Bildinājums publiskā vietā

 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
http://www.kasjauns.lv/lv/m/zinas/206228/interesants-bildinajums-pasa-vecrigas-sirdi-video
Noskatījos video un nevarēju saprast, smieties vai raudāt :D Negribu izklausīties łauna vai skaudīga, bet nu šis, manuprāt, ir par traku.
Kādas ir jūsu domas? Gribētu bildinājumu publiskā vietā?
14.10.2015 16:03 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Šis bildinājums izskatījās tāds vēss. Es nezinu, man patīk publiskie, ja tiešām pie tā ir piestrādāts. Šeit puika sasaucis kopā orķestrīti maziņu, tad kaut kādas karsējas pavicina pušķus, šamējais piejāj karaļa kostīmā un metas uz ceļa... Neromantiski, bet katrai jau savs.

Es laikam nebūtu laimīga par milzīgu bildinājumu, bet labāk jau lai tas būtu kā negaidīts pārsteigums. Pietiktu ar to, ka puisis nomestos sev kurpi aizšņorēt un izvilktu gredzenu :D Gribu tiešām sevī sajust emocijas, ka, jā, vēlos to. Bet šādā variantā kā video... Nu tu jau redzi, ka tas tuvojas, ka ir. Es nezinu, nemāku izskaidrot. Ir viebkārši redzēti labāki.
15.10.2015 11:37 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Nekad negribētu piedzīvot publisku bildinājumu.
Vispār man šādās reizēs šķiet, ka atbilde var arī nebūt 100% objektīva no sievietes puses, esi ielikta pret pašas gribu šādā situācijā, pūlis apkārt gaida-Jā! un neērti arī nostādīt vīrieti neērtā situācijā, murminot kaut ko, ka nezini īsti, nebiji par to domājusi un tā... Noteikti puisim jābūt ļoti pārliecinātam.
15.10.2015 11:48 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Jā, bet visas, kas saka, ka meitene pret savu gribu - nu diez vai vīrieši bildina un nezin, vai sieviete atbildēs ar jā. :D Tak pāri precas, jo zin, ka otrs to grib nevis tā vienkārši pirmajā satikšanās mēnesī random bildina :D Ja jau bildina vīrietis, zin, ka sieviete gaida, kāda iespēja, ka gribētu teikt nē :D
15.10.2015 11:59 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Vispār man šādās reizēs šķiet, ka atbilde var arī nebūt 100% objektīva no sievietes puses, esi ielikta pret pašas gribu šādā situācijā, pūlis apkārt gaida-Jā! un neērti arī nostādīt vīrieti neērtā situācijā, murminot kaut ko, ka nezini īsti, nebiji par to domājusi un tā...

man paziņai tiiiieši tā arī bija. puisis domāja, ka viņai patiktu, bet, nu, bāc, nepatika :D pāris kopā ir 5+ gadus, tā ka, manuprāt, savam draugam diezgan konkrēti jāliek saprast, kāds bildinājums būtu ok :D
15.10.2015 12:11 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Gan jau ir gadījumi, kur grandiozais bildinājums izgāžas, bet kurš nu liks internetā savu seju, ja visa pasākuma beigās tevi atraida :D esmu redzējusi tikai 1 vai 2 video ar tādām beigām. Bet gan jau ir vēl.
15.10.2015 12:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es tajā video nesaprotu vienu lietu - pa kuro laiku abi pārģērbās? Tad jau meitene saprata, kas sekos un nebija pārsteigums. Vai arī uzmeta to mantiju plecos, lai sasildītos?
15.10.2015 12:38 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es, laikam, pamatīgi apjuktu no tāda publiska bildinājuma. Bet, ja gribētu precēt, teiktu jā, pat, ja man tiktu uzrīkots publisks balagāns, nevis klusām un mierīgi - man nepatīk tāda izrādīšanās. Bet es spētu novērtēt to, ka mans puisis ir ieguldījis, laiku, izdomu un bieži vien arī naudu, lai padarītu to neaizmirstamu.
Man jau liekas aplami atteikt vīrietim, kas visādi citādi ir precams, tāpēc, ka viņš centies mani pārsteigt, bet nav zinājis, kā es gribētu, lai mani pārsteidz.
15.10.2015 12:49 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Mans bildinājums notika vietā, kur bija cilvēki, bet tas nebija tā, ka visi visu dzirdēja. Vienīgi tik daudz, ka redzēja to momentu varbūt. Gan jau daži pat paskatījās un paklausījās, bet labi, ka cilvēku nebija daudz. Es neteiktu, ka bija traki vai neomulīgi, pateicu jā, bet ar to cilvēku tāpat vairs neesmu kopā. Nākamo bildinājumu labprāt saņemtu jebkādā veidā, galvenais man ir fakts un lai ir kaut cik mīļi :-D Vislabāk, protams, divatā. Kā jau romantiķe, gribētu tādā romantiskā gaisotnē. Bet neatteiktos arī no ļoti negaidīta bildinājuma citu cilvēku klātbūtnē.
15.10.2015 12:50 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man patiktu arī publiski, jo uzmanība patīk, pat labāk šāds, nevis kā Dona koncertā, kur bildina bez puķēm un gredzena (nu bez gredzena vēl pieļautu, bet 'bez puķēm liekas pilnīgi nepārdomāti), video vismaz čalis piedomājis.
15.10.2015 12:53 |
 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Manuprāt, puisis nedaudz pārcenties ar dekorācijām. Visa kā krietni par daudz. Bet galvenais, ka abi laimīgi! Vismaz padomājis, lai būtu klāt arī tuvākie radi, ja reiz tas ir publisks bildinājums.
Runājot par sevi - grūti pateikt, gribētu vai negribētu publiski. Ja bildinājums būtu ilgi gaidīts un cerēts, tad droši vien būtu vienalga, kā tas tiktu pasniegts. Galvenais, lai no sirds un patiesi.
15.10.2015 14:56 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es laikam no kauna nomirtu Strēlnieku laukumā.
15.10.2015 15:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man tas bildinājums likās šausmīgi bezgaumīgs.
15.10.2015 17:59 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Laikam piekrītu šim:
es negribu heitot, bet šis bildinājums bija briesmīgs orķestris, dejotājas botās un ar pušķiem, balts zirgs, mantijas, kkādas brazīlijas noskaņas pa vidam un Okupācijas muzejs, un vēl pensionāru bari apkārt ar telefoniem rokās - aaaaaaaaa. Ja mani tā bildinātu, es tiešām aizbēgtu
ok, ja viņiem abiem tas patika, tad lai happily ever after.


Pati nebūtu īpaši sajūsmināta par publisku bildinājumu, bet vienīgais, kurš no publiski redzētajiem bildinājumiem man ir paticis, bija šeit jau minētais:
Meitene aizgāja uz kino un sākās nevis filma, bet gan sižets, kur sēž viņas draugs ar tēvu un puisis stāsta, cik ļoti viņš mīl meiteni un tēvs dod savu svētību. Tad tētis saka, lai skrien un bildina viņu un tad nu puisis nesās uz kino. Un beigās pa durvīm ieskrien. Tas bija foršs bildinājums :)


Mani bildināja ceļojuma laikā, ļoti īpašā vietā, kur gan apkārt bija arī citi cilvēki, bet viņi īsti nebija mūsu tuvumā un bildinājums nebija tāds uzkrītošs - ar garām runām un mešanos uz ceļa... ļoti patika šis mirklis, biju tik samulsusi, apjukusi un patīkami pārsteigta. Man tas bija ideālais bildinājums :)
16.10.2015 10:34 |
 
Reitings 170
Reģ: 09.09.2015
Manā gaumē ir privāts bildinājums. Tomēr konkrēti runājot par šo, sieviete izskatījās priecīga un tas ir pats galvenais. Domāju, ka vīrietis ir pietiekami attapīgs un zināja vai sieviete par šādu bildinājumu paustu pozitīvas emocijas vai negatīvu mulsumu....

Par dažiem komentāriem gan esmu pārsteigta, pat, ja man bildinājums nepatiktu, nekādā gadījumā savu vīrieti nezāģētu un ar pannu pa galvu nedotu. Pats galvenais tomēr ir mērķis nevis veids kā to panāca.
16.10.2015 10:48 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Vispār es pati nebūtu pret publisku bildinājumu, ja viss būtu skaisti un smalki nostrādāts. Bet šis man kaut kā pie sirds negāja.. kaut kas tur līdz galam nebija atstrādāts - pārāk uzspīlēti?

Esmu piedzīvojusi draugu publisku bildinājumu īpašu paziņu lokā deju koncerta laikā - bija mīļi, mazliet mulsinoši, bet visi, kas bija ieradušies skatītāju rindās +/- zināja tos divus cilvēkus, līdz ar to bija tā ģimeniski un romantiski ...
16.10.2015 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
Baigi uzspēlēts. man nepatiktu.(t)
16.10.2015 10:59 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Kaada varbut var ieteikt forshu viesnicu amsterdamas centraa?
19.10.2015 09:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits