Drauga vecāki!

 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Sveikas meitenes !:-)nēesmu es trollis :-PSen jau paziņas un draudzenes šeit jau ir, bet es nolēmu ka ar piebiedrošos kaut nēsmu par to,šeit jau ar vārdiem var nolinčot:-|Tās kuras ir negatīviski noskaņotas lūdzu varbut esat iejūtigākas:-P

Labi ja pa tēmu es nolēmu pajautāt jūsu viedokli un padomu , jūs kā nepazīstamas, jo savējiem nau jēgas!

Es jau 3 gadus dzīvoju kopā ar draugu un 2 meitiņām.Pārdevām dzīvokli ievācāmies dzīvot mājā lai bērniem būtu plašības!Draugs strādā pie saviem vecākiem, jo vņiem ir liela saimniecība, nodarbojas ar lauksaimniecību un zemniecību, lai mazāk strādnieku jāņem viņš tur piepalīdz! Nu vot šeit parādās tā problēma, ka viņš tur strādā! man ir parādijusies jau sen griezsirdība uz viņu vecākiem, ja viņš pēc darba brauktu mājās tad viss būtu labi,bet viņš ieiet pie viņiem ,jūtas tur ka vēl dzīvotu, paskatās tv paspēlē kārtis atpūzdamies, bet viņš jau var braukt uz savām īstajām mājām atpūsties!Es jūtos ar bērniem viena ģimene bet viņš ar saviem vecākiem otra!:'-(Es saprotu ka tie ir viņa vecāki ,bet darbs ir darbs.Esmu teikusi lai meklē oficiali darbu prom no viņiem, bet saprotu ka tas nebūs iespējams, jo viņam tā saimniecība mantojuma paliks un viņam būs tur jāstrādā:-/Pirms 2 gadiem bija ka viņš savas mātes viedokli uztvēra vairāk nekā manu un mums dēļ tā bija nesaskaņas.Mēģināja viņam skalot smadzenes , ietekmēt viņu par bērniem un visu pārējo!Par laimi tagad tas ir beidzies, man ar viņa māti labas atiecības, dažreiz dod padomu kādu, es noklauos un daru pa savam..Draugs ar vairs neņem galvā viņu jo saprata ka mums bija strīdi dēl viņas ,jo es arī esmu ar smagu raksturu un nepiekāpšos kuram katram!Bet to greizsirdību nevaru apslāpēt, kad uzzinu kad viņš ir beidzis darbu ātrāk un ka sēz pie viņiem tāpat vien un nau mājās es no dusmām vāros(e)varbūt tas izklausās slimīgi bet neko sev nevaru izdarīt, ko jūs iesakāt ko man darīt?
04.02.2015 10:54 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Man pietrūkst uzmanības pēdējā laikā no viņa, varbūt tiešām tas ir no saspringtajām darba dienām, jo kadreiz tā nestrādāja kā tagad

Ok, var jau pa retam pačīkstēt :) Bet tos brīvos brīžus tiešām vairāk centies piepildīt ar pozitīvām emocijām - gan pašai, gan vīrietim, gan bērniem būs prieks ;) Atstājiet arī bērnus vecvecākiem un kaut kur ik pa laikam aizdodieties atpūsties tikai divi vien.
04.02.2015 12:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Tad arī labāk stundiņu kaut kur pie vecākiem māju harmonijā pasēdētu.


mums tas remonts ieildzis bija un tagad saspurojās jo līdz pavasarim jābūt kārtība..Viņiem ir izremontēta ļoti omulīgi, nebiju iedomājusies varbūt tiešām..lielā dīvānā ,liels tv pa visu sienu , mums dzīvojamā istaba vēl nau līdz galam iekartota ,varbut tapēc..
04.02.2015 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
KUBS2, nu redzi, ja tāda māsa, kas nekur roku nepieliek, tad loģiski, ka vecāki gaida, ka vismaz dēls kaut kā palīdzēs.
Tev vajag normāli izrunāties ar viņu, neko nepārmetot, bet pajautājot visu, kā ir. Domāju, ka situācija uzlabosies, kad būs izremontēta māja, vīram būs stūrītis, kur nolīst vai nu vienatnē vai divatā ar tevi. :)

Un tās, kas te saka, ka sievietēm ar bērniem grūti, kas gan viņas palaidīs atpūsties - man liekas, ka te abi divi, gan sieva, gan vīrs ir pelnījuši vienlīdz lielu atpūtu, jo abi kārtīgi strādā. Vīram varētu pārmest, ja viņš blandītos apkārt un noplītējies mājās nāktu.
04.02.2015 12:09 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Lollipop- tad jau labāk lai sēž pie saviem vecākiem, nezinu ko darītu ja pie viena drauga tad pie otra..Kādu 5dienu saskrienas viņi visi pēc darba, pret to man nau iebildumu, jo visi darba dienas strādā un ar draugem jātiekas ar!
04.02.2015 12:11 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Vīram varētu pārmest, ja viņš blandītos apkārt un noplītējies mājās nāktu.

Tipiski latviska domāšana :-D

Kubs2, esi mēģinājusi vīru atstāt ar bērniem kaut vienu dienu vienatnē? Nu tā, jaunas pieredzes apgūšanai? Tādejādi atliek piekrist unicorn.
un tad, kā šajā situācijā, vēl jāizturas saprotoši pret vīru. Varbūt viņš pats var izturēties saprotošāk pret sievieti?
04.02.2015 12:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
abi divi, gan sieva, gan vīrs ir pelnījuši vienlīdz lielu atpūtu, jo abi kārtīgi strādā.


Āmen! ++++++

Kubs2 - nē, nē, nē, nevajag čīkstēt, nevajag pārmest un nevajag apvainoties un nolīst malā! Tu tā tikai audzē plaisu starp jums abiem un radi to negatīvo mājas enerģiju, no kuras vīrietis cenšas izvairīties. Par lietām, kas tevi neapmierina, ir jārunā, bet ne tā, kā izklausās tu šobrīd to dari. Un te attiecības neglābs ādas dīvāns un platekrāna tv.
04.02.2015 12:18 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
unicorn.- piekrītu tev, kaut es nestrādāju , bet slodze ir šausmīga!Drauga vecāki grib atīstīt prieks manis pavasarī biznesiņu nelielu, kur man būs jādarbojas tas ar viss uz manim pleciem,es vēl ārpus pilsētas dzīvoju, man vēl vasarā ir neliels dārziņš, pašas audzēts tomēr ir labāks(l)vēl pēc strādnieka jāvāc kas remontē istabas, lai nepienēsājas visi musari pa māju...

Saka ka manis žēl , ka tik daudz man jādara, bet kas viņam liek nepalīdzēt man..tas stundas ko pie vec;akiem varētu liederīgi ar mani pavadīt..
04.02.2015 12:20 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Kādu 5dienu saskrienas viņi visi pēc darba, pret to man nau iebildumu, jo visi darba dienas strādā un ar draugem jātiekas ar!


Pareizi! Un neaizmirsti viņam uz kādu vakaru atstāt meitenes un dodies satikt arī savus draugus, izraujies no savas ierastās vides. Visam jābūt līdzsvarā.
04.02.2015 12:21 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
DaYa-tā arī darīšu, sen nēsam divatā nekur bijuši!
04.02.2015 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Drauga vecāki grib atīstīt prieks manis pavasarī biznesiņu nelielu, kur man būs jādarbojas


It kā jau forši, ka piedāvā tev attīstīties, bet pilnīgi mēle niez pateikt pēc visa šī izlasītā - pa to naudu labāk būtu uzdāvinājuši jums abiem kādu foršu ceļojumu un mazos paņēmuši paauklēt tikmēr! Gan jau kā nebūt iegrozītos uz kādu nedēļu, divām.
04.02.2015 12:25 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pārmetumi rada pretreakciju. Rīkojies gudrāk - nevis pārmet un zāģē, bet gan biežāk saki, ka ilgojaties, vēlies pavadīt vairāk laika kopā. Vīrietis, kuram svarīga sava ģimene, nepaliks vienaldzīgs.
04.02.2015 12:26 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
kaut es nestrādāju , bet slodze ir šausmīga!


TU STRĀDĀ! Tas IR darbs! Un tas ir darbs, kuram nav 8h darba diena, bet kurš beidzas tad, kad miegā aizvērušies 2 acu pāri un sākas tad, kad tie paši acu pāri atveras. Tev nav slimības lapas vai atvaļinājumi, tava nopelnītā alga ir smaids un "es tevi mīlu, mammīt!".
04.02.2015 12:29 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Kubs2, esi mēģinājusi vīru atstāt ar bērniem kaut vienu dienu vienatnē? Nu tā, jaunas pieredzes apgūšanai?


un kā vēl esmu..kamēr mazākas bija ļoti labi tika galā,bet pēc pēdējās reizes labāk vairs negribu...ar 4 gadīgo spēlēja video spēles un 2 gadīgā bija tikusi virtuvē pie vienas atvilknes kur visi milti stāv eļļa un risu ucc...Atbraukusi mājās ieeju iekša visi trīs sēž un tīra, divgadīgai ar lupata rokā, protams man jāpārtīra...dusmīga biju, draugs saka ka istabā blakus sēdējusi uz minūti nogriezies tikai, nesaprotot kā es spēju izsekot viņai..
04.02.2015 12:30 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Lollipop- izveseļošos un tad noteikti jāsatiek savas draudzenes jaiziet kkur pasēdēt!:-)
04.02.2015 12:34 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Atbraukusi mājās ieeju iekša visi trīs sēž un tīra, divgadīgai ar lupata rokā, protams man jāpārtīra...dusmīga biju,


Es tavā vietā būtu sēdējusi un kādu stundu smējusies!:-D:-D:-D Nu tiiik mīļi!
04.02.2015 12:35 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nekasīju komentārus un nesiņu vai tu trādā vai audzini mājās meitas.
Ja meitas ir maziņas un dārziņā neiet, ted pilnībā saprotu tevi, kad esi mājās piekususi un vēlies vira atbalstu.
Ja meitas iet dārziņā un tev pa mājām vienai ir garlaicīgi..., tad nevaino vīru.
Ja tu strādā + bērni ieteiktu izrunāties par vienlidzību
04.02.2015 12:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
pa to naudu labāk būtu uzdāvinājuši jums abiem kādu foršu ceļojumu un mazos paņēmuši paauklēt tikmēr! Gan jau kā nebūt iegrozītos uz kādu nedēļu, divām.

Jau doma ir , bet pa pavasari ne ātrāk:-(un grib lai brauc mana labākā draudzene ar savu puisi ar līdzi, jo viņas puisis ir mana drauga labākais draugs..bet divatā negrib:-(Doma ir uz Ēģipti un negribot lai mēs vieni jo mana draudzene ļoti labi anģļu valodu pārvalda
04.02.2015 12:41 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kāpēc bērnus nelaid dārziņā?
04.02.2015 12:45 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Es tavā vietā būtu sēdējusi un kādu stundu smējusies! Nu tiiik mīļi!

ienākot jau smaids bija pa visu seju man , visi nojaukušies no galvas līdz kājām...(l)kaut mājās nekur nevar nekādām kaitīgām vielām tikt klāt, bet tāpat ka bērnu nepieskatas jo viņa kā pelīte vienmēr kkur nolien un visu klusītēm izdara..diez vai ka viņš minūti novērsās:-D
04.02.2015 12:48 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Selīna-
Kāpēc bērnus nelaid dārziņā?

rudenī 2 gadīgā vēl uz poda nemācēja un tur kur es laidīšu kamēr uz poda nemāk neņem...4 gadīgo laidu bet šogad sanāca ka jāņem ārā bija, jo draugs nevarēja izbraukāt pakaļ.
Tiesības tikai drīz sākšu kārtot,nebija vajadzības kārtot iemācijos un braukāju bezs,bet braucu bez bērniem,bet bērnus neriskēšu tā vest ,tāpat visas zīmes jāzin, visa teorija!
04.02.2015 12:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits