Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā Jūs uzsākāt attiecības ? Cik strauji (ātri ) no iepazīšanās brīža?

 
Reitings 83
Reģ: 22.05.2014
Sveiki , skatos te parādījušies sludinājumi - kāds meklē meiteni ar kuplām krūtīm :D , tad nu man radās jautājums , kā tad īsti ir ar to iepazīšanos ? Satiekas pirmajā randiņā parunā , mazliet iepazīst viens otru , tad izdomā tikties turpmāk vai nē , ja ne , nu skaidrs - paraudās spilvenā , sabļaus uz kaķi un mēginās sev pārmest to , ka nevienam mani nevajag :) bet ja nejauši gadās tas otrs variants , kad tomēr ir abpusējas simpātijas ... ? cik ilgā laikā sapratāt ka jā šis ir tas cilvēks kuram vēlos uzticēties kko veidot .
kāds ir tas iepazīšanās (tuvāk) posms - ir dzirdēts ka kādai no pusēm tas ievelkās tik ilgi ,ka otram liekas ,ka tas nav nopietni . ?
vai tieši pretēji , pēc paŗis nedēlām sāk dzīvot kopā ... kas manuprāt ir pareizāk nekā dzīvot ar rozā brillēm , skraidīt vienam pie otra ,ja jau tāpat skaitaties pāris .
Vai jums tomēr vajag tos maģiskos 3 etapus

iepazīšanās (s)
Skraidīšana vienam pie otra( Randiņi Randiņi Randiņi Randiņi Randiņi Randiņi ....... )(l)
Kopā dzīvošana .. ;-)8-)

Veiksmīgu dienu..
04.06.2015 10:02 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es uzsāku strauji.Par viņu jau šo to zināju,viņš par mani arī.Satikāmies,pastaigājām uz randiņiem,pēc 4 mēnešiem sākām dzīvot kopā.
Kā ir tā ir,neko nenožēloju.Katras attiecības attīstās citādāk.Labāk šādi nekā mūžīgi gaidīt,kad puisis gribēs dzīvot kopā. Tur ar esmu pabijusi.
04.06.2015 17:03 |
 
Reitings 42
Reģ: 10.11.2014
Zināju savu draugu, jo ballējāmies vienā telpā kādu gadu, pēc tam divus gadus ļoti vētrainas attiecības, no sērijas "viens ar otru nevar, bet viens bez otra arī nevar", pēc šīm šūpolēm sākām kopdzīvi, iet jau septītais gads.
04.06.2015 16:33 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
:)(:- Nu tad priecajies :) taa ari tam vajadzetu but. ;)
04.06.2015 16:25 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Nu tas atkarīgs no pāra vecuma. Tad, kad attiecības sākās man 15 gados, tā randiņošanas bija līdz vidusskolas beigšanai vismaz :D (gadus 4) :D Kopā nedzīvojām tā vienkāršā iemesla dēļ, ka abi dzīvojām pie senčiem/ mācības, naudas nav :D pēc mācībām arī attiecības pajuka.

Un citas, kas sākās šajā vecumā - norandiņojām pusgadu, bet man jau gribējās, lai kkas notiek arī tālāk, bet šim laikam īsti pa nopietno nē :D tad nu pajuka jau pēc pusgada viss :D

Bet nu to randiņu posmu jau man vismaz vajag gan, lai saprastu, kas par putniņu ir otrais :D Uzreiz pēc mēneša kopā diez vai varētu dzīvot, bet kaut gan kas zin, parādīsies kāds, ar kuru varbūt pat tā varēs :D
04.06.2015 16:08 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tagad pat,kad abi dzīvojam kopā, mums pat nesanāk visu dienu stundu no stundas pavadīt kopā. Mums ir katram savs darbs, hobiji, draugi utt. Vienīgi brīvdienās ir savādāk. Dabujam kopdzīvē arī viens no otra atpūsties :) Viss ir, tā teiksim, līdzsvarā.
04.06.2015 16:05 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
katra- Es ari esmu diezgan izteikts vienpatis, tadel tadu salipsanu nekad nesapratisu un nevelesos, bet jebkura gadijuma jebkuras attiecibas vajag atputu vienam no otra. Man draugs pat sudzas ka vinam vienkarsi besii ka draudzene parak biezi uzturas dzivokli un tadejadi pietrukst vienatnes brizu. Bet nu...katram savs.
04.06.2015 16:02 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Rays, cilvēki ir dažādi. Es esmu izteikta vienpate, mans draugs arī - tā kopumā rēķinot, mēs kopā pavadam ļoti maz laika. Kas der vienam, neder citam - kādam pārim vajag augu dienu rociņas staigāt un actiņās skatīties, mums patīk gulēt atsevišķās istabās.
04.06.2015 15:52 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
:)(:- nee, tada gadijuma nekas, biju mazliet papratis, likas ka jums iznemot vienam otru, neka cita dzive nav :D
04.06.2015 15:45 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Vienreiz satikāmies, kopš tās dienas tikāmies katru dienu (ar retiem izņēmumiem) un pēc 3 mēnešu pazīšanās- kopdzīve.
04.06.2015 15:39 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tā viena diena,ko pat nepavadījām kopā, jau likās mūžība


Protams,ka katram bija savi dienas darbi, draugi, ģimenes, darbs, skola, hobiji utt., bet tomēr gribas ar otru vismaz sazināties dienas beigās. Kas tur slims?
04.06.2015 15:39 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Tada sajuta ka te dazam iznemot tas attiecibas, neka cita dzive nav :D

Tā viena diena


Izklausaas slimi, kas jums draugu nav ar ko izkalideties pasiem savu? Gimenes ko apciemot? Radinieku? Vienatnes brizi regularie? Es laikam tadas attiecibas nojugots, ja nebutu vienam no otra atputas :)
04.06.2015 15:32 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Pirmo reizi satikāmies NEJAUŠI ārzemēs, vīra dzimtajā pusē. Pēc tam mēs sarakstījāmies, sazvanījāmies, skyps. Tad satikāmies Latvijā un aizvien vairāk un vairāk sapratām,ka mēs viens bez otra nevaram. Tā viena diena,ko pat nepavadījām kopā, jau likās mūžība. Aizbraucu līdzi uz ārzemēm un te arī esmu palikusi. Katru dienu mūsu jūtas tikai pastiprinās un vēl vairāk apzinos,cik man ir superīgs cilvēks blakus(l)(l)(l)
04.06.2015 15:26 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Ļoti ātri sapratu, ka ir īstais. Puisis manā darba vietā prasīja man numuru, bet nedevu, kaut gan ļoti viņš patika. Beigās viņš negāja prom, kamēr es nepiekāpos. :-D
Tad bija randiņu periods(tieši vasaras vidus - pastaigas, izbraucieni pie jūras, ezeriem. forši), vienmēr viņu ieraugot es jutu sevī taureņus, samīlējos līdz ausīm. Simpātiksks un vēl izrādās džentelmenis! (l) Īstenībā neatceros, cik ātri sākām dzīvot kopā, jo bija periods, kad vienkārši viens pie otra pa nakti palikām. Tagad es saprotu, kā man ir palaimējies. (l)
04.06.2015 15:04 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Mums bija visi etapi. Sākām satikties, kad abiem bija 17, ne abiem patstāvīgi ienākumi, ne dzīvesvieta, tāpēc kopdzīve, ar savu atsevišķu vietiņu, nenāca tik ātri. Arī pēc pirmā randiņa abi sapratām, ka vēlamies viens otru blakus. Bet mums tas randiņperiods kaut kā ātri beidzās, jo ātri sākām dzīvoties te pie viena, te otra. Vēl tam visam pa vidu arī manas studijas Rīgā, kamēr viņš citā pilsētā. Bet es neko nenožēloju, vienīgi, ja tagad veidotu citas attiecības, kopdzīvi gribētu sākt ātrāk.
04.06.2015 14:43 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
Ā un iepriekšējās 2 attiecībās bija tikai randiņošana, jo biju jauniņa un par kopā dzīvošanu nevarēja būt ne runas. :-D
04.06.2015 14:28 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
Vienu reizi draugu kompānijā satikāmies, vispār nepazinu viņu, tad bija kādu pus gadu čatošana caur sms un internetā:-D tad sākām satikties, pus gadu bija tāda randiņošana nu un tagad jau vairāk kā 4 gadus dzīvojam kopā. :-D
04.06.2015 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Iepazināmies, vairāk kā gadu bijām draugi, pēc tam kļuvām par pāri. Tāds standarta randiņu periods nebija, jo, kad uzsākām attiecības, jau bijām pazīstami diezgan labi. Un vēl pēc vairākiem gadiem kopā dzīvot sākām.
04.06.2015 13:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ar pirmo puisi satikamies viena dienaa, man gan vinjs patika jau kadu laiku, jau uzreiz skaitijamies kaa paris :D Bet atri saakas un atri beidzaas, tikai 3 menesus bijam kopa. Neko nenozeloju jo bija forss, jautrs laiks, pirmaa mila :-)

Velak ar citu puisi sakuma sarakstijamies skiet menesi, runajam pa telefonu un izdomajam, ka beidzot jasatiekas. Man vinjs sakuma isti nesaistija jo joprojam pardzivoju skirsanos no iepriekseja drauga tacu tapat tikamies un skiet pec menesa abi atzinamies, ka esam samilejusies un kluvam par pari. Tacu pat taja laikaa kad nebijam kopa ka paris, mes tapat bijam salipusi, visur kopa utt.
04.06.2015 12:53 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Mēs iepazināmies februārī, nākamreiz satikāmies jūnijā, kopā sagājām jūlijā, sākām dzīvot kopā janvārī, pēc gandrīz trīs gadu kopdzīves sekoja bildinājuma, tagad jūlijā svinēsim kāzas. Mums laikam viss kā pēc grāmatas :D

Un ja par vecumu - mēs abi bijām jauniņi, kad viss sākās, man 19, draugam 21. Bet tas nemainīja to iekšējo sajūtu, ka negribas būt šķirtiem nevienu brīdi, ka pretī sēdošais cilvēks ir īstais, ka viss notiek tā kam tā jānotiek, ka viss mūžs blakus viņam būtu par īsu, lai būtu gana :-)
04.06.2015 11:29 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
es par vecumu ne tik ļoti piekrītu kā par to, vai cilvēks dzīvo lielpilsētā vai mazpilsētā. Lielpilsētā, kur ir ļoti daudz lietas, vietas un notikumi, kas uzmanību novērš no attiecību veidošanas, cilvēkiem ir tencende paildzināt tās attiecību veidošanās stadijas, bet mazpilsētās jau nav ko darīt, tādēļ arī pa lielam visi metas ģimenes veidošanā.
04.06.2015 11:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits