Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ak tie Radi:D

 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
nu riktiigas dusmas uz saviem radiem (e)pazvana ka tiesi sodien brauks ciemos, tad kad man viss vakars ieplanots...
Labākais ka no rīta biju veikala sapirku vakariņām ko taisīšu ģimenei, t,mans vīrietis nostrāda'jies tā ka gribas kka palutināt viņu un protams bērnus(l)
Iznāk tagad ka tās vakariņas būs jātaisa visiem saviem radiem jo viss jau sagatavots(e)
Esmu viņiem teikusi ka laicigi jabrīdina, bet nesaprot, esmu runajusi cik reizes par so temu(e)es vismaz būtu izdomajusi kā atkratīties pieklājīgi no viņiem bet ne ka tagad jagaida kamer viss bars atvelsies ..

kā jus esat meginajusas ateikt kad jums ir tā gadijies?es jau cinos ar viniem jau cik ilgi, neparprotat ka es vinus ciest nevaru bet man vinu tik daudz ka nespeju katru nedēlu uznemt :-D
doma vinus sabarot ar bulcinam negribu sedet pie plits un taisit prieks viniem, man ir sataisita rauga mikla, sadas doma ir , bet nesmu nekad virsu likusi ,labak sokoladi vai kadu kakao pulveri, nau ne jausmas?:(
02.02.2015 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
NILOO - tieši tā. tad man ar draugu būtu jāatceļ kādi 30% pasākumu, jo diezgan bieži par kādu sīkumu saburkšķam viens uz otru, bet tas taču mirklīgi. un pat ja nebūtu mirklīgi - tos, kuriem paši esam uzplijušies, vērtēju augstāk nekā savu sabojāto garastāvokli strīdā.
03.02.2015 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vai nu neko nesaki un visus pienem un pabaro, vai pagatavo tikai savai gimenei un ta ari pasaki- laicigi jabridina, paciena ar teju un cepumiem.
03.02.2015 09:47 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
Māsa vēl pasaka, ka nav īsti nekas uztaisīts, ko galdā likt, bet nu labi, lai brauc. Māsa aizbrauc uz veikalu ar vīru, iztērē 20 eiro cepumiem un citiem saldumiem, ko likt galdā pacienāšanai, pie tam, - mēneša beigas, kad nauda nav tik, cik uziet.
Atnāk pēc stundas sms: "mēs nebūsim tomēr, sastrīdējāmies"


Cūcība! saprastu ar kādu nopietnu argumentu ne jau par tādu sīkumu!ir bijis gadijums, ka mes uzaicinati ciemos un sastridamies pa kkadiem sikumies, bet mēs braucienu neatliekam ja gaidīti esam, ja atmosfēra jautra un interesanta tad tie aizvainojumi var ātri pagaist:)
03.02.2015 09:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu mūsmājās arī ir situācija, ka mani vecāki, brālis, māsa un pāris tuvākie draugi var uzrasties bez brīdinājuma jebkurā brīdī, bet mani tas netraucē, nekas man viņiem nav jāgatavo speciāli, viņi jau nenāk kā ciemos, vienkārši ieskrien uz brīdi, nekādu tālos ceļu arī nebrauc, jo dzīvojam vienā pilsētā.

Es pie viņiem ierodos tāpat :D Tik vien kā mammai paziņoju, ja brīvdienās dosimies pie viņiem uz brokastīm, pusdienām, lai nepaliekam neēduši :D

Tā nu ikdienā bieži tiekamies. Mani tas netraucē, viņi vienkārši ir savējie.
03.02.2015 06:30 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Es dzīvoju pēc modeļa "mana māja, mans cietoksnis". Viesi tikai tad, ja es tos uzaicinu. Tā jau visu laiku esmu cilvēkos, mācībās - triljons cilvēku, darbā - cilvēki, pa ceļam visur - cilvēki, vakarā izeju paskriet - cilvēki. Visur visu laiku cilvēku masas. Nogurdina. Tāpēc mājās pie manis reti nepiederīgie.
Kādas 2x gadā max uztaisu kādu pasēdēšanu, kad man tiešām sagribas tur visu sagatavot cilvēkiem utml. Šad tad vecāki atbrauc uz kādu tējas krūzīti, bet parasti tas tiek ieplānots vairākas dienas iepriekš (viņi no citas pilsētas).

Ja man kāds cilvēku bars pēkšņi uzplītos uz galvas, es reāli atrunātos ar gripu. Labi tur vecvecāki, bet kādi tur vēl kaimiņi, ko es 100 gadus neesmu ciemos aicinājusi tagad nāks un skatīsies kā es dzīvoju? NEKAD MŪŽĀ.
02.02.2015 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Kailsals ieteikums ģeniāls. :D Pie manis neviens nebrauc, kaut gan gribētu. :) Ja brauc, to zinu vismaz pāris dienas iepriekš, jo visi dzīvo 100+ km attālumā.

Māsai gan gadījās tā, ka piezvana draudzene (kura zina, ka nepatīk pēkšņas ciemošanās), ka būs ciemos pēc stundas ar vīru un meitiņu. Māsa vēl pasaka, ka nav īsti nekas uztaisīts, ko galdā likt, bet nu labi, lai brauc. Māsa aizbrauc uz veikalu ar vīru, iztērē 20 eiro cepumiem un citiem saldumiem, ko likt galdā pacienāšanai, pie tam, - mēneša beigas, kad nauda nav tik, cik uziet.
Atnāk pēc stundas sms: "mēs nebūsim tomēr, sastrīdējāmies".
02.02.2015 22:44 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
NILOO super, prieks, ka mans padoms palīdzēja


redzēs cik ilgi uz viņu tas iedarbosies:D bij jau izdomajusi savu grafiku, bet nepiekāpos savādak ilgi ar viņu būtu jācīnās..
02.02.2015 20:56 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
NILOO super, prieks, ka mans padoms palīdzēja :-)
02.02.2015 20:42 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
Motivation- grūti bija bet sarunājām, uzmetusi lūpu tagad ka retāk jābrauc...:-D
Tavs vienīgais variants - pārcelies uz otru Latvijas malu!

tāda kāda man omīte ir , viņa pat zem zemes atrastu mani:-D
02.02.2015 20:38 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Pasaki, ka visi esat atrāvušies kaut kādu vīrusu ar vemšanu un caureju, un jums tieši vajadzētu kādu, kas palīdz vakariņas uztaisīt visiem. Palūdz, lai pa ceļam atved divas lielās tualetes papīru ruļļu pakas.

Nu ņemot vērā, ka tie ir vecvecāki, viņi atbrauks arī un ne uz vienu dienu, bet kamēr visi būs veseli un tikmēr palīdzēs arī māju piekārtot. Pa savai modei, protams :-D Tā kā ar to var arī baigi ieberzties :-D
02.02.2015 20:37 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Kailsals ģeniāli :-D:-D:-D
02.02.2015 20:33 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Pasaki, ka visi esat atrāvušies kaut kādu vīrusu ar vemšanu un caureju, un jums tieši vajadzētu kādu, kas palīdz vakariņas uztaisīt visiem. Palūdz, lai pa ceļam atved divas lielās tualetes papīru ruļļu pakas.

Ielej sev vīnu un izbaudi mierīgu vakaru ar ģimeni ;D
02.02.2015 20:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es neblenžu dusmīgi virsū :D Parasti es vienkārši ignorēju. Pie manis reti, ļoti reti brauc nepieskaoties (to laikam var saprast :D), bet, ja pie drauga brauc, es parasti ignorēju. Sasveicinos, kaut ko aši papļāpāju, ja tie arī man pazīstami čaļi, bet tā es vienkārši turpinu darīt savas lietas. Drauga draugi - tad nu lai arī cienā un izklaidē. Es vienkārši nepiepūlos citu cilvēku dēļ. Es pēc darba esmu nogurusi un man ir savas lietas darāmas. Man nav neierobežots laiks ikdienā, kuru tērēt visiem, kam nav ko darīt un izdomājuši sevi izklaidēt, atbraucot ciemos. Ja pabrīdina, ok, nav problēmu, taisam ballīti.
02.02.2015 20:30 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Tā kā viņi brauc bieži,tad prombraucot pati nosaki tikšanās datumu,ka gaidīsi pēc nedēļas, otrdien plkst 16:00, piemēram. Nākamreiz pēc 10 dienām norunā, tā arvien retāk un tā nebūs kā sniegs uz galvas. Bet vispār man būtu patīkami,ja pie manis tā brauktu.
02.02.2015 20:22 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Nē, tik traku neviesmīlību es arī nevaru izprast- ciemiņus vispār necienāt un blenzt virsū kamēr nepasaka, kāpēc atnākuši.. too much :-D Ja runājam par draugiem, tad mums ir tādas attiecības, ka varu atnākt arī tad, ja draudzene iet prom uz darbu, piemēram, un man tiek atstātas atslēgas, ja vien tās jau nav pie manis (kādu laiku tā bija). Es gan tā bez brīdinājuma esmu atnākusi vienu reizi mūžā tikai- pēc ballītes ar mūsu kopējo draugu. Bija vasara, gājām cept šašliku uz dārzu, druška pamostās, a priekšā brokastis :-D Bet mēs esam tādi tiešām tuvi draugi, es nevaru iedomāties, ka kāds mans draugs atnāk, lai arī nebīdinot, un es dusmīgi lūru virsū. It īpaši, ja tie ir drauga draugi, kurus ne pārāk labi pazīstu- ja kādreiz gadās, labprāt pat esmu gatava iedzert, parunāt. Ir jāmāk būt spontānam arī kādreiz. Lai arī ciemiņi ir nepieklājīgi, ja nav pabrīdinājuši, bet tā taču tiešām dažreiz gadās- braukt garām vienkārši. Es toties neesmu no savas puses nepieklājīga un parādu sevi kā labu namamāti.
Ā un atceros, kad ar mammu dzīvoju- tad bieži kaimiņi nāca ciemos, runājās. Es neko- parunājos, vienkārši darīdama savas lietas tālāk. Nav tak tik briesmīgi.
02.02.2015 20:12 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Būtu man tādas problēmas. :D es tikai priecātos, ja pie manis tā brauktu ciemos. Jo biežāk, jo labāk. :D
02.02.2015 19:55 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Šausmas kaut kādas. :D Es kā cilvēks, kuram nepatīk sabiedrība, vispār būtu jau sen ar sirmiem matiem. Tas, ka omīte, tas jau ir tā sarežģīti, laikam jau ļoti vecs cilvēks, ja var pateikt, ka ;nems kaimiņieni līdzi, lai var māju redzēt. Un grūti paskaidrot tādam cilvēkam, lai neapvainojas, es jau saprotu. Bet nu es sen jau būtu kaut ko teikusi, man vispār riebjas negaidīta ciemošanās, man tas liekas tik, TIK ļoti nepieklājīgi un neētiski. Vienīgais laiks, kad draudzenes pie manis nāca nepiesakoties, bija kamēr dzīvojām kojās un viņas - blakusistabiņās :D
Un es negaidītus viesus vispār necienāju - vienalga, vai tie ir mani draugi vai vīrieša draugi (mēs nedzīvojam LV, radinieku te nav). Ja ir uztaisītas vakariņas, tās tā arī acu priekšā stāv, kamēr tiek noskaidrots apmeklējuma iemesls. Ja puiša draugi ciemojas, es sev vienkārši uzlieku un aizeju uz istabu ēst. :D Lai protas citreiz respektēt privāto telpu. Tās tomēr ir manas mājas, nevis kaut kāda ieskrietuve.
02.02.2015 19:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
uzskatu ,ka pieklājīgi ir vismaz stundu iepriekš pateikt par ierašanos. Vēl labāk dienu iepriekš.


VISMAZ dienu iepriekš, savādāk sēdēs aiz durvīm :D
02.02.2015 19:46 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Manam vīrietim ir radiniece,kura gandrīz vienmēr-būšu pēc 5minūtēm. Mani radi zin ,ka man patīk,ja laicīgi brīdina un pasaka par ierašanos.uzskatu ,ka pieklājīgi ir vismaz stundu iepriekš pateikt par ierašanos. Vēl labāk dienu iepriekš.
Ja mēs jau esam paēduši un tajā mirklī netaisām ēst, tad es speciāli netaisu ēst personām,kuras laicīgi nepasaka par ierašanos. Auglīšus, tēju , cepumus varu uzlikt.
02.02.2015 19:37 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Kas tie vispār par vecvecākiem, ja mazbērnus iedala mīļākajos un nemīļākajos?
Diezgan saprotu tavas problēmas, radi tiešām ir kkas kaitinošs.
Mani atkal vieni radi bieži aicina pie sevis, bet man viņi tiešām nepatīk, tad vienmēr aizbildinos, ka skola, darbs vai kkas tāds.
Tavs vienīgais variants - pārcelies uz otru Latvijas malu!
02.02.2015 19:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits