nevainības nozīme

 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Vai mūsdienās nevainība ir kaut kas tāds,ko novērtē?

Varbūt mazlietiņ smieklīgi,bet man ir tāda situācija.. Esmu kopā ar vienu džeku,ir simpātijas,gribās pamēģināt kā tad tas ir ar kādu pārgulēt,bet es viņu nemīlu,viņš mani arī nē,un mums nekādi baigie nākotnes plāni arī nav. Vai būtu pareizi pārgulēt tikai tāpēc,lai gūtu patīkamas izjūtas? Ja es nākotnē gribu to īsto un vienīgo vai man nevajadzētu paciesties?

Un visbeidzot jautājums šeit, cosmo esošajiem vīriešiem..
Vai džekam ir svarīgi,lai meitene(nopietnām attiecībām,kā sieva,nākotnē bērnu māte) būtu nevainīga,un viņš viņai būtu pirmais?
09.12.2014 19:57 |
 
Reitings 61
Reģ: 01.07.2014
neveiklā Zini, es arī biju tieši tādā pašā situācijā! ;) Bet kaut kā nevarēju saņemties, jo likās, ka nu būs taču tas, kurš tiešām būs tā vērts.. Ilgi nebija jāgaida. Atradu kādu, kurš jutās pārlaimīgs un pateicīgs, ka biju tāda.
Tici man, īstais novērtēs un iesaku pagaidīt! ;)
10.12.2014 09:33 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
savu nevainību vērtēju augstu, tāpēc gaidīju līdz kāzām. draugs (nu jau vīrs) to akceptēja un vēlāk atklāja (pirms kāzām), ka es arī viņam būšu pirmā. mani tas tāaaaaaaa iepriecināja :). vīrs vēl nesen teica, ka ir tik forši, ka mums nav, ar ko salīdzināt.
10.12.2014 09:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nedomāju vis, ka kaķim nav stress palikt mājās vienam pašam. Mammas kaķene ir atstāta uz nedēļas nogali un katru dienu mammas draudzene nākusi viņu apraudzīt, pabarot, iztīrīt kastīti un pamīļot. Un tāpat kaķis ir stresā, jo tad, kad mamma atbrauc, staigā apvainojusies un nenāk klāt ne gulēt, ne klēpī, bet kož un dusmojas.
10.12.2014 11:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Uj.
10.12.2014 11:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits