Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neatkarība no vīrieša

 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Vai jūs varat sevi nosaukt par neatkarīgu no vīrieša? Domāju tieši materiālā ziņā.
Ja kas atgaditos ar jūsu attiecībām,vai spētu īrēt dzīvokli ar normālu remontu,nomaksāt visus komunālos,citus rēķinus,aiziet kādu reizi menesī uz kādu šikāku kafeinīcu,kādu skaistumkopšanas pakalpojumu atļauties,uzturēt mašīnu (ja tāda ir) un nopirkt kādu jaunu drēbi? :)
šodien tā aizdomājos un sapratu,ka ,ja visi gali trūktu,tad paliktu bez pajumtes un bez jebkā cita :D kaut kā gribas izsisties.
26.06.2014 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Jā, varētu! Tikai tad droši vien būtu nevis 2 istabu bet 1 istabas dzīvoklis, droši vien tuvāk darbam, lai nav tik daudz ar mašīnu jābraukā.
29.06.2014 13:15 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Mans personīgais novērtējums pēc pieredzes ir tāds, ka strādājošai sievietei ir mazāk laika čakarēt attiecības ar visādiem pekstiņiem, kurus viņa izdomā aiz gara laika, ka vienkārši darīt nav ko. Es dodu priekšroku palīdzēt saimnieciskos ikdienas uzdevumos, kas parasti tiek uzskatīti par vairāk sievietes pienākumu, nekā ļauju, lai sieviete man dzīvo uz kakla, dara visu mājās, bet tai pat laikā izdomā visādas pilnīgi nelietderīgas nodarbes, kur tērēt manis pelnītu naudu .. strādājoša sieviete daudz atbildīgāk attiecas pret naudu un tās pielietojumu.
Par bērniem un tādu dzīves posmu - neesmu piedzīvojis, nemāku komentēt, bet tomēr patstāvīga, pašapmierināta sieviete ir daudz iekārojamāka kaut vai tikai tā iemesla dēļ, ka apzinies, ka viņa jebkurā brīdī var aiziet no Tevis un finansiāli ar viņu viss būs kārtībā. Tas norāda uz to, ka kopā ar mani viņa ir tāpēc, ka vēlas, nevis tāpēc, ka finansiāli spiesta .. Man domāt, ka šī sajūta, ka vīrietis apzinās, ka sieviete ir finansiāli neatkarīga, arī stimulē viņu vairāk ieguldīt attiecībās un sasniegt vairāk savā un līdz ar to kopīgā dzīvē.
Man te čomam bija tikko dzīvs piemērs kā nestrādājoša sieviete sačakarēja attiecības ..
Kas attiecas uz mani, jau 10 gadus esmu finansiāli neatkarīgs, kā arī vismaz 3 gadus uzturēju ne tikai sevi. Nedomāju, ka dzīvē kādreiz tas mainīsies, ja vien liktenis neizspēlē kādu ļaunu joku.
29.06.2014 10:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es noteikti spetu uzsakt patstavigu dzivi, ja kaut kas tpfu tofu tpfu noietu greizi manas atiecibas. Un pat varetu uzturet savu gaidamo mazuli. Esmu krajeja- jutos droshi un patikami, ja man ir 3 dazadas vietas noglabats pa naudinjai. Ka ari vieglak visu padara, ka man pashai ir savs dzivoklis Riga.
29.06.2014 10:35 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nav jau jautājums, vai vīrietis jūs uztur vai arī esat finansiāli neatkarīgas no otrās puses. Jautājums ir, vai BEZ vīrieša spētu pašas sevi uzturēt. Puse diskusijas ir bezjēdzīga...
29.06.2014 09:57 |
 
Reitings 1979
Reģ: 24.10.2013
Neatkarība beidzas - tiklīdz savajagās naudu!
29.06.2014 09:48 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Tikko sapratu, ka, ja dzīvotu ar vīrieti, man būtu ļoti daudz liekas naudas :D ar visu tieku galā viena
29.06.2014 09:36 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009
Jaa, esmu neatkariiga no sava viiriesha. Man ir taapat kaa dazhas meitenes te ieprieksh mineeja, dziivojot vienai, paliek paari vairaak naudas.
28.06.2014 12:33 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Jā, varētu. Vēl piedevām tad es vairāk naudas varētu tērēt tieši savām, nevis mūsu vajadzībām, tāpēc justos vēl bagātāka :D
28.06.2014 08:15 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Ja visu mūžu nebūs strādāts arī ar izglītību neko vairāk nedabūt kā apkopējas amatu :D

Eh ri zināmas sievietes 40+ kas ar augstāko izglītību berž grīdas kā arī daudzas sievietes, kas ar augstāko strādā par nepilniem 300euro uz rokas :D

Nu i nafig maksāt par augstskolu ja pēcāk pelni 300euro mēnesī :D :D :D
27.06.2014 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jā, es varētu mierīgi. Esmu gandrīz pilnīgi neatkarīga no vīrieša (ar vienīgo punktu, ka man nav tiesību un mašīna ir vairāk viņa, tāpēc viņš mani ved uz darbu). Ja nebūtu vīrieša, atliktu tik vien kā citu, mazāku, mitekli noīrēt, tuvāk darbam. Maksājam rēķinus, lejam benzīnu un pērkam pārtiku visu uz pusēm. Par savām drēbēm, izklaidēm, kosmētiku, kafejnīcām es maksāju pati.

Man tāda "bez pamata" dzīve liktos nedroša un zinu, ka attiecības ļoti ciestu, jo nāktos vīrietim pieķerties kā dadzim, lai tikai viņš neaizskrien un man nav sava nauda jāsāk tērēt. ;)
27.06.2014 00:38 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
acu priekšā ir mammas paziņu piemēri, viņas vairs nav tajā darbspējīgākajā vecumā, ar veselības problēmām, nekad mūžā nav strādājušas un bez izglītības, pāris tādām dāmām dzīve iegrozījās tā, ka nu palika bez vīra-apgādnieka, darbā pat par apkopējām neņem.


Jā, par šiem gadījumiem tik tiešām manis rakstītais netiek attiecināts. Manis rakstītais ir tēmēts uz šī portāla galveno mērķauditoriju- jaunām sievietēm, bez īpašiem veselības traucējumiem, kas liegtu sevi nodrošināt, jo tajos gadījumos gan drīzāk ir gribu vai negribu sevi nodrošināt nevis varu vai nevaru.
Starp citu, bija periods, kad vēl meita bija pavisam maza, kad arī biju lielās pārdomās, ko tad es darītu, ja būtu situācija, kad dzīve piespiestu būt Superwomenam un gan bērnu audzināt, gan mācīties, gan arī strādāt, vienkārši sakot- apvienot visu. Šobrīd esmu ieguvusi pārliecību, ka tas ir iespējams (jo bija laiks, kad to visu apvienoju, kaut arī vīrietis bija blakus). Arī tagad zinu,- ja dzīve piespiedīs, varēšu un ja tomēr gribēsies sevi pažēlot un teikt, ka nevaru- tās būs tikai manas atrunas, jo apakšā zem tā visa slēpsies "negribu"
27.06.2014 00:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Dzīvot pēc sev tīkama dzīves modeļa ir viens, bet SPĒT būt patstāvīgai - kaut kas pilnīgi cits.


pilnībā piekrītu. statistikai - pirms sākām dzīvot kopā, pelnīju tikpat, cik viņš, īri par savu dzīvesvietu maksāju gandrīz tikpat lielu, cik tagad maksā viņš par mums abiem. tagad to nevarētu atļauties, jo strādāju 2x mazāk un citā darbā, tas ir mūsu kopīgais lēmums un ieguldījums manā nākotnes karjeras izaugsmē. bet kaut vai rīt brīdī varu atsākt pelnīt tikpat, cik iepriekš.
Nepiekrītu Modo, ka spētu būt patstāvīga ikviena, acu priekšā ir mammas paziņu piemēri, viņas vairs nav tajā darbspējīgākajā vecumā, ar veselības problēmām, nekad mūžā nav strādājušas un bez izglītības, pāris tādām dāmām dzīve iegrozījās tā, ka nu palika bez vīra-apgādnieka, darbā pat par apkopējām neņem. pareizi diskusijas autore dara, ka aizdomājās par savām spējām būt patstāvīgai, ja nav garantēta finansiāla nodrošinājuma līdz mūža beigām, tad par to ir jādomā.
27.06.2014 00:01 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Dzīvot pēc sev tīkama dzīves modeļa ir viens, bet SPĒT būt patstāvīgai - kaut kas pilnīgi cits.


Var jau būt, ka kļūdos, taču domāju, ka attiecīgā dzīves situācijā SPĒTU būt patstāvīga ikviena, ja tiešām paliktu viena, bez ienākumiem,bez kāda finansiāla pamata. Drīzāk te var redzēt, cik katrai ir svarīga patstāvības sajūta, taču slikti tas nav nevienā gadījumā- ne tad, ja grib justies materiāli patstāvīga, ne tad, ja jūtas ērti un droši situācijā, kad vīrietis par viņu parūpējas. Visas spēj paveikt visu, bet ne visas grib visu varēt. Un arī tas nav slikti, ja abiem pieņemami. Tā būtībā ir tikai un vienīgi pāra darīšana.
26.06.2014 23:38 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Dzīvot pēc sev tīkama dzīves modeļa ir viens, bet SPĒT būt patstāvīgai - kaut kas pilnīgi cits.
26.06.2014 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vēsā mierā ,tgd arī pati sevi uzturu, ja tā parēķina ,tad pirms attiecību uzsākšanas mans finansiālais stāvoklis bija stabilāks ,mazāk tēriņu ,mazāk problēmu , lgn man pārāk ļoti negribās pļaut zāli pašai ar trimeri, bet ,jā, mierīgi, manā ikdienā nekas nemainītos ,jo finansiāli neesmu atkarīga, dzīvoklis atkrīt ,jo pašai ir privātmāja, mašīna ,tā pat uz manu atbildību vienmēr ir bijusi un būs, pārtika, tieši ieekonomētos ,jo neesmu nekāda ēdāja ,mani rēķini ir mani rēķini ,tos arī maksāju pati.
26.06.2014 20:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Butu loti, loti gruti jo mani ienakumi ir mazi un tadi bus vel vismaz gadu jo jababeidz studet. Es gan neesmu LV, Lv ar savu tagadejo naudu iztiktu, gruti butu, bet iztiktu.
26.06.2014 20:25 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nedomāju, ka visas te, kuras nedala izdevumus uz pusēm, ir bez darba :D
26.06.2014 20:19 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kad nēģeris tiek pie naudas viņš karina blingus un svaidās ar banknotēm. Kad sieviete sajūt naudu un neatkarību, paliek sasodīti riebīga, augstprātīga. Ar nēģeriem skaidrs- ilgu laiku nēģeru rase pavadīja verdzībā. Bet kas sievieti tā abaižojis? Emm... Zinu. Bet vienalga turīga sieviete liek degunim saviebties. Līdz kaulam pretīgums pārņem, bet es cenšos būt tolerants un saprotošs. Nevienam skaļi nedrīkst teikt, ka nepatīk ļoti patstāvīgās.

Visādi ervīni un nabagi gan nezin kur žulti likt. Man pat vieglāk paliek redzot, kā viņus žults plosa.
26.06.2014 20:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man dzīvē ir bijušas situācijas kas esmu bijis atkarīgs no sievas. Labās attiecībās tas ir normāli. Neviens nav ideāls, visvairāk tie kas sevi par tādiem uzskata.
Tieši tā ir attiecību jēga - nevis pierādīt savi kā varenu un pašpietiekamu apgādnieku, bet kā labu cilvēku ar visām labajām un sliktajām īpašībām.
26.06.2014 19:57 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Starp citu, ja jau jūs esat tik pārliecinātas par savu modeli, ka tas ir tas pareizais, kāda jēga te runāt un pierādīt kaut ko


Savāds jautājums.
Man mans modelis liekās pareizs. Bet tas ir priekš manis vispareizākais!!!
Citam būs cits un priekš viņa vispareizākais!!!
Galvenais ir tas,ka pāris jūtās labi ,dzīvojot pēc sava modeļa. :)

Un tā runāšana nav nekāda pierādīšana,priekš manis - laika nosišana,inčīgi palasīt kā ir citiem. ;)
26.06.2014 19:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits