Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga vecāki!

 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Sveikas meitenes !:-)nēesmu es trollis :-PSen jau paziņas un draudzenes šeit jau ir, bet es nolēmu ka ar piebiedrošos kaut nēsmu par to,šeit jau ar vārdiem var nolinčot:-|Tās kuras ir negatīviski noskaņotas lūdzu varbut esat iejūtigākas:-P

Labi ja pa tēmu es nolēmu pajautāt jūsu viedokli un padomu , jūs kā nepazīstamas, jo savējiem nau jēgas!

Es jau 3 gadus dzīvoju kopā ar draugu un 2 meitiņām.Pārdevām dzīvokli ievācāmies dzīvot mājā lai bērniem būtu plašības!Draugs strādā pie saviem vecākiem, jo vņiem ir liela saimniecība, nodarbojas ar lauksaimniecību un zemniecību, lai mazāk strādnieku jāņem viņš tur piepalīdz! Nu vot šeit parādās tā problēma, ka viņš tur strādā! man ir parādijusies jau sen griezsirdība uz viņu vecākiem, ja viņš pēc darba brauktu mājās tad viss būtu labi,bet viņš ieiet pie viņiem ,jūtas tur ka vēl dzīvotu, paskatās tv paspēlē kārtis atpūzdamies, bet viņš jau var braukt uz savām īstajām mājām atpūsties!Es jūtos ar bērniem viena ģimene bet viņš ar saviem vecākiem otra!:'-(Es saprotu ka tie ir viņa vecāki ,bet darbs ir darbs.Esmu teikusi lai meklē oficiali darbu prom no viņiem, bet saprotu ka tas nebūs iespējams, jo viņam tā saimniecība mantojuma paliks un viņam būs tur jāstrādā:-/Pirms 2 gadiem bija ka viņš savas mātes viedokli uztvēra vairāk nekā manu un mums dēļ tā bija nesaskaņas.Mēģināja viņam skalot smadzenes , ietekmēt viņu par bērniem un visu pārējo!Par laimi tagad tas ir beidzies, man ar viņa māti labas atiecības, dažreiz dod padomu kādu, es noklauos un daru pa savam..Draugs ar vairs neņem galvā viņu jo saprata ka mums bija strīdi dēl viņas ,jo es arī esmu ar smagu raksturu un nepiekāpšos kuram katram!Bet to greizsirdību nevaru apslāpēt, kad uzzinu kad viņš ir beidzis darbu ātrāk un ka sēz pie viņiem tāpat vien un nau mājās es no dusmām vāros(e)varbūt tas izklausās slimīgi bet neko sev nevaru izdarīt, ko jūs iesakāt ko man darīt?
04.02.2015 10:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Otra lieta, ko padomaju. Varbut vina vecaki ir veci un vientuli. Un ne jau varbut vinsh beg no jums, bet kave laiku vecakiem,'lai vini nejustos vientuli. Vai ari tikpat labi vini manipule ar vinu, ja jau reiz centas noskanot pret tevi..un tad nu vinsh tur pasezh ,'lai sie nepukst. Es saprotu, ka var pakaveties pie vecakiem, bet ne jau katru dienu stundam ilgi..
04.02.2015 18:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lollipop- manuprat, vaina ir ari taja,'ka virietis ari pats neapzinas laikam, kas ir berni.
Tas ir tikai mans viedoklis, bet, lai ka berni netroksnotu, tu esi vinu tevs. Un tas neatbrivo tevi no pienakuma par berniem rupeties. Protams,'ikdiena sievietes par berniem rupejas parasti vairak. Bet,'ja virietim nesagada prieki doties majas pec darba pie sievas/draudzenes un berniem majas... Nu kaut vai, lai to dara bernu delj.
Pasaki vinam,'ka berni tevu tak ar velas redzet. Pielauju,'ka berniem ta stundina diena ar tevu ir par maz.pirmkart,'jau katram bernam atseviski vajag uzmanibu. Otrkart, tu ari esi cilveks un tev ari vajag kadu atelpu no mazajiem.
Cik ilgi vinsh vakara pavada laiku kopa ar berniem? Ar tevi?
(t)
04.02.2015 18:26 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka ģimene ir svarīgs projekts, man būtu svarīgi, lai vecis arī juridiski grib veidot savienību. Nav jau liels kāzu ļembasts jātaisa. Vienkārši lasot likās, ka bērni nav viņa bioloģiskie, draugs, draugs....a izrādās, IR!
Un mantojuma lietas arī iesaku sakārtot juridiski :-D
04.02.2015 18:18 |
 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Visus komentārus nelasīju,bet mana puiša vecāki arī ir lauksaimnieki,respektīvi tieši tāds scenārijs kā tev,viss paliek mantojumā,tāpēc jāsaprot,ka tas tomēr ir bizness,kurā nav normēts grafiks,īpaši vasarā, kad man blakus viens ceļās 02:00 naktī un es palieku nedaudz novārtā. Taču jāatceras,ka viņi raujas visu vasaru,lai ziemā varētu būt mājās un blakus. Protams,bērni jau uzliek savu atbildību par kuru es vēl nezinu.
04.02.2015 17:00 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Man savādi liekas, ka ir draugs, (divu bērnu tēvs) un nevis vīrs.


Kā tu to domā?
ja par statusu, nēsam precējušies, tad par vīru nevarētu saukt, bet doma ir ka nākošgad vajadzētu tas no viņa puses ierosinājums, bet kamēr netikšu ar savām neskaidrībām galā, nemaz par to nedomāju..negribu kā citas aprecas un pec laika jau šķiras !
04.02.2015 16:38 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
tas izklausās tik... jocīgi.

Tā arī ir:D
tagad ir pašiem sava māja un būtu tik pareizi pēc darba uz mājām..
04.02.2015 16:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir nekorekti pārmest kopā pavadīto laiku ar vecākiem, manuprāt :)
Es droši vien biežāk viesotos pie vīra vecākiem.. tad mīļotais būs tuvumā gan mammai un tētim.. gan arī Tev tuvāk pie sāna :)

Protams, padomā arī par atmosfēru mājās. Smaidoša, pozitīva un sapucēta sieviete ar siltām vakariņām tīrā mājoklī mēdz darboties kā magnēts :)
04.02.2015 15:23 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man savādi liekas, ka ir draugs, (divu bērnu tēvs) un nevis vīrs.
04.02.2015 15:18 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
kad pirmā piedzima mēs pat kopā nebijām! Tur tāds sarežģīts stāsts, kopā bijām tad kad viņai bija kādi 7 mēneši apmēram..es pie vecākiem dzīvoju viņš pie saviem ,bet tad jau pārnakšņoja pie maniem vecākiem un no rīta kā parasti uz darbu un tad atkal atpakaļ pie mums ..

tas izklausās tik... jocīgi.
04.02.2015 14:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Tad kā tur ir? Sanāk, ka nemaz nedzīvojāt kopā, kad pirmā meita dzima?

kad pirmā piedzima mēs pat kopā nebijām! Tur tāds sarežģīts stāsts, kopā bijām tad kad viņai bija kādi 7 mēneši apmēram..es pie vecākiem dzīvoju viņš pie saviem ,bet tad jau pārnakšņoja pie maniem vecākiem un no rīta kā parasti uz darbu un tad atkal atpakaļ pie mums ..
04.02.2015 13:41 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
s jau 3 gadus dzīvoju kopā ar draugu


Kopīgas Vecākajai 4 gadi un jaunākajai 2 pāri jau...


Tad kā tur ir? Sanāk, ka nemaz nedzīvojāt kopā, kad pirmā meita dzima?
04.02.2015 13:28 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man jau vairāk sāk likties, ka neapmierinātības cēlonis ir aizsēdēšanās mājās. Iemācies uzticēties vīrietim un atstāj bērnus biežāk ar vinu, izej satikt sev interesējošus cilvēkus, velti laiku sev. Nodrāzti padomi, klišejiskas frāzes, bet tas tiešām strādā!:-D
04.02.2015 13:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Selīna-
Kāpēc bērnus nelaid dārziņā?

rudenī 2 gadīgā vēl uz poda nemācēja un tur kur es laidīšu kamēr uz poda nemāk neņem...4 gadīgo laidu bet šogad sanāca ka jāņem ārā bija, jo draugs nevarēja izbraukāt pakaļ.
Tiesības tikai drīz sākšu kārtot,nebija vajadzības kārtot iemācijos un braukāju bezs,bet braucu bez bērniem,bet bērnus neriskēšu tā vest ,tāpat visas zīmes jāzin, visa teorija!
04.02.2015 12:54 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Es tavā vietā būtu sēdējusi un kādu stundu smējusies! Nu tiiik mīļi!

ienākot jau smaids bija pa visu seju man , visi nojaukušies no galvas līdz kājām...(l)kaut mājās nekur nevar nekādām kaitīgām vielām tikt klāt, bet tāpat ka bērnu nepieskatas jo viņa kā pelīte vienmēr kkur nolien un visu klusītēm izdara..diez vai ka viņš minūti novērsās:-D
04.02.2015 12:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Kāpēc bērnus nelaid dārziņā?
04.02.2015 12:45 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
pa to naudu labāk būtu uzdāvinājuši jums abiem kādu foršu ceļojumu un mazos paņēmuši paauklēt tikmēr! Gan jau kā nebūt iegrozītos uz kādu nedēļu, divām.

Jau doma ir , bet pa pavasari ne ātrāk:-(un grib lai brauc mana labākā draudzene ar savu puisi ar līdzi, jo viņas puisis ir mana drauga labākais draugs..bet divatā negrib:-(Doma ir uz Ēģipti un negribot lai mēs vieni jo mana draudzene ļoti labi anģļu valodu pārvalda
04.02.2015 12:41 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nekasīju komentārus un nesiņu vai tu trādā vai audzini mājās meitas.
Ja meitas ir maziņas un dārziņā neiet, ted pilnībā saprotu tevi, kad esi mājās piekususi un vēlies vira atbalstu.
Ja meitas iet dārziņā un tev pa mājām vienai ir garlaicīgi..., tad nevaino vīru.
Ja tu strādā + bērni ieteiktu izrunāties par vienlidzību
04.02.2015 12:35 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Atbraukusi mājās ieeju iekša visi trīs sēž un tīra, divgadīgai ar lupata rokā, protams man jāpārtīra...dusmīga biju,


Es tavā vietā būtu sēdējusi un kādu stundu smējusies!:-D:-D:-D Nu tiiik mīļi!
04.02.2015 12:35 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Lollipop- izveseļošos un tad noteikti jāsatiek savas draudzenes jaiziet kkur pasēdēt!:-)
04.02.2015 12:34 |
 
Reitings 19
Reģ: 04.02.2015
Kubs2, esi mēģinājusi vīru atstāt ar bērniem kaut vienu dienu vienatnē? Nu tā, jaunas pieredzes apgūšanai?


un kā vēl esmu..kamēr mazākas bija ļoti labi tika galā,bet pēc pēdējās reizes labāk vairs negribu...ar 4 gadīgo spēlēja video spēles un 2 gadīgā bija tikusi virtuvē pie vienas atvilknes kur visi milti stāv eļļa un risu ucc...Atbraukusi mājās ieeju iekša visi trīs sēž un tīra, divgadīgai ar lupata rokā, protams man jāpārtīra...dusmīga biju, draugs saka ka istabā blakus sēdējusi uz minūti nogriezies tikai, nesaprotot kā es spēju izsekot viņai..
04.02.2015 12:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits