Uz kakla sedetajas??

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuras sez puisiem uz kakla jums vini nekad nav devusi majienus, ka beidzot vajadzetu par sevi pasam gadat?
Kapec jus neko nedariet? Nemacieties? Kursos neejiet? Nestradajiet?
Manuprat, but full-time mum ir pilniiga paraziteshana un viriesha rekina. Ko, tad jus taadu majas dariet visu dienu? Skataties serialus un nepartraukti ediet?
Vienkarshi interesanti butu izprast shis meitnes
Atvainojos,ja es kadu aizskaru.
07.05.2014 16:39 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Citēju Aiju: "Kaut kur lasiita atzinja, ka vajadz dzemdeet tik daudz beernus, cik speej viena pati atlauties uztureet. Ja peec dzemdiibaam gribas seedeet maajaas 3 gadus un paraziteet uz viirieti, tad nav ko dzemdeet. Nevienaa briidii neviens nevar buut dross, ka gimenes pelniitaajs no taas neaizies. Tad ko? Tikai patversme vai baby box."
09.05.2014 17:16 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
peekaboo, drīzāk gan citas nevar saprast to, cik dažādas esam mēs tik pat dažādi ir vīrieši un viņu velmes, kā arī tas ko viņas gaida no sievietes ;)
Nu pat Ervīnam ir zaķis ( pieņemsim, ka nemelo ) un visi laimīgi , tas taču ir galvenais , vai tad ne tā ?
09.05.2014 17:17 |
 
Reitings 155
Reģ: 06.03.2012
Mums ir līdztiesība, cilvēktiesības, katrs var izteikt savu viedokli un it kā sabiedrībā tiek augstu vērtēts, ja cilvēks dzīvo saskaņā ar sevi un viņam ir savs priekšstats par pareizu dzīvi. Nez kāpēc mums gribas visus iemest vienā maisā un uzspiest savu skatījumu?
Varbūt jāpaliek pie tā, ka var dzīvot dažādi - gribi sēdi mājās, gribi - ej strādā.
Manuprāt pareizi rīkojas gan vienas, gan otras, galvenais, ka sieviete un viņas ģimene ir lamīga.
Muļķīgi ir prasīt no visām sievietēm spēju tikt galā ar darbu, uzturēt māju perfektā kārtībā un izvadāt bērnus pa 20 pulciņiem. Jūs kādreiz esat ilgāk pabijušas kopā ar tādu sievieti? Pēc gadiem 40 viņas parasti piemeklē problēmas ar sirdi, nerviem. Ja šāda dzīve saskan ar sievietes iekšējo sajūtu ir OK, bet ir drausmīgi, ja tas tiek darīts sabiedrības spiediena ietekmē un sievietes laime ir tikai sabiedrības atzinībā.
09.05.2014 17:18 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
visas nestrādājošās sevi cenšas parādīt cik vien labi iespējams. ar tādiem argumentiem, ka spēj dot vīrietim mājīgumu, vakariņas bla bla bla. tas ir pasniegts tā, itkā, tās kas strādā, to visu nespēj, līdz ar to ir sliktākas.


Tā ir tikai tāda teorija, zināmi daži piemēri no dzīves, vai veikts kāds pētījums? Nē, nopietni interesē, ko nozīmē VISAS nestrādājošās, jo drīzāk izklausās, ka kaut kur izlasīts viens, divi komentāri un attiecīgi secinājumi jau par visām izdarīti. Tādus faktus var sagrābstīt arī par strādājošām, izlasot tikai dažus komentārus.
09.05.2014 17:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mums ir līdztiesība,
Kur? Alags vīriešiem lielākas, pēc dabas fiziski spēcīgaki( nu es nevaru pacelt tadus smagumus ka vini) un ibio rio man ir mēnešreizes un tas bebis jaspiež lauka un jaiznēsā. Kāda līdztiesība ko? Es pat stavus čurāk nevaru pie jebkura koka, man redziet japietupjas. :D
09.05.2014 17:21 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
ak,es atsaldētā idiote

visas nestrādājošās sevi cenšas parādīt cik vien labi iespējams. ar tādiem argumentiem, ka spēj dot vīrietim mājīgumu, vakariņas bla bla bla. tas ir pasniegts tā, itkā, tās kas strādā, to visu nespēj, līdz ar to ir sliktākas.


Kur es tā teicu ?

Es ,piemēram, nemēdzu aprunāt strādājošas sievietes, ka viņas sliktākas par nestrādājošām. Bet kāpēc strādājošās aprunā nestrādājošās? Kāds sakars?
09.05.2014 17:21 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaut kur lasiita atzinja, ka vajadz dzemdeet tik daudz beernus, cik speej viena pati atlauties uztureet. Ja peec dzemdiibaam gribas seedeet maajaas 3 gadus un paraziteet uz viirieti, tad nav ko dzemdeet. Nevienaa briidii neviens nevar buut dross, ka gimenes pelniitaajs no taas neaizies. Tad ko? Tikai patversme vai baby box.

Un kur ir garantija, ka sieviete nesaslimst, nekljuust par invaliidi, zaudee darbu utt? Leemums par seedeeshanu maajaas liidz beerns sasniedz 2,3 gadu vecumu tiek pienjemts kopiigi. Un maza beerna netriekshana uzreiz uz beernu daarzu nav paraziteeshana, bet gan ruupeeshanaas par mazulja labklaajiibu. Ne visi beerninji ir gatavi tik agri atskjirties no mammas. Ja to var atljauties, tad kaapeec ne? Neesmu paziistama ar lv likumdoshanu, bet manaa galaa sievietes ar beerniem nenokljuust patversmees, jo likumi ir maates pusee.
09.05.2014 17:22 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
es personīgi nenosodu mājsaimnieces, katrs var dzīvot kā viņš vēlas. manis pēc vari rukāt cauru dienu, vai sēdēt mājās pie tv. man no tā ne nekas dzīvē nemainās.
mani aizkaitina tas, ka daudzas mājās sēdētājas sevi uzskata par labākām sievām un mātēm, nu tā ir...pati esmu ar to saskārusies. laigan būt par labu sievu, maz sakara ar to vai tu strādā vai nē....
09.05.2014 17:22 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
weee Man prieks,ka tu esi no tām,kura vajadzības gadijumā centīsies izspiest pēdējo no sava vīrieša.


krista laulību līgums uzreiz nenozīmē to,ka sievieti atstās ar pliku pakaļu.



Vismaz šīs diskusijas rezultātā,es uzzināju,ka ēst gatavošana un mājas uzkopšana ir nevis loģisks pienākums/rīcība cilvēka ikdienā,bet gan varoņdarbs,par kuru ir jādod lauri.
09.05.2014 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
Es vispār nesaprotu, KĀDĀ jums starpība, kura strādā, kura nē. Un tās strādājošās malacītes, ko tad darba dienā nestrādājat, bet kladzinat forumā, to tak var atļauties tikai neko nedarītājās - mājsaimnieces, diez kā jums čaklītēm pietiek tam laiks..hmmm.
Meitenes, skaudība ir slikta lieta!
09.05.2014 17:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vismaz šīs diskusijas rezultātā,es uzzināju,ka ēst gatavošana un mājas uzkopšana ir nevis loģisks pienākums/rīcība cilvēka ikdienā,bet gan varoņdarbs,par kuru ir jādod lauri.
Zini jā. Kad strādāju pilni wslodzi oj ka manejais un es pati to sapratām. Man žēl naudu kalponei+ pavaram, un ari nepatiktu ja maja sveši cilveki. Taču ja daudz strādā abi ikdienu majas tas padara grūtāku 100%
09.05.2014 17:25 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Wee ja pieņemtu to likumu, kur valdes loceklis atbild ar savu personīgo mantu, un mans vīrietis būtu liela uzņēmuma valdē, tad es slēgtu līgumu, kur visu mantu pārraksta uz mani :D
09.05.2014 17:25 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es arī šobrīd nestrādāju un nevienā vietā neesmu teikusi, ka tagad esmu labāka par tām, kuras strādā. Arī par to, ka strādājoša sieviete nevar padarīt visus mājas darbus - neesmu teikusi, jo zinu, ka mana mamma vienmēr ir varējusi un dara to vēljoprojām.
09.05.2014 17:26 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
man māja nekad nav nezkādā haosā, ka tās sakopšanai būtu jāpavada pus dienu, izmazgāt grīdas, noslaucīt putekļus, kautko salikt pa vietām, man neaizņem vairāk kā stundu.
kas tad jums tur darās???? kā pēc sprādziena tā māja izskatās??
09.05.2014 17:28 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vismaz šīs diskusijas rezultātā,es uzzināju,ka ēst gatavošana un mājas uzkopšana ir nevis loģisks pienākums/rīcība cilvēka ikdienā,bet gan varoņdarbs,par kuru ir jādod lauri.

Ja ir jaavaac peec citiem, tad tas ir darbs. Logjisks pienaakums ir savaakt peec seviim, un pagatavot sev eest. Ja abi straadaa, tad abi vaac, gatavo un kaarto. Ja viens no paara izdomaa, ka negrib iesaistiities beernkopiibaa (vai iesaistaas minimaali) un neko nevaac utt., tad otra cilveeka pienaakumi dubultojaas, liidz ar to tam, kursh majaas neko nedara, ir jaatliidzina otram par vinja ieguldiito laiku. Tas nav varonjdarbs, bet nu arii taas nav pupu mizas.
09.05.2014 17:28 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
kas tad jums tur darās???? kā pēc sprādziena tā māja izskatās??

Man jā :D Mājā ir 5 cilvēki un es vienīgā visu kārtoju un uzkopju. Nevaru iedomāties kas te darīsies,kad mazais sāks staigāt, oooii oi
09.05.2014 17:30 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Peekaboo, varbūt kādreiz esi iedomājusies, ka nestrādājošās sievietes var kaut ko darīt arī sava vīra labā, piemēram, nokārtot lietas, kurām viņam nepietiek laika. Es to pēdējā laikā daru bieži un tas aizņem manu seriālu laiku. :(
09.05.2014 17:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
man māja nekad nav nezkādā haosā, ka tās sakopšanai būtu jāpavada pus dienu, izmazgāt grīdas, noslaucīt putekļus, kautko salikt pa vietām, man neaizņem vairāk kā stundu.
kas tad jums tur darās???? kā pēc sprādziena tā māja izskatās??

Tas atkariigs no maajas platiibas. Ir atskjiriiba savaakt 2 istabu dziivokli un 3 staavu maaju ar zemi apkaart.
09.05.2014 17:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sieviete,kura nestraadaa ,var loti interesanti aizpildiit savu laiku-ja tikai grib !Man nekad nav bijis garlaiciigi ne straadaajot,ne nestraadaajot!Noteikti nepiekritiisu tam,ja sieviete dziivo maajaas,tad ir garlaiciiga.Viss atkariigs no pasas sievietes!
Man arii loti nepatiik maajkalpotaajas,daarza tiiriitaaji utt.Laikam kaut kas saistiits ar "svesu energiju maajaas"...
09.05.2014 17:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
kas tad jums tur darās???? kā pēc sprādziena tā māja izskatās??


man ir gandrīz 80 kvadrātmetri , suns , kaķis un bēbis ... un suns nav žurkas lielumā ;)


Nazīc , nu neredzu vajadzību izspiest , man ir normāls vīriets , pat ja pieļautu, ka mēs šķirtos es nepaliktu ar pliku pakaļu , viņam būtu neērti esmu viņa meitas mamma , bet Tev to laikam nesaprast ...
09.05.2014 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits