kakenite

 
Reitings 121
Reģ: 17.05.2014
Meitenes,pastastiet,kada bija jusu kakenite,pec sterilizacijas? Sodien bija operacija,bet vina joprojam tada dulla,un ik palaikam taka nurd:( bet no operacijas ir jau gandriz 5 h pagajusas,un vai tas nekas,ka vina apcurajas,gulot?
17.05.2014 19:44 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
therrors, tev gan traki gājis ar to operāciju.
Atceroties kā manējai bija un izlasot tavu stāstu par kaķenes pēcoperācijas laiku, man ļoti žēl paliek tās kaķenītes, kas ir klaidones un kuras izķer un sterilizē pašvaldības un pēc tam atlaiž atpakaļ. Protams, kādu dienu viņi patur pie sevis pēc operācijas, bet diez vai ilgāk. Vakar redzēju kaķeni ar svaigu rētiņu.. cerams, viņai viss būs ok.
Bet no otras puses raugoties - man ļoti liels prieks par šādu pašvaldību rīcību kā tādu, jo žēl, ka sadzimst tik daudz kaķēnu, kam pēc tam nav māju un ziemā jāsalst ārā =/ Vienīgi varēja tieši kaķenes ilgāk paturēt klīnikā pēc operācijas :)
17.05.2014 21:09 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man gan ir runcis, bet atceros,ka pec operacijas tikai gulēja un ņurdēja.
Tik bija kaut kā sagulies tā, ka sejiņa bija spilvenā, uz kura gulēja. Tad nu,kad ieraudzīju, tad sagriezu galviņu tā, ka deguntinš bija uz āru un varēja brīvi elpot. Bet jā, kaķenītēm tas ir daudz smagāk, bet tas, ka apčurājās ir normāli.
17.05.2014 21:19 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Manējā šad tad tā guļ :D Ļoti smieklīgs skats, sākumā pagriezu galvu uz sānu, lai var paelpot, bet viņa bija dikti neapmierināta, ka pamodināju :D Vairāk nemodinu, jo ja jau guļ tā, tad jau var arī paelpot :D

Pat atradu ilustrējošu bildi tam, kā manējai patīk pačučēt. Bildē nav manējā :D
17.05.2014 21:37 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
Jā,tas tiešām bija traki. Viņai tika arī divas narkozes,jo pēc pirmās pēkšni operācijas laikā pamodās. Tas laikam ietekmēja to,ka atkopšanās bija tik drausmīga. Viss notika pie mums mājās,protams viss bija sterilizēts līdz pēdējam. Ārsts ieteica,jo tad viņai būtu bijis vieglāk pamosties savā vidē un arī es nevarētu tādu nomocītu viņu vest pēc tam mājās.
Tas ir no vienas puses šausmīgi,kad tā iedomājās,jo tā rēta taču ir svaiga,kaķis apdullis,jo ne visi nākošā dienā jau skrien un lec. Tiek vēl kāda infekcija,izplēstas šuves,fuj!
17.05.2014 21:37 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Tas ir normāli, jo kaķis atrodas zāļu iedarbībā, var arī vemt, vajag ūdeni, pieskatīt viņu, nelamāt, ja apčurājās. Kaķim tās ir kā smagas paģiras, brūci apstrādā no rītdienas un vēlams nelaist viņu laukā kamēr apdzīst. Neatkarīgi no tā kādi diegi ir jāapstrādā brūce, ja tā ir vaļēja un mikrobiem pieejama, citi ārsti liek kleitiņas, citi nē.
17.05.2014 21:49 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Mums ārste nelika kleitiņu, bet to apkaklīti, kas neļauj tikt klāt brūcei. Tās nu bija mocības kaķenei, ļoti nepatika tā apkaklīte un regulāri kkā bija tikusi laukā no tās apkakles, gāja atmuguriski utt.
Aizgājām uz zoo klīniku un nopirkām kleitiņu, bija miers. Kaķenei arī daudz ērtāk. Tā kā kleitiņu noteikti iesaku.
17.05.2014 22:01 |
 
Reitings 121
Reģ: 17.05.2014
Paldies visam ,ka bijat loti atsaucigas un izpalidzigas,bet vel viens jautajums,vai jusu kakenites ar bija iekrasotas ar sudraba krasu?Manai kakenitei opereta vietina ir sudrabaina kras:o
17.05.2014 22:02 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Mums ārste nelika kleitiņu, bet to apkaklīti, kas neļauj tikt klāt brūcei.


Šodien kāreiz redzēju vienu kaķīti ar to apkaklīti. Tik smuki uz palodzes sēdēja ar savu turbāniņu. :) Tam kaķim apkakle netraucēja, kā no malas izskatijās. Tāds cēlais izslējies pa logu bija.
17.05.2014 22:03 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Nebija nekā tāda un vispār nevar pateikt,kur griezts, jo rēta bija maziņa un viņai ļoti labi viss saauga, labprāt, ļauj sevi ņurcīt un vēderu kasīt.
17.05.2014 22:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Plastic heart-maneejais guleeja satiits un uz saana nolikts un sejinja spilvenaa. Man liekas, ka tas jau eertuma zinjaa nebuutu ok, bet neko..kad pagriezu galvinju kaa parasti uz saana guljot gulj, likaas, ma ir ok.
17.05.2014 22:06 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
santa, jā, mums arī bija rēta ar sudraba krāsas līdzekli (?) iekrāsota.
Gita, mūsējai gan dikti nepatika :D Bet ir jau citi mierīgāki kaķi, mūsējā kā traka brīžiem :D Kā jau siāmiete :)
17.05.2014 22:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 17.05.2014
Mūsu kaķeni rīta pusē sterilizēja, un jau pēc pāris stundām varēja vest mājās. Vajadzēja tikai pieskatīt, lai rētu neplēš un nelaiza, un vēl nevarēja pa rokām staipīt. Kā nonāca mājās tā uzreiz atgriezās pie ierastā ritma. Nebija vārga, nogurusi vai miegaina.

Tagad diezgan riebīga palikusi. Čurā kurpēs par katru sīkumu. Bet tiem kuri viņu lika būrī, lai vestu uz operāciju, tika riktīgi uzreiz pēc atgriešanās. Sākusi arī vairāk ēst, bet tagad pēc normāla kaķa izskatās,pirms tam bija riktīgi tieva..
18.05.2014 00:29 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ja, tas ir normāli. Nevajag par to tik ļoti uztraukties. Ja operācija ir veikta normālā klīnikā, tad tas ir tkai laika jautājums, kamēr iziet narkoze.
Mana Dūda arī bija dikti savārgusi pēc operācijas, bija ļoti miegaina, bet visu laiku gribēja lēkt gultā un nākt mīļoties, bet pa ceļam visu laiku apkrita un aizmiga :D
Arī biju satraukusies, jo izskatās traki, kad mincis steipuļo un visu laiku apkrīt gulēdams, bet mana veterinārste teica, lai beidzu uztraukties, ka viss būs labi, tikai japagaida. Nakošajā dienā gāja pa istabu atkal kā zirgs :D :)
Tik ēst nevajag dot, kamēr nav naroze izgājusi, jo tad vems. Nevajag arī trokšņot baigi un satraukt minku. Lai guļ :) paņem klēpī, pamīļo.
Manai bija kaut kādas absorbējošās šuves, kas ieaug ādā, tā ka man nekas nebija jāapstrādā.
18.05.2014 01:57 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Tagad jau taisa tikai ar šuvēm, kas uzsūcās. Un jāapstrādā ir tik un tā, lai nesāk strutot vai iekaist. Jāapstrādā ar ūdeņražpārskābi, lai dezinficētu un neveidotos bieza krevele, bet gan dzītu kopā.
18.05.2014 11:33 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Šodien manai kaķenītei bija sterilizācija...
Mums neuzlika ne bruncīti, ne to apkaklīti, rīt abiem ar vīru uz darbu, nezinu ko darīt tagad... Teica tik uzmanīt, lai nekur neles un labāk vispār atstāt būrī līdz rītam.
29.03.2016 22:57 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Un tagad man ir bail par to, ka es būšu tā ienīstā persona, jo es viņu liku būrī, lai vestu pie vetārsta...
29.03.2016 23:00 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Cik stundas jau ir pagājušas? Es savu neatstāju nekādā būrī/kastē, arī nevaru iedomāties kā tas būtu beidzies, visu naktī būtu bijusi traka ņaudēšana :-)
29.03.2016 23:05 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Veca diskusija, bet nu kad kastreeju savu puiku ari uztraucos ka narkoze pa daudz sadota, visu laiku biju blakaam, gaidiju kameer pamodisies kakitis.Likaas ka esmu pari nodarijusi,jo guleeja ar acim valaa un bezsamanaa,protams apcuraaja saanu, kakenitem vel smagaak tas viss, pec 10 dienaam aptuveni suves jaatraada kaa sadzijusas, bet katraa zinaa kastreesana ir par labu naakotnee ari no veeza pasargaa;)
30.03.2016 02:58 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Foxgirl, domāju, ka viņa neleks, mēs arī , kad sterilizējām savu dāmu, nākamā dienā bija jāstrādā.. Viņā sāka lekt tikai tad, kad vairs nesāpēja, pirmās dienas tikai pa grīdu, lai kā gribētu, mēs jau bijām visādas kastes kā kāpnes salikuši līdz palodzei un dīvānam, bet nekā. Kaķi tak ir gudri, viņi nedarīs tā lai pašam sapētu. :) Mums arī nelika tos svārciņus.

mēs no tā pārnēsājamā būrīša ārā necēlām, pagulēja un pati izstreipuļoja, bet nespundējām nekādā būrītī. Nolikām turpat blakus ūdeni, lai ir ko dzert.

Un par to ienīsto personu, nebūs tā, varbūt pāris dienas, bet tad dusma pāries, mūsu dāmu manējais veda, sākumā negribēja iet pie viņa, bet pēc pāris dienām, kad sāpe pārgāja, tad jau atkal spēlējās un mīļojās pie viņa :)
30.03.2016 08:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits