Konkurente.

 
Reitings 2
Reģ: 13.12.2013
Sveikas! Tātad, es nesen šeit rakstīju par kādu puisi. Kādu laiku kontakts starp mums bija zudis, bet vakar mēs ar draudzenēm runājām par puišiem un es pastāstīju arī kaut ko par viņu - labu, protams. Viņas neko nevienam nav teikušas, bet mēs abi tagad esam visu cilvēku uzmanības centrā! Visi par mums atkal ir sākuši runāt. Viņš šodien gribēja runāt ar mani, bet tā kā esmu kautrīga, es no viņa izvairījos. Visi domā, ka es patīku viņam un, ka man viņš patīk. Šodien viņa draugi viņu pakaitināja par mani. Bija skaidri redzams, ka es viņam patīku, jo viņš nosarka. Šodien, kad mēs ar draudzenēm par viņu runājām, viena meitene savai draudzenei teica, ka viņa viņu grib. Viņas draudzene teica, ka mēģinās viņus savest kopā. Tagad es esmu greizsirdīga, jo man viņš patiešām patīk un es negribu viņu zaudēt! Iesakiet, lūdzu, ko man darīt?
13.02.2014 22:20 |
 
Reitings 125
Reģ: 27.08.2013
Esi iniciatore! Ja nespersi soli pirmā, tad nekas nenotiks un tā otra nocels viņu.
18.03.2014 19:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits