Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugs un kafijas "randiņš" ar citu

 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Labvakar!
Atzīšos, ka šobrīd mani nomāc PMS, tāpēc vēlos uzklausīt jūsu viedokļus un saprast kā pareizi rīkoties pirms šaut zibeņus!
Mans draugs ir ārzemnieks. Nesen viens viņa draugs uzziņoja, ka pilsētā, kurā dzīvojam esot kāda meitene, kas arī nāk no viņa valsts, un tieši no viņa pilsētas. Tagad viņš ir sadabūjis šīs meitenes kontaktinformāciju un plāno ar viņu dzert kafiju nākamnedēļ, un jautāja vai es to akceptēju un man tā neesot problēma.
Tad nu tagad sāku domāt, par savām attiecībām esmu droša, priecājos par drauga atklātību, saprotu, ka viņam patīk satikties ar cilvēkiem no viņa valsts...bet kaut kā iekšēji neesmu ar šo situāciju apmierināta...
Ko jūs domājat? Kā jūs reaģētu?
25.02.2016 23:14 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Kubietei tak jau no laika gala ir siltas juutas pret Kumu, kas tiek slikti maskeetas zem visaam shiim karstasiniigajaam tiraadeem.
Bet nu, tas ir miiliigi:-D
29.02.2016 13:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
raven, mans komentārs nebija nevienai konkrēti veltīts.
Un otrkārt (šis gan ir tieši par tavu komentāru) - jau agrāk izteicos, kādam grūti tajās ārzemēs, kādem ne tik ļoti. Tāpēc ne visi skries uz tikšanos ar savu tautieti, ka tik būtu iespēja papļāpāt dzimtā valodā. Un tas nenozīmē, ka cilvēkam ir kaut kādas problēmas, tie vnk ir citādi domājoši un viss.
29.02.2016 12:54 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un beidziet brukt viena otrai virsū gāžot uz galvas visādas samazgas! Sāk likties, ka sievietes ir vnk drausmīgs dzimums, kuram galvenais dzīvē ir samīt otru tādu pašu dubļos un sajusties kaut nedaudz pārākai


Nu, kā saka - sieviete sievietei labākais ēdiens!

Story, protams, ka nē :) Bet ja Kubietei ir ieturēta pozīcija, tad tieši lietotāja, kurai veltīju (atzīšos, nenoturējos tās histēriskās augstprātības dēļ) pagrāba kaut ko no zilā gaisa un pievienojusies bara instinktam. Nezinu, vai man kādas uztveres problēmas, bet kāpēc viss Cataleya rakstītais jāprojicē uz sevi? :D

Man laikam spilgts piemērs - kaut kādā diskusijā baigi jūsmoju par Lisabonu, ienāca Cataleya un ierakstīja, ka nesaprotot, kāpēc Lisabona kādam vispār patīk..Nu, no tā mana jūsmošana mazāka nepalika un joprojām šis ceļojums ir viens no foršākajiem :D
29.02.2016 12:26 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Nesapratu, par ko Kubiete tā sacepās, kā šķita jau izrunātā tēmā, bet, ja reiz tā joprojām turpinās, tad statistikai Story, kura kaut kur iepriekš minēja, ka Cataleya piekrīt tikai neprecētās:
1) Wee, šķiet, ir precēta un ar bērnu;
2) es esmu precēta un piekrītu Cataleya.

Vispār esmu ļoti pārsteigta par vairākām kosmietēm, kas šķita pašpietiekamas, ar harmonisku ģimenes dzīvi, bet kā izrādījies tomēr nedrošas, jo kāpēc citādi šo situāciju dēvēt par staigāšanu pa plānu ledu...

Un Story rakstītais, ka viņai nebūtu grūti iet uz kopīgu tikšanos, pat ja viņa nesaprastu ne vārda - sēdētu un netraucētu... Satriecoši!
29.02.2016 12:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nesaprotu, kādu baudu gūst tās, kuras rej virsū pretējam viedoklim un žēlo nabaga piesietos, ierobežotos vīriešus, kuri noteikti, pēc dažu domām, tagad skries prom, krāps pie pirmās izdevības un vispār ir gaužām nelaimīgi.

Njā... mans komentārs:
Piemērs, ja man te būtu draugs no Gruzijas, viņš būtu vienīgais gruzīns reģionā un man parādītos jauna kolēģe, kas nāk no tās pašas pilsētas, no kurienes viņš, es arī iedotu viņam šīs meitenes numuru. Ir grūti būt visu laiku starp cilvēkiem, ar ko nevari runāt dzimtajā valodā.

briesmīgs uzbrukums...:-D
29.02.2016 10:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Te jau n-tās lpp atpakļ itkā nonācām pie kopsaucēja, ka pats galvenais, lai pārī domas sakrīt, bet, nē, atkal uzrodas kāda, kura uzsver, cik nenormāli ir nelaist savu vīrieti uz tikšanos... :-/ Nesaprotu, kādu baudu gūst tās, kuras rej virsū pretējam viedoklim un žēlo nabaga piesietos, ierobežotos vīriešus, kuri noteikti, pēc dažu domām, tagad skries prom, krāps pie pirmās izdevības un vispār ir gaužām nelaimīgi.
Patiesība ir tāda, ka šie vīrieši ir brīnišķīgi ģimenes galvas un tēvi, kuri ne kripatiņu nejūtas kaut kā ierobežoti, jo gluži vienkārši ir tieši tādās pašās domās kā viņu otrās pusītes.

Un beidziet brukt viena otrai virsū gāžot uz galvas visādas samazgas! Sāk likties, ka sievietes ir vnk drausmīgs dzimums, kuram galvenais dzīvē ir samīt otru tādu pašu dubļos un sajusties kaut nedaudz pārākai. (t)
29.02.2016 03:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
augstprātīgi izsakot vērtējumus par svešu dzīvi tai vietā, lai vienkārši atzītu, ka šī konkrēta lietotāja Tev riebjas un Tu jebkurus viņas vārdus izgrozīsi sev vēlamā gaismā


meksikanka, vai tad taa ir pirmaa diskusija, kura nosleedzas ar personigajiem apvainojumiem??? :)

Vienmeer kubis pret wee, kubis pret kumu :-D


Katra sevi ielika autores situācijā no sava skatu punkta


vienigais, kam varu piekrist ir shis.
29.02.2016 00:33 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tās, kuras par manu šķirto laulību, vīra māti un visu pārējo - ziniet, te lielākā daļa šķirās un ir bijušās n-tās diskusijas par vīra vecākiem utt., tā kā kādas vēlme man aizrādīt cik nepareizi es dzīvoju ir lieka.


Kāpēc? Tu pati dati ro pašu, analizējot un iztirzājot vien zināmus /bet nebut ne visus/ faktus par Cataleya, interpretējot tos tā, kā Tev ērti, lai iedzeltu. Kad dara to pašu ar Tavu situāciju, spuras gaisā un nē, komentēšana ir aizliegta. Liekulīgi, nē? Kaut gan Tu pati pirmā apvaino citus liekulībā.

Neesmu nevienas pusē, vienkārši dažreiz ir vērts paskatīties uz sevi pirms ko aizrādīt citiem. Tu pa lielam ne ar ko neesi labāka. Par īpašu Tevi nepadara nedz kādreiz noslēgta laulība, nedz bērna laišana pasaulē. Tu pati sevi uzcēli pjedestālā, apsmējot tās, kuras nav precētas un bez bērniem, tādējādi darot to pašu - augstprātīgi izsakot vērtējumus par svešu dzīvi tai vietā, lai vienkārši atzītu, ka šī konkrēta lietotāja Tev riebjas un Tu jebkurus viņas vārdus izgrozīsi sev vēlamā gaismā.
29.02.2016 00:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Tās, kuras par manu šķirto laulību, vīra māti un visu pārējo - ziniet, te lielākā daļa šķirās un ir bijušās n-tās diskusijas par vīra vecākiem utt., tā kā kādas vēlme man aizrādīt cik nepareizi es dzīvoju ir lieka. Katrai skapī ir kāds skelets, tikai starpība - cik daudz par to mēs sakām citiem. Es neko neizdomāju, saku kā ir, neslēpju un netēloju no sevis nezin ko. Un esmu uzaudzējusi tādu ādu, lai man dažu labi komentāri liktos vienkārši smieklīgi, ne aizskaroši... :-P Katra sevi ielika autores situācijā no sava skatu punkta, nav jābūt greizsirdīgai vai nenormālai, lai kādai neliktos normāli, ka vīrietis iet satikties ar ieteiktu meiteni, bet ir citas, kurām tas ir normāli un viss. Man tas neliktos normāli, laikam tādēļ, ka bijušajam vīram devu 100000% brīvību, līdz sabrīvojās ar sievieti no blakus veikala. Un ne jau viņš no manis aizgājis, bet viņš ir tas, kuram tik izmisīgi esmu vajadzīga, kuram nevajag neko citu kā tikai mani, kurš nelaiž mani prom. Tie pārmetumi, ka dzīvoju kopā ar bijušo vīru un bērnu, kā tā var? Nu a kā var dzīvot kopā un nākt sūdzēties forumā, ka vienai vīrietis tāds, otrai cūka, trešai nemazgājas utt... Man vismaz mājās ir miers un klusums. Mums nav bļaustīšanās, kas ir novērojama tajās ideālajās attiecībās. Mēs dzīvojam normālu dzīvi tikai bez seksuālās saiknes. Visi laimīgi.


Varbūt Rīdziniece ir dedzīga savos komentāros, tomēr neesmu manījusi, ka viņa augstprātīgi censtos pazemot citas lietotājas, lai tik parādītu, cik forša un pārāka ir

Zināms ne viens vien veiksmīgs un dzīvē izsities cilvēks.. tomēr viņos nav manīta šī tendence nolikt citus un izmisīgi prezentēt savu labklājību


Rīdziniece ir vienkārša un saka kā ir. Vismaz nenāk nozīmēties ar svešu naudu un nē man neskauž, ka lauciniece Cataleya "uzkāpusi" karjeras kāpnēs :-D man žēl, ka ir cilvēki, kuriem finansiālais ir svarīgāks par vienkāršu "būt par cilvēku".
29.02.2016 00:06 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Piemērs, ja man te būtu draugs no Gruzijas, viņš būtu vienīgais gruzīns reģionā un man parādītos jauna kolēģe, kas nāk no tās pašas pilsētas, no kurienes viņš, es arī iedotu viņam šīs meitenes numuru. Ir grūti būt visu laiku starp cilvēkiem, ar ko nevari runāt dzimtajā valodā.
28.02.2016 23:34 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
ar greizsirdibu te kads sakars? katra jau saredz to kas tai tuvaks.

Komentārs par greizsirdību bija par godu meitenēm, kas pašas atzīst, ka ir ārkārtīgi greizsirdīgas, un tādēļ būtu neapmierinātas, ja puisis izlemtu iet.
es lautu iet. Tikai man tie divi viriesi divaini liekas. Dzena vienas svesas sieviete numuru roka pa puspilsetu , ta izklausas. Man tas liekas jokaini. Nav draugu, kolegu, radu? Jokaina situacija

Ja tas draugs, kas deva numuru kopā ar šo sievieti strādā un uzzināja, ka viņa ir no tās pašas ptilsētas, kā autores puisis, kas ir viņa draugs, nesaskatu tur nekādas problēmas. Autores puisis pat piedāvāja viņai iet līdzi.
28.02.2016 23:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ar greizsirdibu te kads sakars? katra jau saredz to kas tai tuvaks.


Mans draugs ir ārzemnieks. Nesen viens viņa draugs uzziņoja, ka pilsētā, kurā dzīvojam esot kāda meitene, kas arī nāk no viņa valsts, un tieši no viņa pilsētas. Tagad viņš ir sadabūjis šīs meitenes kontaktinformāciju un plāno a
es lautu iet. Tikai man tie divi viriesi divaini liekas. Dzena vienas svesas sieviete numuru roka pa puspilsetu , ta izklausas. Man tas liekas jokaini. Nav draugu, kolegu, radu? Jokaina situacija.
28.02.2016 23:23 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ārkārtīgi greizsirdīgajām meitenēm: iesaku mēģināt to ārstēt, jo tas mēdz iznīcināt pat tuvākās attiecības.
28.02.2016 23:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vienkarsi noradiju ka pati nav precetam un nav ko nolikt citu gimeni vai list un bazt acis ka cilveki skiras. Lai nodzivo ar viru kaut dazus gadus precetas sieva loma tad lai atver muti. Nu palasi ko vina teuca, loti pat nesmuki. Turklat ko daudzas nemanija, skaidri pateica ka lielaka dala cosmo ir padumjas, tad nav ko te dadai genialai nakt surp!
28.02.2016 23:16 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Rīdziniece, citreiz tev ir normāls viedoklis, bet tu to izsaki tik prasti vai vulgāri, ka pret tevi rodas nepatika. Kā saprotu, tu nesi jauna meitene, tad pa šiem gadiem vajadzēja apgūt kaut kādu kripatiņu kultūras, ne? ;-)
28.02.2016 23:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Paskaties viņas FB kaut kas jau viņai ir, kaut kāds brūtgāns, bet kamēr nav precēta, laikam skaitās vecmeita?

Pasmējos par šo.. sanāk, ka lielākā daļa sieviešu, kas nav precējušās, bet dzīvo ar vīrieti ir vecmeitas? Tagad Latvijā ļoti daudzi pāri izvēlas neprecēties, bet dzīvo tāpat kopā kā ģimene.
28.02.2016 23:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt Rīdziniece ir dedzīga savos komentāros, tomēr neesmu manījusi, ka viņa augstprātīgi censtos pazemot citas lietotājas, lai tik parādītu, cik forša un pārāka ir :)

Zināms ne viens vien veiksmīgs un dzīvē izsities cilvēks.. tomēr viņos nav manīta šī tendence nolikt citus un izmisīgi prezentēt savu labklājību :-/
28.02.2016 23:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-P
28.02.2016 23:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
(l)
28.02.2016 22:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
wee tu aizej uzpipe sali , sadzeries viinu. Atradusies urina smadzene.:-D:-D:-D
28.02.2016 22:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits