Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izvēlas draugu, nevis mani

 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Situācija apmēram šāda - ar draugu esam kopā kādu laiku, nedzivojam vēl kopā. Līdz šim es vispār neizjutu nekādas īpašas situācijas, ballīšu esamību no viņa draugu puses - viss it kā ir kartība.
Pirms kāda laika minēju, ka ir pasākums, kur ir jābrauc man un man ir loti svarigi, lai viņš arī tur būtu. Sākotneji teica, ka negribot, jo viņš tur tāpat nevienu nepazīs, bet nodomāju, ka gan jau brauks, kur liksies.
Un tagad, viņa labākais draugs tieši tajā pašā dienā rīko dzimšanas dienu un tagad saka, ka tomer brauks uz to dzimšanas dienu.
Es esmu tik dusmīga un nikna tagad, man nav vārdu vienkarši par to, kurā vietā viņš šo mistisko draugu liek un kurā mani šajā situācijā. Tas mani pārsteidza, jo līdz šim viss tiešām bija ok.

Šovakar uzrakstīju viņam, ka tas ir cūciski, ka viņs tā izlēma par spiti tam, ka es tiešām par savu notikumu teicu agrāk!
Tagad, 100% rit viņs man rakstīs jaukus vārdus-labrīt ar bučiņām utt, bet es nesaprotu, ko man viņam pretī rakstīt!(t) Piekāpties es negribu, jo man tas šoreiz bija svarīgi.
Ko jūs domajat par to? Ko jūs atbildētu rīt pretī uz jaukajiem vārdiem? ( tiksimies gan tikai vakarā).
07.06.2015 23:09 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Ja es būtu savam draugam pateikusi, ke negribu iet uz kkādu viņa pasākumu un beigās izrādas, ka plusā tam vēl ir manas labākās draudzenes dzimšanas diena, protams, es izvēlētos draudzenes dzimšanas dienu.
Tas,ka esiet kopā vēl nenozīmē, ka esiet salīmēti un viens bez otra nekur nevarat aiziet. Diez, tu gribētu neierasties pie draudzenes , jo tev jāatsēž vakars kaut kādā tevi pilnīgi nesaistošā pasācienā?
09.06.2015 10:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un kādu attieksmi parādīja autore? No sērijas - es tev uzdodu jautājumu, bet nepūlies atbildēt, jo atbildi es izdomāšu pati.
Šajā situācijā, kad meitenes ģimene vēlas iepazīties ar kavalieri, tā būtu goda lieta pret meitenes vecākiem un citiem tuviniekiem atsaukties uz uzaicinājumu, manuprāt..

Sevišķi, ja vīrietim ir nopietni nākotnes nolūki.. ir svarīgi atrast labu kontaktu ar 2. pusītes ģimeni, iepazīt to tuvāk (nereti atmosfēra tuvinieku lokā palīdz izvērtēt attiecību prognozi). Galu galā jaunieši jau labu laiciņu ir kopā :)

Protams, cilvēki ir dažādi un ir vērts sameklēt 2. pusīti ar līdzīgiem uzskatiem.
Man laikam būtu grūti ar vīrieti, kas šīs lietas nesaprot/nevēlas saprast. :)
08.06.2015 17:57 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
šajā situācijā ir grūti pateikt , kā būtu pareizi rīkoties, ja skatās gan no tavas, gan drauga puses.. Ja no drauga puses - tad es zinu kā ir ar tiem pasākumiem, kur GALIGI negribas būt, tāpēc labākā drauga ballītei noteikti ir priekšroka, bet no tavas puses - tas būtu tikai godīgi un cienīgi draugam ierasties uz tavu pasākumu, jo tu to esi paziņojusi jau sen. nu, īsāk sakot, kā jau sieviete :D es drošvien apvainotos un liktu braukt ar mani :D
08.06.2015 17:20 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man nekad nav bijusi situācija dzīvē, ka vīrietis starp mani un draugiem izvēlētos draugus. Nekad es to neesmu sapratusi. Bet mēs abi arī neesam tādi, kas baigi daudz tusētos ar draugiem apkārt, tas laiks ir pagājis. Un kad ir kādas ballītes, tad vienmēr uz tām ejam kopā. Izņēmumi ir meiteņu vakari / pasēdēšanas, vai vīram kādreiz puišu vakari, bet tas ir diezgan reti.

Tavā gadījumā grūti spriest, ja esat jauni un tikai gadu kopā, tad varbūt tomēr jāļauj vien tam puisim iet uz ballīti, kas viņam tuvāka. Tomēr uzskatu, ka nākotnē un nopietnu attiecību attīstības gadījumā, tev tomēr vajadzētu viņam parādīt, ka ar tevi ir jārēķinās.
08.06.2015 17:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Lollipop - vai tiešām puisis pats nevarēja izsecināt, ka ir vnk lietas, kas ir jāizdara? Iepazīsies un viss, tas nav nekāds bubulis.
08.06.2015 14:06 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Es gan visu diskusiju nelasīju, bet, ja par tēmu - Tavs draugs Tev neapsolīja, ka nāks, Tu to pati izdomāji. Ir cilvēki, kam vnk nepatīk būt svešās kompānijās utt, manējais ir tāds pats. Kad viņš man saka, ka ne1 tur nepazīst, saku, ka mani taču viņš pazīst + būšu viņam visu lsiku blakus, un man tas ir svarīgi, ka viņš tur ir. Nu - kā ar bērnu, un beigās, kad viņš ierodās, sāk komunicēties ar citiem, tad jau mani i nemaz blakus nevajag :-D
Neķer kreņķi, tas ir tiešām sīkums, vnk nākamreiz mierīgi paskaidro, ka vēlies, lai viņš tajā pasākumā ir Tev blakus, un Tev tas ir svarīgi :-)
08.06.2015 14:04 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Puisis parādīja savu attieksmi un cieņu pret tavu ģimeni un tevi.


Un kādu attieksmi parādīja autore? No sērijas - es tev uzdodu jautājumu, bet nepūlies atbildēt, jo atbildi es izdomāšu pati.
08.06.2015 13:53 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Puisis parādīja savu attieksmi un cieņu pret tavu ģimeni un tevi. Uzskatu, ka sievietes labsajūta ir pirmajā vietā un viņam ir jāierodas iepazīties ar tavu ģimeni. Ja pēc gada vēl nav tam gatavs, tad nebūs gatavs nekad. Tavā vietā būtu ļoti dusmīga.
08.06.2015 13:33 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu man šķiet, ka ir diezgan lieki analizēt to, kāpēc puisis kaut ko darīja vai nedarīja, un ko darīs nākotnē, ir taču simtiem dažādu iemeslu un situāciju konkrētajās attiecībās.. Varbūt viņš nemaz no sākuma nezināja par plānoto iepazīšanos no vecākiem, varbūt tā viņam šķita pārāk agru, varbūt viņam nav nopietnu nodomu attiecībā uz meiteni, vai varbūt viņš vēlas tai labāk sagatavoties, varbūt baidās no liela radu pūļa, varbūt ir vienkārši kautrīgs un sabijās, varbūt viņš vienkārši nevēlējās likt meitenei garlaikoties viņa dēļ un viņam šķiet normāli iet uz atsevišķiem pasākumiem, vienam otru neapgrūtinot.. Nu taču simtiem variantu. Vienkārši šeit ir fakts, ka pati izdomāja un pati apvainojās, nav tāda nosacījuma, ka vienmēr jāiet tur, kur draudzenei tas ir svarīgi tikai tāpēc, ka viņai tas ir svarīgi, bet pašam varbūt vemt gribas no tādiem pasākumiem.
08.06.2015 11:07 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
agnesiitee Lielākais iemesls laikam ir manu un viņa ģimenes sieviešu uzskatu nesakritība, īsumā sakot, viņas ir rūdītas mājsaimnieces, bet es neesmu saimnieciskais tips, tātad - es viņiem nepatīku, un tas tiek diezgan klaji izrādīts, bet tas jau cits stāsts...
08.06.2015 11:07 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Skaidrs, ka gribēji puisi iepazīstināt ar saviem vecākiem, taču, kā jau pati minēji, puisis jau pašā sākumā teica, ka nevēlas doties uz pasākumu, taču Tu nolēmi, ka viņš tomēr brauks. Ja reiz viņš tomēr atteicās, tad noteikti vēl nav gatavs spert tādu soli. Manuprāt, vislabākais būtu respektēt viņa lēmumu, jo ar varu aizvilkt uz pasākumu un visu vakaru skatīties uz sadrūmušu seju sev blakus, nebūs patīkami ne Tev, ne viņam, ne apkārtējiem. Ieteiktu šoreiz aizbraukt katram uz savu pasākumu un puisim vienkārši pateikt, ka ar vecākiem iepazīstināsi viņu tad, kad viņš būs tam gatavs un pats to gribēs, izrādīdams iniciatīvu. Ne vienmēr pārī abas puses vēlas nākamo soli spert vienlaicīgi. Tas jārespektē.
+++++


kad músu attiecíbas vél nebija shádá stadijá, es arí izvairíjos no piedávájumiem braukt ciemos pie vinna ggimenes, vél pie tam, ja tie nav 2 -3, tas ir kultúrshoks!

ja nesolíja, tad nav ko izpúst ziloni no mushas. 8-)
08.06.2015 11:06 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
izejot no tēmas - Odri -
kāpēc tev nepatīk drauga radu pasākumi ? (iemesls ir tikai topošā vīra māte?)
08.06.2015 11:01 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Nu jā, bet no otras puses skatoties, cik ilgi puisis atturēsies no kopīgiem pasākumiem, ja reiz viņi ir pāris, tad nu uz vienu pasākumu tomēr var aiziet. Protams, nevienam neko nevar uzspiest, bet nu kaut ko jau var ziedot otra dēļ
Man arī nepatīk doties uz sava puiša radu piknikiem utt., bet daru to viņa dēļ, lai mans puisis justos labi, viņš par to ir pat teicis paldies, jo zina, ka man, piemēram, ar savu topošo vīra māti nav tās spožākās attiecības.
08.06.2015 10:59 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Odri, vienkārši visa lieta mainās, ja meitene pati ir pieņēmusi, ka viņas puisis brauks un tagad, redz ir uzmetis, lai gan no paša sākuma bija teicis nē. Tas tomēr ir savādāk, nekā piečakarēt, aizejot uz drauga ballīti. :)
08.06.2015 10:54 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
agnesiitee
Tiks darīts :-D
08.06.2015 10:53 |
 
Reitings 512
Reģ: 01.12.2014
Odri -
sagatavo kafiju un popkornu :D
08.06.2015 10:51 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
57days
Jā, varētu tā būt, jo pati tiku iemesta lielā radu pulkā, tā man nepatika, bet tas kā kuram
Tāpēc, iespējams, draugs meklē atrunas, jo dz.d.ballīte uzradās pēdējā brīdī
08.06.2015 10:47 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
viņš ir solījies ierasties uz pasākumu,


Acīmredzot neesi kārtīgi izlasījusi arī tēmu, jo neviens neko solījis nav.

Ja puisis būtu apsolījis iet, bet nolemtu par labu drauga ballītei, varētu viņu nosodīt, bet, ja neko nesolīja, bet Mārdža viņa ņurdienus "negribu, ko tur iesākšu...", iztulkoja "kur tad liksies, ies", tad Mārdža pati vainīga, ka neizrunāja to visu līdz galam.
08.06.2015 10:46 |
 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
āāā, jā, nav solījis, labi, iešu iedzert vēl vienu kafiju, lai varu iedziļināties tekstos :-D:-D
08.06.2015 10:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbūt tas nabaga draugs grib iepazīties ar visu klanu pakāpeniski - vispirms ar vecākiem, tad braļiem māsām, tad omi, tad krustmāti.... Nevis uzreiz ienirt plašajā radu saimē.

Tie, kam pašiem nav tās milzu ģimenes, nejūtas tādā vidē komfortabli.
08.06.2015 10:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits