Iepazīstināšana ar vecakiem II

 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Es tā iedvesmojos no diskusijas par to kā iepazīstināt.
Es pievienošos ar jautajumu, pēc cik ilga laika jums šķiet ok iepazīstināt ar vecākiem?

Pirmo puisi divu gadu laikā tā arī neatradīju. Bijušo kaut kā sanāca pēc gandrīz gada, nezinu, itkā nebija iespējas ātrāk, bet pa lielam arī negribējās, bet zinu, ka draugs būtu apvainojies, ja toreiz nebūtu ievedusi iepazīstināt, kad viņš mani atveda. Tāpat kā bijušais gribeja sapazīstināt abus vecakus, bet nu viņi paši kaut kā sāka komunicēt, jo viena pilsēta.

Man kaut kā gribas vispirms pašai būt 100% drošai, ka jā ar šo cilvēku būšu pilnībā in ģimenē. Īpaši tagad, kad esam šķīrušies, man baigi sirds sažņaudzas, ka paspēju būt tik tuva ar viņa ģimeni un iemīlēt viņa vecākus, kurus tagad nesatieku.

Tagad pat saku domāt, ka tas ir nedaudz manī atstajis to piesardzību. Tas viens, ka vispār bremzēju ar pašam attiecībam kā tādām. Bet protams, par ātru domāt, bet ja tas aizietu līdz nopietnām attiecībam, nezinu vai vel gribu iet visam tam cauri, ar ģimenes lietam un tā..
11.09.2015 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
ar viņa vecākiem iepazinos nākamajā rītā pēc tam, kad kļuvām par pāri. nē, nenakšņoju pie viņa. paņēma mani, paņēma picu, un braucām.
ar manu mammu iepazinās š.g. martā - pēc divu gadu attiecībām.
01.07.2016 11:49 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es to neuztveru tik nopietni. Nav jau kāzas. Var sapazīstināt kaut vai pēc 1. randiņa.
01.07.2016 11:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Mans draugs ar maniem vecākiem sapazinās skype aptuveni pusotru mēnesi pēc tam, kad sākām tikties. Drauga mammu satiku nejauši pēc 2 mēnešu kopā būšanas, viņa tēti un māsas vēl pēc kādas nedēļas.
Ja nebūtu mūsu dzīvē tā situācija kāda bija (es aizbraucu uz ārzemēm), tad noteikti iepazītos vēlāk. Bet man prieks, ka viss ir tā, kā tas ir. Viņa ģimene ir mana ģimene, un mana ir viņējā. :)
01.07.2016 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits