Raudošs bērns kaimiņos

 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Ierakstiju jau beztēmā, bet ceru,ka šeit būs lielāka atsaucība :)
Tiešām , vajadzīgs Jūsu viedoklis. Esmu pārvākusies uz jaunu dzīvesvietu un man kaimiņos(guļamistabai aiz sienas) dzīvo bērns.Domāju,ka kādi 3, 4 gadi puisītim.(vismaz tā izklausās) Lieta tāda,ka tas bērns regulāri raud. Šonakt piem. 3jos naktī nezināju kur likties, tāda sajūta,ka māte vai nu brutāli viņu ignorē vai vienkārši nav mājās. Sākas ar parastu raudāšānu, kas pārvēršās kliegšanā un beigās jau bērnam trūkst elpas no asarām un kliegšanas un beigās, viņš vienkārši bezspēkā aizmieg..vismaz tā izklausās... Ko viņa dara 3jos naktī?! Ka nepieiet pie vi'ņa. Sestdien 9.os no rīta tur bija tāds skandāls,ka gribējās to mazo bērnu savākt pie sevis samīļot un nomierināt,lai raudāšana, kas jau bija pārgājusi bļaušanā pārstātos. Bet māte uz viņu histēriski bļauj. Kā ar tādiem cilvēkiem runāt? Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija un ir kāda pieredze? Lūdzu padalaties un paldies jau iepriekšs.:)
Man tik ļoooti patīk bērni', bet nu..saprotu, ka ir asaras un puņķi, bet tāda sajūta,ka viņai vispār vienalga...
06.02.2014 12:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Iespējams, ka arī autores kaimiņiene ir vientuļā māte.. tāpēc arī tā sanāk.


Pilnīgi varetu būt. Nauds trūkums, atpūta maz, privatas dzives nav. Bērns ja vēl izlutinats mate rezultata nervoza. Un ja mazais izlutinats ka mums kaiminos, tas ir vajprāts. Tur gan lielā mērā mammas pašas vaina. arī ceru ka autore uzrakstis kad paruasn ar kaiminiem un to mammu kas tur visa gala beigās īsti ir. Ja ir nelabvēlīgs aks, ir noteikti jaziņo, bet ats pats par sevi saprotams, bez variantiem manuprat,.
06.02.2014 14:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tas nav normāli. Tev ir jāzvana kādam dienestam, reāli psiholoģiskais terors no mātes puse. Nevīža ir! Un nevajag te dažām izdomāt, ka bērnam auss sāp un vēl nez kas, ne jau mēnešiem ilgi tā var būt!


Minēšu - tev nav bērnu?
06.02.2014 14:57 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Vari sākt ar runāšnanu, bet tā kā nelatviete, tad visticamāk pasūtīs tevi 5 mājas tālāk :D Uzraksti pēc tam ka gāja.
06.02.2014 14:57 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Tas nav normāli. Tev ir jāzvana kādam dienestam, reāli psiholoģiskais terors no mātes puse. Nevīža ir! Un nevajag te dažām izdomāt, ka bērnam auss sāp un vēl nez kas, ne jau mēnešiem ilgi tā var būt!
06.02.2014 14:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man kaiminos kas lidzigs tagad. un ari mamma vien aptai audzina bernu,.


Iespējams, ka arī autores kaimiņiene ir vientuļā māte.. tāpēc arī tā sanāk.
06.02.2014 14:54 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nu re - te jau meitenes to pašu raksta. :)
06.02.2014 14:52 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Varbūt māte nezina, cik sienas plānas un dzirdamība laba, aizej, kaut vai tīri cilvēcīgi pasaki, ka traucē raudāšana, piedāvā ārstu izsaukt vai vēl kaut ko, sēdēt forumā un minēt, kas varētu būt par iemesliem, ir diezgan bezjēdzīgi. Un vienalga, cik bērnam gadu, ja katru nakti nebalsī raud, tas nav normāli.
Jā, mums kaimiņos ir veseli 2 bērni, arī mēdz raudāt un niķoties, gan dienā, gan naktī. Pieļauju, ka mūsu kaimiņi tiešām nezināja, cik dzirdamība ir laba, kamēr nesadzirdēja, cik labi mūsu bērna raudāšana dzirdama, tagad jūtami cenšas bērnus nomierināt, vismaz nakts laikā.
06.02.2014 14:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Izlēmu arī uzrakstīt komentāru. Mana situācija ir sekojošā: kaimiņienei ir 2 gadus vecs bērns, audzina viena. No tā, ko esmu redzējusi, bērns pārsvarā laiku pavada kopā ar māti un viņš var sākt brēkt (ne raudāt, bet kliegt), ja kāds viņa klātbūtnē runājot ar šo sievieti kaut vai pieskaras viņai. Var redzēt, ka bērns ļoti izlutināts, jo pieradis, ka ieraudoties uzreiz dabuj, ko grib. Pēdējā laikā māte sākusi pacelt balsi, kad bērns bļauj. Laikam vairs nezin citu, ko darīt, lai bērns tā nedarītu. Tas citreiz notiek arī naktīs (viņi dzīvo tieši virs mana dzīvokļa, tādēļ ļoti labi var dzirdēt. Šis bērns nemaz neraud, bet brēc.
Man kaiminos kas lidzigs tagad. un ari mamma vien aptai audzina bernu,.
06.02.2014 14:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Obligāti aizej pie tās kaimiņienes. Nevis uzreiz ar tekstu: "Ko jūs ar to bērnu darāt?", bet vispirms vienkārši palūdz, lai naktīs uzvedās klusāk, jo tu strādā no rīta līdz vakaram un naktīs vēlies izgulēties, bet bēbis raud. Pēc viņas reakcijas jau sapratīsi, kāda tā sieviete ir un, pirmkārt, jau ieraudzīsi viņu sejā. Varbūt arī bēbi ieraudzīsi un varēsi novērtēt, kādā viņš ir stāvoklī - apkopts, neapkopts. Varbūt viņa tev atklās, kādēļ bērns raud. Un tad jau pēc secinājumiem skaties - zvanīt bāriņtiesai vai nē. Jo, tas, ka bērns nepārtraukti raud, nav normāli. Man ir mazāks bēbis, kurš naktis izguļ kā lielais cilvēks. Protams, vēl var būt arī variants, ka bērns ir izlaist vai psiholoģiski traumēts. Nu, tur jāskatās, tev nav jāizvērtē visi iemesli. Par neko gan jau, bērnus no ģimenēm neizņem, tomēr reizēm tāds ziņotājs var palīdzēt novērst vardarbību pret bērnu.
+
06.02.2014 14:43 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Kubiete, izbeidz savu verbālo caureju, tu mal vienu un to pašu un cel kašķi tur, kur tā nemaz nav. Vēl viena izčakarēta diskusija tavā kontā.
06.02.2014 14:43 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es vienkārši lūdzu padomu kā pareizāk to visu sākt vai pieredzi,kādai kurai reāli ir bijusi tāda situācija.


Izlēmu arī uzrakstīt komentāru. Mana situācija ir sekojošā: kaimiņienei ir 2 gadus vecs bērns, audzina viena. No tā, ko esmu redzējusi, bērns pārsvarā laiku pavada kopā ar māti un viņš var sākt brēkt (ne raudāt, bet kliegt), ja kāds viņa klātbūtnē runājot ar šo sievieti kaut vai pieskaras viņai. Var redzēt, ka bērns ļoti izlutināts, jo pieradis, ka ieraudoties uzreiz dabuj, ko grib. Pēdējā laikā māte sākusi pacelt balsi, kad bērns bļauj. Laikam vairs nezin citu, ko darīt, lai bērns tā nedarītu. Tas citreiz notiek arī naktīs (viņi dzīvo tieši virs mana dzīvokļa, tādēļ ļoti labi var dzirdēt. Šis bērns nemaz neraud, bet brēc.
06.02.2014 14:42 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tu esi divaina, slimigi uzbraucieni nevietā un vel murgainas fantazijas. Nu lasi ko saka citi. Un pirms lamat citus, iedo autore REALU padomu :)
06.02.2014 14:42 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Obligāti aizej pie tās kaimiņienes. Nevis uzreiz ar tekstu: "Ko jūs ar to bērnu darāt?", bet vispirms vienkārši palūdz, lai naktīs uzvedās klusāk, jo tu strādā no rīta līdz vakaram un naktīs vēlies izgulēties, bet bēbis raud. Pēc viņas reakcijas jau sapratīsi, kāda tā sieviete ir un, pirmkārt, jau ieraudzīsi viņu sejā. Varbūt arī bēbi ieraudzīsi un varēsi novērtēt, kādā viņš ir stāvoklī - apkopts, neapkopts. Varbūt viņa tev atklās, kādēļ bērns raud. Un tad jau pēc secinājumiem skaties - zvanīt bāriņtiesai vai nē. Jo, tas, ka bērns nepārtraukti raud, nav normāli. Man ir mazāks bēbis, kurš naktis izguļ kā lielais cilvēks. Protams, vēl var būt arī variants, ka bērns ir izlaist vai psiholoģiski traumēts. Nu, tur jāskatās, tev nav jāizvērtē visi iemesli. Par neko gan jau, bērnus no ģimenēm neizņem, tomēr reizēm tāds ziņotājs var palīdzēt novērst vardarbību pret bērnu.
06.02.2014 14:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ko tu bļauj, neesmu akla, varu izlasīt bez lieliem burtiem. Domas nemainu_ tu esi dīvaina bez gala.
06.02.2014 14:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
iet runat 1. ar kaiminiem vairākiem
2. ar dzivokla saimnieku aks izireja šo dzivokli.
3. ar bērna mammu.
4. zvanit rajona ģimens arstam varbut vinai ir kads info.
5. uz policiju
6. uz barintiesu vai sociem.
06.02.2014 14:40 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Beibe.Marta, izcelies tikai tu atkal ar negativu uzbraucienu. Es pamatā teicu ka neesam gaišreges un nezinam kas tur notiek. Lai iet un runā. Pārējais pec MANAS PERSONīGAS PIEREDZES. LŪDZU LASAM KO SAKA CITI, UN PASAKS NEPIEFANTZET KLAT ATKAL.:D
06.02.2014 14:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un kāda runāšana, viņai bērna nepārtraukta aizliegšana pie kājas, domājat sveša skuka pātarus klausisies?! Tak domājiet reāli.
06.02.2014 14:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kubiete atkal izcēlās, viņai tikai balts vai melns.
Ir atšķirībā, bļauj vienu naktī, pāris dienas vai nedēļu no vietas kopš autore tur dzīvo plus laiks ko tur dzīvoja otrā persona. Mosk māte dzērāja un naktīs nemaz nav mājās, varbūt nodzērušies guļ vai varbut tiešām pohujs. Un tāda psiha bļaušana uz bērnu nav normāla neviena situācijā. Autore nākamreiz kad atkal naktī raud, lūdzu sauc policiju, neignore.
06.02.2014 14:35 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
taka man majas ir 3gadnieks, tad man neskiet normali, ja berns regulari raud!
manejais mierigi nogul visu nakti un ja piecelas tad tik lai padzertos vai aizietu uz podinu! (protams, ja slimo, tad gan medz nakti raudat)! un ari pa dienu tik liels berns vairs neraud, bet spelejas un dara savas lietas!
ko darit? nu nezinu var meginat iet runat, ja tas tiesam ir ilgstosi, bet ja paris dienas varbut tiesam bernins ir slims un mammai gruti tikt gala!
06.02.2014 14:35 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Runa nav par to, ka nav ko teikt, pateikt var vienmēr kaut ko, bet vai vajag? Bieži vien tās tēmas man šķiet muļķīgas, bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis, kad būsi aizgājusi ciemos pie kaimiņienes ziņo kā beidzās. ;)
06.02.2014 14:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits