Ceļošana ar drauga ģimeni

 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Sveikas. Ļoti gribu dzirdēt citu meiteņu viedokli par situāciju. Tātad, mans draugs šodien ar ģimeni aizbrauca ekskursijā uz ārzemēm uz nedēļu. Brauc ar savu ģimenes auto, kas ir 5vietīgs, bet liels. Tas par ko es domāju- viņš un viņa ģimene mani nekad neņem līdz. Šoreiz caur puķēm pati uzprasījos. Īsti brīva šī nedēļa gan nav, darbs un tā, bet šoreiz es uzprasījos īsti ne tādēļ, ka būtu iespēja braukt līdz, bet gan tādēļ, lai saprastu, kāpēc mani neņem līdz :D atbilde- ģimenes brauciens. Viņi ir 4 cilvēki ģimenē un it kā parasti es saprotu, ka – 5 cilv (ja brauktu es) mašīnā nav ērtākais risinājums tālos braucienos, bet šoreiz viņi aizbrauca trijatā (ceturtais ģimenes loceklis netika). Vēl attaisnojums- parasti tālajos braucienos viņi kko lielu nopērk (ta kko jaunu no sadzīves tehnikas, ta pavisam lielo tv). Es nesaprotu....Ar draugu esmu kopā 4 gadus, pašlaik, šeit neiztirzājamu apstākļu dēļ, gan nedzīvojam kopā. Bet attiecības mums ir labas, mīļas. Ar vecākiem arī saprotos labi. Lai gan pie viņa palieku pa nakti TIKAI TAD, kad vecāku nav mājās, nekad neesmu palikusi, kad vecāki ir (dzīvoklis nav tik liels, vecākiem vajag privāto telpu utt..), bet vecāki bieži nav mājās, daudz braukā apkārt. Skatos, kā citas meitenes, kuras ar saviem puišiem kopā pusgadu, parasti ņem līdz visos tālajos braucienos, un domāju, ko esmu izdarījusi ne tā. Vai arī tiešām ne manī vaina?
Kā jūs justos šādā situācijā? Vai kādai no jums ir līdzīgi? Kā rīkotos? Apvainotos/ pieņemtu?
09.07.2014 18:21 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Tu nespēj pieņemt situāciju, ka ir ģimenes, kuras tiešām ir ciešas ģimenes un kurās grūti iekļūt kādam no malas. Daudzas meitenes te saka, ka šī situācija ir pavisam normāla, bet tu tikai mal savu un jau kal reakcijas plānus. Visi cilvēki/ģimenes nav vienādi, pieņem to, ka šai ģimenei ir vajadzīgs laiks savai kopā būšanai. Tu saki, ka dzīvoklis mazs, tāpēc nepaliec tur, kad tur ir vecāki, tad saki, ka vecāki ir turīgi, tad atkal - ka ar draugu nedzīvojat kopā laikam jau tomēr tāpēc, ka nevarat atļauties īrēt mitekli?! Varbūt tā ģimene nav nemaz tik turīga un nevēlas apmaksāt ceļojumu vēl vienai personai?
09.07.2014 19:55 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es laikam ļoti apvainotos, jo uzskatu, ka 4 gadi ir pietiekami daudz. Tie nav 4 mēneši vai četras nedēļas, bet gadi!!!

Iesaku parunāties ar puisi. Tā no sirds. Pasaki, ka Tevi apbēdina šādas situācijas. Vrb kopīgi spējat atrisināt šo problēmu. :)
09.07.2014 19:59 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
sunscreen- ģimene ir turīga. Vecākiem ir vēl māja citā pilsētā, bet tā pat pārsvarā dzīvo Rīgā, jo tur ir darbs. Dzīvoklis nav liels, tas jā. Un arī tas, ka paši nevaram īrēt visus dzīvokļus, ko ieraugam, jo pašlaik par dārgu (tādi, kādā gribētos dzīvot)- 1.) pašlaik cena galīgi nav izšķirošais faktors. 2.) ne es, ne draugs no vecākiem naudu neņemam, paši esam cīnītāji. Kā jau teicu, abi studējam sarežģītas profesijas+ abi daudz strādājam. Jā, nepaspēju nopelnīt tik daudz, bet man pietiek. Tas, ka vecāki turīgi nenozīmē to, ka jādzīvo no viņu naudas. Paši spējam nopelnīt.
09.07.2014 20:01 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Labo mani, ja šis nav tas gadījums, bet man liekas, ka šādus ģimenes ceļojumus parasti apmaksā vecāki. Ja tā, tad es tiešām nedomāju, ka viņa vecākiem Tev ir jāsponsorē ceļojums - ok, mašīnas izmaksas šeit nemainītos, bet viesnīcu vajadzētu +1 personai, arī ja aizies uz kādu kafejnīcu, nez vai rēķinu dalīs. Otrkārt, ja vien nav super duper saticīgas attiecības ar vecākiem (un spriežu, ka nav, jo tomēr viņus pārāk bieži nesatiec), viņiem tomēr Tu neesi ģimenes loceklis. Protams, es nesaku, ka esi svešiniece, bet ir cilvēki, kuriem vajag savu vai ģimenes telpu un ļoti iespējams, ka Tu neesi tajā iekļauta vēl. Un treškārt, liela iespēja, ka ceļojums ir laiks, kad vecāki beidzot var sakarīgi pavadīt laiku kopā ar Tavu draugu (savu dēlu), jo kā jau teici - ikdienā vecāki bieži nav mājās + gan jau draugs pavada daudz laiku ar Tevi.
Kaut kā tā. Es apvainotos, ja vīrietis izdomātu braukt viens un man pat nepiedāvātu, bet ja tur ir ģimenes brauciens, tad pārāk neņemtu pie sirds.


Pilnīgi piekrītu! ;) Tas taču ir ģimenes brauciens pat ja arī viens no ģimenes nebrauc. Es, piemēram,nevarētu pieņemt,ka braucot ar vecākiem un brāli līdzi nāktu arī brāļa draudzene. Jā,viņa ir forša un tā,taču tā ir mana ģimene,es taču arī nelienu brāļa draudzenes ģimenes braucienos. :D

Protams,ja katrs ņemtu līdzi pa kādam draugam un tavs puisis tevi neaicinātu,tad gan tur varētu apvainoties.
09.07.2014 20:02 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Man liekas, ka es arī būtu apvainojusies. It īpaši, ja jau šis ir tāds spontānais, neplānotais brauciens. Kā nekā 4 gadi, nevis kādi 4 mēneši esat kopā.
09.07.2014 20:08 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
ahhhh... kaut kas jāmaina savā domāšanā, citādi tā mani šķiet dažkārt nobeigs. Ar prātu es saprotu, jā, protams, ģimenes brauciens. Bet sirsniņā iesmeldz dažas no šīm lietām. Un to kontrolēt pašlaik nevaru. Zinu, ka mana ģimene manu draugu vienmēr visur aicina līdz, un aicinātu, ja brauktu arī uz ārzemēm ar mašīnu, bet nebrauc. Laikam esmu citādāk audzināta. Un zinu arī to, ka man netraucē, ja kaut kur brauc līdz brāļa draudzene. Laikam grauž tas, ka redzu, ka paziņas tiek ņemtas līdzi visos 'ģimenes' braucienos arī pēc pusgada un gada kopā būšanas. Jā, tā ir mana sliktākā īpašība, kas jāizskauž no sevis ja gribu būt laimīga- mūžīgā salīdzināšana
09.07.2014 20:08 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Ja jau abi strādājat un kaut kāda naudiņa ir, varbūt piedāvā draugam 2atā kaut kur aizbraukt? Paši plānojat, paši meklējat visu, paši brauksiet un pabaudīsiet divvientulību. Super :)
09.07.2014 20:12 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Cerise- mēģinam jau kko plānot. Bet nesanāk, jo abi esam aizņemti. Nevaram plānot tālāk par nedēļu vai maksimums divas uz priekšu. Ir lietas, kuras nevaru kavēt un kuras man, saistībā ar darbu, notiek neparedzēti...Kā arī varu izbrīvēt tikai 2 dienas pēc kārtas, reti 3...nekur tālu neaizbrauks pa 3 dienām... Tagad kā reiz atvaļinājums, laikam tas arī nomāc- ka 1 ned no mana neīsā atvaļinājuma viņš ir prom.
Tāpēc pagaidām cenšamies Latvijā aizbraukt tālāk par Jūrmalu :D sarežģīts periods. Tāpēc es vienkārši gaidu to brīdi, kad kādā jomā būsim noenkurojušies abi un varēsim veltīt vairāk laika izklaidēm...
09.07.2014 20:17 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Manuprāt, 2 vai 3 dienas ir gana daudz! Var aizbraukt kaut vai uz Lietuvu, Igauniju, vai paceļot pa mūsu skaisto zemīti! :)
09.07.2014 20:20 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Vai Tu pati ņemtu drauga ģimeni līdzi jūsu izbraucienā?
09.07.2014 20:20 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Un arī tas, ka paši nevaram īrēt visus dzīvokļus, ko ieraugam, jo pašlaik par dārgu (tādi, kādā gribētos dzīvot)- 1.) pašlaik cena galīgi nav izšķirošais faktors.


Tev pašai ir jāizdomā, kas tev ir svarīgāk - dzīvot šiki vai kopā ar mīļoto cilvēki. Mēs abi arī esam studenti, ikmēneša ienākumi nav ļoti lieli, bet dzīvojam kopā un kaut kā ķuļamies uz priekšu. Es viņa vecāku vietā droši vien tādas attiecības arī neuztvertu pietiekami nopietni. Skarbi teikts, bet tā ir.
09.07.2014 20:22 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tilly, Ppeņem to, ka tas ir viņu ģimenes brauciens un tā ir viņa ģimene, kurā tev nav vietas. Tu esi tikai draudzene, neesi sieva, bet pat ja būtu, tāpat tevi neaicinātu līdzi, jo 4 gadu laikā Tu redzi, ka viņiem ceļojumi ir ģimenes pasākums, kuriem svešajiem nav vietas, jo ne Tu, ne viņi nevēlas savās tradīcijās ielaist svešo no malas. Un tās ir viņu tiesības. Respektē savu puisi un viņa ģimeni. Un izskatās, ka Tu neesi iemantojusi viņu simpātijas, tikai to centies iestāstīt gan mums gan viņiem. :D
09.07.2014 20:23 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Kristiine- iepriekš jau minēju, ka pirmkārt, ir kāda cita problēma, kāpēc pašlaik nevaram kopā dzīvot. Tā tas ir un tur kādu brīdi vēl neko nevar darīt. Tas jau vairs īsti ne pa tēmu un nez vai kādai interesē tik dziļas manas dzīves nianses. Bet pirmajā vietā netiek ierindoti finansiālie līdzekļi. To es pateicu tik tā- filazofējot...
09.07.2014 20:25 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Liels paldies meitenēm, kas manu viedokli nedaudz pamainīja un palīdzēja paskatīties uz lietām no cita skatapunkta- tieši tas, kas man bija vajadzīgs- tāds viedoklis no malas.
Bante- paldies arī par tavu viedokli, jo jebkurš viedoklis arī ir viedoklis. Bet nu šis galīgi nav pa tēmu un nav objektīvs. Jo, kā jau teicu, man bija nepieciešams šis citu meiteņu skatījums no malas, un man nav nepieciešams anonīmā portālā melot :)
09.07.2014 20:29 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tilly, mans viedoklis ir patiess un es pasaku kā ir. Tu neesi viņa ģimene un viņa ģimenei ir tiesības atpūsties kopā ar dēlu. Un viņu simpātijas neesi iekarojusi. Būtu iekarojusi - nebūtu bāzusies virsū caur "puķītēm", bet ģimene pati laipni uzaicinātu. Neesi Tu iemantojusi viņu simpātijas.
09.07.2014 20:32 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es gan apvainotos, neesat jau kopa 4 dienas, bet 4 gadus!!! Kas nav maz!
Mani vienmer visas gimenes ir aicinajushas lidzi uz dazhadiem celojumiem un izbraucieniem, ta pat ari mana gimene - automatiski rekina, ka busu es ar savu partneri vai mans bralis ar draudzeni!! Un nekad neviens neliek nevienam maksat, jo uzskatam viens otru par savu gimeni.

Bet drizak sliecos uz to, ja varbut Tu nesimpatizee vecakiem? Mammai?
09.07.2014 20:35 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Kapec tu uzsver, ka gimene ir turiga? Tas nozime, ka vinjiem jasponsore celojums ari citiem, kas vien grib lidzi braukt? Ja esi savu velmi braukt lidzi izteikusi caur puķēm, tad ko gribi? Saki skaidri, ka gribetu braukt lidzi un par savu viesnicas numuru maksat pati. Jums ar puisi laikam maz gadi, ne? Pati pelni? Ja ne, tad skaidrs - vecaki uzskata, ka tu nespesi segt savus izdevumus vai pavilkt kopejas velmes (piemeram, vinji ed katru vakaru restorana, bet zina, ka tev tadas naudas nav, lai par sevi samaksatu, tapec ari nenjem lidzi). Es ari negribetu segt dela meitenes izmaksas celojuma - tas nav tas pats, kas aiziet x1 uz muzeju.
09.07.2014 20:35 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
Aija to teicu tādēļ, ka te radās jautājums par to, kā var būt, ka ar draugu nevaram kko atļauties, ja ģimene turīga. Bet mēs savu naudu pelnam paši un ģimenēm neprasam, tāpēc tā arī var būt, ka ir vietas, kur jāpiežmiedzas.
Vismas apstiprinājās fakts, ka ir meitenes, kas uzskata, ka "kā var neņemt līdzi, īpaši, ja tie ir 4 gadi, kas nav maz" (priecē, ka kādam ir viedoklis, kuram sliecos piekrist es), bet ir meitenes, kas uzskata, ka šādās situācijās puisim sava draudzene nav jāņem līdz. Un arī šis viedoklis liek padomāt, un tas ir labi.
09.07.2014 20:41 |
 
Reitings 139
Reģ: 04.05.2011
vismas= vismaz
09.07.2014 20:42 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
et ir meitenes, kas uzskata, ka šādās situācijās puisim sava draudzene nav jāņem līdz. Un arī šis viedoklis liek padomāt, un tas ir labi


Ko tas nozime?? Tad kad busiet precejushies ari vins brauks kopigos celojumos ar gimeni bez sievas???

Muljkjibas....
09.07.2014 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits