Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļošana ar suni.

 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Sveikas meitenes!

Šovasar augustā mums ir paredzēts braukt uz Latviju ar mašīnu un mums līdzi būs arī suns. Savādāk nav kam viņu atstāt. Man ir pāris jautājumi. Vai lielajā Lido laiž iekšā suņus? Es domāju teritorijā... pie galdiņiem ārpusē? Un, vai piemēram dabas muzeju var apmeklēt kopā ar suni? Vai kādus dabas parkus? Kurās kafenēs piemēram Vecrīgā laiž suņus? Un pie jūras... vai ir pludmales, kur var iet pastaigāties ar mīluļiem? Bez soda maksāšanas? Un kā ir ar tirdzniecības centriem? Vai tajos suņi jāatstāj aiz durvīm? Būtu vēlams, ja jūs padalītos ar info.

Mums te ir pierasts, ka visur, kur ej... suņi ir laipni gaidīti. Gan bāros, gan veikalos... Ir arī pludmales, kur var ar viņiem pastaigāties.
11.06.2014 12:19 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.08.2019
Sveiki.
Vai kāda ir lidojusi ar suni no Anglijas uz Latviju? Man ir Basenji vidēja izmēra suns 7kg. Meklēju variantus suni ņemt klēpī jo ir redzēts daudz jo daudz publicētas bildes kur Basenji lidojuma laikā sēž klēpī, bet protams Krievijā. Tāpēc radās man jautājums vai aizlidot no Anglijas uz Latviju būtu iespējams šāda opcija. Varbūt kādam ir pieredze un var padalīties!
Paldies :)
26.08.2019 10:07 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Jādod bietē tādam sunim ir,nevis jāiet prom.Nu vēl jau ir pozitīvās metodes,aizņem vairāk laika,bet darbojoties.Ejot garām tam rūcošajam sunim mest viņam kaut ko,kas ļooooti garšo.Ar laiku varot iemainīt bļodu pret gardumu,vēl pēc laika suns cilvēka klātbūtni bļodai uzskata par pozitīvu lietu.Lai nu ko,bet nekad iet prom no rūcoša suņa.
12.06.2014 14:39 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
*viens sīkais
12.06.2014 12:42 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Tajā pašā laikā, ja klāt nāk mazi bērni, es viņu vecākiem saku, ka labāk nē, nevajag! Jo mazi bērni varbūt bāž pirkstus acīs, vai dara kaut ko, kas nepatīk sunim. Ir bijis tā, ka vins sīkais pieskrien uz vienkārši bez iemesla iesper sunim. Un ne vienu reizi vien. Tad tur jādomā arī par vecākiem, vai viņi nav iemācījuši dzīvniekus ar kājām nespert?
12.06.2014 12:41 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
ctn Labs jautājums. Laikam jau nekas. Godīgi sakot, es samulsu no šī jautājuma. Iespējams izklausās pēc baigā monstra, bet tā nav. Ārā es varu garantēt, ka viņš nevienam neietu kost. Kad esam picērijās/restorānos vai bāros, viņš vienkārši guļ zem galda. Nekad nevienam ārpusē nav uzrējis, vai uzrūcis. Viņš vispār ir rējis uz suņiem labi, ja 2x. Par cilvēkiem nerunājot. Un, ja viņš ierauga kādu, kas viņu sauc pa gabalu (jo šeit cilvēki ir atvērtāki), tad viņš SKRIEN lai tiktu samīļots, laiza seju kā nenormāls. Varētu teikt, ka viņš ir ļoti mīļš.
Man ienāca prātā doma, ka varbūt, kad viņš bija kucēns, tad bija jādalās ar māsām pie bļodas, un varbūt kādreiz viņam netika ēdiens. Es nezinu, tas ir dīvaini... jo viņš vienkārši cenšās sargāt to bļodiņu... Bet viss pārējais ir labi.
12.06.2014 12:37 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
DioCane, kas Tev liedz uzņemties barveža/ lielā suņa lomu? Lai draugs dara, ko grib. Man ar šādu suni būtu bail kafūzī sēdēt...
12.06.2014 12:08 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
ctn Centos citēt tevi ar pēdiņu palīdzību. Klausies, es ļoti labi saprotu, ka tā ir problēma. Bet viena es neko nevaru mainīt. Manam draugam ir citi uzskati suņu audzināšanā. Arī viņam šis ir pirmais suns, tādā ziņā, ka mēs abi esam saimnieki šim sunim. Viņš saka, ja suns rūc, liec viņu mierā un ej prom. Ignorē. Man atkal prasītos uzšaut pa dupsi, lai saprot, ka dara nepareizi! Paldies par novēlējumu. Tikko nopirkām mašīnu pa 33 tūkstošiem, neizskatās, ka jauns dzīvoklis te ir prioritāte. Varbūt, kad pati strādāšu varēšu krāt naudu dzīvoklim. Pagaidām mums ir kopīga nauda.
12.06.2014 12:06 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Tu tāpat neko nedarīsi, jo neatzīsti kļūdu. Par to liecina izmantotās pēdiņas. ;) Varu vien izteikt atzinību trešajam par iecietību, un Jums novēlēt finansu pieplūdumu, kas palīdzēs izvākties.
12.06.2014 12:00 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
ctn Varbūt vari padalīties ar info, kā izmācīt suņus ar "šo ielaisto kļūdu"? Es būtu tikai priecīga!
12.06.2014 11:58 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu esi izvēlējusies paņemt suni, zinot, ka tam trešajam ir bail no suņiem, tad - jā, Tev ir jādzīvo ar savu suni istabā. Nerēķinājies ar otru, pieciet sekas. Un, lai gan man nav bail no suņiem, es tādu, par bļodu rēcošu vaukšķi, arī neciestu.
12.06.2014 11:57 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Zinu, ka suns tā nevar darīt. Līdz šim es nebiju redzējusi nevienu suni, kurš tā darītu.



Muļķības. Daudzi ielaiž šo kļūdu, tad stāsta, ka suns ir alpha vai arī tāda šķirne.
12.06.2014 11:54 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Līdz ar to arī es esmu zemāka par trešo, jo kāpēc man ir jābūt iespundētai istabā?
12.06.2014 11:53 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
ctn Zinu, ka suns tā nevar darīt. Līdz šim es nebiju redzējusi nevienu suni, kurš tā darītu. Bērnus neplānojam. Vismaz kamēr suns būs dzīvs nē, apzinos, ka tas ir bīstami.
12.06.2014 11:52 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Es jau gribētu, lai viņš brīvi var pārvietoties pa māju, bet man nav citu iespēju kā vien sadzīvot ar šo te TREŠO.

Tev ir reti pretīga domāšana. Suns ir zemāks par cilvēku, arī to trešo.
12.06.2014 11:51 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Pirms mums mājās ieradās suns es katru dienu braucu savam draugam līdzi uz darbu. Bet tagad, principā, lai viņu pasargātu, jo mans draugs strādā ar metāliem, kā rezultātā apkārt ir daudz metāla skaidiņu... vai metāla putekļu, kurus sunim nebūtu labi elpot, tad mēs tik tiešām paliekam mājās. Sunim tā nav piemērota vieta.
12.06.2014 11:45 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
sanzen Es nestrādāju. Man vajadzētu vienai iet ārā, tikai lai atstātu vienu dzīvoklī? Kā jau rakstīju pēdējā komentārā man ir jārēķinās ar laiku, kad nāks mājās vēl kāds... Parasti mēs abi ar suni tajā laikā bijām ārā, kad nāca mājās X. Bet tagad ārā ir tik ellīgs karstums, ka es neriskēju viņu vest ārā pa dienu. Līdz ar to esam mājās.
12.06.2014 11:41 |
 
Reitings 158
Reģ: 14.04.2013
Samaara Es jau gribētu viņu atstāt vienu. Ja atstātu vienu dzīvoklī būtu ok, ar laiku pierastu. Bet pašlaik mājās man ir tāda situācija, ka nedzīvojam tikai mēs ar draugu divi vien. Tad būtu pavisam savādāk! Mēs dzīvojam trijatā 4tru istabu "dzīvoklī". Un tam trešajam cilvēkam ir BAIL no mana suņa jau no laika, kad mēs viņu atvedām mājās kā kucēnu! Un tad, kad šī trešā persona nāk mājās man suns ir jāiespundē istabā, jo savādāk nenākšot iekšā mājās. Tu saproti, ka tas ir sarežģīti? Es jau gribētu, lai viņš brīvi var pārvietoties pa māju, bet man nav citu iespēju kā vien sadzīvot ar šo te TREŠO. Es jau entās reizes runāju ar savu draugu par pārvākšanos, bet šīs ir viņa bērnības mājas un vietas te visiem pietiekot. Negrib viņš iet prom, jo viņam tā ir labi... Es jau besos pietiekami ilgi. Bet ko tas dod. Nākās pieņemt situāciju. Suns tač arī jūt, ka tādam lielam cilvēkam ir bail no viņa, un to izmanto! Cenšās reizēm dominēt arī pār mums ar puisi, bet mēs viņu "noliekam pie vietas". Un kad esam ārā, tad viņš ir laimīgs, lec gandrīz katram pretīmnācējam virsū un dod bučas. Neviens pat nepateiktu, ka mājās viņš ir pavisam savādāks (vienmēr, kad tuvumā ir bļoda). Ko tu man ieteiktu?
12.06.2014 11:34 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Motivation, man pat skaidrot slinkums, jo tevi neinteresēs ne manas domas, ne arī atšķirīgs viedoklis.
pirms kādas nedēļas biju Vecāķos. Man blakus bija suns, kurš man vispār netraucēja. Mans tolerances līmenis pret dzīvniekiem ir augstāks, kā pret cilvēkiem, kas iedomājušies, ka visa pludmale pieder viņiem.

Harmony, paldies par ieteikumu :)
12.06.2014 10:39 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nedzīvoju alā, bet kurš ir gatavs riskēt ar sakostām rokām, kājām? Nu neviens!


Es esmu. :D Bet rēķinies, ka šis

Viņš pilnīgi izmainās līdz ko klāt ir ēdiens. Paliek agresīvs.


tiks izmācīts.


Ja nopietni, suns tā nedrīkst darīt. Ko iesāksi vēlāk, kas būs bēbuks, un tas pielīdīs pie suņa bļodas? Nevarēsi abus novaktēt 24/7. Hierarhija Jums tāda sašķobījusies barā... ;)
12.06.2014 10:28 |
 
Reitings 171
Reģ: 20.08.2013
Andalūzijas sunī (Berga bazārā) drīkst iet iekšā ar suni.
12.06.2014 00:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits