam, lai staiekas cik grib, ja tik shausmigi patik runaat par savu valsti un tas tradicijaam.

Es justos ljoti apvainojusies, ja mans virs ietu ar citu sievieti dzert kafiju, bet mani ar bernu atstatu majas. Ta pat arii domaju justos mans viirs.

Es vienmer esmu teikusi, ka, ja no manis gribees aiziet - nu, lai iet!
26.02.2016 18:05 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Story, tu savam viram visu laiku esi blakus un jus ka sveta trisvieniba visur ejat un visu darat kopa? Un , nedod Dievs, vins svesai sievietei pateiks ko vairak par "labdien", kamer tu ar bernu esi majas? :-D
Ja, nopietnas attiecibas un esot gimenes dzivei , jaunie draugi klust kopeji, bet tas nav skerslis, kadel otrs nevaretu ar kadu no savas valsts aiziet uz kafiju bez sievas un berna pie saniem. Ja velak izveidojas draudzigs kontakts, gimene tiek logiska karta iepazistinata.

Lasot, saprotams, ka te lielais vairums vispar viriesu logiku ne ipasi labi saprot, jo vienigas virietis- sieviete attiecibasa ir bijusas seksualas un romantiskas. Nav bijusi saskare ar bezkaisligu viriesa logiku attieciba uz sievietem t.i. viriesi vidi, kur pamata ir draudziba.
Visur un vienemr ir tikai meitenu barins, kurs diskute un apspriez viriesus un pasas izdara savus "gudros" secinajumus. Bet jautajumi pasiem viriesiem uzstaditi netiek.
Un tam pat nav saistibas ar draugu/ viru/ milako skaitu un daudzumu , jo tie var but ntie, bet sapratnes tapat nav un sieviete ir tikpat "gudra" ka ieprieks.

Ka ari , vai tiesam neienak prata, ka jo vairak virietim bus iespeju komunicet ar svesam sievietem, jo vairak vins varetu novertet to, kura vinam ir majas? Nevis zemapzina domat, ka zale citur varbut tomer ir zalaka, jo uz citu maurinu pat skatities nav atlauts.:-D
26.02.2016 18:32 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Cik skumji, ka, esot attiecībās, ir liegts iepazīties ar jauniem cilvēkiem...
26.02.2016 18:38 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es noteikti piekriitu ,ka biezi sievietes nemaz nezin,kas daraas viiriesu galvaas.Viiriesi loti atskiraas,vini taa neanalizee visu.
Es noteikti piekriitu tam,ka satiekoties ar citaam sievieteem ,viiriesi noveertee to savu sievieti!
Soreiz es nerunaaju tikai par sevi un savu viiru,bet man bija iespeeja parunaat par so teemu ar "saviem "jaunajiem viiriesiem arii!
26.02.2016 18:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cataleya, tev nav ienācis prātā, ka ne viss uz pasaules grozās tikai ap vīriešiem? Uz kafijas dzeršanu iet divas puses parasti. Viena lieta ir vīrietis, kurš ir tiešām draudzīgs, cita lieta, ja priekšā viņam sēž kaut kāda kuce dvēselē, kura novērtē labu vīrieti un uzsāk savu savaldzināsānas uzbrukumu, jo viņai pēkšņi sagribējās tieši šo eksemplāru. Protams, tas nenozīmē, ka jebkas, ko viņa uzsāks - nostrādās, bet atbildiet man, lūdzu, kāda vella pēc ir tā jāriskē un jāstaigā pa plāno ledu? Tikai "jaukas sarunas" dēļ?... Ne jau sievietei jāaizliedz vīrietim ar kādu tikties, bet pašam vīrietim būtu labi saprast, ka labāk neriksēt ar savām jūtām, testējot tās tiekoties ar citām jaukām būtnēm.
Tas ir tāpat kā tie adrenalīna ķērāji - dara trakas lietas, jo patīk asas izjūtas un brīžam par drošību vispār nedomā. Var jau filozofēt, ka ķieģelis var uzkrist uz galvas tā vai tā, ja tā būs lemts, bet hallo, cik normāls ir šāds dzīvesveids?... Tāpat arī manā uztverē, nav ko "ķert asās izjūtas" kafijas dzeršanā ar iespējams visai jauku sarunu biedreni. Var nekas nenotikt, bet var arī notikt. Jo mazāk tādu situāciju, jo mazāk iespējamības, ka kaut kas tāds notiks.
Protams, katrs dara savās attiecībās kā vēlās. Un tomēr man prieks, ka mans vīrs netiekas ar pretējo dzimumu uz kafiju bez manas klatbūtnes. Neesmu viņam to liegusi - pats gana gudrs. Un man kaut kā mierīgāk dzīvojas...
26.02.2016 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits