jūtos sagrauta :(

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
sveikas! varbūt kāda atceras tēmu par to, kur minēju kko par kopdzīvi ar puisi.
problēma bija tāda - viņš grib lai pārceļos pie viņa uz citu pilsētu uz māju, kur viņš dzīvo pie saviem vecākiem, kas nav ne tuvu Rīgai, kur pašlaik dzīvoju dzīvoklī viena pati un man šeit ir darbs. biju to pārrunājusi ar saviem vecākiem, radiem, draugiem, vieni saka, lai pamēģinu, otri saka, ka nekādā gadījumā neeju prom no Rīgas un visa, kas man šeit ir. it kā biju jau apradusi ar domu, lai arī cik šaubīga nebūtu, jā, labi, iešu pie viņa, par spīti tam, ka man riebjas doma ne tik daudz par to, ka tā ir cita pilsēta un jauna darba meklējumi, kā fakts, ka viņš tur nedzīvo viens...ikreiz, kad esmu tur, jūtu vecāku klātbūtni un man tas dod pa nerviem.
biju pat šonedēļ dulluma stāvoklī uz darba interviju jau tajā pilsētā, protams, nezinu , vai mani pieņems, vai ne, bet nu...es jau virzijos.
man visu laiku ir šaubas par to visu, es nevēlos zaudēt savu brīvību, to, kas man te ir, patsāvību...bet no otras puses arī negribu dzivot viena un gribu but ar vinu kopa. vins nepametis to maju un nemuzam neparvaksies uz dzivokli, kur nu vel bezgaisa Rīgā.
tad nu tā, šodien pa telefonu viņam pateicu visu ko domāju, ka es tomēr nevēlos pamest to, kas man ir šeit, ka nav godigi tas, ka man vienigajai ir jamaina visa sava dzive del vina, uz ko vins atbildeja,, ko gan vins varot mainit? ka jamaina vienam. mēs sastrīdējāmies, pateicu, ka nevēlos ar viņu vairāk runāt...un tagad arī kā maza meitene izgāju no visiem sociālajiem portāliem, vnk gribu nozust, apdomāt visu un negribu, lai kāds mani traucē...
vnk jūtos tik šausmigi, ka nezinu, ko darīt. labākais ir tas, ka mana draudzene vispar saka, lai meklēju puisi labāk no Riigas, tas taču ir ļauni, cmon!
meitenes, ko man darīt, es jūtos vnk šausmīgi un tgad vēl šis strīds, nezinu, kad salabsim...:( ;(((( :(
07.02.2014 00:37 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Vai viņš Tev piedāvā arī kādu kompromisu? Piemēram, iespēju, ja nevarēsi sadzīvot ar tiem vecākiem visu laiku, ka meklēsiet - kaut vai tajā pašā mazpilsētā - kaut ko savu?

Un kāds ir apsvērums, ka ar vecākiem kopā viņš izvēlas dzīvot? Tāpēc, ka ir kruts īpašums? Vai varbūt viņi jau paveci - jāpalīdz?

Uzskatu, ka no vecāku ligzdiņas, lai cik tā nebūtu ērta un komfortablāka, ar laiku ir jāizlido. Jaunam pārim jābūt savai telpai, kur veidot savu ģimeni, ja kas.

P.S. Mums ar vīru šobrīd pārvākšanās starpposmā arī uz vairākiem mēnešiem jāmitinās pie maniem vecākiem. Viss jau ir ļoti ok, cenšamies saimniekot un sadzīvot, bet nu es!!! pie saviem vecākiem!!! jau esmu izbesījusies! Kaitina pat visādi sīkumi, jo iepriekš visus gadus tak bija ierasts visu, visu darīt pa savam, kaut plikai pa māju staigāt...
07.02.2014 12:14 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
neviens normāls cilvēks kurš ir pieradis dzīvot privātmājā (pie vecākiem vai ne pie vecākiem - bez starpibas) ar tai raksturīgo privātās teritorijas plašumu un citām ērtībām labprātīgi uz panelenes vienistabnieku dzīvot nepārvāksies.


Lūk, Tev vēl viens "nenormālā cilvēka" piemērs. Man bija tieši tāda situācija - no privātmājas (vecāku) uz 1istabas dzīvokli kopā ar vīru.

Otrs. Painteresējāmies gan, un pat vairākkārt. Nu palasi, pirms tik "pārgudri" spried. Pagaidām vienkārši vēl nav atbildes no autores.
Varbūt, jā, grib nostāties uz kājām.
A varbūt vnk vecis bez pautiem, kas visu dzīvi tā arī grib notrallināt, ka tikai privātmājā un pie svaiga gaisa :D
07.02.2014 12:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Trūkst kompromisa!
07.02.2014 12:53 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Katrai ģimenei ir jābūt savām mājām.

Es tā uzskatīju, uzskatu un uzskatīšu- saviem bērniem arī neļaušu ar otrām pusītēm dzīvot pie mums.

šim es pilnībā piekrītu. Lai cik labas attiecības nebūtu ar vecākiem, tas tomēr nav tas. Ne vecāki var izbaudīt otro jaunību, kad bērni jau izlidojuši no ligzdas, ne bērni, jo īpaši otrā puse, var justies pilnīgi brīvi.
07.02.2014 12:57 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīds vispār kādas ir gan painteresējušās kāda puiša nodarbošanās. Apvainojās te viens. Ar ko Tu pats nodarbojies?

:-D :-D :-D Es m\acos augstskolā un strādāju. Darba devējs nemaksā tik cik man gribētos jo mqan vēl nav pieredzes un iemaņu, bet tā kā gribas seksu un draudzeni tad izpatīkot viņas kaprīzēm esmu spiests īrēt dzīvokli Rīgas centrā. Naudas pēc īres un saistīto maksājumu samaksāšanas paliek lai varētu ēst pusi mēneša. Tāpēc es vismaz reizi nedēļā ierodos pie saviem vecākiem un jaunākais brālis tajā dienā paliek neēdis jo es izriju visu vecāku ledusskapi noēdu visu zupu gaļu, tā tālāk. :-D :-D :-D. Kad esmu paēdis dodos atpakaļ uz īrēto dzīvokli draudzenei tēlot ka esmu kruts pašpietiekams un nopelnu pietiekami. :-D :-D :-D Tas viss - lai mani nesāktu uzskatīt par mīksto. :-D :-D :-D. Piedod - citādi nevaru :-D :-D :-D.
07.02.2014 13:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vai kāda vsp painteresējās kāda situācija ir tam džekam? Viņš varbūt tikko mācības dienas nodaļā pabeidzis vai vispār vēl mācās = naudas lai uzturētu īrētu dzīvokli logiski nav, bet ko nu par niekiem . Prinecesēm taču vienmēr visu vajag tūlīt un uzreiz! . gadiņu paciesties kopā ar čoma večiem lai šim ir laiks uz kājām nostāties? ko jūs - nē. . Tāda nu ir jūsu lielā mīlestība - ķipa - ja nav tā kā patīk man tad lai nav vispār nekā


Šajā variantā vīrietis vispār vēl nav gaatvs nopietnām attiecībām un kopdzīvei. Uzskatu, ka vīrietis var aicināt meikteni pie sevis, ja viņam ir savs miteklis, kaut vai īrēts, bet savs. Nevis, ja, dzīvojot pie vecākiem, tēlo pieaugušo.
07.02.2014 13:29 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Nu redz, Valfrīd, pats arī gribi visu uzreiz :D Studijas, darbu, draudzeni, seksu un, lai vari ēst gaļu visu mēnesi :D Beidz te sievietes par princesēm apsaukāt tikai tāpēc, ka viņām arī ir savi mērķi un standarti, kuros neietilpst aizskriešana pie vīrieša vecākiem, pametot visu pašas izcīnīto un panākto :P :D
07.02.2014 13:29 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Šajā variantā vīrietis vispār vēl nav gaatvs nopietnām attiecībām un kopdzīvei. Uzskatu, ka vīrietis var aicināt meikteni pie sevis, ja viņam ir savs miteklis, kaut vai īrēts, bet savs. Nevis, ja, dzīvojot pie vecākiem, tēlo pieaugušo.

Nu, nu. gudriniece. Varbūt pateiksi cik gados pie mums augstskolās beidz dienas nodaļu? gadījienā ne kādos 23? A dzīvot ta gribās! Līdz precību vecumam nieka 3 gadi, bet uzreiz i krutu darbu jāatrod i dzīvoklis jāīrē :-D Nav tā kā par daudz prasīts no darba devējiem - prasīt lai jaunam un zaļam gurķim ar viņa (jūsu sieviešu) prasībām maksātu algu it kā viņš nez kāds specs?
07.02.2014 13:47 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
neviens normāls cilvēks kurš ir pieradis dzīvot privātmājā (pie vecākiem vai ne pie vecākiem - bez starpibas) ar tai raksturīgo privātās teritorijas plašumu un citām ērtībām labprātīgi uz panelenes vienistabnieku dzīvot nepārvāksies.


Lūk, Tev vēl viens "nenormālā cilvēka" piemērs. Man bija tieši tāda situācija - no privātmājas (vecāku) uz 1istabas dzīvokli kopā ar vīru.

Otrs. Painteresējāmies gan, un pat vairākkārt. Nu palasi, pirms tik "pārgudri" spried. Pagaidām vienkārši vēl nav atbildes no autores.
Varbūt, jā, grib nostāties uz kājām.
A varbūt vnk vecis bez pautiem, kas visu dzīvi tā arī grib notrallināt, ka tikai privātmājā un pie svaiga gaisa

Un sīču jums nebūs vai ne? :-D :-D :-D. Jā ,panelenē arī var dzīvot tikai Pļavnieku sīkajam ja gribas viņu izlaist vienu ārā jādod instruktāža lai nekāpj suņu s*dos kas gan ne vienmēr izdodas lai neaiztiek šprices kuras kāpņutelpā mētājas lai neiet pie tiem onkuļiem kuri uz tuvējo točku nāk spaisu pirkt un tādā garā. Tad vēl naktī tavam auto kāds jēgu pārdzēris urļiks nolauž spoguļus :-D, bet dzīve taču ir skaista ne?
07.02.2014 13:55 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Valfrīd, nu ko Tu pats meties galējībās un variantā - visu uzreiz :D
Rakstīju, ka tāda situācija BIJA. Jo, plānojot ģimenes pieaugumu, šobrīd tieši esam procesā uz lielāka dzīvokļa pāriešanu.
Un mēs dzīvojam mazpilsētā ;) Mums Tevis piesauktais Pļavnieku scenārijs nedraud :D tfu, tfu, tfu :D
Tā ka, būtībā, šis ir brīnišķīgs piemērs tam, ka no vecāku mājas VAR aiziet un arī dzīvot labi, ja vien pats to vēlas :)
07.02.2014 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Valfrīd, senos laikos nebija interneta, tad varbūt izlidini savu datoru pa logu laukā un sūti vēstules pa pastu.

Runājot par tēmu - es nepārceltos pat no Rīgas kojām uz mazpilsētu, kur nu vēl uz vecāku māju, kur nu vēl, ja man būtu tur uzsākta sava dzīve. Ar tādu vīrieti kā tavējais varēsi visu mūžu darīt to, ko viņš liek, jo cilvēku interesē tikai tas, lai viņam būtu labi. Ja pāris nevar atļauties paši savu mājokli, tad kāda vispār runa par kopdzīvi. Jāizaug. Puisim vajadzētu jau beidzot atlaist mammas brunčus.
07.02.2014 15:33 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2014
Nevienu negribu aizvainot, vai ugunī pieliet eļļu :) Bet ja tas būtu turīgs ārzemnieks, tad domāju šāds temats netiktu pacelts, bet vienkārši jau tiktu koferis kravāts :D
07.02.2014 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Un tā arī domāju, ka atradīsies viens, atvainojos, idiots, kas atcerēsies, ka izsenis meitene gāja dzīvot pie vīra vecākiem. Tikai aizmirsi piebilst, ka jāprecās bija ar to, ar ko vecāki liek, un tām jaunajām līgavām, vedot uz jaunajām mājām, sēja acis ciet, lai šīs neatrastu ceļu atpakaļ. Tas, ka agrāk tā tā bija jādara un nebija citas izvēles, nenozīmē, ka visi ar to bija apmierināti un laimīgi, kur nu vēl to, ka mūsdienās, kad cilvēks var brīvi izvēlēties ar ko dzīvot, ar ko precēties un pavadīt visu mūžu, ies un bojās savu jaunību, jo, redziet, kaut kad tā tomēr cilvēki darīja.
07.02.2014 15:40 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2014
cupcake2

Jezus tu marija kur tā ir daŗījuši, ka acis sēja ciet ?:D
07.02.2014 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
Tepat Latvijā. ;)
07.02.2014 15:52 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.02.2014
Krieviem ir labs vārds zamužem(precēta)- skaidrojas ka aiz vīra, kur vīrs seko tur un sieva, konkrētaja gadījuma, viņi ir piegulētaji viens otram, varbūt rupji , bet spravedlivo, ja reiz dama nevelas sekot čalim līdzi, lai padzīvo šķirti, ja reiz čalim un damāi bus ta liela mīla, tad jau pats atskries pie damas un dzīvos iekš galvaspilsētas ;)
07.02.2014 15:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ralf, kāds sakars mūsdienām ar
kur vīrs seko tur un sieva
? Kāpēc tieši vīrietim jābūt tam, kas izdomās virzienu, bet sievietei jāpakļaujas? Nav vairs tie laiki!
07.02.2014 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 4056
Reģ: 02.01.2011
Laiks visu saliks pa vietām.
Nepārsteidzies ar savas dzīves pamešanu, ļauj, lai viss rit savu gaitu.
07.02.2014 16:03 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīd, senos laikos nebija interneta, tad varbūt izlidini savu datoru pa logu laukā un sūti vēstules pa pastu.

Runājot par tēmu - es nepārceltos pat no Rīgas kojām uz mazpilsētu, kur nu vēl uz vecāku māju, kur nu vēl, ja man būtu tur uzsākta sava dzīve. Ar tādu vīrieti kā tavējais varēsi visu mūžu darīt to, ko viņš liek, jo cilvēku interesē tikai tas, lai viņam būtu labi. Ja pāris nevar atļauties paši savu mājokli, tad kāda vispār runa par kopdzīvi. Jāizaug. Puisim vajadzētu jau beidzot atlaist mammas brunčus.

? Kāpēc tieši vīrietim jābūt tam, kas izdomās virzienu, bet sievietei jāpakļaujas? Nav vairs tie laiki!

nav arī tie laiki kad sievietei obligāti vecis bija vajadzīgs. Tad ko te regulāri gaudojat? Man ir plāns kā nopelnīt naudu - pārdošu siev drēbes ar uzrakstiem ķipa - esmu vecmeita sirdī un pēc pārliecības. Ar večiem pat nerunāju. Jums abām - uzdāvināšu jo jus kā rādās būsiet labas staigājošās reklāmas. :-D
07.02.2014 16:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Valfrīd, kāds sakars vecmeitām ar to, ka attiecībās vīrietis vairs nav noteicējs? Tagad ir cits attiecību modelis, jo sievietes vairs nav ekonomiski atkarīgas no vīriešiem. Līdz ar to mierīgi var būt situācija, ka vīrietis seko sievietei vai abi rod kompromisu, nevis tikai sieviete seko vīrietim.
07.02.2014 16:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits