Nedrīkstēs smēķēt arī uz daudzdzīvokļu māju lieveņiem.

 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
http://nra.lv/veseliba/127972-nedrikstes-smeket-ari-uz-daudzdzivoklu-maju-lieveniem.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Ko jūs par to domājat?
Manuprāt - lieliski!
Atceros, ka dzīvoju pirmajā stāvā, un pie korpusa durvīm regulāri uzturējās smēķētāji. Nevarēju logus atvērt, kā viss nāca iekšā.
30.10.2014 11:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man kā pīpētājai nav nekad bijušas problēmas ar apkārtējiem, ja man palūdz lai noeju malā es ar to respektēju un izdaru. Mums ar ja nemaldos pirmajā stāvā ir pīpmanis kurš WC pīpē, godīgi sakot man tas ļoti nepatīk jo tā kā mājās es cenšos pēc iespējas mazāk pīpēt, tad nu man nepatīk ka mans wc vai dzīvoklis smird pēc cigaretēm. Esmu ar vēlu vakarā pīpējusi pirms gulēt iešanas ar pus atvērtām balkona durvīm, godīgi sakot kamēr es istabu neizvēdināju no tiem dūmiem, es pagulēt nespēju.

Bet tomēr, protams viss labāk būtu ja mēs visi nepīpētu, bet tai pašā laikā, katram cilvēkam ir savas kaislības, citam zālīte, citam vīns, citam relaksējoša vannas pelde un citiem arī pīpēšana, man tomēr tas nepatīk ka aizliedz uz balkoniem pīpēt nu kā ne kā ja man ir gara darba diena tad tā viena cigarete mani ļoti labi relaksē, turpretī neviena cita darbība mani tik viegli nenoņemtu saspringumu un nervozitāti pietam tik ātri un ļautu man atkal domāt ar skaidrāku prātu.

Un es atvainojos visiem kaimiņiem saviem, bet godīgi sakot lasot šo tēmu, sagribējās aiziet uzpīpēt uz balkona.
30.10.2014 20:45 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Uz sava balkona darīšu,ko gribu. :D
30.10.2014 20:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Pievienojos tām, kas uzskata, ka labāk, ka pīpē uz balkona, ne iekštelpās.
30.10.2014 20:49 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Par balkonu vispār izdomāja, es par balkonu maksāju, kvadratūrā balkons arī ir iekļauts, tas ir mans īpašums, ko gribu, to daru, ja kādam nepatīk uz 2 minūtēm var aizvērt logu, ja uztraucas par savu veselību, lai ver logu ciet, kamēr kāds smēķē, mani neuztrauc citu veselība, katrs rūpējas par sevi pats.

Oooo, mana vaarda maasa ir tikpat forshi domaajosha ka es. Piekriitu teiktajam.
30.10.2014 20:53 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
teiksim situācija izeju ārā no bāra , pīpēju un redzu , ka ielas otrā pusē ir bērns , tad kā tur īsti būs , būs klātbūtne vai ne !?
Ai beidz par savu klātbutni. Klātbuushana buus tad, kad citi sajutiis tavus duumus. Ja pari ielai tie netiek, ko ķer kerņķi?
30.10.2014 20:56 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Stulbs likums. Mani kaimiņi smēķēja virtuvē, pa ventilācijas šahtu viss gāja augšā, tieši uz musu virtuvi. Atrasties tur bija neiespējams, viss sadūmots. Un bija labi, ka tikai vieni kaimiņi smēķēja dzīvokļī, pārējie - uz balkona. Ja smaka būtu vēl stiprāka - nezinātu, ko darīt.
30.10.2014 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Latvijaa jau nu tieshaam nav daudz smeekeetaaju. Kad biju vasaraa maajaas, tad man dienaa Riigaa pat bija taads kaa kauns piipeet. Piipeeju kaa taads pusaudzis, pa pusei sleepdamies. (balliites vakaros gan jau ir cita teema, tad gan pat lielie nesmeekjeetaaji uzvelk pa duumam un nevienam lielaakoties netraucee - un es zinu, ka tiem, kas man bija apkaart netrauceeja, jo es prasiiju vai varu aizdedzinaat cigareti). Bet es piekriitu tam, ka ja aizraada nekauniigam smeekjeetaajam, tad vinjsh taapat nepaies malaa, bet taadi kaa es paies, jo jau defoltaa censhos nebuut trauceejoshais piipmanis. Maajaas arii nekad nepiipeeju, protams, ar retiem balliishu iznjeemumiem, kad vakaraa pie loga uzvelku kaadu duumu. Ja satiekos ar savu draudzeni, kura ir staavoklii, arii nepiipeeju. Bet vispaar, esmu paargaajusi gandriiz vai tikai uz elektronisko, un taa jau tieshaam nevienam netraucee. Un pashai arii patiik, kad dreebes un mati nepievelkas ar duumiem.
30.10.2014 22:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es nesmēķētājs un smēķēšanu īsti neizprotu, tad atbalstu šādu likumu.
30.10.2014 22:20 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es nekad neesmu pīpējusi svešu cilvēku tuvumā. Ļoti reti pīpēju uz ielas, bet ja gadās, tad dūmus cilvēkiem sejā nepūšu kā arī izvairos no mammām, kuriem bērni pie rokas vai ratiņus stumj.
Pie trepju telpas vai tad jau sen nebija aizliegts pīpēt? (šajā gadījumā taču arī skaitās tie 10m no ieejas, ne?)
Lai vai kā - šie jaunie likumi manā ikdienā lielas korekcijas neviesīs, jo izrādās, ka esmu bijusi pieklājīga kūpinātāja. :)
30.10.2014 22:33 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
Man visvairāk ir traucējis, ka pīpē pieturas būdiņā, kad ārā līst vai snieg, un pati arī gribu stāvēt tur iekšā. Tas liekas galīgi garām - tur uzskatu, ka smēķētājam pašam jāpaiet nostāk. Par laimi, tā negadās bieži. Balkona man nav, bet pa atvērto logu ļoti bieži jūtu cigarešu dūmus, tas ne pārāk patīk, dzīvoklī ikdienā to smaku negribas. Kaut kā tā, ka, ja noskaņojos, ka eju uz ballīti, tad netraucē kaut vai, ja pie mana galdiņa pīpē, bet, ja gribu papusdienot āra kafejnīcā vai pabūt savā dzīvoklī vakarā, tad drusku traucē gan.
30.10.2014 23:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kad dzīvojām Juglā, tad tie smēķētāji bija milzīga problēma. Smirdēja gan tualete, gan kāpņu telpa. Un, nē, tām pārdzertajām sejām nebija jēga neko teikt, jo kļuva agresīvas. Paldies Dievam, tagad dzīvojot citur, kaimiņi ir normāli, jo šāda problēma nepastāv.
30.10.2014 23:15 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Pa bērna klātbūtni atbalstu likumu,bet uz balkona tīrākais cirks.
31.10.2014 08:43 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tie, kas sūdzas par cigarešu dūmiem, kas nāk dzīvoklī pa ventilāciju, ticiet man, tas nav trakākais. Man bija kaimiņiene dzīvoklī virs manis, kas katru otro dienu cepa reņģes ar sīpoliem. Tad regulāri kaut ko viņa piededzināja. Tā smaka ir neizturama, smirdēja dzīvoklis un smirdēja kāpņutelpa. A kā to aizliegt?
31.10.2014 08:56 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Par smēķēšanas aizliegumu uz balkona, manuprāt pilnīgs absurds.
31.10.2014 09:04 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Atbalstu, bet diemžēl arī apzinos, ka dzīvē nekas nemainīsies, jo nav spēcīga kontroles mehānisma. Nav iespējams izsekot un izkontrolēt, kurš un kurā brīdī pīpē uz balkona vai pie mājas. Kurš tad būs tas, kurš stāvēs uz vakts? Var paļauties tikai uz godaprātu, bet tas ir ļoti naivi. Vismaz, pēc tā, ko esmu redzējusi.
Priecājos, ka kaimiņi man ir normāli un mums šādu problēmu nav.

KUR jūs redzat tos pieturā pīpētājus un trīsstāvīgo vārdu teicējus?
Jo es, goda vārds, nevienu neesmu redzējusi pēdējo gadu laikā, kaut ar sab. tr. vasarā pārvietojos bieži. Jādomā, ka šeit uzturas ar iztēli pārbagātas dāmas. No sērijas - fakts vai viedoklis.


Tev pieturu sarakstu vajadzēja iesniegt?
Šis ir labais. Cosmo dzelzs loģika - ja es neesmu redzējusi, tātad tās, kuras saka, ka ir redzējušas vai piedzīvojušas, ir ar iztēli bagātas un melo. Neesi tu nekāda pasaules naba un tas, ka tu neko neesi redzējusi, nenozīmē, ka tādu gadījumu nav.
Ja es pateikšu, ka es neesmu redzējusi gudru blondīni, tas nozīmēs, ka tādas neeksistē? Diez vai.
31.10.2014 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Kurā brīdi uz balkona pīpēt ir ok? Tad, kad kaimiņi nevar normāli turēt logu vaļā, jo nav gluži iesniegts pīpēšanas grafiks, pēc kura tos logus varētu laicīgi aizvērt?

Pareizi ir. Pretīgi skatīties uz sievieti ar bērnu un cīgu zobos. Lieki teikt, ka sieviete lēti izskatās, bet arī bērnam veselību bojā šis lieliskais "paraugvecāks". Draugu lokā pīpētāju īsti nav, bet paziņas šādi tādi protams pīpē. Labākais skats, kā pārsaluši aukstā/lietainā laikā stāv kaut kur izskrējuši aiz stūra un velk :D
31.10.2014 09:14 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Uzskatu nekas tāpat nenainīsies pīpētāji pīpēs ,kur gribēs un ja izsauksiet mentus tad pierādi,ka es tur pīpēju. Un tie ,kas nesmēķē ir mute lai cilvecigi pateiktu lūdzu paejiet talak . Man ne reizi nekas nav pateikts jo cilvēki runāt nemāk un ja nav pateikts tad pīpēšu pieturā samierinaties,jo ka izskātas visi ar to apmierināti :D
31.10.2014 09:18 |
 
Reitings 443
Reģ: 11.05.2014
Kāda vaina pīpēt vannas istabā? Ā, smird?

Var droši pieskaitīt mani pie agresīvā nesmēķētāja, bet es no sirds atbalstu visus aizliegumus, kas skar smēķēšanu. Nu nav tā nedz veselīga, nedz vitāli nepieciešama lieta. Ejot pa ielu vai izejot kāpņu telpā man nav jāelpo tie dūmi. Ja kādam tas ir relaksācijas veids, tad lūdzu - guļamistabā, vannas istabā. Ņemot vērā, ka te ir pietiekami daudz dāmu ar bēniem, iesaku izpētīt "second-hand smoke" un "third-hand smoke" konceptus, lai pārliecinātos, ka nav jābūt pašam ar cigareti zobos, lai nodarītu kaitējumu savai veselībai.
31.10.2014 09:28 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man vien atliek domāt, ka tās kaislīgās smēķētāju nīdējas pašas sev pievelk "ļaunos" pīpmaņus. Es ar tādām trmatiskām situācijām neesmu saskārusies, gan aju tāpēc, ka necepos par to.
31.10.2014 09:32 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Velns, dramatiskām :D
31.10.2014 09:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits