Piedotu?

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Labvakar, meitenes, lūdzu jūsu palīdzību sāpīgā jautājumā.
Esmu kopā ar puisi jau gadu. Esam patiešām laimīgi, ir kopīgi plāni un sadzīve. Aizvakar atpūtāmies, puisis galīgi sadzērās, sāka stulbi uzvesties un es, protams, sadusmojos. Sāku dusmoties un, tā kā pasākumā bija ļoti daudzi mūsu draugi, es teicu- ka iešu atpūsties ar citiem cilvekiem, lai viņš dzer tālāk ar saviem draugiem, jo vairs nevarēju izturēt to, kā viņš sadzēries. Viņš atteicās braukt mājās, jo bija atbraucis sen nesatikts draugs un arī es negribēju braukt bez viņa.
Viss beidzās ar to, ka viņs bija tā piedzēries (vēma, nestāvēja kājās, pasūtīja bezjēdzīgi daudz šotu sev un citiem), ka sāka uzbāzties un bučot blakus sēdošu pazīstamu meiteni zāles vidū. Kaut kas tāds notika pirmoreiz, taču manī iekšā kas saplīsa, sajutos ļoti pievilta, pazemota, aizvainota. Tagad jau divas dienas viņu ignorēju, neceļu telefonu un neatbildu uz sms, kurās viņš raksta, ka mani mīlot visvairāk par visu uz pasaules, ir jebko gatavs darīt un mainīt, lai es viņu nepametot. Arī mūsu kopīgie draugi saka, ka viņs esot ļoti bēdīga stāvoklī. Es ļoti viņu mīlu un zinu, ka viņs mani arī, tomēr nevaru pārkāpt pāri savai pašcieņai, lai piedotu, tomēr nevaru arī bez viņa :(
Mans jautājums jums- Jūs piedotu? Ja piedotu, pie kādiem nosacījumiem?
26.10.2014 19:46 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
No malas jau viegli teikt - nepiedod. Bet vispār man grūti pateikt, vai piedotu, jo vienkārši grūti iedomāties sevi tavā vietā. Mans vīrs nekad nav bijis piedzēries, viņam alkohols ne visai, tikai svētkos pa glāzei, līdz ar to, šādi viņš neizrīkotos. Bet, ja nu piekrāptu bez alkohola, tad nezinu, vai piedotu. Tiešām nezinu, ko darītu. Man gan liekas, ka viņš nespētu piekrāpt. Jo arī tad, kad mūsu attiecības bija ļoti sašķobījušās un pašķīrāmies dēļ tā, ka mums bija abiem citi, tad abi divi sākumā izbeidzām attiecības un tikai pēc tam pievērsāmies jaunajām, līdz ar to uzticos, ka mani nekrāptu. Ja gribētu citu, sākumā pamestu mani. Bet šādas nejaušās piekrāpšanas vienkārši nav viņa dabā, jo viņš ir pārāk racionāli domājošs.

Veiksmi tev lēmuma pieņemšanā un domāju, ka ja piedosi, jau pirmajā mēnesī redzēsi, vai jums , kas vēl var būt un vai to spēj aizmirst, jo viens ir piedot, bet otrs aizmirst :)
27.10.2014 11:35 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
butvainebut
Varu teikt tikai malacis, jo cilvēkam vina iespēja jādod.

Artemzija
Par to ka runāju ka tas viss aiziet tālā atmiņā un ir jaunas daudz foršākas atmiņas kuras nāk slikto vietā, par to ir jārunā.
Un būt ļaunatminīgam nav no labākām īpašībām.

Tik tiešām daudzas te ir vienas, jo nevar pret otru būt tik cietsirdīgs. Katram ir savi mīnusi un gadās savas saižes.
27.10.2014 12:54 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Daudzas te par to mēra sajūtu- bet,ja čalis pirmo reizi savā dzīvē tā piedzērās? Varbūt viņš vēl nezin,cik viņam jāizdzer,lai nebūtu bezfilma. Man liekas,ka baigi skarbi daudzas te izskakās,ka momentā pamestu. Es zinu,ka noteikti uztvertu to tā,ka viņš pazemo tikai un vienīgi sevi.
27.10.2014 13:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man atkal liekas, ka, ja nav būts līdzīgā situācijā, tad neko jaiu nevar ieteikt. Tāda vispārināšana iznāk.

Paldies Dievam, krāpta neesmu, ticu arī, ka tas nenotiks. Un alkohola reibumā noteikti, jo vīrs nedzer.

Ja filozofēt, tad domāju, ka nepiedotu, jo nespētu aizmirst tādu pazemojumu. Uzticība būtu sagrauta, tāpēc attiecībām neb'jutu nākotnes.
27.10.2014 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es, laikam, piedotu, vismaz zinot sevi.. Bet tā būtu viena reize.
Man tāda dzeršana līdz vemšanai gan riebtos, un to arī otrreiz droši vien negribētu redzēt.
27.10.2014 13:29 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kad nedara jaunus sūdus tad UZTICĪBA pret otru cilvēku atjaunojas!
Un saikne ir vel lielāka, nekā agrāk.
27.10.2014 17:14 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Kad nedara jaunus sūdus tad UZTICĪBA pret otru cilvēku atjaunojas!


Bull*it.
27.10.2014 17:23 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Mincis
Varbūt Tev ir slikta pieredze, bet cilvēki viens dēļ otra cenšas un tad arī aizmirstas vecais_viss sliktais!
27.10.2014 18:27 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Kad nedara jaunus sūdus tad UZTICĪBA pret otru cilvēku atjaunojas!
Un saikne ir vel lielāka, nekā agrāk.

Šim gan nevaru piekrist. Ir savādāk jebkurā gadījumā.
27.10.2014 18:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es varbuut varetu piedot, ja butu nodzivojusi ilgus gadus ar sho cilveku, butu seksuaali neaktiiva, katru vakaru sapetu galva, nesekotu lidzi savam izskatam un nepievertsu uzmanibu otra veelmeem, tad jaa, es varetu puis vainas novelt uz sevis.

Bet sheit, jauns paaris - gadu tikai kopaa. SItuaacija kaa taada liekaas nenobriedusi - puisis sadzeras un, ka tik pabucoties - apmierinat savas velmes. Nu nee!!
27.10.2014 18:34 |
 
10 gadi
Reitings 627
Reģ: 31.03.2012
Bet ja buutu shaada situaacija 5 gadus ilgaas attieciibaas-piedotu,


sho nekad nesapratiishu, pusgada laikaa tev tikai veidojas miilestiiba pret otru, un saakumaa var sanaakt kasjaki, katram, cilveeki ir dazhaadi,dazhiem pat esmu noveerojusi shaadu tendenci-satikt lielo lovi un savaariit lielos suudus (tiiri neapzinaati, lai paarbaudiitu), bet ja meitene piedod,nekas taads neatkaartojas utt, tachu peec pieciem gadiem, kad jau jaadomaa par kaazaam, shitaadsu suudus savaariit buutu nepiedodami, it iipashi miilosham viirietim.
27.10.2014 22:24 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jā,piedotu! Noteikti uzsita pa nerviem tas,ka jums bija nesaskaņas,un dzērumā visas emocijas ir pārspīlētas. Es zinu kā ir kad aiz sava debīlisma savāra sūdus,tāpēc vienmēr cenšos dot cilvēkiem otru iespēju,protams,ar nosacījumu,ka tādas muļķības vairs neatkārtojas,lai ir mācība.
27.10.2014 22:31 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Es, ja piedzertos, tad varētu aizmirst, ka man ir kaut kāda otra puse.
Ja mani pieķertu krāpšanā, bet man piedotu, es garantēju, ka pie noteiktas situācijas tā darītu atkal. Tas ir fakts - ja, kaut dzērumā ir ienācis prātā doma, ka forši būtu pabučoties vai ko tur vēl darīt ar citu, tad iekšā tas velniņš sēž un nekur nepazudīs.

Jā, varat tagad riet uz mani, cik gribat.

Ir tādi, kas krāpj, ir tādi, kas nekrāpj. Un otram cilvēkam ir izvēle - pieņemt to, vai nepieņemt.

Vai es piedotu? Atkarībā no tā, cik ļoti man svarīgi, ka otrs cilvēks ir blakus. Ja nes prieku, smieklus, kopā ir interesanti, komfortabli un viegli, ja esam labi draugi, labi mīļākie un citas labas lietas bla bla bla, tad nešķirtos, dzīvotu tālāk (tik ilgi, kamēr neapnīk viņš, protams) un visticamāk - krāptu pati. Ja viņš būtu "šis tas kaut kas nekas", tad pamestu. Lai varētu uzdzīvot ar citiem pēc pilnas programmas, nevis sēdēt mājās un uzklausīt puiša raudāšanu a la "es tā vairs nekad, tas bija alko".
Easy!
27.10.2014 23:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es vispaar nespeej iedomaaties buut kopaa ar viirieti, kursh speejiigs piedzerties taadaa lopaa... Skaidrs tachu, ka taads cilveeks nemaak ne normaali atpuusties, ne zina, kas ir atbildiiba, ne zina kas ir meereniiba. Un katrreiz buutu jaauztraucas vai tik shis atkal nepiemaucas kaadaa tusinjaa, neizvaartaas savos veemekljos un nenobucho kaadu random skukji... Fuj!!! Es no taada muktu pa gabalu!
27.10.2014 23:40 |
 
Reitings 65
Reģ: 12.03.2012
Cik viņam gadu?
27.10.2014 23:54 |
 
Reitings 3619
Reģ: 06.05.2014
Ja gribi piedot, tad piedod. 10 reizes jau uz tā paša grābekļa neuzkāpsi, varbūt kādas 3 reizes. Es piedevu, kad dzērumā mani nokrāpa. Piedevu vēlreiz, kad nokrāpa atkal. Kur esmu tagad? Nekur! Sista, pazemota, lamāta, bet man vairs nav, kur iet, tādēļ sēžu mūsu kopīgā dzīvoklī vakaros savā istabā aiz aiztaisītām durvīm, jo nevienam neesmu vajadzīga un viņš nu jau skaidrā flirtē un meklē citas. Vai man vajadzēja piedot? Nē, tagad gaidu, kad pabeigšu studijas, lai tiktu prom, bet tas nav tas, ko gribēju. Ja neiziesi tam pati cauri, neko neiemācīsies. Cilvēki ir dažādi, varbūt tiešām viņam tā viena reize bija tikai un nekad neatkārtosies, varbūt tas atkārtosies, tu piedosi, sāksi stresot katru reizi, kad viņš kaut kur dosies. Attiecības var izveidoties dažādos veidos, nevienam nav tāds pats attiecību modelis.
28.10.2014 09:36 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
23 gadi.
Puisis ļoti cenšas, mēģina atrast risinājumus, saka, ko mainīs sevī, nāk ar puķēm. Pārāk liela mīlestība, lai izmestu tā vienkārši. Es pamēģināšu, bet, ja arī pēc mēneša kādā brīdī sanāks atcerēties un saraudaties, skaidrs, ka nav vērts sevi tā mocīt. Jo laiku jau atpakaļ nepagriezīsi. Ja varēsu piedot, patiešām ticu, ka tas tikai satuvinās.
28.10.2014 10:59 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
L., izšķīries? Kā tā?
28.10.2014 11:10 |
 
Reitings 3619
Reģ: 06.05.2014
Artemzija, nē. Vēl laimīgi kopā, tik tagad esmu uz diētas "viņam atkal ir cita". Laba diēta, nebūs ziemai jaka jāmeklē jauna, sāk derēt tās, kas pirms 4 gadiem derēja :D
28.10.2014 11:23 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
L, brīnos kā vari sevi necienīt, nemīl un nav mīlējis Tevi.
28.10.2014 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits