Ak tie Radi:D

 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
nu riktiigas dusmas uz saviem radiem (e)pazvana ka tiesi sodien brauks ciemos, tad kad man viss vakars ieplanots...
Labākais ka no rīta biju veikala sapirku vakariņām ko taisīšu ģimenei, t,mans vīrietis nostrāda'jies tā ka gribas kka palutināt viņu un protams bērnus(l)
Iznāk tagad ka tās vakariņas būs jātaisa visiem saviem radiem jo viss jau sagatavots(e)
Esmu viņiem teikusi ka laicigi jabrīdina, bet nesaprot, esmu runajusi cik reizes par so temu(e)es vismaz būtu izdomajusi kā atkratīties pieklājīgi no viņiem bet ne ka tagad jagaida kamer viss bars atvelsies ..

kā jus esat meginajusas ateikt kad jums ir tā gadijies?es jau cinos ar viniem jau cik ilgi, neparprotat ka es vinus ciest nevaru bet man vinu tik daudz ka nespeju katru nedēlu uznemt :-D
doma vinus sabarot ar bulcinam negribu sedet pie plits un taisit prieks viniem, man ir sataisita rauga mikla, sadas doma ir , bet nesmu nekad virsu likusi ,labak sokoladi vai kadu kakao pulveri, nau ne jausmas?:(
02.02.2015 14:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Autore, pati vainiga, ka ja nemaki pateikt NEE un viss.

Zinu, kaa tas ir, kad radi brauc, mums parasti pie vecakiem ir taa, ipashi vasaraa, jo dzivojam ljoti labaa vietaa, ka radi zvanas un prasas vai var sodien atbraukt, tetis pasaka stingru nee un viss. BEz nekadiem - mums tur sodien sis un tas, cilvekiem jaamaak respekteet otrs. Ipasi sodien pirmdiena, nu kaada ciemoshanas??
02.02.2015 14:38 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
kamēr dzīvojām nelielā dzīvoklī tad reti kad brauca, kā pārvācāmies uz māju dzīvot tā šausmas..pa ziemu tas trakākais ka viņiem nau ko darīt tā pie manis!pie māsas kadreiz braukāja bet viņa tā skarbi pateica ka gaida 2 reizes mēnesi un viss..žēl jau omītes, es viņai mīļākā mazmeita kka grūti pateikt:(
02.02.2015 14:42 |
 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Man vienreiz šādi pieteicās tālāki radi. Pat ne pieteicās, bet vienkārši uzkrita kā sniegs uz galvas. Ieaicināju iekšā un teicu, ka tēju nepiedāvāšu, jo man ir jāskrien uz darbu (tieši tajā 6dien gribēju mazliet pastrādāt ofisā, jo darbi bija iekrājušies). Sejas izteiksmes bija vārdos neaprakstāmas, bet es pateicu, ka ir jāpiezvana laicīgi.
02.02.2015 14:46 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
Story- nu vot, pirmdiena vel,jāceļas draugam agri tā jau bērni neļauj atpūsties..šos jau līdz vēlam vakaram nevar dabūt mājas, kamēr mēģinās virtuvē atrast kādu putekli ko noslaucīt kaut vai tādu reti var sastapt mana virtuvē!tad labāk braucu pie viņiem kad brīvs sanāk, kka būs jāierosina viņiem!
02.02.2015 14:46 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es tikpat kā vienmēr atsaku, ja pie manis uzprasās pēdējā brīdī. Dažas draudzenes, kas atnāk ar savu vīna pudeli ir savādāk, bet netaisos uzņemt pēkšņus viesus, kuriem jāgatavo.
02.02.2015 14:52 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
melot nepatik, bet ateiksanu nesaprot..tapec jāķeras pie melošanas,saņēmos:D apmierināti nebija, pukstēja pa telefonu uz 2 stundiņām atbrauks tikai par laimi..labāk ar ģimeni mierīgi pavadīt vakaru, nevis ar nevēlamiem viesiem:-)un pirms brauksanas vel pasaka,ka vēl kaimiņieni paņēma gribot redzēt kā mēs dzīvojam..vispār kkādas šausmas(e)
tēja ar cepumiem būs,nekādu bulciņu,ieliku cepties super smarža(l)vēl šokolāde jauztaisa,paši vakarā ēdīsim :D
02.02.2015 15:05 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
un pirms brauksanas vel pasaka,ka vēl kaimiņieni paņēma gribot redzēt kā mēs dzīvojam..


eeek! Es butu paprasijusi vai kaiminjienes suni un kakji ar njems liidzi. Taa divaini liekas. Kas Tev tie par radiem? Tuvi vai kaut kaadi pataali?
02.02.2015 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 4050
Reģ: 02.01.2011
vēl kaimiņieni paņēma gribot redzēt kā mēs dzīvojam

wtf????/ kas tev tie par radiem?
02.02.2015 15:18 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
cheeky*-omitei tā ir labākā draudzene kas kaimiņos dzīvo..ar vecākiem kad dzīvoju netālu no viņām nu nau jau sveša, bet tāpat...tuvi,ome, opis,vēl ome māsu paņem līdzi..tā jau ar pārējiem radiem, vecākiem gan drauga nau problēmu un ar visiem pārējiem, tieši ar šiem:-|saprotu gados jau bet tā kā būtu jāsaprot.un tas ka es no viņiem dzīvoju kādus 40km atāluma,uz prieksu un atpakaļ jābrauc 80km, tas viņus neaptur..man vecāki tuvāk dzīvo un tad pie mums reti brauc ciemos ..
02.02.2015 15:26 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
Tikai nedaudz nejauka-nu vot radi :D
02.02.2015 15:27 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Atkarībā cik radi un kāds ir ciemošanās mērķis.
Ja grib pacienāt ar kafiju un kādu saldumu, var uztaisīt āboli plātsmaizi
http://www.kikasvirtuve.lv/2011/08/mana-milaka-abolu-platsmaize.html
receptē gan izskatās ka plātsmaize priekš kādiem 6 - 7 cilvēkiem domāta, bet var atrast arī citas ne sliktākas receptes.
Es ātru plātsmaizi esmu taisījusi ar Tešlas mīklu, nekāda vaina, garšoja labi, apmēram tā, jāmeklē google.lv
http://www.kikasvirtuve.lv/2011/09/kartaina-abolkuka.html

kanēļmaizītes, arī easy
http://www.delfi.lv/receptes/kanelmaizites-ar-aboliem.d?id=45148924
Ja jau esi tād specs, tad nesaprotu kāpēc receptes jautā šeit ;)
02.02.2015 15:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja mna pateiktu, ka kaimiņus ņems lai apskatītu kā dzīvojam, es pateiktu, atvainojos bet mana māja nav nekāda publiskā iestāde. Diemžēl, būtu varbūt nepieklājīga, bet man nebūtu pieņemami tas. Manas mājas ir manas mājas un nekādi sveši cilvēki tajās nav aicināti (e)
02.02.2015 15:32 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
Gurri1-biju jau izdomājusi kādas bulciņas tikai nezināju ko labāk likt virsū, vai šokolādi va ko citu,diemzēl tādas esmu taisijusi tikai bez šokolādes:) nebūtu tāds stress ka atkal kāds brauc tad jau izdomātu kā, bet uz sitiena nekā :D
nau jau svešs tur tā lieta, kopš bērnības pazīstu, svešu ātri izspertu ārā no mājām..grūti pateikt veciem :( kā atbrauca , pēc tējas krūzes sāku runāt..man tagad jājūtas ka es ar savām runām gribu iedzīt viņus kapā , ka es negribot redzēt viņus, viņiem mazs laika atlicis mazmazbernus grib biežāk redzēt, spiež uz manām jūtā , tracina(e)izskaidroju mierīgi ka tiks redzēt bet ne jau tik bieži, drīz brauks prom un teica ka vairs pie manis nebrauks ja gribēšu lai braucot pie viņiem!opis saprotbet ome iespītējusies:DLabi ka vismaz ta..ceru ka es veca nebušu tik stulba
02.02.2015 16:30 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
Gurri1-biju jau izdomājusi kādas bulciņas tikai nezināju ko labāk likt virsū, vai šokolādi va ko citu,diemzēl tādas esmu taisijusi tikai bez šokolādes:) nebūtu tāds stress ka atkal kāds brauc tad jau izdomātu kā, bet uz sitiena nekā :D
nau jau svešs tur tā lieta, kopš bērnības pazīstu, svešu ātri izspertu ārā no mājām..grūti pateikt veciem :( kā atbrauca , pēc tējas krūzes sāku runāt..man tagad jājūtas ka es ar savām runām gribu iedzīt viņus kapā , ka es negribot redzēt viņus, viņiem mazs laika atlicis mazmazbernus grib biežāk redzēt, spiež uz manām jūtā , tracina(e)izskaidroju mierīgi ka tiks redzēt bet ne jau tik bieži, drīz brauks prom un teica ka vairs pie manis nebrauks ja gribēšu lai braucot pie viņiem!opis saprotbet ome iespītējusies:DLabi ka vismaz ta..ceru ka es veca nebušu tik stulba
02.02.2015 16:30 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man gan patīk ciemiņi , arī negaidīti :D
nu vienmēr var pateikt, ka nebūsi mājās , iesi uz dzimšanas dienu, teātrī , restorānu ....
02.02.2015 16:35 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Svešiniekus uz māju neaicina. Man patīk, ja vismaz pāris h iepriekš pabrīdina par ierašanos, lai varu, piemēram,vistu uzlikt cepties, salātus pagatavot un kūku kādu, maizītes. Pašai arī sapucēties gribas.
02.02.2015 17:39 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es droši vien arī nevarētu izspert omīti ārā, kurai pie tam vēl esmu mīļākā mazmeita. Kaut kā man nepagrieztos mēle pateikt, ka negribu viņu redzēt. Varbūt mēģinātu sarunāt kaut kādus ciemošanās grafikus, bet nu tā iejūtīgi. Piemēram, vienreiz nedēlā viņi pie manis, otrreiz es pie viņiem. Bet konkrētas dienas un laikus. Mēs pie tāda grafika pieturamies, apciemojot drauga vecākus un manu vecmammu. Bet viņi visi patālu dzīvo, tāpēc tādas pēkšņās vizītes ir liels retums.
02.02.2015 17:55 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Kas tie vispār par vecvecākiem, ja mazbērnus iedala mīļākajos un nemīļākajos?
Diezgan saprotu tavas problēmas, radi tiešām ir kkas kaitinošs.
Mani atkal vieni radi bieži aicina pie sevis, bet man viņi tiešām nepatīk, tad vienmēr aizbildinos, ka skola, darbs vai kkas tāds.
Tavs vienīgais variants - pārcelies uz otru Latvijas malu!
02.02.2015 19:24 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Manam vīrietim ir radiniece,kura gandrīz vienmēr-būšu pēc 5minūtēm. Mani radi zin ,ka man patīk,ja laicīgi brīdina un pasaka par ierašanos.uzskatu ,ka pieklājīgi ir vismaz stundu iepriekš pateikt par ierašanos. Vēl labāk dienu iepriekš.
Ja mēs jau esam paēduši un tajā mirklī netaisām ēst, tad es speciāli netaisu ēst personām,kuras laicīgi nepasaka par ierašanos. Auglīšus, tēju , cepumus varu uzlikt.
02.02.2015 19:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
uzskatu ,ka pieklājīgi ir vismaz stundu iepriekš pateikt par ierašanos. Vēl labāk dienu iepriekš.


VISMAZ dienu iepriekš, savādāk sēdēs aiz durvīm :D
02.02.2015 19:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits