Māte vs. draugs

 
Reitings 71
Reģ: 04.12.2012
Vēlos vienkārši izkratīt sirdi un uzklausīt kādus padomus.
Esmu nonākusi dilemmas priekšā, es pat neteiktu, ka tā ir dilemma, bet ļoti sāpīga un apgrūtinoša situācija. Īsi sakot- manai mātei ne mazākā mērā neapmierina manas attiecības ar manu draugu un viņa cenšas tajās iejaukties, lai visu izjauktu. Gluži pasūtīt 5 mājas tālāk es arī nevaru, jo dzīvoju viņas dzīvoklī, bet par visu maksāju es pati un no viņas neko neprasu, tāpēc mitekļa saglabāšanas ietvaros, cenšos lieki nelekties, bet pēc dabas man tas viegli nevedas. Šobrīd abi ar draugu dzīvojam šajā dzīvoklī un viņš arī piedalās maksājumos. Piekrītu, puisim nav nekāda izcilā pagātne un daudz muļķības ir sastrādājis, bet es nevaru dēļ tā, kas ir noticis kaut kad tālā pagātnē, kad mēs vēl nebijām kopā, vienkārši tikai tāpēc, lai izdabātu savai mātei, viņu izmest. Lai arī attiecības nav ilgas, tomēr esam viens otram svarīgi.
P.S. Dzīvoklis juridiski ir viņas, bet starp mums ir savstarpējs dāvinājuma līgums, kas paredz, ka esmu viņa "praktiskā" īpašniece (mantojums no omes- viņa gribēja, lai dzīvoklis paliek man).
Es saprotu, ka juridiski viņa var viņu izlikt ārā, vienkārši gribētos šo lietu atrisināt ne tik dramatiskā veidā, nesabojājot attiecības ne ar vienu.
Vellls, ko lai dara?????? :(
13.08.2014 09:33 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ervīns
Nepūlies. Tāpat ir skaidrs, ka puisis ir cūka un nelietis ar apšaubāmu pagātni, jo kā gan tā var - dzīvot pie meitenes. :D

Autorei
Ja Tu veic visus maksājumus par dzīvokli, bet pati mamma tikai viena muti kā nepaēdis zvirbulis, tā arī viņai pasaki - lai maksā visu pati.
Būtībā, nevienam (ja tu īre dzīvokli) nav tiesību Tev aizrādīt par tavam izvēlēm. Es sev uz galvas neļautu kāp. Ģimene ir ģimene - bet kad tiek iepīta nauda, tad visi kļūst par varas kārām hiēnām. Nu, nav Tev ar to jāsamierinās. Izrunājies ar mammu un atrodi kompromisu. Neizrādi viņai bailes.
13.08.2014 10:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tikai Virina nevis viena. :D
13.08.2014 10:57 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Algotu darbu esmu pietiekoshi straadaajusi un vajadziibas gadiijumaa mana specialitaate man nesagaadaatu probleemas to atsaakt, jo mans darbs bija arii mans hobijs saistiits ar valodaam un tulkoshanu.
Mans viirietis speej mani nodroshinaat, taapeec mani pilniigi apmierina tas, ka man ir daudz briivaa laika savaam nodarbeem. Turklaat, ja es straadaatu, tad galiigi nesanaaktu ienaakt Cosmo forumaa un padiskuteet ar viedo Erviinu :D :D :D

P.S. Chalis taisaas seedeet uz kakla, turklaat veselus 3 meeneshus, ja ne vairaak, tas taa iipashi aklajiem :D
13.08.2014 10:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neesi iedomājusies, ka šī meitene var nodrošināt savu puisi? Kamēr viņš mācās trīs mēnešus, piemēram, kvalifikācijas paaugstināšanai? Ar ko tad Tu esi labākā par to pusi? Deguna urbinātāju klubiņā uzņem nešķirojot dzimumus. Tas zināšanai.
13.08.2014 11:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ģimene ir ģimene - bet kad tiek iepīta nauda, tad visi kļūst par varas kārām hiēnām.

+++
Šo nespēju ciest.

Par tēmu, es tā ar nesapratu kādā veidā māte bojā attiecības ar draugu? Vai ar viņai vienkārši ir nepatika pret puisi? Ja tas ir, tā tad ko tur brīnīties, ja jau baigi ilgi neesat kopā tad puisim nemaz nav īpaši bijusi iespēja parādīt sevi no labās puses. Un vispār tas jau tā neskaitas forši ja īsu laiku ir pazīstami un jau kopā dzīvo, tā kā tas ar mammai pie sirds nevarētu iet. Lai nu kā, ja mamma tevi mīl tad jau ar laiku pieņems tavu vīrieti, ja viņš tiešām tev būs īstais.
13.08.2014 11:02 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Mans viirietis speej mani nodroshinaat, taapeec mani pilniigi apmierina tas, ka man ir daudz briivaa laika savaam nodarbeem.

Un es piekriitu maatei, ja man buutu meita, kurai uz kakla uzseestos alfonss, arii izliktu abus aaraa, lai alfonss pats iiree dziivokli.
Redz, puisiits studeeshot, taapeec nesanaakshot straadaat, ja jau taas taadas studijas, kuras nekaa ar darbu nevar apvienot, tad varbuut vajag uzgaidiit, saakumaa kljuut materiaali neatkariigam un tad vaakties pie skukja iekshaa.
Un kas tad to jefinju uzturees, kad shis studees - Tu vai vinja vecaaki?


LOL ar ko tu labāka par alfonsu :D
13.08.2014 11:15 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
bet nu lai iet kaur gateri straada vai remonte kaut ko.
13.08.2014 13:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Piekrītu, puisim nav nekāda izcilā pagātne un daudz muļķības ir sastrādājis, b


Kādas? Varbūt mammai tas nepatik, un to var saprast. Kad tevi čalis apzags ka te vienu cosmieti tad tikia atversi acis.
13.08.2014 13:48 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Pat , ja viņš sēdes uz kakla kāda citiem daļa , ja tu pati par visu maksā pati arī vari izvēlēties ko uzturēt un cik ilgi ;)
13.08.2014 13:58 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un vēl, ja tas čalis tev sataisis kadus meslus, kas tevi glabs un palidzes? Loģiski ka mammma...ne jau kaut kads tur kārtejais draugs. To der atcereties.
13.08.2014 14:00 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu bet, lai taisa tos meeslus, lai aptiira sho, kaa te vienai fotoaparaatu lielaa miila aiznesa, tad tikai taadas atjeedzas ...
13.08.2014 22:57 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Un kā tava mamma zina par puiša pagātni? Ja pati esi izstāstījusi, tad pati arī vainīga. Vienīgais, ko var darīt lietas labā ir mēģināt puisi parādīt no labās puses, bet pirmo iespaidu jau tas tāpat nemainīs...
13.08.2014 23:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits