Ceļošana ar suni.

 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Sveikas meitenes!

Šovasar augustā mums ir paredzēts braukt uz Latviju ar mašīnu un mums līdzi būs arī suns. Savādāk nav kam viņu atstāt. Man ir pāris jautājumi. Vai lielajā Lido laiž iekšā suņus? Es domāju teritorijā... pie galdiņiem ārpusē? Un, vai piemēram dabas muzeju var apmeklēt kopā ar suni? Vai kādus dabas parkus? Kurās kafenēs piemēram Vecrīgā laiž suņus? Un pie jūras... vai ir pludmales, kur var iet pastaigāties ar mīluļiem? Bez soda maksāšanas? Un kā ir ar tirdzniecības centriem? Vai tajos suņi jāatstāj aiz durvīm? Būtu vēlams, ja jūs padalītos ar info.

Mums te ir pierasts, ka visur, kur ej... suņi ir laipni gaidīti. Gan bāros, gan veikalos... Ir arī pludmales, kur var ar viņiem pastaigāties.
11.06.2014 12:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Bante Pat, ja! Baigi žēl būtu nelaist man suni tajā naftas pilnajā jūrā peldēties. Tu gan tur varētu aiziet "pa burbuli". Man tas suns ir augstākā plauktiņā, nekā tādi cilvēki, kā tu!
11.06.2014 16:40 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
DioCane - paskaties uz saviem komentāriem no malas, suns kā dievs tev. :D Zini, internetā var uzzināt visu nepieciešamo informāciju, kur laidīs tevi ar suni un kur nē. Skaties, ka tavs suns neaiziet pa burbuli, cienītā! :D
11.06.2014 16:44 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tirdzniecības centros noteikti neļaus vest iekšā. ja nu vienīgi ir pavisam maziņš un nes rokās. tad varbūt var ko sarunāt, bet nu arī so so..
pludmalēs lielākoties neļauj. vismaz lielajās un oficiālajās. āra kafejnīcās varētu ļaut, ja suns netraucē un obligāti jābūt uzpurnim. bet tikpat labi var arī palūgt aiziet no kādas glaunākas vietas. iekšā noteikti reti kur ļaus iet.
11.06.2014 16:45 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Bante Es atvainojos, bet, ja tēma ir ceļošana ar SUNI, un tu esi kategoriski PRET suņiem un vispār dzīvnieku nīdēja, tad piekš kam tu komentē? Bet laikam nav vienas tēmas, kur tu neievilktos, lai kaut ko uzdirstu. Jau sākumā teicu, ka man NAV kam atstāt viņu. Baigi kāds ies viņu pieskatīt uz mēnesi. Es ceru, ka tu joko!
11.06.2014 16:52 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Dzīvnieku nīdēja neesmu, vnk var izdomāt, kam suni atstāt, nedzīvo taču alā. Un visu var atrast internetā, suņi nav gaidītākie dzīvnieki nekur. Ja kāds arī laiž iekšā, tikai tāpēc, lai nezaudētu peļņu.
11.06.2014 16:54 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
DioCane, suņu viesnīcas nekur apkārtnē nav?
11.06.2014 16:56 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Sany Pavisam maziņš viņš nav. Sver 12 kg. Vienreiz gadījās tāda situācija, ka gribējām braukt ar pacēlāju kalnā augšā. Un teica, ka bez uzpurņa nevarot. Bet es nevienu šīs šķirnes suni neesmu redzējusi ar uzpurni, var jau būt, ka ir. Bet, kad ir karsts un viņš nevar paelpot aiztaisīt muti viņam būtu murgs.
Saņēmu pietiekoši daudz viedokļus un ļoti palīdzēs tas links, kuru viena meitene ielika! :) Paldies vēlreiz.
11.06.2014 16:58 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Nav tā, ka nekur negaida, ir arī cilvēki, kas suņos nesaskata staigājošu problēmu. Ja man kādreiz piederētu kāda kafejnīca vai bārs, laipni gaidītu ciemos visus AUDZINĀTOS suņus. Tāpat man netraucē suņi publiskās vietās un pasākumos, tieši interesanti paskatīties uz viņiem.
Ja ceļojums būtu uz nedēļu, varētu domāt par suņu viesnīcu, bet uz mēnesi atstāt suni-tā varētu būt lielāka trauma sunim kā brauciens mašīnā. Lai jums un sunim foršas brīvdienas :)
11.06.2014 17:04 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Bante Nedzīvoju alā, bet kurš ir gatavs riskēt ar sakostām rokām, kājām? Nu neviens! Viņš pilnīgi izmainās līdz ko klāt ir ēdiens. Paliek agresīvs. Un mēs zinam kā ar viņu apieties tajos brīžos. Un ja kāds rokas bāž bļodā, tas var beigties slikti. Es nevienam to nenovēlu. Kopš viņš ir piedzimis es esmu atstājusi viņu max uz 12 dienām (kad lidoju uz LV). Un to laikā viņš bija kopā ar manu puisi. Ir pieradis, ka viens no mums vienmēr ir blakus. Es netaisos viņu tagad nošpricēt tikai tāpēc, ka viņš aizstāv savu ēdamtrauku.
11.06.2014 17:05 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Arī pie veterinārārsta mums jābūt klāt abiem, jo savādāk viņš ir ļoti nemierīgs. Nevar pat paklausīties sirdspukstus, jo viņš cenšās izbēgt. Nezinu kā būtu svešiem viņu uzticēt.
11.06.2014 17:09 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
DioCane, vai jūs viņu kā kucēnu nesocializējāt ar citiem cilvēkiem un nemācījāt vienu palikt? Tas tomēr ir svarīgi.
Es regulāri pieskatu draugu suņus, ja man ar šo dzīvnieku nav bijusi nekāda komunikācija, barošana ir pirmā lieta, kam mēs ejam cauri.
11.06.2014 17:50 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es noteikti neesmu dzīvnieku vai suņu nīdēja, bet daļēji piekrītu Bantei par to, ka ir kaitinoši, ja vietās, kur aizliegts suņiem atrasties, vienalga tos ņem līdz. Kaut vai piemērs nesen bija- aizbraucu uz Vecāķu pludmali un pilns ar suņiem, kas nav pie pavadas, turpat mazi bērni, suns peld, apšļaksta visus apkārt, krasts BRIESMĪGS, smird naturāli. Nesaku, ka tas viss no suņiem, bet liels ieguldījums ir no viņiem. Un dienas vēlāk braucu uz Carnikavu, nevienu suni neredzēju, krasts ideāls, miers un laime. Ir taču jārespektē un jārēķinās arī ar citiem, nevis tikai "uķi puķi, tu manu sunīti, skrien kur gribi, kakā smiltīs, visi pārējie ir tie ļaunie, kam tas nepatīk''.
11.06.2014 18:00 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
DioCane,es pati esmu suņa saimniece un noteikti neesmu nīdēja, bet palasot komentārus man gan šķiet, ka suņa audzināšanā esi nošāvusi bišķiņ greizi. Uzskatu, ka sunim ir arī jāsaprot, ka dažkārt viņam jāpaliek vienam, ka abi nevarat nosēdēt viņam blakus visu laiku. Šobrīd neskatoties uz to, cik liels mīlulis viņš jums arī nebūtu, jūs esat bezmazvai viņa vergi.
Manam sunim ar daudzkas nepatīk. Ja būtu pēc viņa prāta, es nestrādātu, sēdētu 24x7 ar viņu parkā.. Tomēr ir robežas. Motivation rakstītais man liekas pilnīgs sviests. Tomēr uzskatu, ka stiept visur līdzi suni - vajag vai nevajag ir muļķīgi.
11.06.2014 19:56 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
mans suns būs manās kāzās. pat pirmajā rindā! :)
11.06.2014 20:30 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
sanzen, kas tieši tev liekas sviests? Acīmredzot neesi bijusi Vecāķu pludmalē pēdējā laikā, tādēļ runā to, ko nezini un tas tev liekas sviests. Nu nav forši, kad staigā gar krastu un pa ceļam tiešām daudz suņi, kuri gan nopurinās, šļakstās un saimnieki nemaz neskatās ko tas suns tur dara, tikpat labi var nokārtoties tai jūrā, nez vai patiktu tādā peldēt.
11.06.2014 21:45 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nespēju nepieminēt.
Motivation,Baltijas jūra ir viena no netīrākajām jūrām pasaulē.Un tā jau ir gan pečurāta,gan piekakāta,tam vari pateikties nevis suņiem,bet divkājainajiem radījumiem,kuri iebrien ūdenī pietupjas,pačurā un nāk sauļoties tālāk.Šī iemesla pēc uz of. pludmalēm nebraucu,nevēlos peldēt cilvēku izkārnījumu koncentrātā ,braucu uz neoficiālām,ar visiem saviem spalvainajiem suņiem un peldu viņu un citu suņu spalvās.Kas kuram traucē vairāk,vienam fakts,ka tur peldēja suns,citam,ka tur pāris simti piečurājuši.
Iesaku Mangaļsalu,katru vasaru tur ar 3 takšiem braucu,neesam vienīgie ar suņiem,pludmale laba,blakus mols.
11.06.2014 23:17 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Andalūzijas sunī (Berga bazārā) drīkst iet iekšā ar suni.
12.06.2014 00:42 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nedzīvoju alā, bet kurš ir gatavs riskēt ar sakostām rokām, kājām? Nu neviens!


Es esmu. :D Bet rēķinies, ka šis

Viņš pilnīgi izmainās līdz ko klāt ir ēdiens. Paliek agresīvs.


tiks izmācīts.


Ja nopietni, suns tā nedrīkst darīt. Ko iesāksi vēlāk, kas būs bēbuks, un tas pielīdīs pie suņa bļodas? Nevarēsi abus novaktēt 24/7. Hierarhija Jums tāda sašķobījusies barā... ;)
12.06.2014 10:28 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Motivation, man pat skaidrot slinkums, jo tevi neinteresēs ne manas domas, ne arī atšķirīgs viedoklis.
pirms kādas nedēļas biju Vecāķos. Man blakus bija suns, kurš man vispār netraucēja. Mans tolerances līmenis pret dzīvniekiem ir augstāks, kā pret cilvēkiem, kas iedomājušies, ka visa pludmale pieder viņiem.

Harmony, paldies par ieteikumu :)
12.06.2014 10:39 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Samaara Es jau gribētu viņu atstāt vienu. Ja atstātu vienu dzīvoklī būtu ok, ar laiku pierastu. Bet pašlaik mājās man ir tāda situācija, ka nedzīvojam tikai mēs ar draugu divi vien. Tad būtu pavisam savādāk! Mēs dzīvojam trijatā 4tru istabu "dzīvoklī". Un tam trešajam cilvēkam ir BAIL no mana suņa jau no laika, kad mēs viņu atvedām mājās kā kucēnu! Un tad, kad šī trešā persona nāk mājās man suns ir jāiespundē istabā, jo savādāk nenākšot iekšā mājās. Tu saproti, ka tas ir sarežģīti? Es jau gribētu, lai viņš brīvi var pārvietoties pa māju, bet man nav citu iespēju kā vien sadzīvot ar šo te TREŠO. Es jau entās reizes runāju ar savu draugu par pārvākšanos, bet šīs ir viņa bērnības mājas un vietas te visiem pietiekot. Negrib viņš iet prom, jo viņam tā ir labi... Es jau besos pietiekami ilgi. Bet ko tas dod. Nākās pieņemt situāciju. Suns tač arī jūt, ka tādam lielam cilvēkam ir bail no viņa, un to izmanto! Cenšās reizēm dominēt arī pār mums ar puisi, bet mēs viņu "noliekam pie vietas". Un kad esam ārā, tad viņš ir laimīgs, lec gandrīz katram pretīmnācējam virsū un dod bučas. Neviens pat nepateiktu, ka mājās viņš ir pavisam savādāks (vienmēr, kad tuvumā ir bļoda). Ko tu man ieteiktu?
12.06.2014 11:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits