Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kapec nestrada

 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Sodien aizdomajos par tadu temu: kapec sievietes mekle veiksmigu virieti nevis pasas megina but veiksmigas?

Logiski domajot, pelnit piki neprasa no jums neko vairak ka jus jau darat. Tie pasi 3-4 gadi augstskola, tas pasas 8h darba katru dienu pec tam. To dara ka veci ta ari sievietes bet naudas vairak vienmer izradas veciem, par ko vini tad perk krutas masinas, ipasumus, nosit dargos hobijos. Runaju par cilvekiem vecuma 20-30, nevis vecakiem. Kapec jus nevarat izveleties normalas profesijas kuras maksaa labi, bet nemat kaut kaadus suudus un tad mekleejat naudu caur gultu?
23.03.2015 12:26 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Vispār cosmo ir pērļu krātuve - ja Tev nav savs bizness, tad galvā ir vienas skaidas.

Da labrīt :-D itkā no mēness nokritusi :-D

Piebildīšu to, ka vecim ar jābūt no biezo kārtas 8-) ja tas nav tad vienīgo ko pelnījusi esi strādāt maksimā :-D nesūdzoties par algu un smaidot kā maija saulītēm "īstajām kosmietēm" veikalā :-D
23.03.2015 18:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vispār cosmo ir pērļu krātuve - ja Tev nav savs bizness, tad galvā ir vienas skaidas.
23.03.2015 18:09 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Varbūt tā ir audzināšana, bet domāju, ka pat iedzimtība nu nav sievietes tik apķērīgas kā vīrieši un to apliecina tas, ka jo augstāks amats, jo mazāk sieviešu.

Protams laika gaitā feministu organizācijas ir piespiedušas lielos uzņēmumus un valdības mākslīgi izveidot vadošus amatus sievietēm :-D
Ne jau par velti valstis (arī Latvija) veic statistiku par to cik kur sievietes strādā, jo to vienkārši piespiež darīt vispasaules feministu kustība :-D

zinu alkoholikus, bet vini strada par minimalajam. no labi pelnoso gala nevienu alkaanu nezinu. ja es uz pohaam ietu uz darbu, mani driiz atlaistu, darbam jaabuut labi padariitam nevis kaut kaa


Vai es zinu ntos alhokoliķus vadošos amatos tik viņi to labak slēpj un savus tiešos pienākumus nodod padotajiem :-D Bet staigā diezgan labā kondīcijā :-D
23.03.2015 16:02 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
nu ja es butu sieviete tad logiski butu domat ta: gribu gimeni un bernus, tas prasa naudu, tatad jaizvelas tada studiju joma kas pec tam laus pelnit labi. kada jega nemt zemu apmaksatu profesiju un risket ka tev nebus ko bernam mute ielikt? nav tacu garantijas ka virietis vienmer uztures, varbut vinam kas notiks, varbut skirsieties, varbut vins pats par minimalo stradas.

ja abi pelna labi, tad var nopirkt labakus ipasumus, berniem labaku izglitibu un dzivi nodrosinat. ja pelna tikai virs, tad sievai dzive viegla bet berni no vinas cies. tapat tas sievietes driz pec dzemdibam atgriezas pilna laika darba, nevis auklejas kamer bernam 18 nosit.
23.03.2015 15:01 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Tieši vīrieši dzīvo vienai dienai, šodien saraut visu pasaules naudu un godu nāsīs un pēc tam aiziet uz bāru un piedzerties.

zinu alkoholikus, bet vini strada par minimalajam. no labi pelnoso gala nevienu alkaanu nezinu. ja es uz pohaam ietu uz darbu, mani driiz atlaistu, darbam jaabuut labi padariitam nevis kaut kaa

Ja vīrietis būtu tik "veiksmīgs" arī cilvēciski, ja viņš būtu laimīgs ar "veiksmīguma" notriekšanu dārgos hobijos, viņam sievieti nemaz nevajadzētu.

nu kads sakars ar sho? tagad viirietis jau defaultaa ir luuzeris tavuprat.

Kamēr sievietei pēcnācējs ir jāizaudzina ilgtermiņā. Un tas, ka viņas nedzemdē 18 gados, nav nekāds rādītājs. Tas ir nobriešanas process, kuru nevar ieslēgt tikai tad, kad dzemdē. Cilvēks ir jāizaudzina, nevis bezjūtīgs robots, tāds, kurš Tev vecumdienās uzspļautu.

nu ja es butu sieviete tad logiski butu domat ta: gribu gimeni un bernus, tas prasa naudu, tatad jaizvelas tada studiju joma kas pec tam laus pelnit labi. kada jega nemt zemu apmaksatu profesiju un risket ka tev nebus ko bernam mute ielikt? nav tacu garantijas ka virietis vienmer uztures, varbut vinam kas notiks, varbut skirsieties, varbut vins pats par minimalo stradas.
23.03.2015 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
naudas vairak vienmer izradas veciem, par ko vini tad perk krutas masinas, ipasumus, nosit dargos hobijos.


Ja vīrietis būtu tik "veiksmīgs" arī cilvēciski, ja viņš būtu laimīgs ar "veiksmīguma" notriekšanu dārgos hobijos, viņam sievieti nemaz nevajadzētu. Līdz ar to viņš nemaz neuztrauktos, ka kāda viltīga golddigere cenšas aptīrīt viņu, nabaga "veiksmīgo" vīrieti.
23.03.2015 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Jau izskanējuši galvenie argumenti, kāpēc ir divi dzimumi, kādas ir viņu (lielākoties iedzimtās) atšķirības, bet nē, vēl nepietiek. Tieši vīrieši dzīvo vienai dienai, šodien saraut visu pasaules naudu un godu nāsīs un pēc tam aiziet uz bāru un piedzerties. To, kas ar viņa veselību un cilvēcību būs pēc 10-20 gadiem, viņus neinteresē. Tāpēc gan mirst ātrāk, gan pašnāvības taisa vairāk nekā sievietes. Kamēr sievietei pēcnācējs ir jāizaudzina ilgtermiņā. Un tas, ka viņas nedzemdē 18 gados, nav nekāds rādītājs. Tas ir nobriešanas process, kuru nevar ieslēgt tikai tad, kad dzemdē. Cilvēks ir jāizaudzina, nevis bezjūtīgs robots, tāds, kurš Tev vecumdienās uzspļautu.
23.03.2015 14:33 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Ja tu padomātu loģiski, tad sievietes jau no agriem gadiem zemapziņā gatavojas pēcnācēja iznēsāšanai un laišanai pasaulē. Lielākā daļa sieviešu apzinās, ka karjerai būs jāliek pauze uz ilgu laiku, vai tai vispār jāatmet ar roku, līdz ar to nemaz netiecas šo karjeru veidot ar domu "kāda jēga". Mūsdienās gan sievietes arvien vairāk pievēršas karjeras veidošanai, bet tīri intuitīvi, manuprāt, paies vēl ilgs laiks, kamēr mātes gēns nebūs vairs primārais sievietēm.

nu bet taa vai citaadi jus visas ejat uz universitati un visas stradajat pa 8h diena. ar berniem tam nekads sakars nav. es saprastu ja latvija butu tradicija dzemdet 18 gados un lidz 25 sedet majas, bet reali jau dzemdet sak ta ap 25 un velak, kad jau ir izglitiba un vairaki gadi nostradati
23.03.2015 14:16 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
nez kāpēc tik daudz vīriešu nesaka šos vārdus? liela daļa strādā sev ne īpaši tīkamu darbu un nesūdzas + pelna labāk nekā sieviete. A sieviete ir gatava darīt tikai to, kas patīk, pelnīt smieklu naudu un visu dzīvi sūdzēties par to, ka darba devējs viņu nenovērtē.

to es ari pats esmu no bijusas dzirdejis un citur lasijis no sievietem rakstitu. sievietes mekle kaut kadus darbus kas vinas padaris laimigas un neradis ne mazakas grutibas dzive. nu nebus ta, darbs ir darbs un par izklaidi to nepadarisi. to ari sava kompanija redzu kur citas sievietes zelojas ka pelna mazak neka tas un sitas, paaugstinajumus nedod vinam, bet taja pasa laika vinas vienmer atsakas nemt papildstundas uz ko viriesi nopelna papildus naudu, iegust papildus prasmes un tiek paaugstinati. ta jau vinas ari kadreiz dabus to paaugstinajumu ja paliks kompanija pietiekami ilgi, bet liela dala nepaliek jo apniik darbs un aiziet uz citurieni sakt no gala. nav ilgtermina domasana.
23.03.2015 14:09 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Ja tu padomātu loģiski, tad sievietes jau no agriem gadiem zemapziņā gatavojas pēcnācēja iznēsāšanai un laišanai pasaulē. Lielākā daļa sieviešu apzinās, ka karjerai būs jāliek pauze uz ilgu laiku, vai tai vispār jāatmet ar roku, līdz ar to nemaz netiecas šo karjeru veidot ar domu "kāda jēga". Mūsdienās gan sievietes arvien vairāk pievēršas karjeras veidošanai, bet tīri intuitīvi, manuprāt, paies vēl ilgs laiks, kamēr mātes gēns nebūs vairs primārais sievietēm.
23.03.2015 14:04 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nemaz tik viegli nevar atrast labi apmaksātu darbu + jomā, kas Tev patiktu, būtu gana interesnati un saistoši.

Dažreiz es tā domāju.. nez kāpēc tik daudz vīriešu nesaka šos vārdus? liela daļa strādā sev ne īpaši tīkamu darbu un nesūdzas + pelna labāk nekā sieviete.
A sieviete ir gatava darīt tikai to, kas patīk, pelnīt smieklu naudu un visu dzīvi sūdzēties par to, ka darba devējs viņu nenovērtē.
23.03.2015 13:51 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Ja tavas klasesbiedrenes būs uzņēmumu vadītājas, tad iespējas palikt stāvoklī un vispār veltīt laiku bērna dzemdēšanai samazinās proporcionāli atalgojumam. Labāk lai viņas paliek, kur ir, lielāka iespējamība, ka veiksmīgi atradīs par sevi augstāku vīrieti un būs laimīgas.

nenormali aiznemts uznemuma vaditajs nav vieniga alternativa floristikai. ir loti daudz darbu kas tapat prasa 3-4 gadus augstskola un tad 8h darba katru darba dienu - tiesi to pasu, ko vinas dara tagad, tikai ar atskiribu ka varetu pelnit daudz vairak.
23.03.2015 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja tavas klasesbiedrenes būs uzņēmumu vadītājas, tad iespējas palikt stāvoklī un vispār veltīt laiku bērna dzemdēšanai samazinās proporcionāli atalgojumam. Labāk lai viņas paliek, kur ir, lielāka iespējamība, ka veiksmīgi atradīs par sevi augstāku vīrieti un būs laimīgas.
23.03.2015 13:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
visadas tur floristes, skolotajas, medmasas, filologes, viena izmacijas uz logistiku bet tapat joma nestrada
23.03.2015 13:33 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Kādam ir arī jādzemdē bērni un jāorganizē ģimeniskās attiecības, mājas dzīve u.t.t, net ikai jāpelna piķi mašīnai.

nu tas ir skaidrs, bet jus tak nesakat masveida dzemdet 18 gados? kad es macijos universitate liela dala kursa biedrenu bija brivas vai tikai saka attiecibas, berniem vispar nebutu jaieiet bilde taja vecuma kad stude un kad mekle pirmo darbu kada 22-23 gadu vecuma. cik zinu tad ari nevienai no manam bijusam klases biedrenem vel nav piedzimis berns, mums visiem 25 gadi. bet nu darbi ari vinam ir tadi sadi, nekas ipass
23.03.2015 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja sieviete sāk konkurēt ar vīrieti, tad konflikti neizbēgami, ar to rēķinies.
23.03.2015 13:29 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Kādam ir arī jādzemdē bērni un jāorganizē ģimeniskās attiecības, mājas dzīve u.t.t, net ikai jāpelna piķi mašīnai...
23.03.2015 13:26 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Semjons, viss tak uzrakstīts.

bet es tev saku ka lielaka dala sieviesu nemaz nestude tadas jomas lai konkuretu ar viriesiem, lielakoties sievietes konkure ar sievietem un viriesi ar viriesiem. tas algu atskiribas ir parasti augstos amatos ko sasniedz velak dzive un kur cilveki ar pelnu neplatas. jaunie koleegas ap 25 visi ta vai citadi uzzina cik kurs pelna un tadu vidu abi dzimumi pelna lielakoties vienadi. atskaitot piemeram tadus gadijumus ka mana darba, kur vienigie cilveki kas jebkad strada papildstundas (citreiz pa 16h diena) ir viriesi, un attiecigi vini ari pelna daudz vairak un ari paaugstinajumus loti atri dabu
23.03.2015 13:20 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Semjons, viss tak uzrakstīts.
23.03.2015 13:14 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Latvija kā valsts joprojām ir tradicionāla, kur vairums sieviešu ir orientētas uz ģimenes veidošanu, nevis karjeru. Tur, kur dzīvoju es, novēroju lielāku dažādību. Ļoti daudz sieviešu ir spējušas izveidot veiksmīgu, labi apmaksātu karjeru.
23.03.2015 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits