Neatkarība no vīrieša

 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
Vai jūs varat sevi nosaukt par neatkarīgu no vīrieša? Domāju tieši materiālā ziņā.
Ja kas atgaditos ar jūsu attiecībām,vai spētu īrēt dzīvokli ar normālu remontu,nomaksāt visus komunālos,citus rēķinus,aiziet kādu reizi menesī uz kādu šikāku kafeinīcu,kādu skaistumkopšanas pakalpojumu atļauties,uzturēt mašīnu (ja tāda ir) un nopirkt kādu jaunu drēbi? :)
šodien tā aizdomājos un sapratu,ka ,ja visi gali trūktu,tad paliktu bez pajumtes un bez jebkā cita :D kaut kā gribas izsisties.
26.06.2014 10:03 |
 
Reitings 102
Reģ: 23.06.2014
Laikam šeit būšu liiiela minoritāte un riskēju ar to, ka tūlīt visi mani nories, bet tomēr izteikšu arī savu viedokli.
Es pieturos pie salīdzinoši tradicionālā uzskata par to, ka sievietei galvenokārt ir jārūpējas par atmosfēru mājās, par skaistumu, savu garīgo izaugsmi un sava vīrieša iedvesmošanu dižiem darbiem.
Es negribu būt tā stipriniece un cīnītāja; lai tas paliek mana vīrieša ziņā. Jo man šķiet, ka tīri dabiski vīrietis ir iekārtots tā, ka viņš gribēs tiekties augstāk, tālāk, stiprāk; ka viņš vēlēsies rūpēties par savu sievieti materiālā ziņā, kamēr sieviete būs viņa emocionālais balsts.
Šobrīd pati strādāju darbā, kas man patīk un paralēli vēl mācos. 100% sevi apgādāt nevaru un tāds arī nav mans mērķis un būtība..
Tomēr, ja "pasaule grūs zem manām kājām", man ir pietiekami liela pašpaļāvība sev, lai pamodinātu savu iekšējo vilku un izdzīvotu.
26.06.2014 15:23 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Kā to iespējams realizēt? Vīrietis sievietei atņem izglītību, iegūto darba pieredzi, prātu un zināšanas?


Un , ja neviena no tiem trim komponentiem nav, bet tikai skaists ''konfektes papiiriitis'' ? :D

Tev ir tik plaša pieredze ar daudziem gadījumiem ko stāsti šeit cosmo, kāpēc tad brīnies par kaut ko tādu.. Tas notiek tā, ka pie labas dzīves ātri pierod ;) Ja sievieti gandrīz katru mēnesi aizved ceļojumā, somas, kurpes pērk un izmitina šikā dzīvokli, tad diez vai sievietei vairs gribēsies atgriezties lētaja veikalā tirgot desas (piemeers) .. Vinja pierod pie zinaama komforta no kura vairs negribas iet aaraa, lidz ar to naakas pieveert acis uz viiriesha untumiem.
26.06.2014 15:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tā kā cilvēkos tomēr dzīslo izdzīvošanas instinkts... gan jau arī materiāli atkarīgās sievietes kaut kā spēs par sevi pastāvēt krīzes situācijā :)
26.06.2014 15:28 |
 
Reitings 1660
Reģ: 22.03.2014
Ja paliktu bez sava dzīves vīrieša,nāktos atgriezties pie ģimenes un dzīvot uz viņu kakla.


Man ir tāda pati situācija, taču tlt atkal sākšu tāpat strādāt, tā ka viss būs labi :)
26.06.2014 15:31 |
 
Reitings 102
Reģ: 23.06.2014
Piekrītu, cormeum.)
26.06.2014 15:31 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Man kaut kā no malas izskatās, ka šis te izmisums no sērijas ''nekad nebūšu ne no viena atkarīga'' ''tas ir zem mana goda!!" izskatās pēc bailēm un kompleksiem. Vai tiešām jūsu gods atkarīgs no jūsu naudas maka biezuma? Es vienmēr zināšu, kas es esmu, vienalga vai būšu prezidente vai apkopēja maximā un mans gods un pārliecība par sevi no tā nemainīsies! Un tās bailes- ''nedod dievs, ka tā notiktu, ak nē!''- ir taču skaidra dzīves patiesība, ka notiek tas no kā baidies! Kāpēc uzskatat, ka ja kāds par jums rūpēsies, tas uzreiz nozīmēs, ka būsiet zemu kritušas un ka noteikti jūs piekrāps un beigās paliksiet bez nekā? Baudiet dzīvi un attiecības!
26.06.2014 15:32 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Kaut ko tādu par ko tu, NIKOLA, runā esmu redzējusi tikai filmās.
Dzīvē biežāk gadās tā, ka tādas nocopē tādus pašus vai vēl naudīgākus vīriešus un turpina dzīvot tālāk cepuri kuldamas! Tas ir tas, ko es esmu redzējusi. Tomēr gan jau dažas mēdz atgriezties arī "desu veikalos".
26.06.2014 15:34 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Jā, bet šeit nav pieminēts tas, ka vīrietim bieži vien ir lielāka alga kā sievietei. Un tādā gadījumā arī viss būtu jādala uz pusēm?????
Robert - tu esi viens no tiem, kuri uzaicina meiteni uz randiņu un liek viņai pašai par sevi samaksāt? :D

Vīriešiem ir lielāks atalgojums nekā sievietēm? Tiešām? Bieži gadījies dzirdēt, ka kāda celtniecības materiālu uzņēmuma ražošanas inženierim bruto atalgojums būt x eiro mēnesī, bet, ja šajā amatā sāk strādāt sieviete, tad atalgojums uzreiz tiktu samazināts, teiksim, līdz 0,8x eiro mēnesī?
Manuprāt, nekādas dzimumu diskriminācijas nepastāv. Atalojuma līmeņi atšķiras tā vienkāršā iemelsa dēļ, ka vairums sieviešu izvēlas mazāk apmaksātas profesijas. Ja sieviete iegūs labu izglītību un atradīs atbilstošu darbu, viņa ienākumu ziņā būs vienlīdzīga ar vīrieti.

Maksā tas, kurš aicinājis.
26.06.2014 15:36 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es drīzāk justos izmantota, ja man būtu jādala rēķini uz pusēm ar vīrieti.
26.06.2014 15:36 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
tāpēc jau ir pašām jārūpējas arī par sevi, savu izaugsmi, ja nu tiešām kas dzīvē notiek, lai nav tās desas jātirgo, lai izdzīvotu. Es vispār uzskatu, ka cilvēkam nemitīgi jāattīsta sevi un jāaug. Ja esi apstājies- tātad patiesībā sper soli atpakaļ.
26.06.2014 15:37 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Teikšu godīgi. es straaadaju, loti biezhi peerku eest, dziivoklis vinja un komunaalos maksaa pats, maaju kaartoju es (kad man slinkums tad vinjsh, taapat ar eest gatavoshanu) .. Kad mēs dodamies atpuusties, tad maksājam kā pagadās.. Ja ,piemēram, viņš pērk biļetes uz kino, tad es nopērku uzkodas.. Un tas notiek nevis tāpēc , ka mums būtu kaut kāds ''dalīts uz divi'' princips atiecibaas, bet taapec, ka mees abi taa jutamies briivi un neapdaliiti.

Es esmu no taam, kas uzskata taa pat ka te lielaaka dalja, sievietei jastradaa , japelna nauda bla bla bla, bet man perosnigi zinama sieviete, kas stradajaa par parastu pardeveeju un tagad dara visu to, ko ieprieksh mineeju augstaak Robertam uz vinja jautaajumu... Es domaas nodomaaju, kad vinju satieku : ''' nu ko gan tu saproti, taa jau nav tava nauda''' bet dziljakajaa domu nostuuri tomeer pardomaaju ''a forshi buutuu , jaa arii man taa buutu'' .. :D
26.06.2014 15:38 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Motivation - beidz filozofēt. Paskaties ārā pa logu, nevis tikai uz savām un savu draugu enerģētiski pareizajām attiecībām.
Gribu redzēt kā tu baudītu dzīvi, ja paliktu bez attiecībām ar pliku dirsu uz ielas.
Ļoti daudzām ir tā, ka vienas nevarētu pavilkt un tās ir normāls uztraukums, kam vajadzētu sievieti dzīt uz priekšu, lai nākotnē nebūtu jāsaka "visu piedevu, jo savādāk nevarēju".
26.06.2014 15:38 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Vīriešiem ir lielāks atalgojums nekā sievietēm? Tiešām?

Jā, tiešām! Un bieži vien sievietes strādā tādā sfērā, kur atalgojums vnk ir zems, kamēr tajā pašā laikā vīrietis strādā citā sfērā, kur nopelna vairāk, dzīvo kopā. Un tu tiešām domā, ka tad jādala uz pusēm?! Vnk nav vārdu, lai tev veicas atrast meiteni...sieviešu forumā! :D
26.06.2014 15:39 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Un , ja neviena no tiem trim komponentiem nav, bet tikai skaists ''konfektes papiiriitis'' ? :D

Tev ir tik plaša pieredze ar daudziem gadījumiem ko stāsti šeit cosmo, kāpēc tad brīnies par kaut ko tādu.. Tas notiek tā, ka pie labas dzīves ātri pierod ;) Ja sievieti gandrīz katru mēnesi aizved ceļojumā, somas, kurpes pērk un izmitina šikā dzīvokli, tad diez vai sievietei vairs gribēsies atgriezties lētaja veikalā tirgot desas (piemeers) .. Vinja pierod pie zinaama komforta no kura vairs negribas iet aaraa, lidz ar to naakas pieveert acis uz viiriesha untumiem.


Sanāk, ka vīrietis ir atbildīgs, ka pieradinājis sievieti pie labklājības, bet sieviete nav izguvusi izglītību un darba pieredzi? Interesanta, ko par šādu sava teiciena interpretāciju teiktu Antuāns de Sent-Ekziperī.
26.06.2014 15:42 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Pie drauga pārcēlos dzīvot tad, kad man bija 19, gāju vēl vidusskolā, saprotams nestrādāju. Uzreiz pēc vidusskolas beigšanas iestājos augstskolā - neklātienē, ar domu, atrast darbu. Atradu, bet pusslodzes darbu. Saprotams, ka visus maksājumus par māju un komunālajiem maksā vīrietis. Es par to naudu varu tikai sevi apgādāt.

Pēdējo pusgadu ļoooti aktīvi meklēju darbu un katru atteikumu uztveru ļoti sāpīgi. Jo jā, es esmu savā ziņā atkarīga. Un tas, ticiet vai nē, mani smacē un dzen izmisumā.
26.06.2014 15:44 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Jā, tiešām! Un bieži vien sievietes strādā tādā sfērā, kur atalgojums vnk ir zems, kamēr tajā pašā laikā vīrietis strādā citā sfērā, kur nopelna vairāk, dzīvo kopā.


Rodas loģisks jautājums, kas sievietēm liedz iegūt atbilstošu izglītību un strādāt tādā sfērā, kurā atalgojums ir augstāks?
26.06.2014 15:44 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Eh, jasaka paldies Dievam, ka eksiste vel viriesi, kuri saprot, ka par savu sievieti ir jarupejas, jalutina, jaapdavina ( ko nu attieciga sieviete karo) un javed celojumos. Un par to nekadi rekini nav japiestada.
Nevaru ari iedomaties pazistam virieti, kas , sakot dzivot kopa ar sievieti vina mitekli, tagad piestaditu vinai pusi no rekiniem. Tas ir zem man zinamo viriesu goda. Un nav runa par naudu, bet gan attieksmi.
26.06.2014 15:48 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Pavisam vienkārši - dzīvojam kopā, es gādāju naudu pārtikai, rēķiniem, dzīvesvietai, bet būtu labi, ja meitene būtu spējīga nopelnīt vismaz tik, lai būtu segtas pašas vajadzības. Manikīrs, pedikīrs u.c., bet tas arī nav obligāti un tam arī esmu ar mieru iedot. Man būtiskākais būtu tas, lai meitene nestāv uz vietas. Ja nestrādā, tad lai dara ko citu, kaut kādā veidā attīstās vai vienkārši rūpējas par to, ka mājās viss ir kārtībā. Daudzi vīrieši vispār zemu novērtē to, cik liels darbs ir turēt mājokli kārtībā, tāpēc, ja meitene gribētu būt mājsaimniece, man nekas nebūtu pret.
26.06.2014 15:48 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Robert, Tu tiešām atrodies kaut kādā stikla kupola un dzīvo savā idealizētajā pasaulē? Tu ļoti pareizi saki, kas liedz sievietēm iegūt augstāko izglītību utt..Bet Tavi idealizētie komentāri man ar vien vairāk sāk izklausīties pēc tukšas salmu kulšanas.Viens ir gudri rakstīt pavisam kas cits pielietot praksē. Tev tiešam šķiet, ka visiem ir iespēja izmācīties pār ārstiem, lai tikai saņemtu lielu algu utt? Nē, nu tu protams, vari atkal pasniegt te simts un vienu argumentu , kurus es pati zinu. Bet tomēr der atcerēties ka ir dažādas situācijas, un ir un būs veikala pārdevējas ar minimālo algu, bez izglītības , bet ar velmi dzīvot. Ja vīrietis to akceptē, tad kur problēmas?
26.06.2014 15:51 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Selīna ārā pa ofisa logu brīnišķīgs skats! Kas tev liek domāt, ka paliktu ar pliku dibenu uz ielas? Vai tev šķiet, ka tā notiktu ar tevi, ja jau tik sāpīgi uztver manu filosofēšanu?
Patiesībā esmu 100% pārliecināta par savām spējām izdzīvot nepieciešamības gadījumā (arī pēc konkrētas personīgās pieredzes, kas gan nebija saistīta ar vīrieti, bet gan ģimenes biznesa krahu). Jo redzi, ir taču atšķirība vai sieviete pacieš pazemojumus, lai nav jāpaliek uz ielas vai arī dzīvo ar pārliecību par sevi, BEZ BAILĒM, baudot dzīvi un nepieciešamības gadījumā spēj izcīnīt savu vietu. Ko es gribu teikt- dzīve mūžīgā kaujas gatavībā un kategoriskie principi rada stresu un ja dzen uz priekšu stress un bailes, tas ne ar ko labu parasti nebeidzas (neieslīgšu filosofiskos aprakstos kā tieši)!
26.06.2014 15:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits