Ceļošana ar drauga ģimeni

 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Sveikas. Ļoti gribu dzirdēt citu meiteņu viedokli par situāciju. Tātad, mans draugs šodien ar ģimeni aizbrauca ekskursijā uz ārzemēm uz nedēļu. Brauc ar savu ģimenes auto, kas ir 5vietīgs, bet liels. Tas par ko es domāju- viņš un viņa ģimene mani nekad neņem līdz. Šoreiz caur puķēm pati uzprasījos. Īsti brīva šī nedēļa gan nav, darbs un tā, bet šoreiz es uzprasījos īsti ne tādēļ, ka būtu iespēja braukt līdz, bet gan tādēļ, lai saprastu, kāpēc mani neņem līdz :D atbilde- ģimenes brauciens. Viņi ir 4 cilvēki ģimenē un it kā parasti es saprotu, ka – 5 cilv (ja brauktu es) mašīnā nav ērtākais risinājums tālos braucienos, bet šoreiz viņi aizbrauca trijatā (ceturtais ģimenes loceklis netika). Vēl attaisnojums- parasti tālajos braucienos viņi kko lielu nopērk (ta kko jaunu no sadzīves tehnikas, ta pavisam lielo tv). Es nesaprotu....Ar draugu esmu kopā 4 gadus, pašlaik, šeit neiztirzājamu apstākļu dēļ, gan nedzīvojam kopā. Bet attiecības mums ir labas, mīļas. Ar vecākiem arī saprotos labi. Lai gan pie viņa palieku pa nakti TIKAI TAD, kad vecāku nav mājās, nekad neesmu palikusi, kad vecāki ir (dzīvoklis nav tik liels, vecākiem vajag privāto telpu utt..), bet vecāki bieži nav mājās, daudz braukā apkārt. Skatos, kā citas meitenes, kuras ar saviem puišiem kopā pusgadu, parasti ņem līdz visos tālajos braucienos, un domāju, ko esmu izdarījusi ne tā. Vai arī tiešām ne manī vaina?
Kā jūs justos šādā situācijā? Vai kādai no jums ir līdzīgi? Kā rīkotos? Apvainotos/ pieņemtu?
09.07.2014 18:21 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Story arī šāds viedoklis parādījās. Nu kādam tas, acīmredzot, šķitīs normāli. Man ne.
09.07.2014 20:46 |
 
Reitings 3622
Reģ: 06.05.2014
Story, bet viņi nav ne precējušies, ne arī kopā dzīvo. Nezinu, neuzskatu, ka tas būtu kaut kas trağiski aizvainojošs, ka draugs pavada laiku ar savu ğimeni. Tas, ka ir attiecības, nenozīmē, ka tagad visur otra puse jāņem līdz. Manējais arī braukā pie savas ğimenes bez manis, bet es par to neapvainojos, jo tās ir dažas dienas, ko varu veltīt sev, kā vien to vēlos. Bet nu mēs dzīvojam kopā un arī tieku ņemta līdzi arī, kad ir iespēja, varbūt tāpēc man tādi uzskati.
09.07.2014 20:55 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tilly, kļūsti pašpietiekama sieviete, nevis lūdzies kā ubadze, lai tevi ņem kur līdzi. :D
09.07.2014 20:58 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Tad kad busiet precejushies ari vins brauks kopigos celojumos ar gimeni bez sievas???


Pagaidi, viņa jau ir sieva? Nē. Viņi pat kopā nedzīvo. Ir atšķirība starp sievu un draudzeni.

Un var man kāds paskaidrot, kas ir tik šausmīgs faktā, ka čalis vēlas aizbraukt ceļojumā ar savu ģimeni? Kur rakstīts, ka - kā cilvēks ir attiecībās, tā OBLIGĀTI VISUR jāņem līdz otra puse un viņš ar SAVU ģimeni pat nevar aizbraukt ceļojumā?
Vienkārši, es nespēju izprast, kur slēpjas traģēdija faktā, ka vīrietis uzdrošinājies aizbraukt viens ceļojumā ar saviem radiniekiem? Kāpēc obligāti visur ir jāvelk līdzi beibe?
Es esmu ar savu mammu aizbraukusi ceļojumā. Bez sava vīrieša(cik šausmīgi). Viņam likās pilnīgi normāli, ka es vēlos pavadīt laiku ar savu mammu un viņam pat neienāca prātā raudāt stūrī par to, ka es atļāvos aizbraukt bez viņa.
09.07.2014 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 3178
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu meitenēm, kas saka, ka par to nav jāuztraucas.

Man ik pa laikam ir šādi ģimenes izbraucieni (precīzāk agrāk bija). Attiecīgi, braucām tikai ģimene un pat prātā nenāca aicināt līdzi draugu vai brālim draudzeni.
Kāpēc? Ok, viens tas, ka attiecības nebija ilgas, bet pamatā tāpēc, ka bija tas vecums 18-23, kad tajā laikā mēs vēl ar brāli tā nopietni nestrādājām (precīzāk- nepelnījām), un par būtībā visiem izdevumiem maksāja vecāki. Un te neiet runa par degvielu vai viesnīcu, bet gan ir daudz citādu izdevumu- ceļu nodokļi, vakariņas, pusdienas, apskates objekti. Attiecīgi tādā veidā izvairījāmies no tā, ka gan mēs, gan otras pusītes justos slikti- jo zinu, ka, ja vecāki maksā par vakariņām, neliktu bērnu otrajām pusītēm nerēķināties pašiem. Tajā pašā laikā tie ir izdevumi.
Tāpat tas bija laiks tikai ģimenei.
Bet nu tas nekādīgi nenozīmēja, ka nepatika brāļa draudzene vai mans draugs.
09.07.2014 21:16 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Tilly, te jānošķir 2 situācijas:
- saprotu, ka attiecības kopumā ir labas, bet vienīgā sāpe ir ceļojumi. Iespējams, vecāki vēlas ar bērniem izbaudīt to laiku, cik vēl iepsējmas, iekams bērni dibina savas ģimenes. Tā ir tīri saprotama vēlme, un problēmām nevajadzētu būt, ja vien pret abām atvasēm attieksme ir līdzīga, proti, otra bērna draugu/draudzeni arī neaicina līdzi. Ja aicina līdzi, bet Tevi nē - ir acīmredzama problēma.

- šāda problēma iezīmējas arī citās situācijās, un Tu regulāri tiec atstumta. Ja tā ir, Tu ģimenē īsti vēlama neesi.

Jebkurā gadījumā domāju, ka jāizrunājas ar draugu; izstasti, kā jūties. Iespējams, viņi reiz uzaicinās arī Tevi līdzi braucienā.
09.07.2014 21:16 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Still,

Nepiekritishu - es neesmu preceeta, jo vienkarsi negribu to kazu burzmu, bet vai tad neesmu tik pat svariga?? Esmu! Tas man nav attaisnojums - sieva vai draudzene - 4 gadi ir pietiekosh laiks!!

Ja cilveks ir 4 gadus kopa ar meiteni, tad vinja ir jauztver kaa toposja sieva.

Man nav pretenziju, ja mans virietis ar mammu lido uz dazam dienam prom, vai es ar savu mammu, bet nu man shis ozh mazliet savadak, domaju, ka autori lidz galam gimene nepienjem...
Un, ja laicigi saplano meitene pati var iekrat saviem izdevumiem naudu!

Pajauta savam draugam- kas notiek??
09.07.2014 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
Vecākiem ir tiesības uz personisko laiku ar saviem bērniem, vēl jo vairāk, ja viņiem tāda ģimenes tradīcija. Kad apprecēsies, sadzims bērni, tā vairs nesanāks; lai bauda, kamēr var. Nevajag bāzties visur par piekto riteni.
09.07.2014 21:47 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Iesaku parunāties ar puisi. Tā no sirds. Pasaki, ka Tevi apbēdina šādas situācijas. Vrb kopīgi spējat atrisināt šo problēmu.

Man būtu kauns draugam bāzties virsū, lai ņem mani ceļojumā, kuru viņš plāno ar savu ģimeni. Tomēr rodas iespaids, ka ģimene ir ļoti saliedēta, kāpēc bāzties pa vidu?! Katram taču ir tiesības uz laiku, ko pavadīt ar ģimeni, kas dzīvē ir vissvarīgākais. Ģimenēm ir neskaitāmi daudz modeļu, ja Tu dzīvo savādāk, nenozīmē, ka tā dzīvo visas ģimenes.
09.07.2014 21:57 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
bet viņi nav ne precējušies, ne arī kopā dzīvo. Nezinu, neuzskatu, ka tas būtu kaut kas trağiski aizvainojošs, ka draugs pavada laiku ar savu ğimeni.
Ja veel meitene saka, ka pie puisa paliek tikai tad, kad vecaku nav maajaas, tad ko tur galvu lauzit? Draugs pats uzskata, ka pastavigi autori gimenei rādīt nevar. Mekle, meitene, vainu sevi - tas, ka tu nes pašceptas tortes situaciju neatrisinas (varbut vinji tavas kuukas WC peec tam nozlaiz un uz gimenes saietiem aicina tikai tapec, ka puisis pazemiigi luudz).

Ja cilveks ir 4 gadus kopa ar meiteni, tad vinja ir jauztver kaa toposja sieva.
Stulbums. Ja nav pa siem 4 gadiem luudzis roku, tad sieva nebus, tikai pieguletaja.
09.07.2014 21:58 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Man tas liekas dīvaini, bet man ģimenē ir savādāks modelis, visas otrās pusītes tiek pieņemtas ģimenē, esam daudz un vienmēr ir forši kad ir kāds jaunpienācējs.
Bet saprotu, ka tie ģimenes modeļi ir ļoti dažādi.

Bet tādi "ģimenes" pasākumi, kur tikai vecāki ar saviem bērniem un vecvecākiem, tad kad tie bērni jau ir pieauguši patiesībā, liekas mazliet dīvaini, vīrietis joprojām ceļo 3jatā ar vecākiem un neviens cits tur netiek pieņemts, cik tad ilgi tā māte pie tā pupa turēs to savu dēliņu??
Un visi tie bullshiti par to ka neesi sieva utt ir sviests. Nejau zīmogs uz papīra noteiks cik svarīga tu esi.
09.07.2014 21:59 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Aija, tas par tiem četriem gadiem ir attiecināms uz arī Cosmo sievietēm, kuras bildinātās ātri, bet jau 10 gadus neprecās? :D
09.07.2014 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vispār es 4 gadus negaidītu vīrieti, ja nekas neietu uz nopietno pusi. Savus ceļojumus pati varu gan izplānot, gan atmaksāt. Neredzu šeit problēmu. Gribi braukt- brauc.
09.07.2014 22:00 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Aija, tas par tiem četriem gadiem ir attiecināms uz arī Cosmo sievietēm, kuras bildinātās ātri, bet jau 10 gadus neprecās?
Protams, nekaads iznjemums nav ari Cosmo. Kas ta par bildinasanu, ja pat 10 gadus nespej apprecet? Na*ig bildinat?
09.07.2014 22:04 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
haha, diezgan smieklīgi šī diskusija izvēršas.
Piedodied, bet no dažiem komentāriem varu secināt, ka man ir mazāk problēmu, kompleksu utt nekā dažai no jums. Izteikt viedokli ir labi, bet apgalvot, ka ir tā, kā sakat un nekā citādāk, ir smieklīgi. Labi, ka mani tas neaizskar, citādi nezinu, ko sev jau būtu nodarījusi.
Tāpēc jau tā pasaule tik interesanti, ka mēs, cilveki, esam tik dažādi savos uzskatos, darbībās, viedokļos. Bet galvenais, manuprāt, ir neuzspiest citam zīmogu uz pieres- tu esi tāds, šitāds. Bet gan diskutēt :)
Un par tiem četriem gadiem- es vēl nevienā brīdī neesmu reāli gaidījusi, kad mani bildinās un par to raudājusi spilvenā. Es pat nezinu, ko es darītu, ja viņš rīt atnāktu un mani bildinātu. Man ir svarīgi tas, ka redzu, kā viņš cīnās, lai izsistos uz augšu, labāk pelnītu, būtu vienkārši labāks un mēs spētu kaut vai tās pašas kāzas noorganizēt tā, lai nav jāknapinās. Jā, ja man tagad būtu 30, ar pusi būtu kopā 4 gadus un viņš mani nebildinātu, iespējams, attiecības uzskatītu par neperspektīvam. Bet nav man pašai plānā precēties ne šogad, ne nākošgad, lai gan neesmu no meitenēm, kam precēties vispār negribas. Gribēsies tad, kad pienāks mans laiks.
09.07.2014 22:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tilly, šeit tiks izanalizēts viss.. beigās vēl nonāksi pie secinājuma, ka Tu esi pelnījusi nevis ceļojumu, bet gan žagarus :D :D :D :D :D
09.07.2014 22:17 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
cormeum
Tilly, šeit tiks izanalizēts viss.. beigās vēl nonāksi pie secinājuma, ka Tu esi pelnījusi nevis ceļojumu, bet gan žagarus :D :D :D

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
09.07.2014 22:35 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
šeit tiks izanalizēts viss.

Brīnos, ka neviena vēl nav ieteikusi pamest puisi :D :D
09.07.2014 22:42 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Brīnos, ka neviena vēl nav ieteikusi pamest puisi


pag, pag...driiz ieteiks :D
09.07.2014 23:51 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Normāls puisis - nav aizmirsis ģimeni un atlicina laiku arī viņiem.

Pēc tavām atbildēm rodas iespaids, ka tevi ne visai interesē komentāri vai situācijas redzējumi un skaidrojums, ka patiesībā situācija nav šausmīga.
Drīzāk šķiet, ka cerēji šeit sagaidīt tikai vienu - ka visas tevi žēlos un stāstīs, cik puisis briesmīgi rīkojies, kā viņš tevi ir apbižojis, kā viņam bija pienākums vai nu ņemt tevi līdz, vai sūtīt savu ģimeni 5 mājas tālāk, ja nevar bez tevis braukt utt.
09.07.2014 23:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits