Kas ir sievietei jāizdara vīrietim, lai to ar diezgan lielu regularitāti sauktu necenzētos vārdos??

 
Reitings 8
Reģ: 14.10.2015
Kas ir sievietei-sievai-draudzenei jānodara vīrietim, lai viņš varētu ar attaisnojumu, esot attiecībās, saukāt viņu necenzētos vārdos, kā piem., M..../ vieglas uzvedības sieviete/, dzimumorgānu apzīmējumos un pat novelēt nāvi???

Un vai vispār tāda apsaukāšana ir attaisnojama??

Ps. Vīrietis apgalvo, ka ir mīlestība.
14.10.2015 13:28 |
 
Reitings 28475
Reģ: 11.02.2015
Tāda situācija ir attaisnojama tikai tad, ja sieviete ir lupata un viņai klusībā sagādā baudu tikt pazemotai...
Visos citos gadījumos tam nav nekāda attaisnojuma! Alkohols, ne alkohols... uz ielas tādi izteicieni ātri vien izpelnas attiecīgu "atbildi"..

Atbildot uz Selene jautājumu, vienreiz strīda karstumā pateicu: "Ai, ej tak di*st!" jo man tas vienkārši šķita tāds līdzvērtīgs izteiciens, tikai skarbāks tam, ka "liec man šobrīd mieru". To vienu reizi vīrs tikai atbildēja: "ja vēlreiz sūtīsi mani nah, es arī aiziešu".
Vsjo, viss, nekādu tādu izteicienu vairs nav bijis un arī līdz rupjībām nenolaižamies.
14.10.2015 20:01 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Atbildot Selene, man arī ir attiecības bez lamāšanās un nestrīdamies ne reizi trijos mēnešos, ne pusgadā.


Stāsti vien pasakas. :D Reāli ne-ti-cu, ka nav nekādu nesaskaņu un strīdu. :D Ja tā ir, tad viens no partneriem ir lupata, bet otrs, tas kurš dominē un paska, kā būs. Dzīvē vēl neesmu satikusi cilvēkus ar identikām domām un uzskatiem, līdz ar to nav iespējama dzīve bez nesaskaņām, jo katram tomēr ir savas domas, vismaz normāliem cilvēkiem tādas ir.
14.10.2015 20:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Stāsti vien pasakas. Reāli ne-ti-cu, ka nav nekādu nesaskaņu un strīdu. Ja tā ir, tad viens no partneriem ir lupata, bet otrs, tas kurš dominē un paska, kā būs. Dzīvē vēl neesmu satikusi cilvēkus ar identikām domām un uzskatiem, līdz ar to nav iespējama dzīve bez nesaskaņām, jo katram tomēr ir savas domas, vismaz normāliem cilvēkiem tādas ir.


Lol, "man tā nav, tātad tā nevar būt"... Nesaskaņas mēdz gadīties, bet nav nekāda iemesla tās aizlaist līdz strīdam! Ja tev šķiet normāli pie mazākajām domstarpībām sastrīdēties, izkašķēties un izlamāties, tad vēlu veiksmi, bet man atkal tādas izpausmes nešķiet normālas un akceptējamas.
14.10.2015 20:11 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Lol, "man tā nav, tātad tā nevar būt"... Nesaskaņas mēdz gadīties, bet nav nekāda iemesla tās aizlaist līdz strīdam! Ja tev šķiet normāli pie mazākajām domstarpībām sastrīdēties, izkašķēties un izlamāties, tad vēlu veiksmi, bet man atkal tādas izpausmes nešķiet normālas un akceptējamas.


Nevienā brīdī neteicu, ka man šķiet normāli pie mazākajām domstarpībām strīdēties. To izdomāji tu.
Nu redz, kā izrādās nesaskaņas tomēr mēdz gadīties, iepriekš teici pavisam ko citu. :D
14.10.2015 20:16 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Es tomēr līdz galam nesaprotu šejienes vairuma domāšanu- Tas nozīmē ka sieviete var izdarīt JEBKO (nokrāpt,nodor vai teikt ko sliktu par tuviniekiem) un vírietis nedrīkstēs pateikt ko skarbāku vai nosaukt kādā rupjā vārdā par to?!
14.10.2015 20:18 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Es tomēr uzskatu ka sievietes mēdz būt ari maitas un tad ir pelnījušas sliktus vārdus un attieksmi. Bet pat katru sīkumi vai tam vārdam neatbilstošu strīdu,peotams neatbalstu!
14.10.2015 20:20 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nē. Es teicu, ka nestrīdamies bieži, un tā arī ir. Viedokļu atšķirības nenozīmē automātisku strīdu. Pie kaut kāda kopsaucēja nonākam ātri. Tu savā komentārā saki, ka neesi satikusi cilvēkus ar identiskām domām. Jā, tādu cilvēku nav, bet divi atšķirīgi viedokļi nenozīmē uzreiz strīdu.

Man nav to lielo tēmu, par kurām taisīt strīdus augstos toņos reizi trīs mēnešos.
14.10.2015 20:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012


Tieši tā. Tu tikko ar saviem nervoziem komentāriem to ļoti labi nodemonstrēji.

Un ja Tu neredzi atšķirību dusmu izvirdumā pateikt ko nejauku (bet ne aizvainojošo) par reguāri izmetātām zeķēm, piemēran, un sievietes verbālo slānīšanu (par ko starp citu autore arī raksta), tad man nav komentāru.
14.10.2015 20:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lamaashanos neatbalstu, bet ir arii gadiijumi kad sieviete pati vien pie taa ir vainiiga. Ja sieviete pati pirmaa saak apsaukaaties vai speciaali pazemot viirieti ar saviem izteicieniem, tad nav ko briiniities ka dabon pati ar savaam metodeem atpakalj. Es pati dziivee esmu redzeejusi taadu vienu gadiijumu. It kaa sieviete neko rupju neteica, bet bija ljoti dzeeliiga un vinjas izteicieni caur pukjeem bija aizskaroshi. Viiram tas vienu dienu pieriebaas un vinjsh vinjai atklaataa tekstaa ar triisstaaviigajiem vaardiem saaka dot vinjai pretii. Ko domaajat, vinja saaka pinksheet uz zeeloties kaada netaisniiba vinjai nodariita un ka vinja to neesot pelniijusi, jo tak pati rupju neko nesakot, lai gan vinjas dzeelieni bija daudz aizskaroshaaki nekaa viiriesha lamu vaarti. Staasta moraale - vinjam tagad ir jauna dziivesbiedre, kuru vinjsh neesaa uz rokaam, bet indiigaa sieviete atkal ir attieciibaas, kuraas vinju apsaukaa...
14.10.2015 21:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es tomēr uzskatu ka sievietes mēdz būt ari maitas un tad ir pelnījušas sliktus vārdus un attieksmi. Bet pat katru sīkumi vai tam vārdam neatbilstošu strīdu,peotams neatbalstu!


Ja 2. pusīte ir pe*a, *auka vai kāds cits tēlains apzīmējums.. tad vīrietis ir (maigi sakot) muļķis, jo ar tādu ir kopā. Ja sieviete nokrāpj, var taču izlikt aiz durvīm - bez epitetiem.. :D
14.10.2015 21:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Cormeum-te es vareetu turpinaat-kaada meitene ,taads puisis:-D
14.10.2015 22:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tomēr uzskatu ka sievietes mēdz būt ari maitas un tad ir pelnījušas sliktus vārdus un attieksmi. Bet pat katru sīkumi vai tam vārdam neatbilstošu strīdu,peotams neatbalstu!

Bruno, ja nonāc līdz punktam, kad jāsāk domāt par leksikas cenzēšanu vai necenzēšanu, ir skaidrs, ka viss ir aizgājis par tālu un jāizbeidz. Ja sieviete ir maita (manā gadījumā vīrietis), to var just pirms momenta, kad nekas cits vairs nav atlicis, ko teikt. Tās situācijas ir jārisina laicīgi - jālabo vai jāizbeidz, tad var iztikt bez tādiem vārdiem. Lielākoties gan cilvēki nespēj laicīgi apstāties un tas viss nonāk tur, kur nonāk.
Man tādu situāciju nav bijis tieši tāpēc, ka es jau laicīgi jūtu otra neapmierinātību ar pastāvošo situāciju. Tad par to arī tiek runāts. Ja sēdi ar domu "ai, gan jau viņam/viņai pāries", tad te nu ir rezultāts - viss sakrājas tik daudz, ka beigās nav kur likties.
14.10.2015 22:38 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es tikai nevaru saprast?Kaapeec nevar izrunaaties normaalaa latviesu utt valodaa,vai vaardu kraajums par maz...?:-D
14.10.2015 22:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt vīrietis nav rupeklis.. vienkārši rāva ārā citātus no Krivades dzejoļa :D :D
14.10.2015 22:50 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Alexxa- Ak tu man mīlulite :) Pareizi tu dari,brt diemžēl ne visi tā prot :)
14.10.2015 22:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits