Eirovīzija

 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Mans pirmais nopietnais topiks. :)


Kādas ir Jūsu domas par šo vakaru?
06.05.2014 22:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Un kā man besīja, ka tā Končita pēc katriem 12 punktiem raudāja un tā viņas stulbā sejas izteiksme!
11.05.2014 13:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Kāda starpība starp vīrieti kleitā un vīrieti svārkos, ja viens ir super, bet otrs galīgi garām?


Skotu vīrieši svārkos joprojām ir vīrieši un tādi jūtas un tādi izskatās. Vīrietis kleitā, kurš vēl papildus izturās kā sieviete, ir transvestīts un stulbi.
11.05.2014 13:35 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Lūk, spilgts piemērs-Končita jau tiek salīdzināta ar kaut ko seksīgu. Puķe, varbūt Tev arī uztaisīt bārdu, lai solidarizētos ar viņu un bērnus vest uz bērnudārzu pēc gadiem tādā izskatā.

Konchita man neliekas seksiiga, jo mani pievelk viirieshi. Tomeer buutu stulbi noliegt, ka te taads uztraukums taadeelj, ka Konchita nav iisti heteroseksuaala, taapeec arii par seksualitaati runaaju.

Par manu baardu vai nebaardu neuztraucies. Es labaak maaciishu saviem beerniem, ka mees visi esam cilveeki, neskatoties uz seksuaalo piederiibu, nevis tureeshu vinju sabiedriibas kraatinjaa. Taa kaa man nebuutu iebildumu, ja manu beernu beernudaarzaa ierastos taads cilveeks kaa Konchita. Varbuut taadaa veidaa tiktu panaakts tas, ka izaugtu tolerantaaki cilveeki par tevi.
11.05.2014 13:34 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Esmu šokā par Austrijas uzvaru. Es jau beigās gribēju, lai uzvar vienalga kurš, tikai ne Austrija. Dziesma varbūt bija arī laba, bet man viņa nepatika jau dēļ tā izskata vien. Geji un lesbietes - tas ir ok. Viņš ir gejs, tāds viņš varēja arī iet uz skatuves un dziedāt. Bet nafig uzvlikt kleitu un izturēties, kā sievietei? Tā nav propaganda par gejiem, tā ir propaganda par transvestītiem!! Tjip, ka transvestītu lieta arī ir normāla, viss kārtībā, vajag atbalstīt visus, kuri tādi ir. NĒ, nevajag! Ne jau tādam uzstāties uz skatuves un savus uzskatus paust visai pasaulei. Pretīgi. Es domāju - nu kapēc cilvēki tika daudz balso par viņiem? No Lienes komentāra izlasīju labu domu - par viņu sabalsojuši lielais skaits geju, kas skatās Eirovīziju.


Nīderlandes dziesma - burvīga! Kāds šeit minēja, ka nepiemērota Eirovīzijai - nu un? Jā, dziesma atšķirās no pārējām, bet kāda starpība? Tas tieši ir labi, dziesma ir lieliska! Tāda vienkārsa un maiga.
11.05.2014 13:33 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Par ko tev nāk smiekli ?

Smejos par to, ka principā te peras par to, ka tika ieraudzīts vīrietis kleitā. Uz ko kā atbildi devu Skotu vīriešus svārkos, taču pretim man tika teikts, ka tas ir normāli, jo tā ir darīts gadsimtiem ilgi(tradīcija).
Kāda starpība starp vīrieti kleitā un vīrieti svārkos, ja viens ir super, bet otrs galīgi garām?
Un, lūdzu, dodiet tādu iemeslu, kas nav saistīts ar to, ka Skotiem tā ir tradīcija.
Lai nerodas pārpratumi- es necenšos izmainīt jūsu viedokli par atšķirīgiem cilvēkiem, es vienkārši mēģinu paskatīties uz šo jautājumu no jūsu skata punkta.
11.05.2014 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Bārda ir domāta vīriešiem. Manās acīs neiet kopā bārda un sieviešu puņķi un asaras.
11.05.2014 13:29 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Starpcitu tāds viņš izskatās, kad vēl nebija pārgājis uz sievietes tēlu! Tomass Noivirts.
11.05.2014 13:29 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Par gjimenes veertiibaam buutu labaak uztraukushaas taadaa noziimee, ka tiek popularizeeti vienas nakts sakari u.tml. lietas, kas tai pashaa Cosmo zhurnaalaa un forumaa iet uz urraa. Tas ir daudz trakaak par, piemeeram, homoseksuaali, kas buus miiloshs un uzticiigs savam partnerim. Manas veertiibas nu nekaa neposta homoseksuaalji, toties maukas gan.
11.05.2014 13:28 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Liene, un kaapeec tad tu neveersies, piemeeram, pret Ukrainu, kur dziedaataajai bija visai seksiigs shovs?


Lūk, spilgts piemērs-Končita jau tiek salīdzināta ar kaut ko seksīgu. Puķe, varbūt Tev arī uztaisīt bārdu, lai solidarizētos ar viņu un bērnus vest uz bērnudārzu pēc gadiem tādā izskatā.
11.05.2014 13:28 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Tas bija vīrietis svārkos vai kleitā.


Končita tiek pasniegta kā sieviete. Lūk, kas, manuprāt, nav normāli.
Jā, tādi domājušie kā es, Jackie un vēl dažas lietotājas, drīz "izmirsim", tas ir skaidrs, jo mūsdienu Eiropa pieņem visu un mūsdienās tu esi ļauns un slikts, ja Tu nespēj saprast, ka vīrietis sevi pozicionē kā sievieti ar bārdu. Jā, mēs paliksim retums drīz, variet priecāties, tā būs un tas ir skumji.
Man patika, kā "Bada spēļu" rakstniece intervijā teica, ka tas kas mūsdienās notiek ar pasaules uztveri kādreiz būs absolūti normāli. Pēc gadiem mēs diskutēsim par daudz, daudz trakākām lietām un kāda brēks virsū, ka man ir aizsprieduma uztvere.
11.05.2014 13:26 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Liene, un kaapeec tad tu neveersies, piemeeram, pret Ukrainu, kur dziedaataajai bija visai seksiigs shovs? Pret Poliju - skaidrot, kaapeec laikam nav nepiecieshams? Pret Portugaali, kur sieviete spieda uz izgjeerbshanos? Pret jebkuru citu priekshnesumu, kur uz skatuves staav viirietis un sieviete un dzied par miilestiibu?

Ljoti daudzi priekshnesumi Eiroviizijaa ir vai nu ar seksuaaliem elementiem vai par miilestiibu starp preteejiem dzimumiem. Neredzu iemeslu, kaapeec nevareetu izpausties arii sava dzimuma ietvaros. Ja noliedz aciimredzamo (kaa taadi cilveeki pastaav), taa ir homofobija. Bet nu tas, ka latvieshi ir homofobi, rusofobi un visaadi citaadi "fobi" jau sen skaidrs. Ljoti aizspriedumaina mums taa sabiedriiba.
11.05.2014 13:26 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Sinepe

Paldies.
11.05.2014 13:25 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
juusu dariishana, kas notiek cita guljamistabaa.


Tiesi ta, nav. Tapec, lai ari tas paliek gulamistaba, nevajag to iznest pa pasauli radit un brinities kapec tada attieksme.
11.05.2014 13:22 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
2007.gadaa uzvareeja Serbija ar dziesmu "Molitva". Dziedaataaja bija lesbiete. Taa kaa nav pirmais gadiijums, kad uzvar "nestandarti" cilveeki.
11.05.2014 13:22 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Mees visi esam cilveeki un nav juusu dariishana, kas notiek cita guljamistabaa.


Pag, guļamistaba nav Eiropas publiskā skatuve.
11.05.2014 13:21 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Pfff, smieklīgi! Eirovīzijā uzvar Drag Quenn, tad loģiski pasaule tūlīt iess bojā.

Par ģimenes vērtībām vispār labāk paklusēt. Kā tieši šis cilvēks ar savu uzstāšanos kaut ko maina 'ģimenes vērtībās'?
Turklāt, kas ir tās mistiskās ģimenes vērtības, kuras kāds vienmēr piesauc?
Palasot šai pašā forumā kā cilvēki krāpj viens otru, kā vīri nerūpējas par bērniem un kā sievas vērpj intrigas, liekas ļoti muļķīgi, ka pēkšņi pie visa ir vainīgi LGBT cilvēki.

Man arī nepatika kā Valters un Kaža runāja par to, ka tagad jāsūta bērni laukā no istabas, ja negribat viņiem tagad kaut ko paskaidrot. Tas, manuprāt, nonivelē tās ģimenes vērtības. Ja vecāki sarunātos ar saviem bērniem, skaidrotu ka pasaulē ir dažādi cilvēki un mācītu pieņemt citus, tad esmu pārliecinātra mūsu sabiedrība būtu daudz labāka un būtu krietni mazāks LGBT jauniešu pašnāvību līmenis.
11.05.2014 13:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Sinepe. kāda nozīme ir bārda vai nav? Tas bija vīrietis svārkos vai kleitā.
11.05.2014 13:21 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Eiropa homofilu kustiba ir labi organizeta un finanseta, un ta merktiecigi censas iespiesties jebkura sabiedribas joma, lai popularizetu savu viedokli un dzivesveidu.
Morgan, Austrija.
11.05.2014 13:20 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Kas te mineeja par to, ka turpmaak buus veerojama geju/lesbieshu koposhanaas - tas buutu nenormaali, protams, tikpat nenormaali, cik heteroseksuaalju koposhanaas uz skatuves. Tachu, ja homoseksuaalju paaris izietu uz skatuves - kaapeec ne? Kas tas par stulbumu, ka katraa 2. dziesmaa dzied par miilestiibu starp viirieti un sievieti, uz skatuves staav shis pats paaris, nereti ar seksuaaliem elementiem, bet, luuk, ja citas orientaacijas cilveeki to dariitu, tad tas ir pasaules gals? Manupraat, pasaules gals pienaaks tad, ja vairosies taadi cilveeki kaa, piemeeram, Lienes domaajoshie - tik aizspriedumaini un pretiigi savos uzskatos. Mees visi esam cilveeki un nav juusu dariishana, kas notiek cita guljamistabaa.

Par to, kaapeec vajadziiga baarda - te jau mineets, ka Konchita paarstaav kaut kaadu noteiktu subkultuuru (ja pareizi nosaucu). Izgliitojieties un jums taps skaids. Pashlaik izceljaties ar savu stulbumu tikai.
11.05.2014 13:20 |
 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Morgan, no Austrijas.
11.05.2014 13:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!