Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Raudošs bērns kaimiņos

 
Reitings 479
Reģ: 29.01.2009
Ierakstiju jau beztēmā, bet ceru,ka šeit būs lielāka atsaucība :)
Tiešām , vajadzīgs Jūsu viedoklis. Esmu pārvākusies uz jaunu dzīvesvietu un man kaimiņos(guļamistabai aiz sienas) dzīvo bērns.Domāju,ka kādi 3, 4 gadi puisītim.(vismaz tā izklausās) Lieta tāda,ka tas bērns regulāri raud. Šonakt piem. 3jos naktī nezināju kur likties, tāda sajūta,ka māte vai nu brutāli viņu ignorē vai vienkārši nav mājās. Sākas ar parastu raudāšānu, kas pārvēršās kliegšanā un beigās jau bērnam trūkst elpas no asarām un kliegšanas un beigās, viņš vienkārši bezspēkā aizmieg..vismaz tā izklausās... Ko viņa dara 3jos naktī?! Ka nepieiet pie vi'ņa. Sestdien 9.os no rīta tur bija tāds skandāls,ka gribējās to mazo bērnu savākt pie sevis samīļot un nomierināt,lai raudāšana, kas jau bija pārgājusi bļaušanā pārstātos. Bet māte uz viņu histēriski bļauj. Kā ar tādiem cilvēkiem runāt? Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija un ir kāda pieredze? Lūdzu padalaties un paldies jau iepriekšs.:)
Man tik ļoooti patīk bērni', bet nu..saprotu, ka ir asaras un puņķi, bet tāda sajūta,ka viņai vispār vienalga...
06.02.2014 12:44 |
 
Reitings 39
Reģ: 22.12.2013
Arī vecākiem dažkārt nervi var neizturēt, kā arī bērni ir dažādi. Ja bērns pa nakto raud, tad visbiežāk to var novelt uz to, ka mazais ir slims - sāp zobs, auss (kas starpcitu sā vājprātā) un, protams, ar garīgi slimiem bērniem ir vēl savādāk. Tie tik tiešām var pamosties nakts vidū un taisīt histērijas. Tādos brīžos žēl gan mammu, gan bērnu, jo tas ir smagi abiem, un tad nemaz nav brīnums, ka mamma pa dienu bļauj.
Protams, ir vēl dažādas audzināšanas metodes. Ir vecāki, kas piekopj metodi kurā bērnam ļauj bļaut/raudāt aptuveni 10-15min, pēc tam iet klāt samīļo un atkal iet prom. Tādējādi mācot uz nakti aizmigt pašam. Arī tādos brīžos kaimiņiem noteikti mati ceļas stāvus.
Arī es savam mazajam dažkārt uzbļauju, bet tas tikai tādēļ, ka ar simto "nedrīkst" reizi vēl joprojām nav sapratis.
Principā taisnību jau te meitenes saka, svešs bērns nav tavs bērns un tava pieredze ar šādiem bērniem, manuprāt, nav uzskatāma nemaz par pieredzi. Pret svešu bērni, vienalga vai brālis, māsa vai draudzenes sīkulis, tas tomēr savā ziņā ir uzskatāms par svešu, jo nav tavs un ja nepavadi ar viņu 24/7, tad īsti neizproti emocijas/pārdzīvojumus ko piedzīvo pati bērna mamma. Savs bērns ir pavisam savādāk, uz sava bērna atļaujies vairāk nekā uz sveša.
Bet ko darīt tavā gadījumā? Gan jau, ka kāds brīvs brīdis ir, tad nu aizej un izzondē kaimiņos situāciju. Ja redzi, ka kaut kas nav normāli un pēc jūsu sarunas nekas nav mainījies, tad zvani uz bāriņtiesu, bet tad saproti, ka ienaindnieki garantēti. Bet vispirms pašai jātiek galā, tā uz dullo nezinot kādi ir apstākļi neko saukt nevajag.
26.04.2014 07:24 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
vairāk kā 80 000 unikālu lietotāju no Latvijas un 175 000 lietotāju
no pasaules


Vairak ka divas tresdalas cosmo apmekletaju ir no arzemem? OHO!
26.04.2014 00:58 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
nu re, tagad visas korii dzied,ka ir tachu taadi beerni, kas raud un raud un nevar nomierinaat. Pirms tam, visas kaa viena teica, psc baarinjtiesu jaasauc,policiju un ko tur veel ne. Smiekliigi.
25.04.2014 23:54 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Neizlasiiju visu penteri, bet piekritiishu (laikam tas bij 1. vai 2.lapaa) Kubietei - panjem, autoriit, to beernu pie sevis katru nakti un izpaud savas audzinaashanas speejas. Kaa redzu, par beerniem tik nojeegas, cik aazim par daarznieciibu. Arii es senaak esmu aukleejusi mazos, kuri bija saliidzonoshi jauki un viegli audzinaami. Tachu taja pashaa laikaa ljoti labi zinu, ka ir beerni, kas var bez iemesla aurot liidz bez maz vai nosmakshanai un tur pat maate ar visstipraakajiem nerviem kritiis histeerijaa un arii saaks aurot. Turklaat beerni juut stresu, ja maate kaut kaada iemesla deelj ir stresaina un nervoza, beerns var aurot BEZ IEMESLA liidz speeku izsiikumam.

Ja Tev ir iemesls domaat, ka tur notiek fiziska vardarbiiba, sauc policiju. Ja taadas nav, tad, vai nu iegaadaajies ausu aizbaazhnjus vai arii ej paliigaa aukleet.

P.S. Beernam var buut arii psihiskas dabas trauceejumi.
25.04.2014 18:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Zināju ka meskikan nepalaidis NEKAD iepeju man uzriet. Tev ar jauku vakaru man stelkerit :D
25.04.2014 17:55 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kubiete ir spējīga sabojāt ikvienu diskusiju. Pilnīgi un bez izņēmumiem, mākslīgi palielinot komentāru skaitu, pateicoties tukšiem un gramatiski normālam cilvēkam nesaprotamiem teikumiem
25.04.2014 17:54 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Smurfete
Es vēljoprojām brīnos par savu kaimiņu izturību.Bet nu esam jau arī iepazinušies ar visiem,katru dienu ejam laukā visi zina un redz mūs.Zina,ka esam normāla ģimene,tikai gadijies raudulīgs bērns.
25.04.2014 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Kad manam mazajam bija drusku pāri gadam, viņš naktīs non-stop bļāva, biju nomocijusies briesmīgi, bet nekas nelīdzēja, nesāju gan uz rokām, gan mīļoju, čubināju, mēģināju dot krūti- bezcerīgi... Kaimiņi NOTEIKTI domātu, ka es to bērnu spīdzinu- labi, ka man nav kaimiņu.

Tāda bļaušana turpinājās vairākus mēnešus, pat vairs neatceros cik ilgi tieši, bet vairāki mēneši tie bija noteikti.
25.04.2014 17:44 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Abpusēji, es ar brīnos ka cosmo nereti otru nelasa bet maļ savu pasaku tālāk. Varu atkartot cik vien velos, lasī daž nemāk.:D kur ta var būt:D
25.04.2014 17:34 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Brīnos, kur rodas tādi cilvēki kā Tu. Tas ir vienīgais, par ko vairs brīnos. :D :D :D
25.04.2014 17:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nevajag visu par pasaules mēroga sensāciju pārvērst ar sevi galvenajā lomā.
25.04.2014 17:25 | nosūdzē
Te pierādās ka katrs par citiem spriež pēc sevis:D :D :D Jau desmito reizi saku Rāju par VISU frtoumu cosmo...PAR VISIEM....
25.04.2014 17:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Mēnesī Cosmo.lv apmeklē
vairāk kā 80 000 unikālu lietotāju no Latvijas un 175 000 lietotāju
no pasaules



Tad par ko tu bŗīnos es nesaprotu?
25.04.2014 17:27 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
:D :D :D
25.04.2014 17:26 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Jā, tā biju es, kura ielika. Nē, tas nebija ģēniju forumos, vienkārši konkrēti lietotāji tajā forumā pārsteidza, ka šeit nāk un lasa. Nekur neesmu minējusi, ka ar ģēnijiem čatoju. :D nekur arī neminēju, ka tas fakts visu pasauli satricināja un izsauca sensāciju CNN, bet konkrēti mani kā cilvēku pārsteidza. Tas man lika vēl vairāk aizdomāties un tiešām, kā jau minēju - nepārsteigtu, ka arī šeit aprunātā persona, par ko raksta autore, būtu to lasījusi. Nevajag visu par pasaules mēroga sensāciju pārvērst ar sevi galvenajā lomā.
25.04.2014 17:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas tā - ieskatam, ka nedominē visur Kubiete un weee kā pirmās lēdijas.
25.04.2014 17:20 | nosūdzēt | saite
atakl izdoma pasakas. žirafēm jau paskaidroju ka runas ir par VISU COSMO.Pa punktiem, ta ka mana vietā palūgšu neizdomat.

zlasam uzmanigi!


varbūt te runā vienu, citur atkal ko preteju. Nu butu tak tads divkosis interesants
Varbūt vēstules tur apruna privatas VISA MŪSU cosmo foruma.
Turklāt tiešām izbrins ka tiek apsniegts ka cosmo ka īpaši izceļ VAIRĀKOS forumos. Cāli ne, sapforuma ne, bumeristos ne... a kuros tad? LV ir ļoti maz forumu, nu interesanti palika


ta žirafēm iztulkoju lai nav pasakas japiedomā


TRACINA KA NELASA KO SAKA OTRS, TIK MURGO TĀLĀK
25.04.2014 17:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://cosmo.lv/reklama/pdf/

. Mēnesī Cosmo.lv apmeklē
vairāk kā 80 000 unikālu lietotāju no Latvijas un 175 000 lietotāju
no pasaules
25.04.2014 17:22 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Šeit pat nesen tika sacelts kārtējais tracis par neko un autore šo jautājumu izvēlējās apspriest vēl kādā forumā. Zinu, ka ir vairākas meitenes, kuras ir gan šajā gan tajā forumā. Konkrēti šis forums netika norādīts un links netika mests, bet gan pateikts, ka ''citā forumā vairums uzskatīja tā un tā, kā domājat jūs''? Un komentāros manīju, ka atsaucās dažas, kuras bija šeit notiekošo izlasījušas.

Tas tā - ieskatam, ka nedominē visur Kubiete un weee kā pirmās lēdijas.
25.04.2014 17:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ani nepārsteigtu, ja tiešām būtu viņa lasījusi. Pēdējā laikā vairākos citos portālos tiek apspriestas šejienes diskusijas un paustie viedokļi, reizēm pat palieku uz pauzes, ka arī tādi cilvēki lasa.
Es tikai par šo. Ar kādiem ģēnijiem tad kominicē un kuros portālos ja brinies ka lasa cosmo? Te ka laiku atpakal ielika meitenws cik nenormali daudzi un visa pasaule lasa cosmo, tieši šo forumu!
25.04.2014 17:19 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Jā, par cosmo, par šo forumu, par diskusijām, par viedokļiem, viss, kas šeit rakstīts, viss ir publiski pieejams un apspriežams. Tā pat kā šeit tiek iemests links no kāda Apollo vai Tvnet raksta, tā pat tiek publicēti citu forumu linki. Goda vārds - kā no mucas izkritusi. :D Nezinu, varbūt arī vēstuļu saturu pārspriež kāds, ar kuru privāti saraksties, ja esi kaut ko tik interesantu un sarunas raisošu atklājusi neīstajam cilvēkam, kurš vēlas to pārspriest ar vēl kādu.

Nu, ja forumu ir ļoti maz, tad jau būs vieglāk atrast. :D Man gan liekas, ka ir daudz tādu forumu. Interesanti vai mazāk saistoši, bet tādus forumus, manuprāt, izveido katrs, kuram nav slinkums. Citreiz Spokos zem kāda raksta ir interesantāka diskusija nekā diskusiju forumā. Jā - spoki.lv - lūdzu. Viens no.
25.04.2014 17:09 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
unabunabrr

Es esmu mamma 2vus gadus vecam bērnam.Un zini,kamēr man nebija pašai savējā...Tu raksti ,ka bērns histēriski raud,un,ja kāds viņu mierinātu,tad viņš raudātu mazāk vai pārstātu raudāt vispār.Nu nav tā.vismaz ne ar visiem bērniem.Manējā zīdaiņa vecumā raudāja caurām naktīm,un nebija nomierināma ne ar ko.Tagad 2vi gadiņi .bet tāpat mēdz rauties naktīs agšā un histēriski kliegt.Palasi kaut vai tai pašā cālis.lv ,ka ir tādi bērni.Un tas var notikt arī 3 un 4 gadu vecumā.Manējā var bez elpas nokliegties pat pussundu, un es tur varu kaur salto lēkāt ,bet nevar viņu nomierināt.
25.04.2014 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits