Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēstule no VID

 
Reitings 77
Reģ: 11.05.2015
Sveikas, :-)
Man šodien atnāca ierakstīta vēstule no VID sakarā ar darba vietu, kur strādāju pirms 3 gadiem. Vēstulei pievienota anketa uz 4 lapām ar dažādiem jautājumiem sakarā ar to darba vietu. Īpaši daudz jautājumu ietver: ar kādu uzņēmumu slēdzāt līgumu, kādas atbildīgās personas, no kādas firmas saņēmāt darbu algu, darba pienākumi, u.tt.
Man ir aizdoma, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka uzņēmums, iespējams, nav maksājis nodokļus, bet īsti nezinu... Visa alga tika maksāta oficiāli. Man šī anketa ir jāaizpilda un jānosūta VIDam atpakaļ.
Varbūt kādai tā ir gadījies vai kāda zin, kapēc VID sūta tādu vēstuli.
Vai gadījumā, ja šis uzņēmums nav maksājis nodokļus par mani, man tie būs pašai jāmaksā??:-|
26.06.2015 15:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bebe, nu, iespējams ir aizdomas, ka firma krāpusies ar nodokļiem (tas ne obligāti nozīmē, ka nav konkrēti par tevi sanaksāti nodokļi). tev nesamaksātie nodokļi nebūs jāatmaksā.

man gan ir cits jautājums, ja kāda meitene zin. saņemot tādu vetuli, sniegt atbildes ir obligāti?
26.06.2015 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Droši vien, ka tas uzņēmums kko nav maksājis. Bet tev ne par ko nav jāuztraucas, jo maksāt nodokli no tavas darba algas ir darba devēja pienākums, ne tavs. Tev nekas nebūs jāmaksā.
26.06.2015 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
57days, man arī radās jautājums, vai uz tādu vēstuli jāatbild. Gadījumā nebija tā, ka pat laužot darba līgumu, kaut kādu laiku nevarēja izpaust info par to uzņēmumu?

Es tikai minu, neko neapgalvoju.
26.06.2015 16:00 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Ooo... Mana pirmā doma, ka atbildes uz šādiem jautājumiem nav obligāti sniedzamas, bet pašlaik slinkums parakņāties. Nebiju dzirdējusi šādu VID izgājienu.
26.06.2015 16:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits