uzturlidzekļi bernam

 
Reitings 15
Reģ: 29.06.2011
sveikas!varbūt šeit ir kāda,kas ir saskarusies ar uzturlīdzekļu piedziņu.man ir dēls 7 gadi,esmu nolemusi pieprasīt alimentus,šķīrušies esam 4 gadus(nebijām precējušies) un ar dēlu viņš nav kontaktejies 3 gadus,nav pat interesejies kā klajas,pilnigi nekāda saskarsme,kā arī protams nav neko maksājis.
zinu,ka jāaizpilda prasības pieteikums maza apmēra uzturlīdzekļu piedziņai,bet kā pareizi to visu noformēt.?
08.08.2015 13:13 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
vispār rēcīgi sanāca sharmantaa

Un tie, kas apgalvo, ka nav nepieciešams izprasīt alimentus - nezina ko nozīmē bērns un visas viņa vajadzības. Nemaz neskaitot to, cik daudz laika un zaudētas naudas ir pieskatot bērnu, atliekot darbu, sēžot mājās.. par pārējo nemaz nerunājot.

Tu maz zini, kas ir mazs bērns un kas ir pilnas slodzes darbs? Tās ir divas nesavienojamas lietas, kas savā starpā nesastrādājas.

Nevienu necenšos audzināt, man tas nav nepieciešams. Bet gribu, lai cilvēki vairāk iedziļinās lietās par kurām runā. Jo ja man nekad nebūtu bijusi nekāda saskarsme ar šīm abām lietām, vai tikai vienu, tad necenstos par to diskutēt un pierādīt kādu sev iedomājamu taisnību.

Man nav bērnu
09.08.2015 15:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man nav bērnu Tikai domāju ar galvu ne pakaļgalu!


nedomāju gan ... jo visas tevis nosauktās lietas ir absurdas ...

vispār man šitas atgādināja te nesen bijušo diskusiju, kur skuķim nebija ne vīra, ne bērna , bet prasīja kuru mīlēs vairāk !? :D :D
09.08.2015 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Visu diskusiju nelasiiju,bet uzskatu ka mamma riikojas pareizi pieprasot alimentus teevam.Beerns tomeer ies 1.klasee,tur jau izdevumi ir daudz lielaaki kaa pirmskolas vecuma beerninjam. Un domaaju,ja mammai buut iespeeja pashai savu beernu uztureet,diez vai vinja pieprasiitu alimentus.
09.08.2015 15:55 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
alimentus vajag prasīt, jo atbildīgi par bērnu ir abi, nevis tikai mamma, jo dzemdēja un vīrietis tikai vārds.. brīdināt par to, ka grasies tiesāties nevajag, ja pa labam nesaprot dosies pie jurista, gatavo dokumentus, citādāk būs kā manai draudzenei, kamēr gatavojās, vecis palika par invalīdu, nedabūja no viņa neko, kaut viņš strādā un ir jau cita ģimene..
09.08.2015 16:08 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Sharmantaa, tavai zināšanai vecākiem arī ir šādas tādas tiesības darbavietā - http://www.laimigamgimenem.lv/201/0/32019
09.08.2015 16:19 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet izklausās, ka tieši ar otru galu domā, ne galvu. Māki tikai gudri kladzināt, bet pašai nav ne jausmas ne cik bieži bērns pie ārsta jāved, ne vēl kaut kas. Nu i labi, ka nav bērnu, izklausās, ka tavās acīs bērns viens vienīgs apgrūtinājums ir, ar kuru 24/7 jāsēž pie daktera kabineta.
09.08.2015 18:19 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Atradušas par ko "diskutēt"! Tam puisītim jau ir TIKAI mamma, ar vai bez alimentiem. Tēvam viņš vajadzīgs nav un diez vai alimentu pieprasīšana var nodarīt ko sliktāku. Un šī mamma kaut kā ir iemācījusies savu bērniņu apgādāt viena pati, apgāžot teoriju, ka tas nav iespējams. Nav pat īsti svarīgi, cik šī mamma pelna, papildus 100 eur mēnesī nekad nebūs lieki, jo tie bērnam PIENĀKAS. Kad sharmantaa radīs savu bērniņu, tad arī viņa sapratīs, ka īsta mamma sava bērna dēļ var izdarīt neiespējamo, lai bērniņam nekas netrūktu.
09.08.2015 18:53 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Pēc dažas labas komentāriem var saprast, ka ir normāli, ka vecis pamet abu gaidītu bērnu, neliekas ne ziņas un alimentus tādam mēslam arī nevajag prasīt, sava it kā miera labad, bet tas ka tu neliec viņam atbildēt par savu rīcību, tā ir viņa dāvana un viņš var staigāt apkārt un radīt vēl pēcnācējus.
Sievietei ir tiesības pieprasīt alimentus un 100 eur mēnesī nrvar būt par pamatu lai piespiestu bērnu nākotnē uzturēt svešu vīrieti. Jebkurā gadījumā ja bērns pieaugušā vecumā nebūs muļķis un paņens juristu pie šāda pieprasījuma, tas attaisnos, palasiet tiesu praksi šajā jautājumā. Un vīrietim IR JĀATBILD par savu rīcību, sievietei nav visu dzīvi jābūt mātei terēzai un vīrietim neaizskaramajam.
09.08.2015 19:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits