Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Tevi ir nodevušas daudzenes/draugi?

 
Reitings 63
Reģ: 24.12.2009
Pastāstiet vai tā ir gadījies un vai pēc tam esat palikušas draudznes/draugi?
Un vai draugi ir devuši kādu padomu, kuru ņēmāt vērā un tas pamatīgi ir papojājis jums dzīvi?

Man ir bijis ar padomiem un pēc tam sapratu, ka to no tās draudzenes padomus neņemšu vērā, tagad ir tā, ka es uzklausu viņu, bet manī ir iestrādājies reflekss uz vi'ju, ka viss ko viņas man saka laižu garām, tas noriek automātiksi. Cilvēks nedomā man pāri nodarīt, bet padomi tikai un vienīgi man nodarītu sliktāk, jeb gremdētu mani un es degradētos.
26.02.2014 10:33 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.02.2014
Kaa Jus reagjetu, ja uzzinatu, ka cilveks, ar kuru jus satiekaties, slepj to, ka kljuus teevs pec 6 menesiem ? Un ar sievieti, ar kuru pasreiz dzivo kopaa.

Taja pasha laika jums stasta par milestibu un skirsanos no shis sievietes..
26.02.2014 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu mana draudzene pastāstija, lielā dzērums būdama, manam brālim mūsu kopīgo noslēpumu. Tas nevienam nebija jāzin, bet nē, šī dzērumā izpļāpājas. Un attaisnojās, ka bija pa daudz iedzērusi, bet alkohols nav attaisnojums. Un es viņai to teicu, bet ši pretī sāka manu brāli apdirst, es zinu kāds ir mans brālis, bet tas nedod tiesības tā izrunāties, kad pati ir sagrēkojusies. Un kopš tās reizes mēs neesam draudzenes.
26.02.2014 10:53 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nevēlos iedziļināties detaļās, bet pēc jeb kādām detaļām, kas parāda to cilvēku sliktā gaismā attiecība uz mani, draudzību pārtraucu.Draugi tīšām ļaunu nedarīs un tam nav attaisnojuma, ne dzērums,ne kas cits.

Kaa Jus reagjetu, ja uzzinatu, ka cilveks, ar kuru jus satiekaties, slepj to, ka kljuus teevs pec 6 menesiem ? Un ar sievieti, ar kuru pasreiz dzivo kopaa.

Taja pasha laika jums stasta par milestibu un skirsanos no shis sievietes..


Ja es būtu naiva un tupa ticētu, bet par cik zinu, ka tas ir tikai bla, bla, cik tā ir slikta un Tu laba un no tās šķirsies un Tevi ņems, tad neticu tādām glupībām. Reāli viņš nekur neaizies, tie, kas ir gājēji nerunā par to, bet izdara.
26.02.2014 11:00 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nē, nenāk prātā. Esmu pateicīga, ka man ir lieliskas draudzenes, par kurām grēks būtu sūdzēties.

Zachi - ko gribēji, to dabūji. :p Nav ko pīties ar aizņemtiem vīriešiem! :p
26.02.2014 11:08 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.02.2014
S80:

AI, parrakstijos - nevis stasta, bet stastija. Ta jau po, cilveka dzive, lai dara ko grib.
Stulba sajuta vienkarshi.
26.02.2014 11:09 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Pastāstiet vai tā ir gadījies un vai pēc tam esat palikušas draudznes/draugi?
Ir gadījies, un, protams, ka nē. Ja reiz esmu nodota, tad viss. Čau-atā.

Un vai draugi ir devuši kādu padomu, kuru ņēmāt vērā un tas pamatīgi ir papojājis jums dzīvi?
Es arvien retāk prasu padomus draudzenēm, bet ja prasu un viņas man tādu sniedz, pieņemot gala lēmumu, es to interpretēju pa savam. Ieklausos, kaut ko ņemu vērā, bet principā paļaujos tikai vienīgi uz sevi.
26.02.2014 11:10 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nu, tad kāds ir gala rezultāts? Viņš ir ar Tevi un viņu vai pie viņas?

Es nesaprotu tādas kā Tu zin, ka ir cita un vēl gaužās par kaut ko...
26.02.2014 11:12 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Ja mani nodod/aprunā vai vērpj intrigas - viss, tas cilvēkas manā dzīvē ir tukša vieta. Nekontaktējos.
Kad iepazinos ar drauga māsu, tad likās, ka būsim foršas draudzenes, bet kad uzzināju, ka aprunā ne tikai mani, bet arī draugu un mūsu draugus - vnk pateicu viss - man tādi cilvēki blakus nav vajadzīgi, lai iet pie tiem - ar kuriem ir forši. Nelīdzēja nekādas atvainošanās un nožēlas no viņas puses. Jo cilēkam vairs nav 14, kad nesaprot, ko runā un dara.
26.02.2014 11:14 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Es neesmu nekad bijusi nodota...
26.02.2014 11:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ir gadījies. Es tādas lietas neaizmirstu, tāpēc šie cilvēki ir pilnībā izslēgti no manu paziņu loka.
26.02.2014 11:17 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ir bijis tā, ka nodod. Ir gadījies, ka izdomā sazin ko par mani un sastāsta visiem pēc kārtas. Tas bija pamatskolas 9. klasē. It kā jau tikai pamatskola, bet tas man bija smags brīdis un tajā laikā bija notikumi, kas atstās iespaidu, atmiņas uz visu atlikušo dzīvi.
Tagad es tos cilvēkus redzēt pat nevēlos. Ir pagājuši 6 gadi, bet tik un tā neesmu piedevusi.
Meitene, kura izdomāja par mani sazin ko, pēc pamatskolas absolvēšanas pēc avārijas nomira. It kā saka, ka tad ir jāpiedod viss nodarītais. Es pie sevis esmu domājusi, ka esmu piedevusi, bet iekšā pat vēl tagad ir palikušas atmiņas, kam man nācās iziet cauri pēc tam.
26.02.2014 11:19 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
It kā nē. Ir pāris draudzenes, kuras atsijājušās laika gaitā, par ko man skumji, bet, ja es jūtu, ka nav abpusējās intereses kopt un rūpēties par draudzību, tad mākslīgi veidot attiecības arī negribas.
26.02.2014 11:27 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Oi, kaa tik nav bijis! Ir bijusas tadas "draudzenes", kas man aiz muguras bedri rok, bet satiekoties, smaida ka maija saulites un izliekas, ka nekas nav noticis. Ar tadiem cilvekiem man nav pa celam, partraucu kontakteties.
26.02.2014 11:27 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
jā, esmu nodota. ko nu vairs , tā kā tas bija vairākus gadus atpakaļ, tad tagad esmu jau to aizmirsusi.

bet par to bērnu, attopies! vai man tikai tā liekas, vai meitenes paliek aizvien tupākas? (atvainojos)
26.02.2014 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 4670
Reģ: 29.01.2009
Man arī skolas laikā gadījās saņemt dunci mugurā no viena meitenes, kuru tiešām uzskatīju par tuvu draudzeni un no otras par to, ka viņa nostājās tās meitenes pusē, kas bija ļoti nepatīkami, jo viņu uzskatīju par vēl lielāku draudzeni... It kā esmu piedevusi, jo pagājis jau ļoooti ilgs laiks, bet es ar viņām nekontaktējos, es pat negribētu viņas satikt uz ielas, man laikam paliktu nelabi redzēt tos ģīmjus!
Tagad katru jaunu paziņu/draugu uztveru ar aizdomām, jo liekas, ka atkal būs kaut kāda nodevība, vispār necenšos baigi sadraudzēties ar kādu, paziņu līmenī - jā, lūdzu, bet nekādu ļoti tuvu draudzeni, kas zinātu visu par mani, es negribētu...
26.02.2014 11:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kad jaunāka biju, intrigas ar draudzenēm netrūka, viena man centās 2 puišus noņemt, tad nu pie otrā puiša es biju izvēles krustcelēs, draugs vai draudzene ar kuru es biju draudzējusies jau kopš pirmās klases, izvēlējos vīrieti, nodzīvojām 3,5 gadus kopā, esmu apmierināta ar savu izvēli jo mana kādreizējā draudzene bija ļoti agresīva un ne tuvu īsta draudzene pat. Tad bija vel viena draudzene, kura ar pina savas intrigas, principā beigās jau sapratu ka vajadzīga viņsi esmu tik jo viņai burtiski nebija neviena cita, bet uzreiz kad parādijās citi, tā mani vairs nevajadzēja, galu galā neizturēju viņas intrigas un lielo muti, vairs neesam draudzenes, un labi ka tā. Tagad vispār es ļoti piesardzīga esmu ar draugu izvēli, tā jau varu būt atvērta ar daudziem cilvēkiem, bet es uzmanos ar tuvāku draudzības meklēšanu. Ir savas divas jaukās draudzenes kurām es tiešām vienmēr varēšu uzticēties, tā kā viss forši :) Par viedokļa ņemšanu vērā, ir gan man doti padomi, gan es esmu devusi padomus, un appusēji, citus ņem vērā, bet citus nē.
26.02.2014 11:36 |
 
Reitings 75
Reģ: 18.03.2013
Kamēr es uz pāris dienām nebiju mājās, tā mana labākā draudzene kopā ar manu puisi pa gultu. Visi to zināja, neviens man to negrasījās teikt. Pati pieķēru.
Lieki piebilst,ka šos cilvēkus izslēdzu no savas dzīves.
Par padomiem... Padomus uzklausu vienmēr, bet arī vienmēr pati izanalizēju vai ņemšu tos vērā.
26.02.2014 12:13 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Nē, nepiedotu. Īsti draugi nekad nekādos apstākļos nedarīs pāri otram. Ne alkohols, ne kas cits nav attaisnojums tādai rīcībai.
Man arī ir bijuši tādi draugi, un tieši tādas rīcības dēļ, es viņus par draugiem vairs nesaucu.
26.02.2014 12:42 |
 
Reitings 122
Reģ: 27.01.2014
Mani ir vairākas reizes nodevušas "draudzenes", tas arī mani ir iedzinis pamatīgos kompleksos jau kopš bērnības. Tāpat vēl joprojām nespēju nevienam pilnībā uzticēties, liekas, ka VISI kaut ko runā aiz muguras, melo, aprunā... Ceru, ka no šīs paranojas kādreiz tikšu vaļā
26.02.2014 13:09 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Ne draudzene, bet sieviete, kaa taada. Ak dievs, es nespeeju noticeet, ka taadas kazas ir uz pasaules. Un veel tic Dievam, meemaa kristiete, visaas vietaas posto Jeezus bildiites, iedvesmojoshos tekstinjus utt., bet piipee un dzer, un pinaas ar aiznjemtiem. Iedomaajieties, mana drauga maasas draudzene vinja bija, lieliski zinaaja, ka esmu kopaa ar savu viirieti jau n-tos gadus, actinjaas smaidiiga un draudziiga, bet aiz muguras... vienaa balliitee izmantoja situaaciju, kad manis nebija klaat, un vinjsh bija paalii. Shausmas!!! Un veel pirms tam ar citu chali tajaa pashaa ballliitee, bet maneejais iepatikaas labaak. Peec tam centaas veel atnjemt, bez sirdsapzinjas paarmetumiem. Peec tam, kad bijusi drauga maaja, jo drauga maasas draudzene, peec tam, kad visa gjimene izraadiijusi viesmiiliibu... vispaar ir normaali? :D Protams, drauga maasa uzreiz paartrauca kontaktu ar vinju, bet ak shausmas, es veel aizvien no shoka nevaru atguuties, starp kaadaam chuuskaam mums jaadziivo.
26.02.2014 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits