Protams, ka programma tiek norādīta :) un tad visi brīnās - koa? (runājot tieši par starpkultūru sakariem). Jo tās nav ne starptautiskās attiecības, ne mākslas studijas, ne filoloģija, ne tulkošana... tas ir kaut kas grūti klasificējams.
Par skolotāju nevar strādāt, jo tur vajag pedagoģisko izglītību (var strādāt par pasniedzēju valodu skolās, woohoo), par tulku grūti strādāt, jo LKA sniegtās zināšanas tulkošanā ir tikai mazs ievadiņš, ar kuru nepietiek (un tulku darbs arī nav nekāda medusmaize), vēstniecībā kāda vakance ir reizi 100 gados, un arī, ne jau par diplomātu tur ņems :D Kultūras iestādes... piemēram? hmm, emmm... kultūras centri? tur, lai tiktu kādā normālā vakancē, vajadzētu zināšanas menedžmentā, un, jā, pieredzi kultūras jomā, bet ar praksi šajā programmā ir tā - tā nav obligāta (akadēmiskā izglītība tak), var iziet, bet tad prakses vieta jāatrod pašam studentiņam :)
Realitāte - nomācoši lielākā daļa šīs programmas beidzēju strādā ļoti attālās no kultūras jomās, kam vairāk paveicas, kam mazāk, bet tas vairāk atkarīgs no paša cilvēka, iegūtās zināšanas, un vēl jo mazāk, diploms, tajā spēlē diezgan niecīgu lomu.