Uz un no randiņa ar sab.transportu...

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Kāda būtu jūsu attieksme, ja uz randiņu un no randiņa jādodas ar sabiedrisko transportu. Tāpēc ka puisim nav auto :( Man pašai arī nav auto un ikdienā uz darbu arī braukāju ar sabiedrisko un tas liekas kaut kā normāli. Bet došanās uz randiņu man saistās ar kaut ko tādu... īpašu, ar svētkiem. Kad gribas uzvilkt istabas kurpes, kleitiņu, nevis zābakus vai vilkt džemperus. Un auto kaut kā pilnīgi dabīgi tajā visā izskatās. Vismaz tā es esmu pieradusi līdz šim, ka atbrauc pakaļ, pēc tam aizved mājās. A tagad kaut kā tā... zūd tā svētku sajūta.
12.11.2014 15:01 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Smiekli nāk lasot pēc kādiem kritērijiem sievietes izvēlas vīriešus attiecībām. Ka tikai vēlāk nesanāk kost pirkstos, kad izrādīsies, ka jūsu vīrietim bez mašīnām nekas cits arī neinteresē vai patīk meitenes, tāpat kā mašīnas, ik pa laikam nomainīt uz jaunāku modeli.
13.11.2014 19:10 |
 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Tad nu gan problēma. Nejau mašīna attiecībās ir galvenais.
13.11.2014 19:15 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Tam , kas sausminas par sievietem , kuram ir tadas un sitadas prasibas, jaatceras, ka visur valda ekonomikas pamatlikums par pieprasijumu un piedavajumu. Kamer eksistes individi, kas konkretas sievietes velmes izpilda, tikmer vina var prasit visu , ko velas. Un attiecigi vilties, ja to nesanem.
Nedaudz cita situacija ir, ja sieviete tik gaida , bet neviens neko i nedoma dot. Un sieviete paliek vien gribot.
13.11.2014 19:20 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Cataleya, diemžēl tikai šajā gadījumā pieprasījums ir lielāks par piedāvājumu.
13.11.2014 19:24 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
16 gados bija pilnīgi vienalga ir vai nav mašīna, pati saprotams tad arī ikdienā braucu ar sabiedrisko. Tagad, 26 gados satikt vīrieti bez mašīnas būtu dīvaini un arī pēdējos 6 gadus nav sanācis ar nevienu tādu iepazīties (cik nu tie randiņi bijuši, jo pārsvarā visu laiku biju un esmu attiecībās), un piedāvāt atbraukt pašam vīrietim pakaļ - es laikam justos vēl neērtāk kā tas vīrietis :D
13.11.2014 19:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cik tu vari malt tās tēmas par saviem večiem? Katru otro mēnesi kkas jauns. Tu viņus maini kā zeķes vai arī viņi tevi padrāž un atšuj?
13.11.2014 20:21 |
 
Reitings 192
Reģ: 13.11.2014
Tagad, 26 gados satikt vīrieti bez mašīnas būtu dīvaini un arī pēdējos 6 gadus nav sanācis ar nevienu tādu iepazīties

LOL vēl viena zoss
Nez par kādu materiālo pārticību liecina čalis ar vecu passat ap 2000 gada :D Šādu mašīnu līzingā paņemt varētu atļauties pat čalis ar minimalo algu :D
13.11.2014 20:26 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Zoss tu, kur kaut kas minēts par vecu passat?! :D :D :D
13.11.2014 21:12 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Nav jau runa par to KĀDA mašīna, bet vnk dīvaini ka vīrietim tādas vispār nav. Un vēl dīvaināk ja pat tiesību nav, pārsvarā jau čaļi tiko sasnieguši pilngadību skrien uz autosskolu. Un tad jau normāli nākošais solis automašīnas iegāde.
13.11.2014 21:21 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Cik tu vari malt tās tēmas par saviem večiem? Katru otro mēnesi kkas jauns. Tu viņus maini kā zeķes vai arī viņi tevi padrāž un atšuj?

Man sāk likties, ka otrais variants.
13.11.2014 21:27 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Piekrītu CariDee.
Sukade0 vienkārši sāpīga tēma, jo vienīgā mašīna, ko var atļauties ir vecs passats līzingā - spriež pēc sevis acīmredzot haha
13.11.2014 21:30 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Dažām te liekas, visa dzīve griežas tik ap večiem. Savas dzīves nav.
13.11.2014 21:31 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Lasot tekstus, radās iespaids, ka, ja vīrietim nav mašīna, viņš nav vīrietis un vispār nejēga.
13.11.2014 22:09 |
 
Reitings 536
Reģ: 29.10.2014
A cik tizls ir ja ir šitāda mašīna, piemēram?
13.11.2014 22:12 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar miranda!

Kāda būtu jūsu attieksme, ja uz randiņu un no randiņa jādodas ar sabiedrisko transportu.

Ja, nebūtu transports man, tad, cītīgi uz to protams ietu, censtos iegādāties, bet, ja nebūtu resursu.Tad, nekādu citu variantu neredzu, ka jādodas ar sabiedrisko transportu.Nekas, slikts jau tajā nav, visiem reiz ir bijusi tā situācija, ka no viena punkta līdz otram, jānokļūst ar sabiedrisko, tas ir pavisam normāli.Par to nav jāpārmet vai jāpamat otra persona no sava draugu saraksta.

Man pašai arī nav auto un ikdienā uz darbu arī braukāju ar sabiedrisko un tas liekas kaut kā normāli. Bet došanās uz randiņu man saistās ar kaut ko tādu... īpašu, ar svētkiem.

Nekad, nevajaga, visu, uzreiz.Var arī sarunāt, ka puisis pats atbrauc uz Jūsu satikšanās vietu ar sabiedrisko,ja, jau jūtos neērti, kad jābrauc pašai ar sabiedrisko.
Man auto, protams ir neatsverams, bet bija, laiks, kad, kā jau visiem, bija jānopelna.Visam ir savs laiks, sava vieta....Nekad nevērtē puisi, vīrieti pēc auto, ieliku savu auto bildē,dēļ diskusijas :D Tas ir tikai pārvietošanās līdzeklis.Kas, Tev atvieglina nokļūt līdz mērķim.Jā, puisis protams var pacensties priekš randiņa, pajautāt savam draugam auto, ja protams viņam ir tiesības.

Kad gribas uzvilkt istabas kurpes, kleitiņu, nevis zābakus vai vilkt džemperus. Un auto kaut kā pilnīgi dabīgi tajā visā izskatās. Vismaz tā es esmu pieradusi līdz šim, ka atbrauc pakaļ, pēc tam aizved mājās. A tagad kaut kā tā... zūd tā svētku sajūta.

Miranda, tad varbūt, tik tiešām, meklē tādu puisi, kam ir auto, jo Tu, tik ļoti viņu izcel, ka puisis, bez auto, nekas nebūtu, jo līdz ar to rodas dažādas " klapatas".Bieži, iepazīstot otru cilvēku, nemaz nesaku, ka ir auto, jo vienmēr ir vēlme, lai novērtē, pašu cilvēku, raksturu, saderību, ja būs nepieciešamība ar laiku, pateikšu, ka ir.Bet, ja godīgi, man saista piemēam, ja Rīgā, tad pastaigas, kopējas sarunas, cilvēki kas apkārt, skati, tas kā saista vairāk, kātikai ar auto, pāris minūšu laikā, jo viena gala punkta, aizbrauc līdz otram, pat tā, pa īstam neizrunājoties.
Veiksmi! ;)
13.11.2014 22:17 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Mani vispār fascinē tas, ka tik daudzas grib pirmajā randiņā, lai viņām atbrauc pakaļ ar auto, nē nu ok, it kā jau forši un glauni, bet es kaut kā viss negribētu, ka man atbrauc nepazīstams vīrietis pakaļ ar auto, tomēr nevar zināt vai viņam tiešām iepazīšanās prātā vai varbūt kas nelāgs. Auto vīrietim ja ir, tad to uzskatu kā plusu, bet pirmajā reizē labrātāk satiktos tāpat vien, bez auto un kādiem tur restorāniem, kaut vai vnk pastaigāties, pa ceļam nopirkt karsto šokolādi(ziemā) vai saldējumu(vasarā) un papļāpātu vienkārši un saprastu vai tas otrs cilvēks maz ieinteresē. uzskatu, ka dārgās vietas labāk apmeklēt jau tad, kad attiecības veidojas nopietni vai patstāvīgās attiecībās.
Tomēr drošība pirmajā vietā, savos pirmajos randiņos arī kāpu pie puišiem mašīnās, bet tagad vairs nezinu vai īsti gribētu, ka man atbrauc pakaļ ar auto, tad tiešām labāk ar taksi, kaut gan, tad es arī vēl pa visam svešam vīrietim nevēlētos atklāt, kur tieši atrodas mana dzīvesvieta, jo visādi tarakāni var būt galvā, pašai arī ir bijis, kad iepazinos, sapratu, ka puisis nepatīk, un negribēju turpināt, a šīs vēl kādu laiku brauca pie manis uz mājām un vaļā netiku, kaut gan sākumā likās riktīgi foršš vīrietis, pēc tam tik atklājās pārējais.
Tāpēc braukt uz randiņu ar sabiedrisko man šķiet vislabākais kamēr viens otru daudz maz nav iepazinis.
14.11.2014 10:59 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es te reti, kad ko rakstu vīriešiem ,bet Egamons cepums Tev no manis .
14.11.2014 11:09 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Runājot par auto, tad tas nepieciešams, ja dzīvo patālu no darba un ik dienu daudz jābraukā. Bet, ja darbs ir 3km attālumā no mājas, tad neredzu vajadzību pēc auto iegādes (ja vien darba vajadzībām nav nepieciešams) un kad gribās kaut kur aizbraukt var iznomāt auto. Zināms vīrietis, kurš dzīvo Rīgas Centrā tā dara, jo jauna auto iegāde nav lēta (vecu pirkt nav izdevīgi, jo remonti utml) un viņa dēls regulāri tēvam iznomā pāris gadus jaunu auto.
Man pašai ļoti daudzus gadus (šķiet, ka 7-8) nav bijis tā, ka jādodas uz randiņu ar sabiedrisko transportu, parasti taksis vai auto. Bet tā vienkārši sanācis.
14.11.2014 11:22 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
weee :)

Patiess prieks par komplimentu, jeb vienkārši sakot, patīkamiem vārdiem ;)

Ja, kas, ja, rakstu, kādā diskusijā, tad, to daru, tikai tāpēc, lai mana doma, teiktais palīdzētu, vismaz ievērotu, manis rakstīto.Varbūt, rakstu, mazliet par daudz, bet, labāk izteikties plašāk, jo, tad iespējams, otram būs skaidrāks viedoklis, par manu atbildi.
14.11.2014 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Es te reti, kad ko rakstu vīriešiem ,bet Egamons cepums Tev no manis .


Piekritīšu weee, cepums arī no manis! :)
14.11.2014 21:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits