Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nevainības nozīme

 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Vai mūsdienās nevainība ir kaut kas tāds,ko novērtē?

Varbūt mazlietiņ smieklīgi,bet man ir tāda situācija.. Esmu kopā ar vienu džeku,ir simpātijas,gribās pamēģināt kā tad tas ir ar kādu pārgulēt,bet es viņu nemīlu,viņš mani arī nē,un mums nekādi baigie nākotnes plāni arī nav. Vai būtu pareizi pārgulēt tikai tāpēc,lai gūtu patīkamas izjūtas? Ja es nākotnē gribu to īsto un vienīgo vai man nevajadzētu paciesties?

Un visbeidzot jautājums šeit, cosmo esošajiem vīriešiem..
Vai džekam ir svarīgi,lai meitene(nopietnām attiecībām,kā sieva,nākotnē bērnu māte) būtu nevainīga,un viņš viņai būtu pirmais?
09.12.2014 19:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Uj.
10.12.2014 11:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nedomāju vis, ka kaķim nav stress palikt mājās vienam pašam. Mammas kaķene ir atstāta uz nedēļas nogali un katru dienu mammas draudzene nākusi viņu apraudzīt, pabarot, iztīrīt kastīti un pamīļot. Un tāpat kaķis ir stresā, jo tad, kad mamma atbrauc, staigā apvainojusies un nenāk klāt ne gulēt, ne klēpī, bet kož un dusmojas.
10.12.2014 11:49 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
savu nevainību vērtēju augstu, tāpēc gaidīju līdz kāzām. draugs (nu jau vīrs) to akceptēja un vēlāk atklāja (pirms kāzām), ka es arī viņam būšu pirmā. mani tas tāaaaaaaa iepriecināja :). vīrs vēl nesen teica, ka ir tik forši, ka mums nav, ar ko salīdzināt.
10.12.2014 09:39 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
neveiklā Zini, es arī biju tieši tādā pašā situācijā! ;) Bet kaut kā nevarēju saņemties, jo likās, ka nu būs taču tas, kurš tiešām būs tā vērts.. Ilgi nebija jāgaida. Atradu kādu, kurš jutās pārlaimīgs un pateicīgs, ka biju tāda.
Tici man, īstais novērtēs un iesaku pagaidīt! ;)
10.12.2014 09:33 |
 
Reitings 44
Reģ: 03.10.2014
Saprotu Tavas raizes, jo pati esmu daudz reizes par to domājusi. Es ieteiktu Tev pagaidīt to īsto, kuru mīlēsi, paspēsi vēl izbaudīt to kaifu. :D Patīkamāk arī būs ar kādu kam uzticies un mīli. ;)
10.12.2014 09:26 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
ķeksīša pēc nedari to. Domāju nožēlosi.
Pirmā reize ir īpaša, tā pat ..kā pirmā mīlestība. to atceras visu mūžu.

Es gaidītu to cilvēku, ko jūtu ar sirdi. prātu. tādu, kas norauj "'jumtu"".
10.12.2014 09:13 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Varbūt pamēğini uztvert to nevainības padarīšanu vieglāk? Neieciklējies uz to un kaut kādiem muļķīgiem vecumiem. Galvenais, esi pārliecināta par puisi, ka viņš ir īstais, ar ko to zaudēt. Mana draudzene arī rāvās zaudēt nevainību 17 gados, jo redz tas ir tas īstais vecums. Atdevās puisim 2.randiņā, puisis bija egoists gultā, līdz ar ko process bija sāpīgs un nepatīkams un pēc akta viņš pārtrauca ar draudzeni saziņu. Pēc gada viņa satika savu vīru un tagad saka, ka būtu vajadzējis gaidīt. Es priecājos, ka mazliet pagaidīju, bet izdarīju to ar cilvēku, kurš ļoti patika. Tagad vismaz varu atcerēties ar prieku.
10.12.2014 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Liekas, ka lielākā daļa par to mūsdienās kaunas nevis novērtē. Un nav runa tikai par puišiem, arī ļoti daudzas meitenes jau, piemēram, 17 vai 18 gadu vecumā pārdzīvo, ka ir nevainīgas, jo redz lielākā daļa jau ir ar kādu gulējusi.
Nu par to vai pārgulēt ar to puisi vai ne tev ir jāizlemj pašai. Ja vēlies, lai tas ir ļoti īpaši, ar īpašu cilvēku, tad nedari to tagad, ja ne - tad tik uz priekšu :D Man personīgi pirmo skūpstu uztvēru par kaut ko svarīgāku nekā nevainības zaudēšanu. Bet beigu beigās gaidīju ļoti ilgi līdz tam pirmajam īstajam skūpstam - beigu beigās kārtīgi vīlos :D Ar nevainības zaudēšanu bija savādāk, neuztvēru to par neko tik īpašu, vairāk bija interese, vēlme to izdarīt, tāpēc pa lielam tas nesanāca ar kaut kādu lielo mīlu utt. Bet nu katrā ziņā neko nenožēloju :)
10.12.2014 00:45 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Uzskatu,ka nevainība ir jāzaude pa skaisto,jo tas tomēr atstāj pēdas,kuras,protams,var mainīt,bet tas aizņem laiku. Pēc tam jau var maukoties cik grib. :D
09.12.2014 22:45 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Zaudēju nevainību ar puisi, kuru nemīlēju. Nenožēloju, ja nu vienīgi... reizēm domāju, varbūt ja būtu vēl to laiku pavilkusi, būtu izrādījusi vēlēšanos vienkārši tikties, ilgāk... varbūt viss būtu savādāk. Bet kas zina? Par procesu. Dažas te pārspīlē. Man vismaz nebija nepatīkami, noteikti. Sākumā sāpīgi, bet tas pāriet un tad ir normāli un beigās pat sāks patikt :D

Bet par Tevi...gan domāju, ka neesi gatava vēl tam. Nokavēt neko nevari, labāk nedarīt to, nekā pēc tam nespēt sev piedot, gadījumā ja būsi vīlusies.(mazums pēc neilga laika sastopi savu "īsto" un tad gribēsies, lai viņš varētu būt 1.) Neliecies vēl gatava,jo skiet tevī bailes pārāk lielas. Man to gribējās. Un brīdī, kad es sapratu... tas notiek.. es zināju, ka ne ar vienu puisi ar kuru iepriekš biju tikusies nebūtu tik tālu aizgājusi, jo nevienam līdz tam tā nebiju uzticējusies. Nezinu kāpēc tā. Bet ja ne mīlestībai, tad vismaz kaislei jābūt un savā mērā uzticībai, ka viņš nav kaut kāds muļķis, kurš smiesies par tevi pēc tam vai fotogrāfēs kailu un rādīs draugiem.
09.12.2014 22:44 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
tu esi nevainīga? :D:D:D:D:D muhahahahh

vienīgie, kas novērtē nevianību ir betas
09.12.2014 22:09 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Ja rodas šādi jautājumi - vajag vai nevajag, tad ir skaidrs, ka nevajag. Pat ja puisis tev nebūtu īstais, bet starp jums būtu dzirksteles, tad tas notiktu dabiski, nevis pēc pārdomām.
09.12.2014 22:05 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ja Tev pašai pret to nav iebildumu, šķēršļus tam neredzu.
Man pašai gan bija svarīgi, lai tas notiek ar cilvēku, kurš man daudz nozīmē ar kuru gribu nākotni, nemīlamam vīrietim atdoties kā jaunava negribētu arī tagad.
Jā, fiziski pirmā reize nav nekas īpašs, bet emocionālā ziņā man tas bija būtiski.
09.12.2014 22:00 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Ja reiz tev ir tādi uzskati, tad cieties.
Kā sirds jūt, tā dari.
Manuprāt jau pilnīgi vienalga jaunava vai nē.. Kāpēc sev liegt prieciņu.
09.12.2014 21:10 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Neesmu reliģioza un par tipisko, līdz riebumam romantisko ''īstā un ideālā'' gaidīšanu nesapņoju. Nevainību zaudēju, jo gribēju seksu, gribējās zināt, kā tas ir. :D Nē, protams, pret puisi bija abpusējas simpātijas, jaukas attiecības, bet nekāda milzīgā mūža mīlestība. Neredzu, ko tur nožēlot, viss bija tā, kā vajadzēja. Bet nu, kā jau tika minēts, tas viss ir individuāli, ja pati jūties gatava un to vēlies, kāpēc ne? Kāda starpība, ko citi domā.
09.12.2014 21:09 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Da kāda tur nozīme? Šodien modē ir būt izņemtai jo vairāk jo labāk. Ar lielāko pieredzi - tās visaugstāk kotējas vismaz pašām tā liekas.
09.12.2014 21:05 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ja es nākotnē gribu to īsto un vienīgo vai man nevajadzētu paciesties?

Uz šo jautājumu vari atbildēt tikai Tu pati...Tev jāieklausās sevī! Ja gribi dāvāt sevi tā īpaši, tad gaidi.

Pašai bija tā, ka sagaidīju īsto cilvēku. Pirms tam bija attiecības, bet viss izjuka, jo mūsu uzskati šajā jomā bija atšķirīgi - viņš gribēja pēc iespējas atrāk, bet es pagaidīt, jo vairāk viņš izdarīja uz mani spiedienu, jo vairāk es noslēdzos un neļāvos. Beidzās viss ar šķiršanos.
Un šodien es esmu tīīīīīīīk neizsakāmi laimīga, ka neļāvos tam spiedienam un sagaidīju savu īsto!:)
09.12.2014 20:57 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neveiklaa, nu viriesi ir dazaadi. Tas kurs tevi patiesi miles tas ari novertees. Pirmo reizi tomer ari vienmer atceresies un pirmo puisi.;)
09.12.2014 20:53 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Manuprāt, Tev būs pašai lielāks prieks un laimes sajūta, ja darīsi to ar puisi, kuru mīli, un ja vēl viņš, tāpat kā Tu būs nevainīgs, bet tas nav obligāti. Es domāju, katrs sevi cienošs puisis novērtētu to, ka viņa meitene ir nevainīga. Neuzskatu nevainību par kaut kādu šķērsli dzīvē, vismaz meitenēm ne, par puišiem nezinu.
09.12.2014 20:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Manai sievai es nebiju pirmais. Viņa arī iepazīšanās laikā bija draugs. Kā izrādās viņa pat kādu neilgu laiku pat ar abiem bija sekss.
Man, uzsākot attiecības, nevainība galīgi nav kritērijs.
Tas vai sieviete ir nevainīga vai nav neko negarantē attiecībās.
09.12.2014 20:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits